Muzułmański kleryk w indonezyjskiej telewizji TransTV wygłosił przemówienie, w którym przekonywał, że na każdego muzułmanina w niebie czekają orgie z dziewicami. Wzbudziło to dużą dyskusję.

25-letni Syamsuddin Nur Makkah, znany również pod pseudonimem Ustadz Syam, wystąpił w indonezyjskiej telewizji TransTV w cotygodniowym programie zatytułowanym „Islam Itu Indah” (Islam Jest Piękny). Wygłosił w nim przemówienie o tym, co czeka muzułmanów w niebie.

„Jedną z przyjemności, jakie czekają nas w niebie, są orgie. Wybaczcie, ale dlatego musimy powstrzymywać się od zaspokajania potrzeb na tym świecie. Kobiety lubią nosić koszulki bez rękawów, nawet w samolotach, gdzie jest chłodno, więc mężczyźni muszą ciężko wysilać się, by opanować swe żądze” – mówił Syamsuddin Nur Makkah.

Słowa kleryka wywołały dyskusję w Indonezji. Niektórzy są oburzeni i krytykują mężczyznę za to, że sprowadza ich religię wyłącznie do jednego. Inni bronią kleryka, wskazują m.in. cytat komentatora koranicznego, teologa islamskiego Al-Suyuti (zm. 1505). „Za każdym razem śpiąc z hurysą, odnajdujemy jej dziewictwo. Poza tym penis Wybranego nigdy nie mięknie. Erekcja jest wieczna. Uczucie, kiedy za każdym razem się kochasz, jest absolutnie wyśmienite i spoza tego świata. I nawet gdybyś chciał zrobić to samo na ziemi, to byłbyś na to za słaby”.

źródła: wolnosc24.pl / coconuts.co

137
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
32 Comment threads
105 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
49 Comment authors
Benekkacu1980SzokmanObywatelka ZiemiPedro Chubascos Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
robert
Gość
robert

Święty Tomasz z Akwinu powiedział-Mahomet uwiódł narody rozkoszami cielesnymi. Islam opiera się na seksie i przemocy. Jest to cecha sekty destrukcyjnej.

340
Gość

Smutna i tragiczna w skutkach prawda. Dlatego wszelkie homo i feministki pragną islamu. Łączy ich jedno seks i i zmutowane geny.

Ziuziu
Gość
Ziuziu

Hahahaaaaa przy takiej głupocie nie dziwota,ze muzułmanie tkwią w epoce ķamiennej…….i jeszcze 500 lat się nie rozwiną…..

Andy
Gość
Andy

Ja chce pare dziewic pls

Remik71
Gość

nie ma sprawy-wyskocz z balkonu lub rzuć sie z mostu-allachuj cie obdarzy dziewicami.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Tylko zeby sie nie zdziwil jak te dziewice beda mialy brody z przodu a cycki z tylu i beda mu slodko meczec do ucha smile

Pedro Chubascos
Gość

Andy, wiesz jak wyglądają Hurysy w satanIslamskim „raju”?

W-a
Gość
W-a

Uznając, że najwspanialszym światopoglądem jest racjonalizm w tym feminizm, uważam że wspólczesny islam, który stał się podstawą ideologiczną terroryzmu – nomem omen – islamskiego, który łamie prawa człowieka, w tym prawa kobiet oraz prawa wszelkich mniejszości, powinien być w krajach cywilizowanych potraktowany jak system totalitarny – tak jak faszyzm i… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@robert masz tutaj swojego swietego Tomaszka…myslenie podobne do muzulmanina, czyz nie? „Kobiety są błędem natury z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny” „Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych” „Zarodek płci męskiej… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi
Można jeszcze nawet podać źródła tych cytatów, nie? Z jakich ksiąg pochodzą?

robert
Gość
robert

To wszystko jest prawdą którą można łatwo zweryfikować w internecie.

