Przegląd prasy niemieckiej

W Niemczech miniony tydzień przebiegł spokojnie bez żadnych zamachów. Media doniosły jednak o kilku incydentach.
W Akwizgranie doszło we wtorek do gwałtu grupowego. Czterech panów krótko po gwałcie we wtorek nad ranem aresztowała policja. Sprawcami jest „trzech Niemców” i ich kumpel Nigeryjczyk, wszyscy są znani policji i w wieku 18-20 lat.

W środę 44-letnia kobieta biegała w parku w Ravensburgu koło godziny 18 i spostrzegła mężczyznę z wygląda Araba. Gdy wracała tą samą trasą pan leżał na ziemi i się onanizował.

Lekko zaszokowana była 17-latka zagadnięta w czwartek popołudniu na ulicy w Ludwigsburgu przez ciemnoskórego mężczyznę z auta, który się ją pytał o drogę. Gdy przybliżyła się do niego, zobaczyła, że pan się onanizuje.

Do rozróby doszło w domu dla azylantów w Halberstadt 17 października. Policja chciała odprowadzić pan z Mali do ośrodka dla deportacji. Około 30 osób zaczęło tam szaleć, rozbito szyby, naczynia, drzwi. Wszystko zapłaci niemiecki podatnik.

Multikuluralne przeżycie pierwszego stopnia mieli pasażerowie ekspresu w Karlsruhe, gdzie pan bez biletu, jak się potem okazało 21-letni uchodźca z Syrii z traumą, groził, że wszytkich zabije, jak nie pojedzie dalej. Po pobraniu odcisków palca okazało się że pan jest dobrze znany policji za pobicia. Przy ciele miał przymocowany tasak rzeźniczy, ale nie podano w jaki sposób. Czy był to pasek ze specjalną kaburą na tasak?

Na koniec zabawna wiadomość z multikuluralnej Kolonii, gdzie rządzi pani burmistrz Reker-Łokietek. Tamże to 2 października wieczorem policjanci skontrolowali jednego ciemnoskórego pana na słynnym dworcu głównym. Okazało się, że ten 28-letni pan z Erytrei przebywa nielegalnie w Niemczech i jest z powodu oszustw azylowych, wyłudzenia świadczeń, molestowania seksualnego poszukiwany przez policję. Erytrejczyk wylegitymował się kartką papieru, na której sam napisał jakieś tam nazwisko i chciał to policjantom wcisnąć jako jego dowód osobity. Cwana bestia.

Źródła:

https://www.bild.de/regional/koeln/koeln-regional-politik-und-wirtschaft/aachen-vier-maenner-sollen-frau-vergewaltigt-haben-65411212.bild.html

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/110973/4404382

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/110974/4407201

https://www.bild.de/regional/sachsen-anhalt/sachsen-anhalt-news/halberstadt-asylbewerber-randalierten-in-zentraler-anlaufstelle-65421930.bild.html

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/116093/4408609

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/70116/4391382

Dodaj komentarz