foto: wikimedia.commons.org

Wcześniej Czeczeni, teraz setki obywateli Tadżykistanu utknęły na granicach Białorusi i Ukrainy z Polską, jest ich coraz więcej – informuje bielsat.eu.

„Znam obywatela Tadżykistanu, który razem z rodziną przebywa trzeci miesiąc na granicy ukraińsko-polskiej i czeka na zezwolenie na wjazd. W paszportach nie mają już wolnego miejsca na pieczątki, wrócić na Ukrainę już nie mogą” – cytuje Radio Ozodi Daniela Witkę z Polskiej Grupy Helsińskiej.

Takim ludziom grozi deportacja do kraju pochodzenia. Ilu zaś obywateli Tadżykistanu chce wjechać do Polski i UE przez Ukrainę i Białoruś, trudno nawet precyzyjnie określić.

Jak już wcześniej pisaliśmy, problem koczujących imigrantów zauważyła organizacja Human Rights Watch, która krytykuje Polskę za odmawianie przyjęcia. Podkreślają, że takie działania są niezgodne z zasadami Unii Europejskiej, a uchodźców naraża się na niebezpieczeństwo.

źródło: bielsat.eu

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

130
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
50 Comment threads
80 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
79 Comment authors
KasiafdsnicaAndrzejJohn Weyne Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

leza do krajow bialego czlowieka, bo tylko bialy czlowiek potrafi WYPRACOWAC dobrobyt, a pozniej zamieniaja nasze kraje w ten sam syf z ktorego wyszli. islam w Europie powinmien byc ZAKAZANY!

Hube
Gość
Hube

Ale Tadżycy są biali…

Cheek
Gość

I 97% z nich to muzułmanie.

Karbulot
Gość

@Cheek Tak, 97% to muzułmanie. A 1% to protestanci, czyli chrześcijanie. I zobaczmy, co Wikipedia pisze na ten temat: Mimo iż Konstytucja Tadżykistanu akceptuje ideę wolności religijnej, prześladowania protestantów są w tym kraju częstym zjawiskiem. 1 października 2000 r. protestancki zbór w Duszanbe (stolicy kraju) został zbombardowany, wskutek czego życie… Czytaj więcej »

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Ponieważ KAZDY człowiek to muzułmanin. A skoro nie jesteś to jesteś apostatą więc należy się Tobie śmierć a nie tolerancja. Więc ja nie jestem tolerancyjny ponieważ Konstytucja gwarantuje mi wolność światopoglądu

Maryla
Gość
Maryla

Rozumiem, że piszesz logiką muzułmanina? Szkoda, że logiczne podejście do konstytucji u nas nie funkcjonuje – a może warto zacząć się na to właśnie powoływać odtłumaczając sobie przepisy, tak samo jak urzędnicy pod potrzeby w danym momencie.

John Weyne
Gość
John Weyne

Wobec tego kalifikujesz się w pierwszej kolejności do odstrzału

Tom
Gość
Tom

A co byście powiedzieli,gdyby to byłi ci prześladowani?He?
Spokojnie. Jestem z wami,ot tak mi pomyślało

easyrider
Gość

To lud spokrewniony z Persami. To Azjaci i w Azji ich miejsce. Do tej pory człowiek zdobywał nowe tereny w walce a my – biali ludzie – bez walki teraz oddajemy swoje ziemie. Czosnkowi „Europejczycy” postawili świat na głowie.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Co jest siłą tych „Europejczyków”?

Publiusz
Gość
Publiusz

strach i niemoc Euiropejczykow ….

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Publiusz
Owszem ale to raczej wykorzystują, więc… Co jest ich prawdziwą siłą?

GojjAnonim
Gość
GojjAnonim

Nasza ingnorancja-głupota-naiwność jest ich siłą bo pozwala nas urabiać.Materializm,kredycik,szeroko pojetna tolerancja …. Traktują nas jak bydło.Ile osób zachowuje się jak stado baranów lub bydła?

