Feministka na manifestacji przeciwko Trumpowi wykrzykiwała „Allah Akbar”

Podczas manifestacji przeciwko Donaldowi Trumpowi w Berlinie feministka przez megafon wykrzykiwała „Allah Akbar”.

Feministki są przekonane, że wykrzykując „Allah Akbar”, solidaryzują się z muzułmanami, którzy rzekomo są uciskani w Stanach Zjednoczonych przez prezydenta Donalda Trumpa. Feministki wykrzykiwały również „koniec supremacji białych”, „Trump nie jest moim prezydentem”.

Z kolei w Waszyngtonie „marsz kobiet” był współorganizowany m.in. przez muzułmankę, zagorzałą zwolenniczkę prawa szariatu. Linda Sarsour chciałaby ustanowienia szariatu w Stanach.

Archiwalne wpisy Lindy Sarsour na Twitterze. Współorganizatorki marszu kobiet w stolicy USA.

Poza marszem w Waszyngtonie, w USA odbyło się około 600 mniejszych marszy powiązanych z inicjatywą organizowaną w stolicy. Do amerykańskich demonstracji przyłączyło się wiele gwiazd – m.in. wokalistka Madonna czy aktorka Adriana Ferrera.

Feministki w Niemczech i innych europejskich krajach solidaryzują się z Amerykanami niezadowolonymi z nowego prezydenta.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

84 komentarz do “Feministka na manifestacji przeciwko Trumpowi wykrzykiwała „Allah Akbar”

  1. Zrobią z nich niewolnice, wielokrotnie gwałcone. Zdrowej dziury nikt nie będzie marnować. Zastanawia mnie tylko ogromną głupota tych kobiet , bo to dopiero islam zniewala kobiety i zabiera wszystkie prawa.

  2. Taka idea rudolfa spannera mi się przypomniała, że wykorzystywać trzeba wszystko, bo ze wszystkiego można zrobić użytek. On robił mydła, zaś z feministek można zrobić mięso armatnie hehe ale uprzednio dobrze zgwałcone oczywiście wink

 1. Soros płaci to przyjeżdżają … Są plotki że to było o wiele wcześniej zorganizowane. Stosuje tą samą taktykę co u nas tylko na większą skalę bo i wpływy uciekają, im więcej ludzi hejtuje Trumpa głównie z lewicy tym bardziej mam pewność że to odpowiedni człowiek. W ogóle zobaczcie na hipokryzje lewactwa, są przeciwni karze śmierci bo humanitaryzm i te sprawy ale nie mają nic przeciw aborcji … Zakładam że 90% normalnych kobiet tak jak w naszym czarnym marszu siedzi w domu i ma to w dupie bo i tak by urodziła dziecko. Drą mordy głównie lewaki i feminazistki które miały z tego korzyści.

  1. Soros wydał na organizację manifestacji w miejscach publicznych przeciwko Trumpowi 90 milionów $. Te pieniądze otrzymało 50 stowarzyszeń, fundacji, organizacji, grup itd nie tylko promujących feminizm ale i też gender, LGBTQ, globalne ocieplenie, walkę z rasizmem, walkę z dyskryminacją, walkę z faszyzmem, walkę z ksenofobią, walkę z homofobią itp bzdety. Wśród protestujących są byli amerykańscy komunistyczni terroryści z organizacji Weather Underground którzy podkładali bomby m.in. na Kapitolu i w Pentagonie oraz czarnoskórzy ex-bojówkarze z Partii Czarnych Panter która utrzymywała się początkowo głównie ze sprzedaży białym studentom Czerwonej Książeczki Mao Tse-tunga. Ulubionym zajęciem Czarnych Panter było paradowanie z automatyczną bronią w tym karabinami po ulicy i wchodzenie w konflikty z policją w wyniku czego zginęło kilkunastu funkcjonariuszy i kilkudziesięciu czarnych bojówkarzy. Trzech członków Partii Czarnych Panter torturowało i zamordowało czarnego podejrzanego o współpracę z policją. Organizacja była nasiąknięta komunistami i lewakami którzy chętnie jeździli do Korei Północnej, Chin, na Kubę i do Algierii (dyktatura socjalistyczna).

