foto: Flickr.com

Zdaniem szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka mamy do czynienia z „potężnym kryzysem imigracyjnym”. Polityk zapewnił, że dopóki Polską rządzi PiS, „możemy mieć pewność, że nie doprowadzimy do powtórki tego, z czym mamy do czynienia na Zachodzie Europy”.

„Polityka multikulturalizmu na Zachodzie Europy przynosi krwawe żniwo w postaci ataków terrorystycznych” – powiedział Błaszczak. Według niego mamy do czynienia z „potężnym kryzysem imigracyjnym”.

„Nasi poprzednicy zgadzając się na przyjęcie tysięcy uchodźców – a de facto emigrantów z Bliskiego Wschodu, z północnej Afryki – zmierzali do wywołania właśnie takiego kryzysu” – stwierdził minister. Zapewnił, że dopóki rządzi PiS, „możemy mieć pewność, że nie doprowadzimy do powtórki tego, z czym mamy do czynienia na Zachodzie Europy”.

Mariusz Błaszczak zwrócił uwagę, że w przestrzeni publicznej można spotkać opinie, że przyjmowanie tzw. uchodźców, to nie jest żaden problem, bo tych ludzi jest mało. „Na Zachodzie Europy też zaczynało się od stosunkowo nielicznej grupy, która potem się rozrastała, dlatego że to są liczne rodziny” – podkreślił.

Pytany o pomysł utworzenia w Polsce obozów kontenerowych dla tzw. uchodźców, odpowiedział: „Chodzi o taki negatywny scenariusz, gdyby doszło do kryzysu, jaki chociażby miał miejsce na Węgrzech w 2015 r., kiedy to na granicy serbsko-węgierskiej dochodziło do regularnych starć między uchodźcami a policją węgierską”.

„Chodzi o to, żeby być przygotowanym na taką sytuację w postaci właśnie miejsc, w których (uchodźcy) oczekiwaliby na deportację – ci, którzy próbowaliby dopuszczać się łamania prawa. I tylko o to chodzi” – dodał minister spraw wewnętrznych.

We wrześniu bieżącego roku wygasa przyjęty w 2015 roku program relokacji, w którym kraje Unii zobowiązały się do przejęcia od Grecji i Włoch w ciągu dwóch lat co najmniej 98 tys. tzw. uchodźców. Każdemu krajowi przypisano kwotę imigrantów, którzy mają zostać przyjęci. Do tej pory relokowano około 15 tys. osób. Słowacja i Węgry zaskarżyły tę decyzję do Trybunału Sprawiedliwości UE, a polskie władze skargę tę poparły.

źródło: rp.pl/pap

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

64 komentarzy do "Błaszczak zapewnia: Dopóki rządzi PiS, nie będzie powtórki z Europy Zachodniej"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Paryzanka
Użytkownik
Nowicjusz

trzymamy za słowo!

logic
Gość

Trzymamy, ale za 3 tygodnie przejde sie po centrum Warszawy i zobaczymy ilu podpalanych sie kręci i czy jakieś służby sie nimi interesują.

al-slonina
Gość
al-slonina

Blaszczak 13 kwietnia na lamach TVP i tu na ndie.pl mowil „Musimy być przygotowani na zły scenariusz. Mogą powstać w Polsce obozy dla tzw. uchodźców”…..wiec wydaje mi sie , ze klamie.

al-slonina
Gość
al-slonina

Do minusujacych smile)
Poczytajcie co mowil pan Plaszczak 13 kwietnia, kiedy mowil, ze bedziemy musieli sie z obozami dla uchodzcow jednak zmierzyc. Pisowskie tluki.

