Przewodniczący Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP mufti Tomasz Miśkiewicz. foto: screen youtube.com/prezydent.pl

Podczas poniedziałkowego spotkania noworocznego pary prezydenckiej z przedstawicielami religii oraz mniejszości narodowych, mufti Tomasz Miśkiewicz poinformował o podarunku królestwa Arabii Saudyjskiej wobec Tatarów.

„Rok 2018 jest dla nas wyjątkowy, gdyż dzięki wsparciu rządu Królestwa Arabii Saudyjskiej, w Białymstoku, mieście gdzie jest siedziba Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP zostanie przekazany budynek pod Muzułmańskie Centrum Kultury i Edukacji imienia króla Salmana Strażnika Dwóch Świętych Meczetów.” – mówił podczas spotkania w pałacu prezydenckim przewodniczący Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP mufti Tomasz Miśkiewicz.

„Będzie to podarunkiem królestwa Arabii Saudyjskiej wobec Tatarów Polskich, muzułmanów, którzy zgodnie i w harmonii żyją w RP od 600 lat” – dodał Miśkiewicz.

Doniesienia skomentował ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. „Mam wielki szacunek dla polskich Tatarów. Jednak wczorajsza informacja muftiego, wypowiedziana na spotkaniu noworocznym u Prezydenta RP, że w Białystoku król Arabii Saudyjskiej wybuduje wielkie Centrum Islamu wywołała konsternację. Skrajnie nietolerancyjna Arabia zwalcza bowiem chrześcijan zabrania budowy kościołów na swoim terenie” – napisał.

Arabia Saudyjska jest wyjątkowo zaciekła w zwalczaniu chrześcijaństwa, współpracę wahabitów z polskimi tatarami należy traktować bardzo poważnie. To kolejny krok do islamizacji Polski i radykalizacji polskiej społeczności muzułmańskiej.

145
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
53 Comment threads
92 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
69 Comment authors
spisekkacu1980dedePaweł B z Wadowicjaki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El-Raton
Użytkownik

Nie dajmy sobie tego wcisnąć. Toz to nic innego, jak piąta kolumna. Zaczyna się niewinnie, a kończy na inwazji, islam, jako idea faszystowska powinien zostać zabroniony.

islamofob
Użytkownik

El-Raton ja nie daje wcisnąć ! , tupię nóżkami ,,,, a Ty jak zamierzasz ?

klioes vel pislamista
Użytkownik

Szwedzi na Madagaskar! O złym rasiźmie tyle wciąż się słyszy… Ba, powstał „Urząd do walki z przemocą Wobec islamek”. Szwecji budżet dyszy… Szczęściem jest pomysł (zanim znów wygrzmocą Jacyś „nieznani, opaleni Szwedzi” Biednych uchodźców), budżetu nie zbiedzi: Kolejny urząd… oraz naukowe Zbadanie: „czemu liczba gwałtów rośnie?” Kto rasistowskich myśli pełną… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

Wolanie Szweda z Madagaskaru:

Szwecjo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

klioes vel pislamista
Użytkownik

O Ligo Kobiet świetna, która genderowy Rząd utworzyłaś ongiś! Ty, co gród portowy Göteborski otwarłaś przed islamskim ludem! A potem się na islam nawróciłaś cudem (Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę Przez Jugendamt zabrany pod hidżab-plandekę, Zaraz musiałem pieszo do meczetu progu Iść i za nawrócenie podziękować Bogu), Tak… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Wersja ostateczna: Szwecjo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił. Dziś postęp twój w całym sposobie Widzę i opisuję, gdy za muła robię. O Ligo Kobiet świetna, która genderowy Rząd utworzyłaś ongiś! Ty, co gród portowy Göteborski otwarłaś przed islamskim… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

wierszyk powyższy dedykuję Archerowi

smile

Archer
Użytkownik

Wielkie dzieki.

Borsuk
Gość
Borsuk

Ale polskich tatarów to ty szanuj.