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Kasa lolo. Od zawsze kręcili się przy pieniądzach. Jeżeli ktoś się zapoznawał z historią żydostwa (taką, której oni sami albo zależni od nich nie napisali) to wie, że od wieków pasożytowali przy władcach ze swoimi finansowymi machlojami. A mając kasę opletli wpływowe instytucje i wyrobili sobie immunitet. Teraz chyba… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Kasa to tylko środek do celu. Co jest ich prawdziwą siłą? Skąd ją czerpią?

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Lolo, jak już tak kminimy temat, to ich siłą jest przede wszystkim to, że mają ten cel jasno określony i wierzą w jego sens.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Zgadza się. Wierzą. Ale w co? Co jest ich prawdziwą siłą?

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Nie tylko oni wierzą w Boga lolo. Mają zryte, fanatyczne łby, które im podpowiadają, że są „narodem wybranym”. Skoro za takich się uważają, to naturalną koleją rzeczy jest, to iż są przekonani o „mandacie” do władzy nad innymi. A jeżeli chcemy dokładać dodatkowe czynniki, już bardziej przyziemne, to jest… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikamm
Gość

@lolo ktory nie pisze Myślę, że wiara w swojego Boga, ale też w swój lud. To lud wywodzący się ze starych plemion, ze swoimi tradycjami, które pielęgnują. To jest hegemon, który ma cel i dążą do niego raz mniejszymi, raz większymi kroczkami, ale zawsze zmierzają uparcie i konsekwentnie do celu.… Czytaj więcej »

Athelas
Gość

@ lolo, to wyznawcy szatana. Ich siłą jest to co czego on daje poznanie; wiara w chaos, zamęt, brak jakiejkolwiek i wynikająca z tego nieobliczalność, czego my nie rozumiemy i nigdy nie pojmiemy. Jak walczyć z wrogiem, który nie kieruje się planem? Tylko wielka eksterminacja

pojawiam się i znikam
Gość

@Athelas Ależ kierują się planem. Nie zauważyłeś jak śpieszą się z realizacją? Nawet im nie przeszkadza żadne prawo bo otwarcie go łamią. Tym planem jest właśnie chaos, zamęt, rozmach i nieograniczone nakłady finansowe w przesiedlaniu dziczy do cywilizacji, która doprowadzi do zamieszek, niszczenia Europy i eksterminacji Europejczyków. Myślę, że w… Czytaj więcej »

europea
Gość
europea

https://www.youtube.com/watch?v=fzIizDA0488
to jest ich prawdziwa sila-aniela mekel przemawia w israelskim knesecie-i dziekuje ze moze muwic w swoim jezyku ojczystem-po hebrajsku–teraz odpowiedz na drugie pytanie co robi aniela i czemu-czemu niszczy europe,a przedewszystkim niemcy–to poprostu zemsta-czosnkowi juz zniszczyli niemcy-emigracja–a reszta krajuw tesz juz pada–czarno–to widze

Andrzej
Gość
Andrzej

Nie bronię i nie popieram kanclerz Merkel, jest tylko jedno ALE. Ten filmik jest przesłany przez muzułmanina, który zarzuca Merkel filosemityzm (wobec Żydów) i niechęć wobec muzułmanów – co wynika z napisów końcowych. Jeśli tak, to czemu Merkel tak bardzo uparła się żeby wpuszczać tu islamskich „uchodźców”? Coś tu się… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

@easyrider
Zwróć uwagę na ich flagę. Niemal identyczna jak Iranu.
A Iran to Persowie.

easyrider
Gość

@Karbulot I tak „na oko” do Iranu mają trochę bliżej. A jak Iran nie pasuje to choćby islamska, sunnicka Turcja. Ale oni chcą do „nietolerancyjnej” Polski. Zapewne przypadek…

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Ludzie, którym jest źle mają prawo jechać tam gdzie jest dobrze. Takie ich prawo. Ale my musimy bronić tego co zostawili nam i naszym rodzinom nasi Przodkowie. I to jest nasz obowiązek. A co do czosnkowych jest to najbardziej monokulturowy naród.