   1. Ps (@888)
    Po tej informacji o ukaraniu duchownego z Kolumbii za to, że odrzuca nauczanie zawarte w AL w temacie „Komunia dla rozwodników”, znalazłem sobie nowy tytuł dla „drogiego” Bergoglio:
    burdel tata.

    A co? Burdel nową ortodoksją w końcu.

   2. Lolo, jak Cię lubię, tak Cię proszę: daj nam spokój z tym Bergoliem. To temat na inne forum. No, chyba, że znowu odwali jakiś cudo-wianek na poletku islamistycznym. Ale tu na ndie już dawno temu stwierdziliśmy, że Kościół to wspólnota wiernych, że błędy popełniamy wszyscy, że trzeba się kierować rozumem (bo po coś nam go Bozia dała), że papież jest nieomylny tylko w wyjątkowych momentach (określonych w katechizmie), że za błądzących trzeba się modlić a poza tym trza robić swoje. Bez grzebania się w g*.

    1. @bkkkk
     Może być jak chcesz. Ale nie doceniasz w takim razie potęgi herezji i wpływu Bergoglio na wydarzenia współczesne także związane z „uchodźcami”. Ja z „przyjaciółmi” (w cudzysłowiu bo to tylko znajomość internetowa) walczyć nie będę. Nie płaczcie tylko później gorzkimi łzami, żeście – liczba mnoga bo pewnie nie tylko Ty – jak już mleko się rozleje na dobre. Duchowe zagrożenie jest o wiele groźniejsze niż fizyczne bowiem i tak umieramy wcześniej czy później. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Jeszcze tam coś wpisałem ale jeśli odrzuca się centrum problemu to wszystkie środki zaradcze będą erzatzem i moje pisanie wg. mnie traci sens.

     1. Chciałam zamilczeć, ale pcha mi się z siłą wodospadu. Lolo, nie kto inny a bp. Tokarczuk nauczył mnie raz na zawsze m.in. rzeczy wymienionych dalej.
      1. „A siły piekielne go nie przemogą” rzekł nasz Pan o Kościele.
      2. Nie zbawiajmy świata, nie bądźmy Chrystusami narodów. Chrystus JUŻ RAZ zbawił świat. I to wystarczy. My róbmy swoje. Czyli co? Czyli wypełniajmy obowiązki stanu chwaląc Boga.
      3. Zła nie zwalcza się obiema rękami. „Ten rodzaj złych duchów wygania się jedynie modlitwą i postem”, jako rzekł nasz Pan. Ze złem walczy się jedną ręką. Drugą stale trzymamy się Chrystusa. Tylko tą metodą możemy zwyciężyć.
      4. Nie wiesz co robić? „Módl się i pracuj”. Na tym zbudowano obecny nasz świat (mówił o Europie).
      To nie są dokładne cytaty, po tylu latach już bym ich nawet nie pamiętała. Pamiętam za to sens jego wypowiedzi (powyższy). Chodziło mu o to, że zło stwarza pozory jakie to ono jest wielkie straszne, wszechogarniające. A modlitwa te pozory rozgania jak mgłę o poranku:). Podsumowanie wychodzi mi takie, że: no to co, że źle się dzieje. BĘDZIE się źle działo. Sam Chrystus to mówił. My mamy ufać, ROBIĆ SWOJE, czynić dobro (jak trzeba, to wiadomo – i odręcznie załatwić jakichś natrętów), modlić się i się nie niepokoić, że tu belka, tam papież, ówdzie satanizm.
      Dlatego zwisa mi Bergolio:) (z całym szacunkiem dla wszystkich, ale dłużej klasztora niż przeora), ja wiem, co mam robić, co jest słuszne.