Sir James
Gość
Sir James

Za montowanie nam wahabizmu? Poza tym przez setki lat nie raczyli zreformować choćby tylko swojego islamu.

bkkkk
Gość
bkkkk

Dotychczas ich szanowałam drogi Borsuku. A teraz sami się pozbawiają mojego szacunku.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Borsuk Właśnie tzw. polscy Tatarzy ZDRADZILI! Może jakieś jednostki znajdą się co nie zgadzają się z Miśkiewiczem? Ale!? Płonne nadzieje?… Wyhodowaliśmy następną żmiję na własnej piersi i krwawicy…

El-Raton
Użytkownik

Petycje, podpisy, masowe protesty, demostracje. Trzeba zmobilizowac ludzi. Pozy tym takie „centrum” nie jest pilnowane 24 godziny na dobe.

bkkkk
Gość
bkkkk

A najsampierw, El-Ratonie, praca u podstaw.

Tech
Gość
Tech

Ja pojadę tylko kiedy? Ludzie ruszamy się.
Ciapaki potrafią dzwony w kościele zablokować.A my nic!!Nie po to tu chyba jesteśmy?

Kinga
Użytkownik

Niech Białostoczanie wyznaczą termin, oni najlepiej znają swoje miasto.

Rumcajs ( + > C* )
Gość
Rumcajs ( + > C* )

Ludzie z Bialegostoku gdzie i kiedy mamy przyjechac

Tadek
Gość
Tadek

Też POJADĘ ale musi być nas WIĘCEJ! Kto jeszcze? Tylko konkretnie!

Tech
Gość
Tech

JA POJADĘ

Logic1
Użytkownik

Przyjadę z kolegą z Warszawy, Białystok nie tak daleko.

wojt
Gość
wojt

ode mnie 400km, ale jak by byla wieksza grupa tez się wybiore

Logic1
Użytkownik

Od miesiąca już TŁUKĘ TU ! CZAS ZACZĄĆ PROTESTY !

LukMar
Gość
LukMar

Żal, że Tatarzy takie „podarki” przyjmują. Świńsko żal…

Annag
Gość
Annag

jak widać 600 lat nie zrobiło z nich polskich patriotów….przy pierwszej okazji przechodzą na stronę naszego wroga….- no ale dobrze wiedzieć kto zacz…..

Logic1
Użytkownik

Szatańska księga wobec tego są lojalni w pierwszej kolejnosci.

sdds
Gość
sdds

ja się pytam jakim prawem bo żeby na coś takiego zgodę wyrazić to potrzebna jest zgoda miasta chyba czy cuś oczywiście w Białymstoku rządzi lewak ale to pewnie też jego decyzja

Archer
Użytkownik

„ja się pytam jakim prawem ” Prawem pieniadza sdds. Sam piszesz, ze w Bialymstoku rzadzi lewak (Truskolaski), a taki za garsc srebrnikow sprzeda nawet swoja walsna matke. Juz raz wytoczyl radnym proces, gdy ci – za nieudolnosc – obnizyli mu pensje z 12 tys na 9 tys PLN. Wiec jezeli… Czytaj więcej »

Anahu Yamito II
Użytkownik

Muzułmańskie Centrum Kultury i Edukacji „będzie to podarunkiem królestwa Arabii Saudyjskiej wobec Tatarów Polskich, muzułmanów, którzy zgodnie i w harmonii żyją w RP od 600 lat”. Wraz z budowa tego centrum skonczy sie zgoda i harmonia. Z doswiadczen krajow Europy zachodniej dobrze wiemy czemu sluza takie centra

Archer
Użytkownik

Anahu,
Takie centra sa juz w Warszawie, Wroclawiu, Poznaniu, Katowicach… i wszyscy chodza tam weseli jak szczygielki. A nawet nasz rzad nie ma nic przeciwko temu.
Coz wobec tego znaczyc moga nasze popiskiwania?

Anahu Yamito II
Użytkownik

No i w tych gniazdach robactwa napewno sie dzieje mad

Logic1
Użytkownik

Najpierw centrum (tak naprawdę meczet) potem dzielnica muzułmańska dookoła a dalej już wiemy.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Anahu Yamito II Nie mam nic przeciw podarunkom Saudów dla Tatarów, ALE!… Niech im takie podarunki robi u siebie w Arabii a od nas niech trzyma się z daleka! Na naszej świętej ziemi – polskiej ziemi nie są pożądane ani mile widziane przybytki szatana! Polakom nie jest potrzebne żadna centra… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

No to macie ku..a swoich pokojowych i zintegrowanych od stuleci tatarów.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Logic Masz rację! Wyhodowaliśmy następną żmiję na własnej piersi!… Bardzo niebezpieczną żmiję o czym doskonale wszyscy chyba wiedzą?