Tyle w temacie
Gość
Tyle w temacie

Sam jesteś tłukiem. Chodziło o to, ze jak już nielegalni się tu dostaną (są cały czas wyłapywani w różnych miejscach) to ich się zagoni w jedno miejsce otoczone drutem, z którego zostaną następnie wykopani. Chyba lepiej tak niż dać się im rozłazić po Polsce. Podobne rozwiązania są na Węgrzech skąd wywalają śniadych do Serbii.

test24
Gość
test24

Chciałbym zwrócić uwagę, że 98 tyś osób to wydaje się mało w skali kraju, tylko trzeba zauważyć, że taka ilość osób to już spore miasto, porównywalne z Grudziądzem.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
@test24 98 tysięcy mężczyzn. Którzy jak tylko się rozgoszczą na dobre, zaczną ściągać swoje po 3 żony, 10 bachorów, matkę, ojca, jakiś dziadków i pociotków. I nagle z 90 tysięcy zrobi się 1-2 miliony. Bachory podrosną, zaczną się płodzić i w ciągu 2-3 dekad będzie 10 milionów. To jest szarańcza, rozmnaża się jak dzikie króliki. Jak byłem dzieckiem w 74 roku ludzi było 4 miliardy na Ziemi. Teraz po 43 latach jest prawie 8 miliardów. Dwa razy tyle, w niecałe 50 lat!!!!! Co ciekawsze, w Polsce nadal mieszka tyle samo, w okolicach 40 milionów. W Europie wzrost jest niewielki, w… Czytaj więcej »
Asda
Gość
Asda

W Polsce mieszka mniej polaków niż w latach 70 tych. Zastępowanie jesteśmy na siłe przez Ukraińców. Zobaczysz co będzie od czerwca jak im wizy zniosą.

test24
Gość
test24

Uprzedzam zarzut o nieumiejętność czytania ze zrozumieniem – wiem, że to łączna ilość, a nie ilość, która miałaby do nas trafić. Chodziło mi o zwrócenie uwagi, jak olbrzymia jest to ilość osób, bo cyferki niewiele mówią wink

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@test24 Nawet jeśli to jest łączna ilość i odrzucimy na bok kwestię łączenia rodzin – chociażby z tego względu, że dzień X może nastąpić już niedługo – to jest to mała armia zdeterminowanych do siania zniszczenia mężczyzn. Każdy muzułmanin nawet jeśli jest spokojny to pod wpływem „kolegów” i z uzasadnieniem dogmatycznym może stać się radykałem. Pytanie ilu z nich – zakładając że spokojni – w obliczu zagrożenia swojego życia byłoby gotowych poświęcić je dla ratowania niewiernego? Myśmy w czasie II wojny światowej tak robili w stosunku do Żydów, co nam do dzisiaj wypominają jak w tym stwierdzeniu, że „każdy dobry… Czytaj więcej »
Nobody
Gość
Nobody

Guzik tam a nie dzień X,już gadka była o tym była przed Euro 2016 a póki co to na razie umieją się zorganizować w 3(Bruksela) lub 4(Paryż)
Jak dla mnie to wszystko kontrolowane przez rządy celowe zastraszanie,całkiem podobne do WTC 9/11 tyle że na raty

test24
Gość
test24

Też mi się wydaje, że dzień X to raczej nie wcześniej, niż 15-20 lat. Za mało ich jest jeszcze. Najpierw się tu osadzą i wypompują pieniądze z budżetu, bo wtedy będzie też mniej pieniędzy na armię.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Nobody, @test24 Wiesz co oznacza milion – a jest ich dużo, dużo więcej bo i ci co tu już mieszkają od dawna oprócz przybyłych, którzy wciąż napływają. – młodych mężczyzn, zdolnych do walki z odpowiednią motywacją do działań zbrojnych i z doświadczeniem wyniesionym ze swoich stron macierzystych, można powiedzieć, że z przeszkoleniem bojowym i doświadczeniem zabijania? I to wśród społeczeństw nie nawykłych do posługiwania się bronią, w ogóle z zakazem jej używania. Wiesz co to jest MILION żołnierzy pod bronią gotowych do ataku? W dodatku o części w ogóle nie wiadomo gdzie są, bez żadnej kontroli i znających teren gospodarza.… Czytaj więcej »
Nobody
Gość
Nobody

Lolo,ciągle słyszymy o rozróbach w obozach dla tzw.”uchodźców” wszyscy naparzają się że wszystkimi,chyba nie myślisz,że oni mogliby się zorganizować?
Nawet jak są tam z jednego kraju,dajmy na to z Iraku to ten szyita tamten sunnita to dalej im nie pasuje,no to rozpierducha to dzikusy
Bez jaj Lolo,ale takiego zorganizowania jakie przedstawiasz to chyba nie powstydziłby się Gwardia Narodowa US
Czeka nas długi czas „samotnych wilków” i tyle
A co do ciapatych z paszportami UE nie są zdolni do czegoś takiego bo są tak samo inwigiliwani jak my,zrobią tylko to na co im zezwolą rządzący dla własnych celów

