Czterech polskich europosłów głosowało za relokacją uchodźców. Zapamiętaj ich nazwiska

Parlament Europejski przyjął w czwartek rezolucję, w której wzywa państwa UE do szybszej relokacji uchodźców. Za przyjęciem rezolucji głosowało w Strasburgu 398 europosłów; 134 było przeciw, a 41 wstrzymało się od głosu.

Rezolucja PE podzieliła polską delegację. Michał Boni, Róża Thun i Jarosław Wałęsa z Platformy Obywatelskiej oraz Czesław Siekierski z PSL poparli rezolucję. Reszta biorących udział w tym głosowaniu europosłów z delegacji PO-PSL wstrzymała się od głosu. Czyli jestem za, a nawet przeciw.

Przeciwko rezolucji głosowali niemal wszyscy eurodeputowani PiS. Od głosu wstrzymał się Zbigniew Kuźmiuk.

Europosłowie wezwali w niewiążącej prawnie rezolucji państwa członkowskie do wywiązania się z przyjętych zobowiązań oraz do priorytetowej relokacji dzieci bez opieki oraz innych osób ubiegających się o azyl.

Komisja Europejska zagroziła we wtorek rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli kraje, które do tej pory nie relokowały ani jednego uchodźcy, nie zaczną tego robić do czerwca.

97 komentarz do “Czterech polskich europosłów głosowało za relokacją uchodźców. Zapamiętaj ich nazwiska

 1. Antypolskie smiecie. Zdrajcy, brukselskie dupowlazy. Zydowa, Bolek junior, kmiot, ktory dostal po pysku od JKM i bylu komuch „ludowiec”. Ten co sie wstrzymal tez nazwisko ma takie bardziej wschodnie. Naciagneli kasy z brukseli, pochowaja sie na starosc w strzezonych willach, a niech dzicy morduja i gnebia Polakow. Im to wisi i powiewa. Powiewa na czerwono i teczowo. Tfu!

  1. @PolishPolackski
   Tam raczej większość to TW choć wiadomo na pewno o jednym. A nawet jak nie TW to korzenie. Ale co do. p. Kuźmiuka to jak w tym powiedzeniu tylko trzeba by było je nieco zmienić:
   „I wyszła z niego stara reakcyjna świnia”
   Swoją drogą chciałbym znać argumenty dlaczego p. Kuźmiuk tak głosował.

    1. A nie przyszło ci do głowy, że ktoś może uważać głosowanie za relokacją uchodźców za rzecz bardzo złą, a jednocześnie być zniesmaczony poziomem tych postów? Wyzwiskami na przykład?
     Wysil umysł, może to pojmiesz.

     1. to jest wojna miszczu. druga strona prezentuje soba niebotyczny poziom chamstwa a na chamstwo odpowiada sie chamstwem. zreszta te zdradzieckie parchy na nic lepszego nie zasluguja. jak sprowadza tu dzicz i ludzie zaczna ginac z ich winy to tez bedziesz oczekiwal od nas kulturalnych postow. my jestesmy wqrvieni a vqrwieni ludzie nie sa grzeczni. ponial?

     2. Brawo Tytkoski! Tu nie ma miejsca na kulture. Co ta kultura dala Francuzom czy Niemcom. Nie bedzie lagodnych nagan, bedzie wprdol kiedy przyjdzie pora

     3. Odpowiadanie chamstwem na chamstwo nic nie daje. Jeśli to jest wojna, to chodzi o to, żeby ją wygrać. Ta wojna nie toczy się – na razie przynajmniej – na noże i karabiny, tylko na słowa. (W naszym kraju, oczywiście – bo na świecie to już idzie na ostro). Czyli wygrać ją można przekonując do swoich racji. Bluzgając, nikogo nie przekonasz. Przekonywanie przekonanych nie ma sensu, a nieprzekonani tylko się utwierdzą w swoich dotychczasowych poglądach. Bluzgając, przegrywasz.