  1. Szczerze? Mnie jako kobietę boli to, co z osiągnięciami sufrażystek zrobiły tzw. feministki. Te z drugiej fali, trzeciej fali i co im tam w dekiel wali. N.b. feministki (uwierz kobiecie) NIE zajmują się rzeczywistymi problemami rzeczywistych kobiet. Tylko jakimś absurdem w stylu Mrożka czy cuś.

 2. Feministki zamiast drzec mordy na manifestacjach powinny pojechac do dowolnego kraju na b.wschodzie i pomieszkac tam pare miesiecy, albo popracowac w obozach dla tzw uchodzcow. Drzec gebe kazdy potrafi ale juz cos konkretnego zrobic – to nie ma chetnych a jak sie dupa zacznie palic wtedy beda lamentowac ze to wszystko wina prawicy …. nie wiem czy to braki intelektualne czy korupcja ale jest to przerazajace ze sa ludzie ktorzy zyja obok nas, wychowali sie w zachodniej kulturze naszych wartosciach ktorzy za pieniadze nasraja do wlasnego gniazda, malo tego, to gowno nie bedzie tylko smierdzialo, ale to gowno sprawi ze cala ta popaprana ideologia sie zacznie rozprzestrzeniac i doprowadzi do zaglady normalnych ceniacych zycie, drugiego czlowieka, wolnosc ludzi. Trzeba tych ktorzy wydzieraja teraz gęby zeby ich przyjmowac zewidencjonowac i gdy juz sie uda opanowac ten obłed rozliczyc z tego co mowili i robili i podciagnac pod nowa definicje „mowy nienawiści” ktora powinno być dzialanie na szkode spoleczenstwa a to co oni robia tym wlasnie jest, dla mnie to jest podrzeganie do rzezi, nic innego a tam wiele nie trzeba aby jeden z drugim sie zradykalizowal i zaczal zabijac ….

 3. Liber-lewackie sorosopedalstwo dało tym k… palec i efekcie są żądania całej ręki. Zmiana prawa, delegalizacji liber-lewackiego syfu, zakaz praktykowania publicznego islamu i pozbawianie obywatelstwa liber-lewckich ciot i feminolesb a potem wypieprzanie ich z krajów, na spadochronie, z porcją suchego prowiantu, nad którymś z quasi-państw Afryki. Bez tego możemy poruszać palcem w bucie.

   1. @Oluchna Sam jestem ciekaw. Gdyby nie to, że my też dostaniemy odłamkiem za samo pozostawanie w UE, to patrzyłbym na to jak na dobry serial. Czy zaś sprawy idą w dobrym kierunku? Coś zaczyna w ludziach pękać Oluchna ale jeszcze daleko do pokazania znaku V. Bez ostrego strzelania się i tak nie obejdzie.

 4. Jakieś opętanie te idiotki nie rozumieją jak działa ten świat. Jak pisałem, że to kobiety zniszczą naszą cywilizację, to się do mnie co chwilę ktoś rzucał. Taka prawda, baba nie potrafi prosto myśleć, są wyjątki, myślę emocjami i macicą.

  1. Gdyby myślały macicą, nie było by tylu aborcji. Jeżeli, to myślą łechtaczką. W mózgu kobiety, jest taka dodatkowa żyłka, łącząca właśnie łechtaczkę z mózgiem. Niestety, samoistnie ona nie pęka, w związku z czym, do czasu menopauzy, skutecznie zaburza stan umysłu. Co wcale nie oznacza, że później jest lepiej. Niestety.