Pedro Chubascos
Gość

@robert
Więc nie wiedzę przeszkód, żeby Obywatelka Ziemi podparła owe cytaty źródłami, skąd pochodzą, prawda?

robert
Gość
robert

Polecam stronę na przykład salon24- cytaty znanych chrześcijan o kobietach

Pedro Chubascos
Gość

@robert
Tam również nie ma źródeł tych „cytatów”, więc rodzą się wątpliwości co do ich autentyczności, prawda?

robert
Gość
robert

Poszukaj w gazecie wyborczej i stacji tvn. A tak na poważnie w cytat o islamie uwierzyłeś a o kobietach nie. Ty po prostu wybiórczo dobierasz sobie fakty. W średniowieczu ten barbarzyński światopogląd był powszechny wśród kleru, teraz odwracają kota ogonem. Chyba zgodzisz się z tym że kościele katolickim kobieta jest… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Cytat o islamie to teologia, a Akwinata był teologiem, więc dlaczego mam nie wierzyć w jego autentyczność? Pozostałe cytaty nie dotyczą teologii, nie ma podanych źródeł, więc ma prawo domagać się podania, skąd pochodzą. Jeżeli będą źródła – będzie rzeczowa dyskusja. Jeżeli natomiast pani Obywatelka Ziemi nie jest w stanie… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Jest pan ignorantem. Czym był młot na czarownice, to oczywiście nie było podrzędne traktowanie kobiet. Czy według pana zbrodnie inkwizycji, współpraca z Hitlerem, walka z teologią wyzwolenia nie jest barbarzyńskim światopoglądem. Proszę zauważyć, cywilizacja łacińska jak pan napisał poczęła się w rzymie i grecji a więc przed chrześcijaństwem. Kler tylko… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Zastanawiam się, Panie Robercie, czy chaos w pańskich wypowiedziach to emocje, czy próba przykrycia niewiedzy? Mam wrażenie, że to drugie. Nie wiem, co Pan tam „dużo czyta”, ale z pewnością nie są to książki zawodowych historyków. Ad rem. 1. Jestem tradycyjnym rzymskim katolikiem , a Fronda była (nie wiem,… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