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Nobody 1) Po co oni mają te I-Phony? Ach te aplikacje pod określony system operacyjny… 2) Czy znasz nazwy – o ile dobrze pamiętam – „struktura rozproszona”, „niezależne komórki”? 3) Czy wiesz co to są „samotne wilki”. Problem w tym, że sporo osób myśli realiami tradycyjnych działań wojennych, gdzie dwie armie się ścierają na polu walki. Ta wojna będzie przebiegała inaczej. Radzę obejrzeć „Stan oblężenia” (1998) z Denzelem Washingtonem czy niedawno puszczany w TV „Helikopter w ogniu”. Niewielkie mobilne grupki o niezależnym działaniu, mogące się łączyć lub rozdzielać, poinstruowane wcześniej jak działać na wypadek przerwania łączności i odpowiednio zmotywowane. Zmasowany… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps (@Nobody)
No i jeszcze można dołożyć ” Bez reguł” (2010) z Samuelem L. Jacksonem oraz „Pan życia i śmierci” (2005) z Nicolasem Cage’em

Nobody
Gość
Nobody

Lolo Hollywood Hollywodem a życie na razie pokazuje,że szczytem zorganizowania jest 4 zamachowców,raz piszesz o milionowej armii raz o mobilnych grupach,no to jak w końcu?
Tak,wiem kto to samotny wilk
Co do filmów „Londyn w ogniu” głupi ale efektowny

allahuj
Użytkownik
Nowicjusz

niestety raczej się zgadzam z lolem

Nobody
Gość
Nobody

Allahuj,najważniejsza jest dyskusja i różne punkty widzenia wyrażane w kulturalny sposób,
Najgorzej jest jak jest tylko jedyna słuszna doktryna nie dopuszczająca głosu sprzeciwu lub wątpliwości

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Nobody Ciągle nie chwytasz koncepcji „struktur rozproszonych”. Myślisz armią w klasycznym rozumieniu otwartego pola walki gdzie się ścierają wprost ze sobą dwie olbrzymie grupy ludzi ze sprzętem. np. bitwa pancerna pod Kurskiem. Natomiast – by ci przybliżyć – wojna partyzancka w ilości miliona żołnierzy. Rusz wyobraźnię. To dzieje się w miastach w dużym rozproszeniu. Wybuchy zamieszek np. we wszystkich większych miastach europejskich, a „w cieniu” tego podkładane ładunki pod strategiczne dla życia społecznego ładunki kiedy siły porządkowe są związane uspokajaniem rozruchów. Przykładem mogą być zamieszki w więzieniu by uciekło trzech. Poświęca się pięćdziesięciu i oni mogą o tym wiedzieć by… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Errata
Powinno być:
„a „w cieniu” tego podkładane ładunki pod strategiczne dla życia społecznego miejsca

I jeszcze jedno. Myśmy już pomagali prześladowanym, I w związku z tym jesteśmy uważani za zbrodniarzy zamiast tych co nimi byli. I nie musielibyśmy wyjeżdżać za chlebem na Zachód – bo pieprzą nam o pomocy dla nas na Zachodzie – gdyby kraju nie wyprzedano, byśmy w nim byli pariasami a Zachód mógł się bezkrwawo dorabiać także naszym kosztem.