  2. Właśnie naplułeś na buty mnie i paru kopom normalnych bab. Ale mniejsza o nasze buty. Wyczyścimy je sobie we własnym zakresie, a plaskacza i tak oberwiesz od pierwszej napotkanej w real life kobity. Istotne jest to, że właśnie przejawiłeś myślenie IDENTYCZNE jak te tzw. feministki. Tzn. że „baby so gupie” (co podświadomie mają feministki w swoim przekazie tym o „wyrównywaniu szans” itp.) smile

  3. Mylisz zwykłe kobiety z feminazistkami. Bo tak się te popierdolone baby powinno nazywać. Misja feministek została dawno temu zrealizowana na zachodzie, i to o co walczyły dawno zostało uznane za podstawowe prawa człowieka. Gdyby te nowoczesne „feministki” były wierne ideałom założycielkom tego ruchu to byłby PRZECIW aborcji i walczyłyby z islamem. To wstrętna piąta kolumna lewactwa stworzona do niszczenia naszej cywilizacji. Ale uważam, że panowie powinny te tępe baby zignorować i zostawić kobietom rozliczenie się z tymi oszołomkami, już powstają ugrupowania „Kobiety przeciw feministkom”, bo my normalne kobiety, które szanują naszą kulturę, naszych mężczyzn mamy dość ich pierdolenia i szukaniu wszędzie problemów tam gdzie ich nie ma. Wstyd mi za te baby, że wypowiadają się w imieniu wszystkich kobiet. Nie faminazistki, wy wypowiadacie się w swoim tylko i wyłącznie imieniu.

 5. Nawet na przykładzie IIIrp. i takich „feministek” jak Środa ,Szczuka widać jakie plemię tworzy i steruje tym środowiskiem.I stąd zero zdziwienia przy ich antyeuropejskich lub antychrześcijańskich ekscesach!!!

 6. „Trump nie jest moim prezydentem”… No ciężko „drogie” „panie” żeby Trump był waszym prezydentem skoro gość rządzi krajem, który oddalony jest od „waszej ojczyzny” o kilka tys kilometrów.
  P.S Patrząc na facjaty tych „kobiet” wszystko staje się jasne wink

  1. Dobrze sie stalo ze Trump zostal prezydentem, mimo ze nie jest to czlowiek ktory jest idealem i wiadomym jest ze nie poszedl tam tylko z pobudek altruistycznych (: ale trudno, jesli to ma byc cena za to aby ukrucic szerzenie wszelkich wynaturzonych ideologii w cywilizowanym swiecie to ja jestem ZA. Ludzie chca zyc w pokoju i poszanowaniu wartosci tj wolnosc osobista, wolnosc slowa, inne prawa obywatelskie za ktore gineli nasi dziadowie i pra, pra pra dziadowie, nie mamy prawa do tego aby to roztrwonic tylko dlatego ze przyszlo nam sie urodzic w czasach pokoju i degenerujacych sie wartosci, trzeba zrobic wszystko aby je odbudowac i aby to rodzina w klasycznym rozumieniu tego slowa stanela znow w centrum bo jesli o to nie zadbamy nasze dzieci i wnuki nie zaznaja na ziemi spokoju w zadnym zakatku swiata. Trump to dobry prezydent na trudne czasy w jakich sie znalezlismy, mam nadzieje ze pogonia kota z Europy ,USA i innych cywilizowanych regionow swiata wszelkiej masci degeneratom ktorzy szerza wynaturzenia, nienawisc do drugiego czlowieka itp. niech sie obdzielaja tymi „Wartosciami” nawzajem na czarnym lądzie razem z calym popapranym zdegenerowanym lewactwem ktore z pelna premedytacja, za pieniadze robi to co robi ….