      Jedyna wartość takich „ostrych” wypowiedzi jest taka, że autorowi ulży. A paru innych ma tak samo, więc będą się poklepywać po plecach i będzie im cieplej. Taka autoterapia grupowa.
      Ale wiesz, mi to niepotrzebne. Też jestem wqrviony, ale zależy mi na tym, żeby wygrać.

     4. z lewactwem chcesz dyskutować? ty tak poważnie ? po dwóch zdaniach nazwą cie faszystą, ale co tam, baw się dalej w dyplomacje z amebami.

     5. Oczywiście. Dyskutuję z nimi. Nazywają mnie faszystą/rasistą/ksenofobem, a jakże. Ale powoli coś tam do niektórych dociera. Zwłaszcza do tych, którzy czytają. Pamiętaj, że na 10 takich, co piszą, jest 1000 takich, co czytają. I oni wyrabiają sobie opinię na podstawie argumentacji. Na bluzgi reagują wzruszeniem ramion i przestają czytać.

      W tej chwili przeciw przyjmowania „uchodźców” jest 73% ludzi w Polsce. Nigdy nie będzie 100%, ale ważne jest, żeby było, powiedzmy, 95%. To jest niezmiernie ważne, w tej sprawie musimy być zjednoczeni. Wszystko, co nas do tego przybliża, jest OK. Wszystko, co nas od tego oddala, jest niemądre.

      P.S. Na tym forum już raz robiłem za „lewaka”, bo miałem inne zdanie w jakiejś sprawie. Takimi epitetami nie ma się co przejmować.

     6. Dobra,konkretnie,jakie kroki przedsięwziąć !?
      Co,kredek nakupić,opasek dla siebie i rodziny !?
      Deklaracje muszą być jasne i klarowne.
      Jest wojna,jest wróg,jest obrona !!!
      Islamizacja Europy trwa na całego,a tu o jakimś dialogu wypisujesz.
      ………….a tak apropo,ten post ( xyz ) żle kojarzy mi się z forum etransport.

     7. Porozmawiamy PO ZWYCIĘSTWIE, PO OBRONIE, a nie w czasie walki!

     8. Filantrop??? Czy co..Chłopie to nie są rozmowy tylko monologi

     9. Extra napisałeś!Jestem jak najbardziej za Twoim tokiem myslenia!Pisać,rozmawić ale bez wulgaryzmów.

     10. moge podkreslic, ze Polska byla atakowana od wiekow i kulturalne rozmowy na nic sie zdaly

     11. Polska miała nawet „gwarancje” naszych „przyjaciół”, które okazały się G… warte i w końcu to Polacy walczyli za Anglię i Francję, a oni po zwycięstwie podziękowali nie zapraszając na defiladę przedstawicieli CZWARTEJ (pod względem liczebności) armii sprzymierzonych. Od takich przyjaciół uchroń nas Panie!

     12. Jest jeszcze inna możliwość – chama sprowokujesz swoim adekwatnym zachowaniem, a on zaślepiony nienawiścią do ciebie, z pianą na mordzie (nie na ustach) w nerwach wyjawi to, czego by nie wyjawił nie będąc sprowokowanym.

     13. ….a ja słyszałem (kto chce, ten też może usłyszeć, bo zaprawdę powiadam wam), że „…chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać silą i godnością osobistą”…co prawda, nie każdy tak potrafi, ale Polak może smile

     14. …minusy, minusy – jak widzę czerwony, to mnie szczypie w pewnej części…widać, sarkazm nie zawsze zrozumiały jest…a tu proszę link do materiału wideo, z którego ów cytat został zaczerpnięty: https://m.youtube.com/watch?v=Vc0GYElDctA …a ja w tym cytacie pod pojęciem „siła” miałem na mysli jeśli nie kałacha, to przynajmniej siekierę albo chociaż podkaszarkę do trawy z grubą, 5-mm nylonową żyłką – tylko porządnej firmy, a nie ze sklepu JULA, bo to nie dość, że szwedzki kapitał, to jeszcze chińszczyznę sprzedają….i wcale tu nie o kuchnię chińską chodzi…

     15. @Warsz1417
      …ależ oczywiście…tak było w oryginale….tylko, że pisząc posta ze smartfona Lumia z OS-em M$ edytor sam poprawia gramatykę i nie chciał mi przepuścić niepoprawnej końcówki…

     16. Jak jesteś zniesmaczony poziomem postów tutaj to zerknij na to jakie wywody mają lewacy, agresja, nienawiść często i gęsto połączona z hipokryzją i arogancją.