Anahu Yamito II
Użytkownik

Czyli co? Polscy Tatarzy przestaja byc Polscy? Czyli nie mozna ufac ZADNYM muzulmanom? Niech sie zastanowia ktora strone wybieraja unamused

Kinga
Użytkownik

Nie pierwszy raz zdradzają Polskę: w 1672 roku Tatarzy przeszli na stronę Turcji walcząc potem przeciwko Polsce.
Dla muzułmanów nie jest ważne państwo (za wyjątkiem państwa islamskiego).

Anahu Yamito II
Użytkownik

Dokladnie. A teraz to udowadniaja. Nie ma dobrych muzulmanow. Moze tylko ci figlujacy juz z hurysami w ichnim burdel-raju

goj
Gość
goj

No i kolejny raz potwierdziło się, że jak jest ich mało, to jest spokój. Było ich kilka tysięcy, to byli wspaniali, teraz się zaczęła zjeżdżać reszta ziomków i 400 lat spokoju poszło się…

XaX
Gość
XaX

Muzułmanie i lewactwo reprezentują podobną ideologię, nie ważne państwo ważna idea i ślepa bezkrytyczna wiara w nią …

Pedro Chubascos
Użytkownik

Samo to, że walczyli pod rozkazami chrześcijan czyni z nich apostatów. Ponieważ islam kipi hipokryzją, więc zamiast ich wymordować, wahhabizm buduje im takie coś.

sdds
Gość
sdds

JA się boję że ten meczet będzie dla czeczenów a nie Tatarów a na podlasiu są dla nich ośrodki teraz mu ten budynek dadzą a później im odsporzeda i…

easyrider
Użytkownik

Anahu
Nigdy nie byli polscy. Jeżeli po 600 latach oni dalej nie uważają się za Polaków to znaczy, że nigdy się nie zintegrują. Rzeczypospolitej służyli kiedy to było w ich interesie. Tak jak Żydzi, ci ludzie się nie integrują.

Pedro Chubascos
Użytkownik

Tak, nie można ufać ŻADNYM muzułmanom. Nigdy i nigdzie.

Wojtarra
Gość
Wojtarra

Ależ to takie proste – muzułmanin – kłamca. Wszystko. Żadnemu nie wierz w nic, żeby się zaklinał na wszystkie swoje świętości. Tylko w ten sposób można ich traktować

Sir James
Gość
Sir James

Dokładnie. Po rozmowach z przynajmniej kilkunastoma muzulmanami jednym z wniosków jest to, że nigdy, w żadnej kwestii nie można im ufać. Oni są uczeni i mają nawet nakaz kłamania, np. taqqiya czy tawriya. Ogólnie jakikolwiek dialog z muzułmanami nie ma sensu. Jest czystą stratą czasu m.in. przez to, że kłamią.… Czytaj więcej »

Polak
Gość
Polak

Arabia Saudyjska wybuduje centrum… i nie tylko to właśnie oni stoją za islamizacją naszego kontynentu. Teraz odsłonili swoje karty i przyznali się do brudnej gry jaką od dawna prowadzą. A co na to nasi obrońcy polskich Tatarów? Muzułmanin zawsze będzie radykalnym muzułmaninem jak to powiedział Mamed Chalidow

wtf?
Gość
wtf?

z ”polskimi” tatarami bedzie jak z volksdojczami za czasow wojny
ledwo zwachaja okazje zaraz dolacza do braci w wierze

Anahu Yamito II
Użytkownik

Czyli mamy nowa V-kolumne. Ukryty wrog na tylach exclamation

Kinga
Użytkownik

Nieźle, czyli tatarski MZR już kupiony przez SaudiArabię

https://www.youtube.com/watch?v=2Zm1qkO4ric

wtf?
Gość
wtf?

doskonale wiemy co kryje sie pod nazwa ”muzułmańskie centrum kultury” – meczet i wylegarnioindoktryniarnia przyszlych zabojcow Polakow

klioes vel pislamista
Użytkownik

Nowoczesna ochrona pieszych

Dawniej, przed multi-kulti modą,
Odblask ochraniał przed ciał szkodą.
Teraz, po multi-kulti stażu,
Trzeba się chronić w kamuflażu

bkkkk
Gość
bkkkk

…oraz magazyn broni. I przechowalnia ukrywających się kryminalistów i terrorystów.

