Czesi odeślą z powrotem do Iraku 25 uchodźców, którzy chcieli uciec do Niemiec.

Uchodźcy próbowali przedostać się do Niemiec, mimo że zagwarantowano im schronienie w Czechach – zapowiedział czeski minister spraw wewnętrznych Milan Chovanec. Zostaną odesłani do Iraku.

Łącznie 25 Irakijczyków próbowało w sobotę autobusem przedostać się do Niemiec – zostali zatrzymani na granicy przez niemiecką policję.

Czechy zgodziły się przyjąć 153 chrześcijan z Iraku, którzy uciekli z obszarów okupowanych przez Państwo Islamskie. Minister spraw wewnętrznych oświadczył, że Ci, którzy próbowali wyjechać do Niemiec, nadużyli życzliwości Czech i muszą zostać jak najszybciej deportowani do Iraku.

PAP

21
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Jerzy /YamatoPawełSF01Tomfi_n Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jestem Gosciem
Gość

Moim skromnym zdaniem to nie powinniśmy pozwolić na to aby choć jeden Muzułmanin trafił do Polski. trzeba absolutnie o to zabiegać i oto walczyć jak tylko się da. Wszelkimi środkami jakie mamy do dyspozycji Od pisania o tym chociażby tutaj na tym portalu aż do manifestacji, nawet gdybyśmy mieli zbierać… Czytaj więcej »

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

Tak się kończy „kombinowanie”. Przy czym to także wskazówka dla nas. Jeżeli w końcu przyjmiemy jakichś „uchodźców” a ci będą chcieli „prysnąć” do Niemiec – to Niemcy ich nie wpuszczą. I wtedy powinniśmy – wzorem Czechów – odesłać ich skąd przybyli a nie „litować się”. Mam nadzieję że nasze MSZ… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

Czesi sprytnie z tego wybrnęli:) Tak powinno się robić.
(chcę tylko zauważyć : czyżby „nieugięci” byli tylko wobec chrześcijan którzy w przeciwieństwie do muzułmanów naprawde mogą stracić życie na B. Wschodzie . O odsyłaniu muzułmanów – wbrew ich woli – do ojczyzny jeszcze nigdy nie przeczytałam..)

fi_n
Gość

@Jerzy/Yamato. Tylko zauważ dwa elementy. Pierwszy, to że odsyłają nie muzułmanów, tylko chrześcijan, a drugi, że Czechy to kraj zlaicyzowany. Muzułmanów by prawdopodobnie nie odesłali za coś takiego.

Jestem Gosciem
Gość

@fi_n Jeden artykuł wcześniej jakiś dupek się pod Ciebie podszywa. Pozdrawiam

fi_n
Gość

@Jestem Gościem. Wiem. Niestety Redakcja na to nie reaguje, a to już drugi raz się zdarzyło. Ponadto nadal się ukazują wulgarne wpisy, czyli moderacja nie działa.

tgb
Gość
tgb

trzeba tego dopilnowac.Jakis łajdak sie podszywa pod ciebie w innych tematach,jest widoczny jako gosc a nie jak ty,czyli uzytkownik, haniebny sposób ,ale trzeba bedzie zaraz odpowiadac temu oszustowi

fi_n
Gość

@tgb. Niestety to tylko może uczynić właściciel portalu. My możemy tylko ich ignorować. Ot taka skundlona natura.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@fi_n : Nie jestem pewien ale chyba Czesi przyjęli do siebie TYLKO chrześcijan (tych 153) – o muzułmańskich „migrantach” u „Pepików” jakoś nie czytałem. Natomiast co do laicyzacji – masz rację. (a swoją drogą nie rozumiem tych minusów pod Twoim powyższym wpisem)

przemq
Gość

No i prawidłowo choć jak chcieli spiep…ć do niemieck to niech jadą, 25 problemów z głowy.
Ariwederczi roma razz

Paweł
Gość
Paweł

Przeczytaj artykuł, zanim skomentujesz wink
Nie odesłali ich do Iraku za to, że chcieli jechać do Niemiec, tylko dlatego, że Niemcy ich złapali i odstawili spowrotem do Czech.

przemq
Gość

Na jedno wychodzi, szwaby ich złapały jak spieprzali od Czechów do nich , a Czesi im powiedzieli sajonara i won do swojego syfu.

bkkkk
Gość
bkkkk

Brawo Czechy!

xlx
Gość
xlx

Tak nawiasem ten portal nazywa się nie dla islamizacjii a nie, nie dla uchodźców

fi_n
Gość

@xlx. Niektórzy mylą te pojęcia chociaż w pewnym sensie ci muzułmanie i tak będą islamizować miejsce zasiedlenia. Nie da się tego uniknąć nawet, jak się mocno ograniczy ich napływ. W Polsce systematycznie przybywa konwertytów na islam. Oni nawet są gorliwsi niż rdzenni muzułmanie. Jako ludzie wolni mają do tego prawo.… Czytaj więcej »

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@fi_n: Masz rację – do pewnego stopnia :-(, To nie „odstępstwo” chrześcijan od „religii Jezusa” a … reguła. Zauważ że obecnie robią to samo … muzułmanie : i jedni i drudzy byli / są „cisi i pokorni” dopóki nie mają możliwości narzucenia swojej woli całej reszcie. Tak jak jeszcze niedawno… Czytaj więcej »

qwetry
Gość
qwetry

Co to za interes oddadzą 25 a wezmą 153?

Paweł
Gość
Paweł

Brawo Czechy, Porządek musi być. Nie można tolerować nielegalnych przekroczeń granic, tym bardziej przez jednostki muzułmańskie.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@Paweł : W sumie racja tylko … gdzie tam jest napisane że to byli muzułmanie ??? smile

SF01
Gość
SF01

I chuj, wrócą z następnym transportem.

Tom
Gość
Tom

to ja lubię to ja rozumiem, bravo