 7. Jak patrze na ten filmik to również solidaryzuję się z muzułmanami w kwestii twierdzenia ,że kobieta feministka powinna stać w obórce obok kozy , gdyż jest to zwykłe zwierze a nie człowiek . Najwidoczniej Bóg odebrał im resztki rozumu by stały się tym czym chcą ich przyszli panowie. Dlatego nadal widzę w Trumpie przywódce który nada odpowiedni kierunek muzułmanom a mianowicie – Afryka i tylko Afryka…

 8. ja niezmiennie stoję przy tym, że osobniki ze zdjęcia powyżej to nie są feministki – prawdziwe feministki walczyły o -ważne rzeczy!- o prawo do głosowania, prawo do nauki, o równość płci. Natomiast te ,,nowoczesne feministki,, farbują sobie włosy pod pachami i piczkach na niebiseko w ramach protestów – i obnoszą sie że swoimi tęczowymi bobrami publicznie, (kobieta która się szanuje nie wystawia bobra na widok publiczy – moje prywatne zdanie) wykrzykują debilne hasła ( i zachowują sie nie jak kobiety -tylko jak wulgarne szmaty) – nie rozumiem dlaczego media nazywaja je feministkami – ja jestem za tym żeby debilkę nazywać debilką a nie feministką – zwłaszcza, że prawdziwe feninistki grobach się przewracja jak słyszą co wyrabiaja te ,,osobniki żeńskie podobno,,.

   1. Statystycznie wśród białych przynajmniej na Zachodzie jest o wiele mniej nierobów niż wśród kolorowych urodzonych na miejscu w drugim lub trzecim pokoleniu a już najwięcej wśród kolorowych bezpośrednio przybyłych z zewnątrz na przestrzeni ostatnich 25 lat nie mówiąc o prawie 100% jeśli chodzi o migrację islamsko-arabsko-murzyńską z okresu 2015-2017.

 9. Patrzac na nich ,a wszystkie europejskie TV chetnie ich pokazuja ,nie mozna sie powstrzymac od ” uwagi Korwina”-…. ludzkie smiecie!Tymczasem wystarczylo dwa dni ,po tym jak czarnuch wynio sl sie z Bialego Baraku i juz w Astanie „bezbronni ” cywile z FSA zasiedli do stolu wespol z Rosjanami Iranczykami i ludzmi Assada.Trzeba bylo tylko zobaczyc zakazane mordy przywodcow syryjskiej „opozycji”, juz tylko za sam wyglad kazdemu nalezaloby wlepoic po 10 lat mamra!

  1. FSA to umiarkowani podrzynacze gardeł tudzież umiarkowani obcinacze głów wśród których jest pełno zbrodniarzy wojennych, islamskich terrorystów, fanatyków religijnych w imię Allaha, najemników z innych krajów gdzie jest dużo muzułmanów i zdrajców z armii syryjskiej którzy zdezerterowali sprzedając się za dolary od CIA, MI6, emira Kataru i króla Arabii Saudyjskiej.

 10. pamietajcie Panstwo o jednej waznej rzeczy – nie ma podzialu na rasy tj. kolory – to chca nam wmowic pewni „ludzie”
  SA TYLKO ROZNICE KULTUROWE (wiara jest aspektem kultury)
  wiec mi za jedno czy on bialy czarny sraczkowaty tudziez z Marsa – wazne zeby wyznawal te same wartosci kulturowe, nie kradl nie gwalcil etc etc
  o nic wiecej nie prosze i nie wymagam
  P.S. przepraszam za brak polskiej czcionki

 11. A tak sobie myślę, że trzeba by jakoś zadośćuczynić wszystkim islamolubnym…Najlepiej wysłać ich do Afryki jako dar dla islamistów. Będą w końcu zadowolone takie osoby jak będą służyły swojemu panu. No i przede wszystkim odetchną normalni ludzie.