Nobody
Gość
Nobody

Lolo
Chyba za bardzo przybrałeś teorię,w którą bardzo chcesz uwierzyć,jakie „struktury rozproszone”?
W każdym większym mieście UE mamy do czynienia z bandą ciapatoskórych gnoi ale gdzie tu organizacja albo współdziałanie?
Umieją tylko rzucać kamieniami i hajcować samochody,na nic innego ich nie stać

J III Sobieski
Gość
J III Sobieski

no i za 10 lat z tych 98 tys osob zrobi sie milion …. To milionowa enklawa, rownolegle spoleczenstwo ludzi ktorzy sie nie integruja tylko kultywuja swoje 7 wieczne zbrodnicze prawo probujac je szerzyc na nowym terenie …

Anna
Gość

a ci kretyni makaroniarze wyłapują ich zaraz jak tylko wlezą do wody i przyciągają do Europy. Niech ich szlag trafi razem z ciapatymi ale to jednak od nas nie jest daleko……………

Kanadyjka
Gość
Kanadyjka

Brawo! Tak trzymac. Ja tu w Kanadzie widze jak idziemy na dno dzieki multi-kulti.
Ani jednego. Niech sie w Zach Eu udusza od tej wlasnej glupoty. Oni tylko czekaja, zeby Polakom wcisnac jednego, potem by poszlo…przyjeliscie jednego, wezcie jeszcze pieciu. Kazdy z przychowkiem 10 osob w rodzinie I nagle zrobilo sie 60 z niczego. Z tych 60 jeden moze zostac twoim sasiadem I rypac ci muzyke arabska dzien I noc na full blast, jak u mnie na ogrodku. Odradzam. Do zamachu potrzebny jest tylko jeden a straty moga byc ogromne.

Admirał
Gość
Admirał

A ten wasz Prezio Trudny zapowiedział, że przyjmie dowolną ilość.

logic
Gość

To wczoraj niejaka pani Lubnauer z nowoczesnej w tvp info niemal z szalenstwem w oczach namawiała do przyjmowania biednych sierot z Syrii. Tylko ciekawe że po mojej propozycji którą złożyłem jej na FB czyli przyjmowania i leczenia sierot za wlasne pieniądze nie była juz taka chętna do pomocy. Sorosowcom chodzi o precedens – przyjmijcie sieroty na leczenie, potem ok przyjeliscie sieroty wiec przyjmijcie opiekunów, no dobra przyjeliscie sieroty i teraz co macie czelność odsyłać je w rejon wojny ? – dajcie im obywatelstwo. I o to chodzi, tylnymi drzwiami wepchnać ich tutaj.

Ojoj
Gość
Ojoj
Co nasz kraj moze uratować ? Spełnienie tych zasad: 1)ANI JEDNEGO IMIGRANTA PRZYJETEGO W POLSCE. ŻADNYCH WYJĄTKÓW !!! W d… mamy łzawe historie !!! 2)wyjście z tej komunistycznej chorej na głowę UE. Umowy handlowe jak najbardziej. 3)przeszkolenie obywateli w zakresie obsługi broni + poszerzenie dostępu do niej 4)likwidacja ścerwo-mediów jak tvn,wybrocza. To media kreują świadomość przeciętnego Kowalskiego. 5)Odrzucenie całkowite GMO, które pis chce nam zafundować. Polska może jeszcze zarabiać dobre pieniądze na dobrej żywności !! 6)Odgrodzenie się od germanistanu, ukrainy 7)Wstrzymanie importu ukraińców 8)odrzucenie CETA i innych podobnych tajnych porozumień pro koncernowych 9)Zmniejszenie obciążenia przedsiębiorców i uproszczenie przepisów. Biurokracja zabija.… Czytaj więcej »
bkkkk
Gość
bkkkk

Amen.

gnuj
Gość
gnuj

Nie wiem skąd ta cała nagonka internetowa na gmo, przecież nie ma żadnych dowodów na szkodliwość zmodyfikowanych genetycznie produktów spożywczych. Warto też zaznaczyć, że i tak polski rynek żywnościowy jest zdominowany przez produkty gmo, które są tańsze niż naturalne od dość długiego już czasu i wszyscy je jemy.