Precz z pseudouchodźcami
Użytkownik

Jednak nie ma „dobrych polskich zintegrowanych muzułmanów”. Albo są z nami, albo przeciw nam, nie ma czegoś pomiędzy. Gdy nadejdzie czas, wybiorą stronę tak, jak każe allach.

Fenix
Gość
Fenix

Teraz tylko nadzieja w zdolnych naukowcach. Błagam Was mądrzy ludzie – szybciej wynajdujcie to alternatywne paliwo/nośnik energii dla ropy. To jest potrzebne „na wczoraj”. Kozie syny z Arabii, Kataru, Bahrajnu itp.odcięte od petrodolarów wrócą cywilizacyjnie tam gdzie ich miejsce było-jest i prawdopodobnie będzie czyli na pustynie poganiać wielbłądy – w… Czytaj więcej »

Pablo
Użytkownik

Te nasze chłopy – generalnie wszystkie światowe chłopy – też się przyczyniają do rozwoju islamu. Ubu rytualny znowu ma być zakazany w Polsce – już jest płacz, bo krówki stanieją, a i okoliczne kraje – jak kiedyś – więcej zaczną zarabiać. Ale na piasulku krówek nie wykarmisz. , A wystarczyłoby… Czytaj więcej »

wtf?
Gość
wtf?

przykro mi, takie technologie istnieja nie od wczoraj – wszystko poblokowane na pniu, patenty wykupione i schowane do sejfu przemysl samochodowy, obok zbrojeniowego, to jeden z najbardziej intratnych interesow – im sie zwyczajnie nie oplaca… bo jesli ktos twierdzi ze od 1859 r nikt nie wymyslil lepszego napedu – to… Czytaj więcej »

Anahu Yamito II
Użytkownik

Dolkadnie. Beda uzywac ropy do ostatniej kropli bo ropa oznacza wladze i pieniadze

Anahu Yamito II
Użytkownik

Moze Ziemia obroni sie sama przed islamem jak wczesniej obronila sie przed innymi paskudztwami? Wsrod muzulów w Indonezji szaleje błonica, odra i różyczka. Choruja i umieraja na nie prawie wylaczniwyznawcy pedofila a to dlatego, ze do produkcji szczepionek przeciw tym chorobom uzywa sie materialu pobranego z ciala świni. Wyznawcy innych… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik

Anahu, masz rację, muslimy nawet nie wiedzą, że insulina albo mnóstwo kosmetyków są produkowane przy pomocy świń. Z rajskiego zamtuza nici zatem!

Pedro Chubascos
Użytkownik

A tak na serio to muslimy mogą jeść świnie pod pewnymi warunkami. Ponieważ nie czytają Koranu, więc o tym nie wiedzą. I dobrze.

Kinga
Użytkownik

Czytałam, że kanibalizm również jest w islamie praktykowany…

Pedro Chubascos
Użytkownik

Kinga – owszem, na LiveLeak są nawet filmy.

Anahu Yamito II
Użytkownik

Wszystko co nienormalne jest tam praktykowane unamused W tej kwestji juz mnie qrka nic nie zdziwi

Pedro Chubascos
Użytkownik

„Atrocity Exhibition”. Z piekła rodem.

Kinga
Użytkownik

Fakt, to przechodzi ludzkie pojęcie.

Kinga
Użytkownik

Wierzę na słowo. A wiadomo czym ten barbarzyński zwyczaj tłumaczą?

Pedro Chubascos
Użytkownik

Nie wrócą – mają już tyle kasy, że brak ropy im nie straszny. Może gdyby do tego dołączył się (a są to rzeczy powiązane ściśle) światowy kryzys z upadkiem dolara, to coś tam by poczuli. Ale musiałaby również skończyć się ropa w USA, a na to się nie zanosi.

Wojtek123
Użytkownik

Myślisz że nie wynaleziono alternatywnych źródeł? Tylko lobby dzikich jest silne i blokuje

Pedro Chubascos
Użytkownik

Myślę, że masz rację.

to ja
Użytkownik

Niech sobie Arabia nawet w tyłek wchodzi polskim Tatarom,ale na polskiej ziemi niech niczego nie stawiają! A Duduś z tą swoją ekumeniczną uległością zaczyna mnie już poważnie denerwować. Wie jakie są nastroje społeczne, więc po co liże rowy przedstawicielom nieprzychylnych nam religii i daje im co rusz nowe przywileje-głównie wiążące… Czytaj więcej »

Kinga
Użytkownik
Obserwator
Gość
Obserwator

Kiedy przyjdą podpalić Ci dom, ten w którym mieszkasz – Polskę…….

wtf?
Gość
wtf?

juz przyszli
z pustymi rekami nie odejda – kazdemu po kulce

Pedro Chubascos
Użytkownik

„A temu, co zza płotu grozi nam
skopiemy mordę, mówię wam”
Klasyk.