Publiusz
Gość
Publiusz

…tacy biali ,jak…. Turcy!

zychtomasz
Gość

Dokładnie , nie wolno ich wpuścić za żadną cenę , a Ukraińcom i Białorusinom zapłacić za deportację , tak będzie taniej niż ich u nas utrzymywać.
Jak wpuścimy choć trochę nielegalnych imigrantów teraz latem będzie ich na granicy setki tysięcy. Musimy być twardzi.

master
Gość
master

całkowita nie znajomość historii świata i geopolityki

Obrońca Tadżyków
Gość
Obrońca Tadżyków

Tyle że ruskie muzułmany importują się do pracy i są chętniej zatrudniani od Ruskich jako ludzie zrównoważeni, pracowici i trzeźwi.

Aleyak
Gość
Aleyak

A jaka to wojna jest w Tadzykistanie?

AntyHegemon
Gość

Wojna muzułmańskich głów grin

Zetiks
Gość
Zetiks

No i gdzie leży Polska,a gdzie Tadzykistan:D

Karbulot
Gość

@Aleyak
Nie ma wojny. Są tylko łamane prawa człowieka, przez muzułmański rząd. Ale to przecież islam, religia „pokoju i miłości”. I standardowa śpiewka. Uciekają przed muzułmańską opresją, a potem obnoszą się islamem w Europie i żądają poszanowania szariatu.

Asgard4444
Gość

@Karbulot
I z kazdą większą ich liczbą szariat staje się normą.

pojawiam się i znikam
Gość

@Karbulot „Uciekają” przed muzułmańską opresją a po przybyciu do Europy, żądają wszystkiego co związane jest z tą morderczą dla ludzkości ideologią. A także żądają! wszystkich dóbr i praw jakie mają Europejczycy. Tylko pracy nie żądają, ale „płacy” w formie zasiłków itd. to już tak. Następna inwazja pasożytów ze zlasowanymi fanatyzmem… Czytaj więcej »

shaka
Gość
shaka

„Podkreślają, że takie działania są niezgodne z zasadami Unii Europejskiej, a uchodźców naraża się na niebezpieczeństwo.”
Po pierwsze. Ochrona granic UE jest obowiązkiem. Po drugie imigranci, a nie uchodźcy sami narażają się na niebezpieczeństwo decydując się na taką podróż.

Tomik
Gość
Tomik

shaka, coś ci się pomyliło, OTWIERANIE GRANIC UE jest obowiązkiem, oczywiście dla arabów i czarnuchów, ale ostatnio dochodzą jakieś tadży i inni, Europa niestety jest dziwką dymaną już nie tylko przez arabstwo, czarnustwo, ale i przez wszystko co się rusza.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

A po co są siły zbrojne??? żeby bronić granic.

antyLewak
Gość
antyLewak

europejskie są do wyławiania nachodźców i transportowania do Włoch

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

te dziadostwo muzulmanskie zlazi sie jak mrowki do cukru, opanowuja cala Europe, sio do swoich a nie do nas!

Tomik
Gość
Tomik

raczej jak muchy do gówna…

shaka
Gość
shaka

To nie nasze państwo powinno ich deportować i narażać się na koszty skoro nawet nie przekroczyli granicy z Polską. Powinien to zrobić kraj, który ich do siebie wpuścił.

gieno
Gość
gieno

no tak tyle że jesli z Ukr to ok tak z Białorusią to nie bardzo bo jest coś takiego jak ruch bez-wizowy między unią putina i nie mogą ich tam sobie wyje*ać

Piotr
Gość
Piotr

Nawet zakładając, że rzeczywiście Ci ludzie przed czymś uciekają z tego Tadżykistanu (nie ma tam wojny), to znajdują się oni aktualnie w bezpiecznym miejscu (Białorusi) do której mogli wjechać w ramach ruchu bezwizowego. Nie ma więc absolutnie żadnej podstawy prawnej by wpuszczać ich jako uchodźców; Ja osobiście nie mam nic… Czytaj więcej »

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

Czyli wysłać ich na upadlinę, do banderowców, niech się z nimi dalej bawią. Humans right czy inne sorosowe lewackie organizacje wypierdzielić do izraela, niech tam walczą o prawa Palestyńczyków, bo naprawdę jest o co.

gieno
Gość
gieno

właśnie że tak robimy że cały czas ich zawracamy a Ukr może ich sobie wysłać gdzie tylko chce a Białoruś przez ten ruch z byłymi republikami radzieckimi nie bardzo