     17. Jasne. Widziałem tego mnóstwo. Mechanizm jest ten sam: jestem wkurzony, to se ulżę.
      Ale to nie jest żadne usprawiedliwienie.

     18. @xyz: juz wasc przestan, wstydu sobie oszczedz. Yebac skrwione lewactwo, POpaprancow, nowoczesnych debili, komuchow, pedalow i inne odpady. Nie damy sie tak wydymac jak szwedzi czy niemcy. Lewactwo to robactwo, to rak trawiacy nasza lacinska cywilizacje.

     19. @AliBabaHunter
      Łacińska cywilizacja, której podobno obaj chcemy bronić, to coś więcej niż darcie ryja „yebać lewactwo”. Po prawdzie takie ryki nie mają wiele wspólnego z cywilizacją w ogóle.

      @Bogus
      Konkretnie jakie kroki przedsięwziąć? No, jeśli się coś pisze, to pisać tak, żeby był efekt. Czyli używając argumentów, a nie inwektyw – bo to nie działa. Trzeba przekonać te 27%, że islamizacja to jest realne i śmiertelne zagrożenie. Wielu ludzi tego nadal nie rozumie.

      Problem z wieloma osobami, które się tu uzewnętrzniają jest taki, że im się pomyliły rodzaje aktywności. Jak kogoś ręka świerzbi, by kogoś „yebnąć” to powinien wstąpić do Obrony Terytorialnej, tam potrenuje i może kiedyś jego zapał na coś się przyda. Samo darcie ryja na forum jest bezproduktywne.

      ————————-
      Tym kończymy rozmowę na dzisiaj, bo na więcej nie mam czasu. Oprócz tego mam jeszcze robotę do zrobienia.

     20. Żeby w czasach internetu i powszechności używania komputerów jeszcze trzeba było przekonywać do tego co oczywiste? KOGO? Ślepy i tak nie widzi, a głupi NIE ZECHCE nie tylko uwierzyć, ale nawet zrozumieć podanych informacji, że o ich sprawdzeniu już nie wspomnę. Niech te 27% dalej uważa się za najmądrzejszych. I tak MUSZĄ podporządkować się decyzji WIĘKSZOŚCI!

     21. @xyz
      O matko…
      Wojna…
      Europę zalewają „inżynierowie i lekarze” mający jedynie bazowe oprogramowanie pod czaszką…
      W ISIS i różnych innych kółkach i kółeczkach są prawdziwi inżynierowie i lekarze, którzy piorą ludziom mózgi propagandą. Ludzie ich słuchają, bo mówią po cichu, łagodnie i powoli wlewają im gówno do głów.
      Kogo my wystawimy przeciw nim? Naszych „inżynierów i lekarzy”?
      To nie jest wojna tylko dżihad.

      P.S. Jeśli ten post nie otrzyma przynajmniej stu minusów, to się obrażę smile

     22. ich bronia nie jest tylko pranie mozgów, ale tez sianie strachu, zmuszanie, zabijanie, karanie, za …no wlasnie ciezko stwierdzic wg ich widzi mi sie, niedlugo bedzie ciezko stwierdzic , czy widzimy czlowieka na widnokregu czy tez worek na smieci, bo nie bedzie mozna odlsonic nawet oczu . ataki terrorystyczne sa wiec i my powinnismy atakowac, czyli jesli uchodzcy dotra do Polski, Wegier i Austrii rozpocznie sie wojna, bo Islam zdobedzie wszystkie kraje Europy, a to jest ich cel, gdyz Koran im to nakazuje