To nie chaos, oczywiście Deschner to nie zawodowy historyk. To że jest pan obłudnym katolikiem, zauważyłem to po desperackiej obronie wojtyły i tej krwiożerczej instytucji. Ja z kolei ufam Biblii a nie klerowi. Za samo posiadanie Biblii w średniowieczu kościół karał śmiercią. Przedtem napisał pan że cywilizacja łacińska to synteza… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Jezuici byli wydalani z 80 krajów za intrygi przeciw władcom a jezuitów tak jak pan nie lubię. Dlaczego racjonalista jest niewiarygodny, pewnie jest ”antykatolicki”. Prawdą jest że jezuici to mistrzowie nauki. Pana bergoglia zresztą jak pan uważam za zdrajcę chrześcijaństwa bo zaprzedał się muzułmanom. Proszę mi wierzyć, boli mnie upadek… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Pierwszym nieoficjalnym papieżem był cesarz konstantyn, który zapoczątkował system katolicki na soborze w 325 roku, który to jest powszechnie uważany za pierwszy sobór. Święty Piotr nie był papieżem jak twierdzi kler. Słowo pontyfikat wywodzi się od pontifex maximus, którymi się określali cesarze rzymscy co oznacza najwyższego kapłana, pierwszym papieżem który… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Wszyscy zastanawiamy się o co chodzi w kryzysie imigracyjnym. Ma on na celu cofnięcie Europy w rozwoju do czasów mahometa, po to Merkel ściągnęła imigrantów. Islamska wojna się zbliża wielkimi krokami. Po niej nastąpi zanik wysokich technologii, której nowi mieszkańcy nie odtworzą bo takowa wymaga wysokiej inteligencji. Nastąpi spadek inteligencji… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Mam nieśmiałą prośbę zatem: rozmawiając o teologii dawajmy głos teologo, o historii – historykom lub potwierdzonym świadkom wydarzeń, o medycynie – lekarzom (a nie znachorom). Podam Panu Szanownemu negatywny przykład: książka Jonathana Kirscha „Historia prześladowań religijnych”. Kirsch jest dziennikarzem, a napisał coś aspirującego do pozycji historycznej. Powstał twór urągający… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Pan nie może podważyć faktów tu napisanych, stąd ta gadka o ”znachorstwie”. Podam panu przykład niekonsekwencji pańskich słów. Wpierw napisał pan że cywilizacja łacińska była syntezą prawa rzymskiego, filozofii greckiej i etyki katolickiej. Potem pan zaprzeczył łacińskośći rzymu i grecji ograniczjąc się do chrześcijaństwa. Przykładowo w kulturze greckiej normą był… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos masz, poczytaj sobie, bo jak czytam co piszesz, to sie noz w kieszeni otwiera. Ty powinieniesc isc i odebrac edukacja, niech ktos Ci klapki z oczu zdejmie. Stanisław Brzozowski, Idee. Wstęp do filozofii dojrzałości dziejowej (1910) Étienne Gilson, Tomizm, wyd. 1929, tłum. Jan Rybałt PS. nie badz taki… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi Sprytny unik. Ja prosiłem o tytuły prac Tomasza z Akwinu, z których pochodzą owe cytaty, a nie o odnośniki do cytujących cytaty. Są? To chętnie je skomentuję, Akwinata nie był nieomylny. Nie ma? Zatem te „cytaty” są fałszywe. Proste? „Młot na czarownice” – właśnie komentuję post pana Roberta,… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Obywatelko Ziemi, on odebrał dobrą edukację, jemu klapek nie trzeba zdejmować. Został tak wyszkolony żeby odwracać kota ogonem. Proszę się nie martwić takimi ”ciemnymi typami”, którzy mają mentalność wspomnianego wyżej Tomaszka ze średniowiecza. On jest bardzo pewny siebie, a przysłowie mówi ”pycha przed upadkiem kroczy” więc głowa do góry.

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi
Dobrze, niech stracę, obniżę wymagania: proszę o podanie oryginalnego źródła choć JEDNEGO z tych sławnych cytatów Akwinaty. Gdzie on to napisał. Chociaż jedna jego praca, tytuł, nawet bez numeru strony.
Plizzz…….. smile

robert
Gość
robert

Obywatelko Ziemi, wiem o tym. Ja chciałem przytoczyć konkretny fragment o islamie. Ci wszyscy ”święci” to mordercy, złodzieje i pedały łącznie z janem pawłem 2. Po to go wybrano na papieża żeby wzniecić rewolucję w Polsce. Jego pielgrzymka w 1979 w zasadzie niczym nie różniła się od podróży lenina do… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert
Poproszę o dowody na:
1. Morderstwo popełnione przez Karola Wojtyłę.
2. Kradzież popełnioną przez Karola Wojtyłę.

Jeżeli ich nie masz – to mam prośbę: nie odzywaj się już.
Jeżeli masz: zapraszam do najbliższej prokuratury.

robert
Gość
robert

Chcesz dowodów, bardzo proszę ale obawiam się że to cię intelektualnie przerośnie. Wojtyła był zwierzchnikiem watykanu, organizacji wrogiej Polsce. Po 1989 watykan okradł Polskę na biliony, powtarzam biliony a nie miliardy złotych. Ta mafia łoi nas niemiłosiernie [konkordat, caritas, rydzyk itd.], po upadku komuny nastąpił gwałtowny wzrost samobójstw w Polsce… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

To nie są dowody, „nie rób z siebie idioty”.
Proszę podać gdzie i kiedy „watykan” ukradł Polsce pierwszy bilion złotych.
Słucham uważnie.