Ojoj
Gość
Ojoj

A czym są dla Ciebie dowody? Bo jest tego w internecie pełno. Pooglądaj sobie jak wyglądaja myszy karmione tylko gmo. Jakie dolegliwości dochodzą w kolejnych pokoleniach karmionych gmo. Posłuchaj co mówią co odważniejsi naukowcy. To temat rzeka, na pewno nie na jakiegoś jednego posta. Przede wszystkim nie udowodniono że to NIE SZKODZI. Zakończę obrazowo – ciemnym ludziom wpycha się gmo a notable żrą sobie z ekologicznych paśników.

bkkkk
Gość
bkkkk

Z 10 lat temu byłam na konferencji naukowej. I tam filar polskiej biologii tłumaczył nam (po okazaniu dowodów z badań), dlaczego należy wprowadzić moratorium na stosowanie GMO.
Co do „GMO, które od dłuższego czasu jemy”, to temat na inne forum. W każdym razie: GMO NIE jest OK. Jeszcze bardziej nieokej jest rząd i parlament, który to GMO wpuszcza tylnymi drzwiami. GMO powinno być przedmiotem badań i prac naukowych, bo ma duży potencjał. Używanie go do żarcia to trochę tak jak stosowanie kremów z radem (były takie!) na rozjaśnienie cery.

Lupus Canis
Użytkownik
Nowicjusz

nie kolego samo GMO nie jest szkodliwe, szkodliwe się robi kompleksowo, bo musisz to zabezpieczyć środkami ochrony roślin (toksycznymi jak jasny…), a które zostają skumulowane w produkcie końcowym, szkodliwe bo materiał siewny jest tak zmodyfikowany, że tego co wyprodukowałeś nie użyjesz już ponownie jako materiału siewnego, a zatem uzależniasz się od dostawcy. Tańsze powiadasz? kwestia dyskusyjna, 80 % ceny robi handel, pośrednicy, a nie produkcja (znasz cenę żywca w skupie?), znasz cenę tony ziarna? Zatem przejrzyj notowanie giełdy towarowej i możemy dyskutować dalej.
Co do meritum i wypowiedzi ministra Błaszczaka, trzymam za słowo, a przy kolejnych wyborach rozliczę.

bkkkk
Gość
bkkkk

„samo GMO nie jest szkodliwe” Ymmm, no, białko Bt kodowane przez kukurydzę GMO, tę od sławnego koncernu, jest szkodliwe. Np. dla pszczół. Mnie osobiście przekonało twierdzenie jednego tam pana, że GMO jest rzeczą wartą badań, rozważań, prób, ale póki co, NIE należy go uwalniać, a już na pewno nie na masową skalę. PCB też było cudowne, dopóki się nie pokazały dalsze jego skutki. Władza jest po to, by chroniła państwo i naród. Także przed GMO, jeśli zachodzi taka potrzeba. Czy tam przed islamem. NO, przed każdym pojawiającym się niebezpieczeństwem większym niż skala pojedynczych ludzi.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Lupus Canis Jest szkodliwe bo przy samym powstawaniu nie ma pełnej kontroli nad tym co się uzyskuje prócz zamierzonego efektu, przenosi się przy okazji np. białka które nie powinny być przeniesione do materiału docelowego. I potem np. w ziemi pozostają korzenie po kukurydzy, które się nie rozkładają – druty można powiedzieć. Był taki przypadek w Niemczech. Na początku facet chwalił się jakie to ma plony a potem już nic nie chciało mu rosnąć. Nie ma mikroflory zdolnej to przerobić. Krowy np. jak mają możliwość wyboru to paszy GMO nie ruszą tylko pójdą dalej by przez pole GMO by nażreć się… Czytaj więcej »
Daga
Użytkownik
Chorąży

@lolo, zaciekawił mnie fragment nt korzeni, które się nie rozkładają. Czy możesz podać odnośnik do tego tematu?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Daga
To akurat albo słyszałem chyba 12 lat temu chyba w Radio Maryja jak do Polski przyjechał dr Kennedy – z tych Kennedych. Ale pewności nie mam, że podaję dobre źródło bo z pamięci. Ale informacja jest pewna w tym sensie, że nie z portali plotkarskich i nie z mainstreamu bo tam GMO najpiękniejsze.

papuga
Gość
papuga

Czy są jakieś dane ile tego już jest u nas? Za parę dni bedę w Polsce (Warszawa i okolice, południowa Polska) i bedę liczył to co napotkam. Z tym, że wyłączam ze spisu Chińczyków bo do nich nic nie mam. W Warszawie pastownaych i czarnych dużo bo tu jest kilkaset ambasad więc z rodzninami personelu to dobre parę tysięcy ludzi i ich trzeba też wyłączyć. Przekażę wyniki.