     23. @F… F… Nie chciałbym sprawić Ci zawodu i chciałem dać „minus” ale nie potrafię wink A swoją drogą dzihad to też wojna – tym niebezpieczniejsza że dla nich – „święta”

     24. Ooo psychterapeuta się znalazł….ten XYZ chromosom ..To se ulży?

     25. Ponad 70% społeczeństa jest zdecydowanie przeciwna pona 10 nie ma zdania a tylko niespełna 15 jest zdecydowanie za , wiec to ze sie tobie nie podoba nie ma tu nic do rzeczy i to jest właśnie demokracja …. Wiec dlaczego mieli bysmy sie na to godzic?

     26. xyz: Jak jesteś taki zniesmaczony to nic tu po Tobie. Tutaj ludzie piszą prawdę w sposób otwarty i zdecydowany; między innymi po imieniu nazywając zdrajców Ojczyzny. Tak własnie należy postępować, aby uniknąć losu zachodniej Europy, wydającej własnie ostatnie tchnienie.

     27. Może Radio Maryja??? Będzie miło i kulturalne. Po Bożemu mad mad

    2. a niech sobie zaglądają smile może któremuś się odwidzi poparcie dla islamizacji, ale biorąc pod uwagę jak czasem podchodzimy do tematu emocjonalnie, i nie szczędzimy języka że nawet szewc by się zawstydził, to wątpię abyśmy kogoś przeciągnęli na swoją stronę grin
     Ale trudno nas i tak jest więcej, fajnie by było jak by pisiory przeprowadziły referendum na temat delegalizacji islamu w Polsce i wpisania koranu na listę książek zakazanych, plus dodatkowe przepisy odnośnie możliwości zamieszkania muzułmanów w Polsce, czyli brak prawa do dłuższego pobytu niż np miesiąc, brak prawa do stałego zameldowania, brak prawa do zakupu terenu, domu, mieszkania itd
     Wtedy było by wszytko jasne już ilu jest nas ilu ich smile problem by się rozwiązał szybko smile

     1. Z tym islamen itd to lepiej bym tego nie uja. Popieram w 100% Pozdro

  2. @Anahu Yamito: dobrze prawisz. Nie ma sie co pierdlic z ta czerwona holota. Oni sie milych slowek nie przestrasza a gniewu Narodu tak. To sa zwykle odpady, potomkowie moskow i komuchow, dla ktorych Polska to tylko miejsce do robienia interesow a Polacy to niewolnicy do pracy za pare groszy. I za to co robili i robia nie ma dla nich w Polsce miejsca. Gonic krwy i zlodziei jak powiedzial marszalek Pilsudski!

 2. Ktos powinien w tym parlamencie wylistowac wszystkie incydenty rozrywkowo-wybuchowe z ostatnich czasow, zrobic liste ofiar, taka bardziej personalna kim byli, ile zostawili dzieci, jak byli cennymi obywatelami, jakie mieli osiagniecia I uwypuklic bezsens ich smierci I okrucienstwo z rak muzulow.Skonczyc tam z propaganda, ze muzulo-negroidy nieletnie sa cacy, nietykalne, a pokazac jak cierpi na tym spoleczenstwo. No ale sie chyba rozmarzylam za bardzo.

  1. Ale im o to chodzi – nie moze być tak żeby u nich były zamachy a u nas spokój. Europa ma być równomiernie islamizowana zgodnie z planem kalergi. Czerwoni maja to do siebie ze nie reagują na żadne merytoryczne argumenty ustąpią tylko przed siłą podobnie jak islamisci – moze dla tego jedni tak popierają drugich.

 3. „wspolczesni targowiczanie”,ktorym na naszej Ojczyznie nie zalezy a patrza pod siebie.I niech Bolek noe mydli oczu Bo „Bo jablko od jabloni daleko nie odleci”widac z jaka partia trzyma (sprzedawczyk).Zapamietamy tych ludzi .I dla nich pierwszenstwo relokacji „biednych” uchodzcow w ich domach .Prosze niech Walesa pokarze „dobry „przyklad.Przykre ,ze dla.dobra swojej dupy noe patrzy die na konsekwencje swoich decyzji.