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Tak, przyjmujmy wszystkich i doprowadzmy do upadku zachodnia cywilizacje, moze lepiej od razu byloby zatrudnienie islamistow w eletrowniach atomowych i miejscach odpowiedzialnych za odpalanie rakiet, szybciej pojdzie …. nie wiem co to za obłęd czy to jakis wirus czy zwykła pazerność, czy do ziemi zbliza sie jakaś kometa i lewaki… Czytaj więcej »

nina
Gość
nina

Dlatego twierdze, ze ich trzeba by bylo przed objeciem stanowisk zbadac, czy nie drazy ich mozgow choroba psychiczna ….. Ale te tlumy tzw. uchodzcow, to nie jest przypadkowe. Zaloze sie, ze sa to akcje celowe, zeby nas „zalac” nimi. Chca przez to pokazac, ze oni (elity w Brukseli), ze oni… Czytaj więcej »

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

No ale nie moze byc inaczej, jesli w III swiat poszedl przekaz ze EU stoi otworem dla wszystkich no to jada bo wiedza ze tu „dobrobyt” tylko nikt im nie wytlumaczyl skad sie ten dobrobyt bierze i ze islam jest nie kompatybilny z fundamentalnymi wartosciami ktore sa konieczne do tego… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

A żebyście wiedzieli. Sam się wielokrotnie zastanawiam, jakim cudem takie debile w ogóle zajmują stanowiska w rządach krajów. Kiedy czytam, że jakaś szwedzka minister w końcu stwierdza, że islam jest zagrożeniem w Szwecji, to oczy przecieram ze zdziwienia. Ja sam doszedłem do takiego wniosku wiele lat temu, bez potrzeby oglądania… Czytaj więcej »

ocoloto
Gość
ocoloto

@nina cyt”Myslalam, co prawda, ze przyjda przede wszystkim Syryjczycy, np. A tu taka niespodzianka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To sa przeciez mieszkancy panstw, w ktorych nie toczy sie wojna.” skąd możesz wiedzieć, że w syrii jest wojna? kiedyś np. w iraku każda poważna telewizja miała swoich reporterów wojennych, którzy byli tam na bieżąco… Czytaj więcej »

nina
Gość
nina

Halllooooooooo!!!!!!!

„Myslalam, co prawda, ze przyjda przede wszystkim Syryjczycy, np.
A tu taka niespodzianka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To sa przeciez mieszkancy panstw, w ktorych nie toczy sie wojna”-

Skad mozesz wiedziec, ze w Syrii nie ma wojny ????????

Nie chodzi jednak o to, chodzi o mury. Mury i zasieki, ktore nalezaloby budowac, bo wiosna tuz, tuz.

Aleyak
Gość
Aleyak

Tez dlugo zastanawialem sie co jest grane. Zadawalem nawet pytanie: „Czy moze oni wiedza cos czego my (to znaczy myslacy logicznie) nie wiedza).Zaczalem duzo czytac, po polsku, angielsku, francusku. Przegladam czesto rozne fora w tych jezykach. Na pocieszenie moge powiedziec, ze wiele ludzi w innych krajach mysli podobnie jak my… Czytaj więcej »

Burn
Gość

W polskich szkołach obok obowiązkowego j.polskiego na maturze powinna być też obowiązkowa historia z naciskiem na całą islamską działalność w europie przed wiekami, uświadamianie młodzieży od samego początku co i jak, ale bez nacisków bez indoktrynacji, bo nie potrzebujemy debili w społeczeństwie na wzór wyznawców allaha, ale ludzi zdolnych do… Czytaj więcej »

ocoloto
Gość
ocoloto

@Burn pojechałeś równo ale z sensem, jednak położyłbym nacisk na… nacisk, inaczej jako dobroduszni chrześcijanie i tak zostaniemy zdominowani przez ciapaków, nasze dzieci powinny wiedzieć jak walczyć o swoje zdanie i ja już moje maleństwo uczę, że niema to czy tamto, ma być jak mała chce, w wieku niespełna 3… Czytaj więcej »