Pablo
Użytkownik

A co na to Pan Prezyyyydent ud PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS

Sokole Oko
Gość
Sokole Oko

duda – obłuda uważa, że w Polsce nie ma miejsca na rasizm i islamofobię. Co innego jeżeli chodzi o antypolonizm i banderyzm. Ten ma się w Polsce dobrze.

Adrianz
Gość
Adrianz

Arabia ufunduje wszystko i każdemu pod warunkiem że wiąże się z islamem. Na szczęście ropa którą wydobywają kończy się i za parę lat wrócą do wypasania wielbłądów. Sama rodzina Sałdów kupuje na potęgę broń od USA bo jak skończy się pieniądz to i skończy się całkiem pokaźny socjal dla wiernych… Czytaj więcej »

wtf?
Gość
wtf?

„Mój ojciec jeździł wielbłądem. Ja jeżdżę samochodem. Mój syn lata odrzutowcem. Jego syn będzie jeździł wielbłądem”.
Powiedzenie Saudyjskie

Amon
Gość
Amon

AS wie że niedługo ropa się skończy i kupują firmy i korporacje. Nawet kluby piłkarskie np. Real Madryt. Inwestują również w odnawialne źródła energii. Głupi nie są. W dodatku dzięki islamizacji połowy świata będą mieli gdzi się przenieść w razie czego.

Anahu Yamito II
Użytkownik

Islamizacja jest po to zeby wywolac wielkie wojny domowe i zredukowac drastycznie liczbe ludnosci bez ryzyka wojny atomowej i wojny biologicznej (epidemie). Z ocalalych zorganizuja spoleczenstwo bezwolnych roboli.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Islamizacja jest po to, aby przyszedł WYZWOLICIEL. A będzie nim Wielki Brat, czyli Antychryst.

wtf?
Gość
wtf?

big brat? wielki gowniarz?

Kinga
Użytkownik

Wklejajcie link do tego artykułu na białostockie fora i strony FB

Mal Sekurataj
Gość
Mal Sekurataj

Na FB lepiej niech nic nie wkleja chyba że chcą wizyty policji.
Przecież wiesz że FB jest po stronie muzułmanów za chocby niewielkie slowa krytyki o islamie dostaje sie bana lub wizyte policji.

Kinga
Użytkownik

Ależ, jakiej krytyki?!
Przecież to tak „radosna” nowina, że w Polsce powstanie nowe centrum „religii pokoju”, że trzeba się nią podzielić z całym Białymstokiem, co by mieszkańcy tego miasta wiedzieli jaki ogromny zaszczyt ich spotyka.
Takie ubogacenie kulturowe!

Logic1
Użytkownik

Wizytę policji to nie w Polsce (jeszcze) ja ich krytykuje codziennie i nic nie mam czasem tylko ban na 30 dni. W bundeskalifacie to co innego.

anty
Użytkownik

No proszę. A tyle się słyszało deklaracji, że polscy tatarzy nie chcą mieć nic wspólnego i nie chcą być łączeni z islamem wahabickim. Jak widać była to klasyczna takijja, a „centrum kultury muzułmańskiej” to nic innego jak meczet pod ładnie brzmiącą nazwą. W takim samym „centrum kultury” w Poznaniu odbywały… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Wahabici to terroryści. Fundowanie przez wahabitów Muzułmańskiego Centrum Kultury w Białymstoku nic dobrego nie wróży.

vega
Gość
vega

To nie jest kontrowersja a wielki skandal, że rząd pozwala na finansowanie przez wahabitów centrów wrogiej nam kultury.

salihabindadeel
Gość
salihabindadeel

A pamietacie jak niedawno o nim mowilam?? Ksztalcony w najwazniejszej szkole wahabickiej.

Snake Plissken
Użytkownik

600 lat pokojowej ko-egzystencji z Tatarami widać dobiega końca.