 4. Powiem tak, nie powinno byc mozliwosci wstrzymania sie od glosu, ci ludzie sa tam po to zeby rządzić a nie po to aby sie wstrzymywac od glosu, za to biora grube pieniądze, jesli ktos wstrzymuje sie do glosu tzn ze sie do rzadzenia nie nadaje bo nie dziala na rzecz narodu europejskiego. To kompletne nie uzytki parlamentarne.

  PO ktore sie wstrzymalo to zdrajcy narodu, w wyborach u nas oczywiscie beda sie podpinac pod PIS ktory zaglosowal na NIE ze oni niby tacy dobrzy itd a gdy przejma wladze w Polsce utopia nas w morzu nachodzcow z b.wschodu i afryki za pieniadze lejace sie do ich kieszeni z brukseli ….

  Lewaki z tego procederu zrobili sobie perpetum mobile samo napedzajacy sie mechanizm, idealna maszynke do zarabiania „legalnie” pieniedzy. Popatrzcie na mafie wloska, nie wierze ze w ten proceder nie sa upaprani zadni tzw politycy, polityka to syf, to najwieksza zorganizowana grupa przestepcza, wystarczy popatrzec na to co sie dzialo u nas, nie mowiac juz o zolnierzach ktorzy byli na ich uslugach WSI, mafia pruszkowska przy WSI to byl maly pikuś. Tzw europarlamentarzysci ci powiedzmy „lewicowi” albo „lewicujacy” sa upaprani w brudne interesy oni w dupie maja dobro narodu, dla nich jedynym suwerenem jest „EURO” ewentualnie brudny petrodolar. Ci ludzie za pieniadze rozpieprzaja miejsce w ktorym zyjemy a Europejczycy nadal tego nie widza. Dlaczego parlamentarzysci w gescie solidaryzowania sie nie pobuduja osrodkow dla tzw uchodzcow w dzielnicach gdzie mieszkaja ich rodziny, gdzie ich dzieci chodza do szkoly, tak dla lepszej integracji ? Dlaczego dzielnica w ktorej jest parlament europejski nie jest jednym wielkim obozem dla uchodzcow tak zeby ci „parlamentarzysci ” na co dzien na ulicy w sklepie mogli doswiadczyc przywileju obcowania z obca kultura ? Dlaczego w gescie solidaryzowania sie sami nie dadza przykladu wysylajac swoje dzieci do pracy jako wolontariuszy do tych obozow dla uchodzcow ? No bo w dupie maja to i to gleboko bo ich saldo na kontach bankowych w rajach podatkowych puchnie kazdego miesiaca wraz z postepujaca destabilizacja Europy a gdy tu zacznie sie wojna pierzchną tj hitlerowcy do Ameryki poludniowej i do konca swoich dni beda zyli za brudne, skrwawione pieniadze. Powinnismy znac na pamiec nazwiska wszystkich tych ktorzy glosowali ZA i pamiętać po to aby tych ludzi kiedys z tego rozliczyc bo to jest zbrodnia, to co oni zrobili, to jest nawolywanie do zabijania europejczykow, poszedl jasny komunikat w swiat islamu – przyjezdzajcie, „damy rade”

 5. „Komisja Europejska zagroziła we wtorek rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli kraje, które do tej pory nie relokowały ani jednego uchodźcy, nie zaczną tego robić do czerwca.” Oby znalazł się jakiś prawnik z jajami, który by zrobił vivisekcję temu „prawu UE”, które rzekomo naruszamy odmawiając dobrowolnego przyjmowania desantu Mohameta. Podpowiedź: :”jądrem ciemności” jest tu fakt, że „uchodźców” zaprosiła osobiście Makrela BEZ konsultacji z resztą „Unitów”, a to NIE stanowi prawa unijnego!!!