Anna
Gość

na Ursynowie, w Śródmieściu, przy Blue City tak gdzie maja swój oficjalny meczet (+ kilkaset małych cichych w całej Polsce) jest ich od groma aż czarno w oczach i są okropnie głośni. Narodowcy kiedyś się odgrażali ,że „w domyśle” będą ich pacyfikować ale nie słychać nic na ten temat i czarne ma się dobrze.Własnie przeczytałam ,że Polacy nie mają wstępu na stołówkę Akademii Morskiej bo jadają tam czarne z Maroka więc o czym my mówimy skoro już jest dyskryminacja Polaków we własnym kraju a to dopiero początek…………..

J III Sobieski
Gość
J III Sobieski

Zadnych nachodzcow muzulmanskich, ani jednego, ci ludzie nie sa zadnymi uchodzcami wojennymi tylko co najwyzej zolnierzami islamu/nachodzcami ekonomicznymi. Takich ludzi tu nie potrzebujemy a Europa zachodnia jak widac potrzebuje po to aby sie zdestabilizowac i doprowadzic do wojny domowej. Promocja/wsparcie polskiej rodziny, 5% PKB na zbrojenia ani zlotowki na promocje tej zbrodniczej ideologii ….

godot
Gość
godot

Dopóki PiS będzie przeciwny przyjmowaniu nachodźców, to będę na nich głosował.

Admirał
Gość
Admirał

Oni są przeciwni ale tylko tym „uchodźcom” z relokacji. Reszta robi co chce. PIS nic nie robi aby nas chronić.

logic
Gość

Tak to czemu się ich widzi w centrum Warszawy ?

ass
Gość
ass

Uwaga,dobra wiadomość.
Od poniedziałku zaprzestali akcji ratowniczych z powodu zlej pogody.
Wiec przynajmniej przez dwa dni nie zwiezli do Europy zadnego uchodzcy.

ABC
Gość
ABC

Panie Ministrze Błaszczak, dlaczego nie deportuje Pan Czeczeńców, którzy siedzą w Polsce na socjalu? Wojna w Czeczenii już dawno się skończyła!

RealTalk
Gość
RealTalk

W zamian mamy sojusz z USA i po cichaczu PiS chce nam wcisnąć uprawy Gmo w Polsce a parę lat temu będąc opozycją twierdzili że się na to nie zgadzają. Ciekawe kto komu posmarował za to. Nie zabiją nas nachodźcy to zabije nas rak i nowotwory.

bkkkk
Gość
bkkkk

GMO to zdaje się, klepnął Bronek. Czyli nie PiS. Choć akurat mnie bardzo dziwi, że PiS nie wycofuje szkodliwych dla kraju ustaw takich jak ta o GMO i materiale siewnym, czy niektóre szczepienia (PAD nawet podpisał ustawę o nowym szczepieniu, o którym z góry wiadomo, że jest szkodliwe).

RealTalk
Gość
RealTalk

Bronek klepnął sprowadzanie żywności GMO a teraz rozchodzi się o uprawę na terenie Polski czyli to kolejny krok.Rząd powinien, na mocy nowej dyrektywy 2015/412/EU bezwzględnie zakazać upraw GMO. Takie regulacje wprowadziły już Niemcy, Austria czy Francja.Tymczasem w Polsce sytuacja niespodziewanie się zaostrzyła i rząd w trybie przyspieszonym forsuje zmiany w ustawie o organizmach genetycznie modyfikowanych, chcąc dopuścić utworzenie stref upraw GMO. Wprowadzenie GMO do środowiska to proces nieodwracalny, który niesie ze sobą katastrofalne skutki. Jeśli to przejdzie PiS jest dla mnie skończony pokaże tym gdzie dokładnie ma Polaków. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/18/pis-oddaje-slowianska-polska-ziemie-pod-uprawy-gmo-wzywamy-polakow-na-posiedzenie-ostatniej-szansy/

bkkkk
Gość
bkkkk

Żadnych, urwał, kontenerów!!!!! Niech czekają na deport na ogrodzonym kawałku placu!!!!

Admirał
Gość
Admirał

A nie są to przypadkiem-PUSTE SŁOWA?
Z Polski emigranci powinni mieć ułatwiony WYLOT, aby zostać to się powinni starać. Coś PIS zrobił w tej sprawie?