FankaFranka
Gość
FankaFranka

A ja myślę, że ludzie są równi – tylko kultury, w których zostali wychowani NIE SĄ równe. Wartości społeczne jakie dany człowiek nabywa wraz z rozwojem nie są równe, ideologie, którymi jest zatruwany, nie są równe. I wreszcie systemy religijne, które decydują o życiu i śmierci nie są równe. Ale… Czytaj więcej »

komentator
Gość
komentator

Ludzie nie są i nigdy nie będą równi.
Nasłuchałaś się pie…lenia lewackiego o równości i Ci się w głowie poprzewracało.
Wg nich wszystkie marchewki mają być równe, pomidory również, że nie wspomnę o jajkach.
A prawda jest taka, że każdy człowiek jest inny. Każda rasa jest inna, ma inne cechy, inne możliwości.

FankaFranka
Gość
FankaFranka

Hmmm… to że ktoś potrafi biec szybciej niż inni jest wg Ciebie mniej wartościowe niż to, że ktoś potrafi wymyślić bardziej samo-destrukcyjną ideę niż inni:)
Tak, każda rasa ma inne możliwości:))))

FankaFranka
Gość
FankaFranka

Wykazujesz się prawdziwymi zdolnościami krytycznego myślenia na poziomie psa Pawłowa – „równość ludzi” -aport!
Pomyśl trochę – to nie boli.

allahuj
Gość

uważam że działają siły nadprzyrodzone, oni sa po prostu opetani

Logic1
Gość

I każdemu 1000 ojro zasilku jak chcą lewacy i postępowa UE.

Publiusz
Gość
Publiusz

…. € 1000 to na Zachodzie jest jalmuzna!3x wizyta w dobrej knajpie….

Tomik
Gość
Tomik

Po pierwsze: Czy tam jest jakaś wojna? Po drugie: Jeżeli tam jest wojna to dlaczego nie dostali azylu w pierwszym kraju, do którego dotarli? O co tu kur… chodzi jeśli nie o rozpierd….Europy? Mało kur…pseudo syryjczyków, innych arabów czy czarnuchów najechało Europę, to jeszcze kur…dochodzą jakieś tadży???

AntyHegemon
Gość

Muzułmańska horda w natarciu – tak powinno się mówić o koczownikach na granicy polskiej. Uciekają od siebie, bo chcą lepszego, darmowego życia. Nic tam tragicznego sie u nich nie dzieje, ale sceny grozy, to oni potrafią odgrywać.

Burn
Gość

czy tylko ja mam takie wrażenie czy inni też ktoś specjalnie ich kieruje na nasze granice?

Adam
Gość
Adam

No właśnie to jest ciekawe – Ukraina i Białoruś ot tak sobie pozwalają im przełazić przez swoje kraje? W dodatku siedzą na ich terenie, to niech oni im dadzą azyl, albo odeślą.

Jurek
Gość

Witam @Burn, mam nie tylko takie wrażenie, ale wręcz pewność, że to co się dzieje w pobliżu naszych granic, to nie przypadek. Nie dało się Polski zastraszyć i oficjalnie wepchnąć nam tego gówna, więc trzeba spróbować inaczej, już mniej oficjalnie. Ważne, by liczba się zgadzała. Pisałem już kiedyś, że jedynym… Czytaj więcej »

komentator
Gość
komentator

Do pracy będziemy mogli jeździć jak najbardziej.
Mogliśmy jeździć zanim byliśmy w unii i będziemy mogli, jak unia przestanie istnieć.
Tylko to trzeba robić z głową. Zakładasz firmę/działalność w Polsce. Tu płacisz podatki i jedziesz na kontrakt.

michnikuremek
Gość

Niech pani Aniela Witka z Fundacji Helsińskiej (kto funduje ta fundację?) zabierze ich sobie do domu. Ma do tego prawo.

Aniazpoznania
Gość
Aniazpoznania

Zgadnij!?! grin grin grin

….Helsinska Fundacja Praw Człowieka Warszawa…..
ogólne wsparcie,

Open Society Foundation 862 783.00 USD /FY 2015/
Sigrid Rausing Trust 656 000.00 USD /od 2015 do 2018 roku/

Anka
Gość

Czyli Dżordż

bkkkk
Gość
bkkkk

O tej Sigrid Rausig ciekawe rzeczy wkopał swego czasu bloger Pinkpanther.

easyrider
Gość

@michnikuremek Tylko pod warunkiem, że ten dom stoi poza granicami Polski. Najlepiej jeśli rura ściągnęłaby ich do wujcia Mosze w Tel Avivie. Żadnych kompromisów.