 6. No i to o czym sobie w końcu przypomniała Szydło. Uchodzcą zgodnie z prawem międzynarodowym jest tylko ten, kto przybył BEZPOŚREDNIO z kraju wojny/prześladowania. …Z Afryki co najwyżej Libijczyk mógłby być uchodzcą. A statystyki są takie, że większość pochodzi z trzech krajów: Wybrzeża Kości Słoniowej, Bangladeszu i Kamerunu („pontonowcy” z Libii).

  1. I jeszcze o czymś ważnym zapomniałeś – uchodźstwo kończy się w 1-ym kraju granicznym bezpiecznym od groźby, prześladowań. Dalej zaczyna się emigracja/imigracja. Dla Polski uchodźcami mogą być więc, w rozumieniu prawa międzynarodowego tylko obywatele Rosji, Białorusi, Ukrainy. Słowacji, Czech, Niemiec i ewentualnie krajów skandynawskich. Na pewno nie Syrii, Nigerii, Wietnamu czy Australii. I niech nam z nimi skoczą na pukiel…

 7. „Komisja Europejska zagroziła we wtorek rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli kraje, które do tej pory nie relokowały ani jednego uchodźcy, nie zaczną tego robić do czerwca.”

  Całe szczęscie Polska przyjęła ponad milion Ukraińców, więc możemy być spokojni.

  1. Nie za bardzo możemy być spokojni. Bo Ukraińcy są: biali, chrześcijanie, na ogół chcą pracować i sami się utrzymywać, jak mają wybór, to wolą pracować legalnie i poza zakusami na Polaków, to wobec reszty świata nie mają zbrodniczych zamiarów. Tak więc Ukraińcy nie spełniają PODSTAWOWYCH kryteriów unijnych bycia „uchodźcami”.

 8. Lewaczka Róża Thun pracująca dla Niemców, grupy Spinellego … SB-ecki konfident M. Boni, syn Sb-eckiego konfidenta J. Wałęsa
  Dzieci to może jakiś 2% z czego część trafi do burdeli w Belgii, Niemczech, Francji …
  Swego czau Róża opowiadała że tych muzułmanów Europa (lewacka zdegenerowana) urobi może narkotykami, przyzwoleniem na gwałty ale to raczej oni urabiają Europę zachodnią i byle ćpun może zostać mordercą, zamachowcem smile

 9. Jakies znajome nazwiska. Znowu ? Jakos nic dobrego nie moge powiazac, a zlego wiele. Nie jestem zwolennikiem Pis, ale tym razem i w tej kwesti maja moje calkowite poparcie. Oby tego nie spie….li i nie poszli na ” ustepstwa”

  1. Piece to sposób niemiecki. A my (w przeciwieństwie do Szkopów) jesteśmy cywilizowanymi ludźmi. To Szkopy mają historyczną schizofrenię – raz palą ludźmi w piecach, a raz zapraszają do siebie tłumy potencjalnych terrorystów. My posługujemy się zdrowym rozsądkiem. – PAD dziś Szkopowi powiedział, że Polska nie będzie przetrzymywać nikogo siłą oraz że w ogóle takie przymusowe relokacje to naruszenie praw człowieka.

 10. CO ZA WSTYD ! Żeby Polak głosował za destabilizacją własnego Kraju przeciw porządkowi i życiu rodaków w Polsce. Naprawdę są oni tą częścią Unii, która
  stała się starą śmierdzącą portową dziwką ze schizofrenią i syfilisem.Nawet gorzej bo stała się lewa ! Daje się dymać każdemu, który po nią sięgnie. Przecież nie w taką Unię wchodziliśmy !

 11. A czy ktoś z ”fachmanów” wie kto steruje tym całym zgniłym bydłem napierającym na Europę. Czy ktoś się zastanowił przez chwilę dlaczego Polska, Węgry i Austria nie chcą tego bydła u siebie (nie chcą wszyscy, lecz tylko trzy państwa w/w są wstanie to zrobić bezkarnie pomimo straszenia)… to jak ktoś wie to niech opisze. PS: Podpowiem, to było zaplanowane już kilka lat przed atakiem na Irak.