Gdańszczanka
Gość
Gdańszczanka

Doprawdy?
My tu gadu gadu, a imigrantów przybywa. Czy tego chcemy, czy nie. Proszę spojrzeć na tę ofertę pracy w Gd.: https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-ds-imigracji-gdansk,oferta,5184937
Po co tacy „specjaliści”, skoro rzekomo imigrantów u nas nie ma i nie będzie?

bkkkk
Gość
bkkkk

LUDZIE! Poczytajcie to! Tam stoi, że firma „Move One Relocations jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się usługami relokacyjnymi oraz przeprowadzkami międzynarodowymi.” i że będą się zajmować legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce!!! Co to za jakiś koń trojański?

RealTalk
Gość
RealTalk

Wszystko jasne kto kogo przeprowadza MOVE ONE HEADQUARTERS
U-Bora Office Tower, 40th Floor
Road No. 8, Business Bay
P.O. Box 85579
Dubai, United Arab Emirates
Tel No: +971 4 438 5300
Email: uae@moveoneinc.com

logic
Gość

No i pieknie sk….y to załatwili – najpierw w 2015 zrobili precedens czyli nie ma granic moze wchodzić kto chce. Kolejny punkt zrobili z tego rodzaj lewackiej religii przyjmowanie uchodzców. A nastepni dażą do powołania korporacji zajmujących sie relokacją do europy z wykozystaniem kruczków prawnych.

Anna
Gość

Panie Błaszczak – na ulicach W-wy jest coraz więcej ciemno i czarnoskórych. Chcę wiedzieć, czy są legitymowani pod względem legalności pobytu w naszym kraju. Co z badaniami ??? Pielęgniarka, która wróciła z Afryki była poddana kwarantannie a te tabuny w naszym kraju to co????? święte krowy???? Widać ,że jakoś dziwnie szybko ich przybywa. A co z tym, który podciął szyję Polakowi bo jakoś cicho się szybko zrobiło.

ndie
Gość
ndie

no właśnie martwie się o choroby przez nich przenoszone

Agro
Gość
Agro

Multikulturalizm im sie nie podoba ale tysiace arabow zalewające polskie uczelnie, w tym także wojskowe to im sie podobaja…diabeł zły ale jak juz diabeł płaci to nie diabeł…falszywi są jak cholera

Jakiestam
Gość
Jakiestam

Taaa uwierze jak zobacze.
Bo jak narazie sytuacje w pewnych rejonach Polski nie sa nieciekawe przez nasze „uczelnie” i szemrane organizacje które sprowadzaja po cichu ciapatych do Polski
moze byc za pare lat nieciekawie.

Jakiestam
Gość
Jakiestam

ale byka walnełam chciałam napisać „nie są za ciekwe” a nie „nie sa nieciekawe” ale nie wyszło sad

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

serio? to dlaczego rzad nie wezmie sie za organizacje , ktore wsicgaja muuzlmanow 9jest juz ich pelnop!) do n as gadka ze nie rpzyjma, a tylnymi drziwami wpuszczaja!nie wierze ze nie mogliby ukrocic tego procesu gdyby chcieli!

al-slonina
Gość
al-slonina

A nie bylo przypadkiem tak Panie Blaszczak przed swietami, ze to Pan mowil, ze mosimy przygotowani na ewentualna budowe obozow dla uchodzcow ??w Artykule z dnia 13.04.2017 mowil Pan „Musimy być przygotowani na zły scenariusz. Mogą powstać w Polsce obozy dla tzw. uchodźców”, jak sie teraz do tego szmato odniesiesz ??

MarioBros
Gość
MarioBros

Błaszczak i tak trzymać zero islamskiego bydła na terenie Rzeczypospolitej Polskiej! za każde nielegalne przekroczenie granicy powinno się strzelać!

Asda
Gość
Asda

Jeśli to jakieś pocieszenie to mamy zalew Ukrów zamiast muslimów.

Brzeszczot
Gość
Brzeszczot

Dopóki rządzi pis będzie powtórka ze Średniowiecza,ciemnota i apele smoleńskie.

wpDiscuz