Dnia 15 kwietnia dokonano zniszczenia i desakracji 215 chrześcijańskich nagrobków na cmentarzu Saint-Roch de Castres, w departamencie Tarn w południowej Francji. Dzięki monitoringu zamontowanego na terenie cmentarza oraz zeznaniach jego stróża, sprawca został zatrzymany i hospitalizowany przez służby, które wzięły go za niepoczytalnego.

Według prokurator Charlotte Beluet, mężczyzna został zatrzymany około godziny 12:45 w ubiegły czwartek a jego wygląd pasował do opisu naocznego świadka, pracownika cmentarza. Spostrzegłszy mężczyznę ubranego w białą dżelabę (islamski strój religijny dla mężczyzn), świadek poszedł za nim aby sprawdzić, co robi w takim miejscu. Te same ubrania zostały znalezione później w jego domu położonego w tej samej dzielnicy, co cmentarz oraz muzułmańska sala modlitewna.

Według zeznania, sprawca cyklicznie powtarza muzułmańskie modły, ślini się i nie komunikuje. Z powodu jego stanu, nie było możliwe standardowe zatrzymanie i został on hospitalizowany i uznany za ‘umysłowo niezrównoważonego’.

Przypadkowo, obraz człowieka toczącego pianę z ust łamiącego kościoły i niszczącego nagrobki, przywodzi na myśl słowa Winstona Churchilla: ‘Jak straszne jest przekleństwo, którym mahometanizm obciąża swoich wyznawców! Oprócz fanatycznej gorączki, która jest równie niebezpieczna jak wodowstręt u psów, jest w nim przeraźliwa, fatalistyczna apatia.’

Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy mężczyzna w dżelabie dawał upust swemu religijnemu ferworowi, Państwo Islamskie publikuje zdjęcia, na których naśladowcy Mahometa niszczą chrześcijańskie grobowce i łamią krzyże na bliskowschodnich cmentarzach, pod władzą ISIS. Nie omieszkali również cytować ‘święte’ teksty islamu w ramach usprawiedliwienia.

Link źródłowy zawiera więcej fotografii pokazujących zniszczenia w Saint-Roch de Castres.

Źródło: RaymondIbrahim.com

6
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
magicznyTheCrusaiderChrisjmjin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bk
Gość
bk

„sprawca cyklicznie powtarza muzułmańskie modły (…) i nie komunikuje” Jakie to typowe! Dla muzułmanów. Co więcej, te właśnie objawy kazały jednego gostka zawieźć do szpitala na obserwację z powodu ryzyka choroby psychicznej (czyt. ktoś zachował się normalnie i logicznie). Ale grupa gosktów o tych samych objawach, to już nie, to… Czytaj więcej »

jin
Gość
jin

No wiadomo… chory psychicznie. Przecież go nie oskarżą i nie wsadzą do więzienia (o wypłacie odszkodowania lub naprawie nagrobków oczywiście nie będzie mowy). Jeszcze rentę dostanie bo niezdolny do pracy. Wkur**ają mnie ci je**ani muzułmanie. Nienawidzę ich wszystkich (z wyjątkiem Tatarów). Powinni zaprzestać się rozmnażać i zdechnąć.

Chris
Gość
Chris

Masz rację. Mam rodzinę na wschodzie, potomkowie Tatarów to jedyni muzułmanie, asymilujacy się z Polakami. Cała reszta tej hołoty z Afryki i Bliskiego Wschodu to fanatyczna dzicz, której nie należy wpuszczać do Europy.

TheCrusaider
Gość
TheCrusaider

Nie wiem czy Panowie wiecie,ale podobno czeczenscy muzulmanie groza Naszym Tatarom,ze ich zabija,bo brataja sie z Nami Polakami i nie przestrzegaja wszystkich zasad koranu…mam nadzieje,ze to plotka,bo jak nie,to trzeba bedzie cos zrobic z tymi czeczenami…

magiczny
Gość
magiczny

Dasz jakiś link albo źródło?

jm
Gość
jm

Powinno być „tak jak oni nam tak my im”, i tyle w tym temacie.