 12. WAZNE:”W dobie koszmaru multi-kulti, Prawo i Sprawiedliwość wyrosło na partię, która sprzeciwia się fali uchodźców zalewającej Europę. Tymczasem przygotowywana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nowelizacja ustawy o uchodźcach czyni nasz kraj otwartym na emigrację z każdej strony świata. całkiem cicho i beznamiętnie wprowadzana jest unijna dyrektywa, która ułatwia wjazd na terytorium kraju cudzoziemcom. Oficjalnie chodzi o Ukraińców i repatriantów ze Wschodu objętych kartą Polaka. Nieoficjalnie zmiany obejmą każdego cudzoziemca na terenie RP.Jak podają oficjalne statystyki, tylko w ubiegłym roku do Polski przyjechało ponad 40 tysięcy obcokrajowców, którzy uzyskali pozwolenie na pobyt. Nowelizacja przepisów imigracyjnych może tylko zwiększyć tempo napływu cudzoziemców do naszego kraju. 2 września na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy autorstwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ustawa nowelizuje przepisy dotyczące cudzoziemców i prawa ich pobytu na terenie Polski. Ma ona na celu dostosowanie polskiego prawa do dyrektywy Parlamentu Europejskiego z dnia 15 maja 2014 roku [2014/66/UE] w sprawie warunków wjazdu i pobytu obywateli państw trzecich, w ramach przeniesienia wewnątrz przedsiębiorstwa. Ustawa ma też przyczynić się do stworzenia możliwości pobytu na terenie Polski cudzoziemców kończących w Polsce studia, czy osób podejmujących w Polsce pracę i posiadających pożądane kwalifikacje zawodowe. Ustawa wprowadza możliwość wydania wizy w ramach przeniesienia wewnątrz zakładowego. Nowością będzie też możliwość uzyskania przez niektórych cudzoziemców zezwolenia na pobyt, bez względu na poziom ich dochodu, czy posiadania środków na pobyt w Polsce. Cudzoziemiec ubiegający się o zezwolenie na pobyt nie będzie musiał przedstawiać umowy z polskim pracodawcą. Zostanie to zastąpione przez konieczność złożenia jedynie oświadczenia o zamiarze zatrudnienia. Ustawa wprowadza ułatwienia w uzyskaniu pozwolenia na pobyt na terytorium RP osobom małoletnim oraz możliwość tzw. transgranicznego łączenia rodzin. Wprowadzane przepisy mają na celu realizację naszego obowiązku ustawodawczego wobec Unii Europejskiej. Chcemy czy nie, musimy przyjąć rozwiązania, które ułatwią cudzoziemcom osiedlanie się na terenie Polski. Niektóre rozwiązania przypominają te z krajów Europy Zachodniej, które padły ofiarą niekontrolowanej polityki imigracyjnej.

  Unijny koń trojański

   1. I tak oto sprawdzają się słowa, że PieS nas wyruc*a tak, że nawet najlepszy smar nie pomoże.
    Przecież ten cały cyrk KODowo- polityczny to jest pod publikę, żeby mieć zasłonę na inne, ważne (dla nich) tematy…
    Ktoś jeszcze myśli, że PiS nie będzie wpuszczał ciapatoli i innego ścierwa? Nawet jeśli nie będą dawali im azylu bezpośrednio to i tak uczelnie naprzyjmują ścierwa hurtowo, ci się pożenią/porobią dzieci bo się zawsze szmata jakaś puści, a potem połączą rodziny. W rezultacie namnoży się czarno-brązowej hołoty w Polsce. Uniwerki już tylko czekają, bo dla nich ciapaty to skarb(kasa leci, student z niego żadny a więc i z nim roboty nie ma…). Jeszcze jak brudnym 500+ przysługuje to będą się mnożyć na potęgę- państwo da, coś tam jeszcze dostaną, coś ukradną i życie jak w Madrycie! A Normalny niech zapier*ala do roboty….
    Robią wiochę w TV/radiu/internecie a po cichu robią co chcą- tylko trochę delikatniej niż PO bo chcą wszystkich z zaskoczenia wziąć.

    1. To rzeczywiście niebezpieczne zjawisko i należy je szeroko upowszechniać bo społeczeństwo jest usypiane bredniami w stylu bezustannego wręcz sztucznie nakręcanego bez końca konfliktu pomiędzy PiS a PO i Nowoczesną.