robert
Gość
robert

Człowieku, na litość Boską. Komisja majątkowa, przeróżne fundacje kościelne takie jak caritas to pralnie brudnych pieniędzy, działalność rydzyka a także niepłacenie jakichkolwiek podatków to chyba wystarczający dowód. Przypomnę ci drogi internauto najsłynniejsze afery takie jak stella maris, SKOK i ”ratowanie” stoczni Gdańskiej powiązane z rydzykiem, zgromadzenie Ducha Świętego w Bydgoszczy,… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

„Święte przekonanie” to trochę za mało wobec tak poważnych zarzutów, nie?
wink

robert
Gość
robert

”Święte przekonanie”- Jezu Chryste. Przecież podałem suche, konkretne fakty. Pan po prostu nie chce ich zauważyć bo one są w konflikcie z pańskim światopoglądem. Dowodzi to pańskiej obłudy i hipokryzji. Naturalnie kościół katolicki to święta, uczciwa, szlachetna instytucja i tego się pan trzyma. Inaczej mówiąc jest pan przepraszam za sarkazm… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Przepraszam, chodziło mi o słowo boję a nie biję.

Pedro Chubascos
Gość

@robert
Robi się ciekawie… Mam zatem dwa pytania dotyczące bardzo interesującego wątku, poruszonego przez Szanownego Pana: Pius XII i hitlerowcy.

1. Kto, kiedy i jak pierwszy oskarżył Piusa XII i kolaborację z Hitlerem?

2. Kto i kiedy stworzył pojęcie „papież Hitlera”?

Łatwe.
Dojdźmy wspólnie do PRAWDY.
Myślę, że warto?