 12. Przy okazji przypominam członków II Targowicy:
  Oto lista 27. sKOnDlonych zdrajców Polski i Polaków, którzy w Parlamencie Europejskim głosowali PRZECIW wynikom demokratycznych wyborów z 25 października 2015 r. prosząc obcych o pomoc w utrzymaniu swoich przywilejów, tak jak konfederacja targowicka w maju 1792 r.: Michał Boni, Jerzy Buzek, Andrzej Grzyb, Krzysztof Hetman, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Kalinowski, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Barbara Kudrycka, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Dariusz Rosati, Czesław Siekierski, Adam Szejnfeld, Róża Thun, Bogdan Zdrojewski, Jarosław Wałęsa, Tadeusz Zwiefka, Bogusław Liberadzki, Janusz Zemke, Danuta Hubner, Julia Pitera, Krystyna Łybacka, Bogdan Wenta, Adam Gierek, Marek Plura i Lidia Geringer de Oedenberg
  ZAPAMIĘTAJCIE te nazwiska do wszystkich następnych wyborów samorządowych, parlamentarnych i do Parlamentu Europejskiego i NIGDY NA NICH NIE GŁOSUJCIE!
  Já jsem Czech Petr Mach. Magyar vagyok Andras Zs. Varga. My name is Syed Kamall!
  Jesteśmy Polakami, nazywamy się: Ryszard Legutko, Michał Marusik, Stanisław Żółtek i … TYSIĄCE INNYCH!

 13. Boni, Tfun i Wałęsa – trzech agentów lub potomków TW. Siekierski (nie znam). A Kużmiuk? Zawsze uważałem go za zdrajcę i karierowiczowskiego pajaca (zgodnie z zasadą – raz się skurkwiłeś – kurwą pozostaniesz).

 14. Takie kraje, jak Anglia, Francja,Belgia, Holandia i inne znane z historii, miały swoje kolonie z których czerpały ogromne zyski.Z tego też powodu są coś winni światu.
  Polska była rozbierana i rozkradana na przestrzeni dziejów.
  Komu i co jesteśmy winni.

 15. Przeraża mnie to co tu się dzieje.
  Żeby nie było niedomówień, jestem przeciwnikiem islamizacji Europy, ale nie podoba mi się poziom chamstwa i wulgarności w komentarzach. Czy autorzy tych komentarzy nie dostrzegają tego, że wygłaszając tego typu opinie szkodzą sprawie? Mamy tytaj: rasistów, antysemitów, czy zwykłych chamów, którzy musza kogoś zwyzywać. Czy wyzej wymienieni nie moga zostawić sobie swoich opinii dla siebie? Niestety, ale „druga strona” (która nawiasem mówiąc też ma w swoich szeregach chamów i prostaków) lubi cynicznie wykorzystywać komentarze na danych stronach w celu ich dyskredytacji. A ludzie piszący takie komentarze tylko im pomagają. Wulgarne komentarze z elementami rasistowskimi i antysemickimi to woda na młyn dla ludzi chcących zdyskredytować tych, którzy nie godzą się na islamizację Europy. Przez autorów tych komentarzy przeciętny Kowalski ogladający np. TVN myśli, że ludzie, którzy nie chcą imigrantów, to rasiści, antysemici i zwyłe chamy. Ludzie opanujcie się, bo samisobie szkodzicie.

 16. Przynajmniej oni zachowali się jak na Polaków przystało, szkoda że tak niewielu. Kiedyś tacy jak oni z narażeniem życia ukrywali Żydów przed nazistami i walczyli na wszystkich frontach II wojny, bo rozumieli wagę ludzkiej solidarności. Żle się z nami porobiło, kiedyś potrafiliśmy ruszyć do straceńczej walki w powstaniu, dziś trzęsiemy dupą przed 7000 bezdomnych. Hańba.

Dodaj komentarz