 13. Czy ktoś broni tej kobiecie wyjechać do arabii saudyjskiej albo do któregokolwiek w jej mniemaniu „oświeconego kraju” ? Czy ktoś jej broni założyć hidżab , mieć 15 dzieciów i dostawać wpi****l od mężą , względnie wója lub jakiegokolwiek męskiego członka licznej rodziny kilka razy w tygodniu? Przecież to proste , kierunek bliski wschód albo afryka. Jedna z europejskich wolności (jeszcze dostępna jak narazie)

 14. Mdonna zachowuje sie sama jak dzicz, wiec pasuje do tych zwichrowanych.
  I wlasnie ona, ktora produkuje wulgarne i obskorne videa, uwlaczajace kobietom, strzepi swoj ozor na marszu feministek.
  Powinna w koncu zrozumiec, ze jej gwiazda juz dawno zbladla. Ale ona tego jeszcze nie pojela. Jest zalosna i tyle.

  Tych wszystkich celebrytow na tym marszu od zaraz bojkotoje, ich filmy, CD, itd.
  Dzieki nam maja miliony na kontach, wiec latwo im drzec ryj.
  Nie maja tych problemow co my. Maja kase i obstawe.

  A Trump?
  Jesli jak kazdy prezydent jest tylko marionetka, pomimo to zawsze powie cos wesolego, mozna sie przynajmniej usmiac i zaraz robi sie weselej.
  Zaden prezydent nie decyduje, decyduja inni, z jego swity. Kongres i Senat.
  Atakuja go jak sfora psow z filmu „Omen”. Dzien w dzien. Bez przerwy. Kazde wiadomosci zaczynaja od Trumpa. Czy oni nie kapuja, jak sie tym osmieszaja, jak sie tym demaskuja ??????????????????????????????????

  Tak nawiasem, te wszystkie damy, ktore przed kamerami rzewnie placza, jak to przez niego byly niegdys napastowane, sa naprawde zalosne. Nic wiecej dodac nie trzeba.

  .

 15. Czyli karpie opowiadają się za przyspieszeniem Wigilii. Utwierdzam się w przekonaniu, że aby uzyskać prawo wyborce należałoby zdawać jakiś egzamin. Wszak na „gupie” prawo jazdy trzeba się czegoś tam nauczyć i coś tam zdać. A mandat o współdecydowania o kraju dostaje każdy, tylko po ukończeniu jakiegoś tam wieku. Bez względu na to, czy umie kojarzyć fakty, układać ciągi przyczynowo-skutkowe, czy nie (zauważcie, że już nawet nie wymagam logicznego myślenia i wyciągania wniosków z przesłanek).

 16. Chciałbym wierzyć, że to jedynie ignorancja tych pań, bo nie wierzę, że można być tak głęboko zidiociałym człowiekiem. Po prostu nie wiedzą, co to jest islam, co znaczy takbir „Allah-u akbar”, jaki jest los kobiet w islamie. Nie wiedzą, prawda?

 17. cie ludzie sami nie wiedzą, jakie mają poglądy. Gdyby nie konserwatyści, nie wiedzieliby co myśleć.

  popieranie ruchów LGBTQ(werty), popieranie muzułmanów, którzy chętnie by tych elgebeteków zarżnęli – to wszystko jest naiwne, niespójne, pretensjonalne, głupie – i niebezpieczne.

  1. Tylko że to wszystko jednak jest spójne,wcale nie naiwne,opracowane perfekcyjnie i naprawdę niebezpieczne.I tylko naiwni wierzą że wspólczesny tzw. feminizm walczy o tzw. prawa kobiet.Te środowiska są organizowane ,oplacane i promowane przez żmijowe plemię i mają w celu rozbicie i zniszczenie tradycyjnych bialych rodzin czyli podstaw istnienia bialej cywilizacji.To takie same narzędzia jak dewianci seksualni,masoneria czy lewactwo

   1. Bardzo dobrze pasuje do tych idiotek nazwa feminazistki. Współczesne feministki czyli feminazistki nie maja nic wspólnego z kobiecością i z prawdziwymi problemami większości normalnych kobiet. Feminizm to pochodna rewolucji obyczajowej lat 60-tych który jest jednym z elementów marksizmu kulturowego służącego do rozwalania tradycyjnego społeczeństwa, instytucji rodziny i małżeństwa rozumianego jako związek kobiety i mężczyzny.