Publiusz
Gość
Publiusz

Nic z tego! Mosze wlasnie przegnal HRW ze swojego terenu i….. w zachodnich merdiach cisza ,jak makiem zasial,a pamietam jaki to kociokwik sie podniosl po tym , jak Putler zaaresztowal statek Greenpiece,ktory na m.Barentsa sabotowal ruskie wieze wiertnicze!

easyrider
Gość

Powinniśmy być humanitarni? Ch… im w ich islamskie d… Nie żal mi ich w najmniejszym stopniu. W Tadżykistanie nie ma wojny a jeżeli oni czują się prześladowani, to niech jadą do Rosji albo pozostaną na Białorusi czy na Ukrainie. Koniec litości dla islamsko-murzyńskich pseudouchodźców. To nasi wrogowie. Każdy rząd, który… Czytaj więcej »

Alex
Gość
Alex

A uchodzcy nie narazaja Europejczykow na niebezpieczenstwo… Coz, mysle ze oni ruszyli na Polske bo dowiedzieli sie z jaka checia Bruksela przygarnia Afryke i Bliski Wschod. Jedyny warunek – wyznawac islam. A moze im tez sie uda przekroczyc granice a wtedy biali niewolnicy beda ich utrzymywac… Ewentualnie wystarczy troche polamentowac… Czytaj więcej »

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

To moze zrobmy tak, niech oni przyjada do Europy a my jedzmy na te roponosne pola, mysle ze wyszloby to nam na zdrowie, tylko trzeba byloby spakowac cala technologie nuklearna do walizek i zabrac ze soba (((:

Aniazpoznania
Gość
Aniazpoznania

Nic z tego, w planach NKIWN*, biali sa przeznaczeni do likwidacji, nie do przesiedlania.

Aniazpoznania
Gość
Aniazpoznania

*NKIWN
nacjaktórejimieniawymawiaćniewolno

Publiusz
Gość
Publiusz

..wymawiac moze nie wolno ,ale chyba chyba nic sie nie stanie ,jak sie napisze ,ze ma smykalke do handlu !

komentator
Gość
komentator

Przecież można napisać: „górale ze wzgórz”

A jak ktoś nie wie jakich wzgórz, to dodam „golan”

bkkkk
Gość
bkkkk

…albo jeszcze dosadniej: narodowości prawniczej, wyznania finansowego.

Burn
Gość

oni osiągnęli iż nadwyżkę populacyjną u siebie i ta nadwyżkę kierują ku nowym niepodbitym terenom, ale nie będą walczyć bronią lecz tempem rozmnażania, przyjść na dany teren i nawet będąc nielegalnym spłodzić dziecko które po urodzeniu będzie już pełnoprawnym obywatelem, na każde dziecko dostają kasę, więc płacą im za dupczenie…… Czytaj więcej »

Burn
Gość

@Alex tu masz rację z tym stwierdzeniem „wedyny warunek – wyznawac islam” np: Niemcy deportowali i nadal deportują imigrantów o wyznaniu chrześcijańskim a przyjmują imigrantów islamskich to dosyć zabawne, bo kraje w których USA zaczęła wojnę ta przerodziła się na wojnę religijną, i chrześcijanie są tam prześladowani, tak więc z… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Dlaczego nie proszą o azyl w Rosji?

Arek
Gość
Arek

Zanim dojdą do Rosji to najiperw muszą przejść przez Uzbekistan i potem przez Kazachstan. W tym pierwszym tylko powinni prosić o azyl

monnaa
Gość

„…problem koczujących imigrantów zauważyła organizacja Human Rights Watch, która krytykuje Polskę za odmawianie przyjęcia”
Polska nie jest kloaka, aby kazdy kupopodobny do niej wlazil. Dosc!

Anty
Gość
Anty

Human rights watch acha a co to w ogole jest ? Organizacja chuya warta sponsorowana pewnie pezez sorosa