    1. 100 lat temu ówczesne feminisstki, a dokłądniej sufrażystki walczyły przede wszystkim o prawa wyborcze. Mimo wszystko były konserwatystkami, przeciwniczkami aborcji, homoseksualizmu. Były patriotkami, co udowodniły w czasie I i II WS, pracując w fabrykach dla swoich ojczyzn. Dzisiejsze feministki walczą, juz nie tyle o prawa, co o przywileje. Nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich mniejszości seksualnych. Są utopistkami i idealistkami, choc często głoszone przez nie idee są ze soba sprzeczne i szkodliwe tak dla samych kobiet, jak i innych ludzi. Współczesne feministki są zaprzeczeniem kobiecości. Według, której to kobieta ma dar dawania nowego życia. Dzisiejsze feminazistki zaś są zwolenniczkami, aborcji, eutanazji. Tak naprawdę w ten sposób one nie walczą o prawa kobiet, ale przeciw kobietom. Współczesne feministki brzydzą się swoich ojczyzn, narodów, konserwatyzmu. Są pacyfistkami, tj zwykli ludzie mieli wpływ na pokój i wojnę. Współczesne feministki są hipokrytkami, bo z jednej strony są wrogami Kościoła, chrześcijaństwa, konserwatyzmu, patriarchatu, a z drugiej strony popierają np. islam, który jest systemem patriarchalnym, konserwatywny. Systemem, który dyskryminuje kobiety, homoseksualizm, inne religie i ogólnie prawa człowieka. Z jednej strony sa pacyfistkami, a z drugiej strony walczą i równouprawnienie płci do słuzby w armii. A gdy przychgodzi co do czego, gdy trzeba pokazac swoja wytrzymałośc i gdy trezba walczyc, to rozpłakuja sie jak małe dzieci. Są przeciwne gwałtom, z drugiej strony, nabierają wody usta, gdy gwałcicielami okazują sie np muzułmanie.

 18. Cały ten syf w Niemczech rozpoczął się od obalenia muru berlińskiego. Do tego czasu życie w Niemczech było jak w bajce, tam naprawdę super się żyło. A ja, głupia kiedyś, witałam DDR -owców, jak wjeżdżali na Spandau – Staaken blisko mojego domu, do Berlina. O rany, jaka durna byłam, dziś mi się to w głowie nie mieści. Pozdrawiam wszystkich na tym forum.

  1. Lewacki syf z roku 1968 tlił się od lat 70-tych ale eksplodował w latach 90-tych po zjednoczeniu Niemiec a przybrał na sile po 2000 roku. Lata 2015-2016 to początek powolnej zagłady narodu niemieckiego.

 19. Rozumowanie według lgbt/lewactwa: precz z konserwatywnym, prawicowym, chrześcijańskim patriarchatem – wpieraj islam, który jest patriarchalny, konserwatywny, mający gdzieś prawa kobiet, krzycz, że allach jest wielki. grin

 20. Nie zapominajcie, że te kur…. są dobrze za to opłacane, one nie są tak głupie, żeby wykrzykiwać te hasełka, które kozojebcy wykrzykują w całej Europie. Dziwki sprzedały się za pieniądze od Sorosa. Dokładnie jest tak jak niektórzy zauważyli, jakby kozojebcy zaprowadzili swoje prawo szariatu, to pierwsze by straciły życie, ale najpierw byłyby wielokrotnie gwałcone, zanim poderżnięto by im gardełka.
  Nie wiem kim trzeba być, żeby za pieniądze zdradzać własny naród, własną religię i kulturę, ale tak się dzieje, niestety.

Dodaj komentarz