robert
Gość
robert

W 2007 benedykt 16 wstrzymał jego beatyfikacje na skutek sprzeciwu wielu środowisk żydowskich. Poza tym doskonałym przykładem jest sztuka Hochhutha pod tytułem namiestnik z 1963 oraz badania historyków takich jak Mario Cereghino czy Giuseppe Casarrubea którzy wprost oskarżają tego papieża. Książka Johna Cornwella nosi tytuł- papież hitlera, tajemnicza historia piusa… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Brawo. Pozwoli Pan, mam kolejne dwa pytania: 1. Kim był Rolf Hochhuth? Dla ułatwienia: https://en.wikipedia.org/wiki/Rolf_Hochhuth 2. Cornwell opisał Piusa XII jako ucznia i zwolennika Hitlera, „najbardziej niebezpiecznego człowieka Kościoła w historii”, bez którego „Hitler być może nigdy (…) nie mógłby zrealizować Holokaustu”. Czy wie Pan, że Cornwell wycofał się… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Kim był Hochhuth, podał pan źródło w Wikipedii, a o 2004 rzeczywiście nie wiedziałem i za to panu serdecznie dziękuję. Proszę zauważyć że w 1933 jeszcze jako kardynał podpisał konkordat z Hitlerem, co jest dowodem na układ Watykanu z 3 rzeszą. A co z historykami cereghino i casarrubea którzy jak… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert 1. „Reichskonkordat” został zaproponowany Watykanowi przez Niemców (Jose M. Sanchez, „Pius XII”), oferując sporą swobodę niemieckim katolikom. Odrzucenie , jak pisze Snachez, „przesądziłoby o losie praw katolików w Niemczech. Poza tym w 1933 roku nikt – absolutnie nikt na świecie nie miał pojęcia, do czego Adolf Hitler prowadzi świat… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Na początku kariery od 1918 hitler publicznie ział nienawiścią do żydów. W 1921 zorganizował bojówki sa, które brały udział w pogromach żydów co jest faktem bezspornym. Partia nsdap założona w 1919 już wtedy była jawnie antysemicka. Pius 12 w 1933 doskonale wiedział o nienawiści hitlera do żydów. Kardynał Martins oficjalne… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Dużo Pan czytasz – przeczytaj Marka Rieblinga „Kościół szpiegów”. Nie ma sensu, żebym przepisywał całe ustępy tej fascynującej pracy, fachowej analizy wojny wywiadowczej Watykanu z Rzeszą. Wniosek Rieblinga jest jeden: Pius XII był aktywnym uczestnikiem spisku dążącego do obalenia Hitlera od chwili powstania realnej opozycji w Niemczech („Czarna Orkiestra”… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Nie ma ”następnego postu”, minęło ponad 26 godzin. Pius 12 chciał obalić hitlera. Ile dywizji miał pius 12 ? Chyba dużo gdyż jak pan napisał ”papież hitlera ruszył na wojnę z hitlerem”. Z tego co ja wiem watykan nie posiadał w 1939 dywizji pancernych, strategicznych wojsk rakietowych itd. Więc kolejny… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Zatkało mnie… Przepraszam za moją śmiałość, ale ile Pan szanowny liczy sobie wiosen? Bo wiedza o historii i geopolityce jak u trzynastolatka… Trudno z tym dyskutować, bo musiałbym wykładać Panu historię Europy od zera……… Panie Robercie – czym byłyby te „dywizje” bez WYWIADU? Słyszał Pan o czymś takim? Wywiad:… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Urodziłem się w 1986 i przepraszam że czekałem 26 godzin bo oczekiwałem następnego pańskiego postu. To że watykan ma tajne służby to ja wiem. Te watykańskie służby bardzo pomagały zbrodniarzom niemieckim w ucieczce po wojnie i oczywiście w tym były wyśmienite. Szkoda tylko że nie były tak gorliwe w pomocy… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Panie Robercie, uwielbiam pańskie posty. Czytam je zawsze przed pracą, bo wprowadzają mnie w doskonały nastrój na cały dzień. Podziwiam pańską wiedzę, elokwencję i piękną polszczyznę. Ale nade wszystko jestem zachwycony pańską nieudawaną, szczerą skromnością. To rzadka cecha u młodych ludzi, więc cenię ją szczególnie. Jak trzydziestolatek mówi „wiem,… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Kolejny raz pan popełnia ten sam błąd. Powtarzam, nie sprowokuje mnie pan do słownej agresji bo jest pan na to za mało bystry. Naprawdę myśli pan że niczego się nie domyślam, że czytając moje posty panu podskakuje ciśnienie na skutek prawdy tu pisanej więc pańskie śmieszne próby kąsania tylko pana… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Słowotok, nic więcej. Biegunka językowa. Otóż nie mogłem obrazić pańskiej inteligencji – bo jej Pan po prostu nie posiada, tak, jak nie posiada Pan biustonosza. Tak, wiem, taki sarkazm wymaga odrobiny myślenia, a jest to Panu czynność zupełnie obca. Dyskusja z szanownym Panem to jak mecz szachowy z szympansem.… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Albert Einstein powiedział- szaleństwem jest popełniając ten sam błąd oczekiwać innych rezultatów. Wielokrotnie popełniany przez pana ten sam błąd sugeruje pańską niepoczytalność. Co pan chce osiągnąć swoim ”savoir-vivrem” o słowotoku, sarkazmie, szympansie i trollu. Informuję pana że żelazna logika jest dowodem. Logiczna analiza jest według pana ”szkalowaniem” hitlerowskiego papieża piusa… Czytaj więcej »

poi
Gość
poi

„rozwój cywilizacji zależy w dużej mierze od pozycji kobiety w nim” – raczej jest na odwrót . To pozycja kobiety zależy od rozwoju cywilizacyjnego. Pani raczy zauważyć że ŻADEN ALE TO ŻADEN WYNALAZEK MYŚL IDEA która pchnęła ludzkość ku rozwojowi nie była dziełem kobiety

robert
Gość
robert

Jesteś w błędzie. Podam ci kilka nazwisk- Maria Skłodowska Curie, Inge Lehmann, Ida Noddack, Rosalind Franklin, Jocelyn Bell Burnell. Tu nie chodzi o płeć ale o system społeczny, filozoficzny, mentalność w których żyje dana społeczność. Inaczej to wyjaśnię. Islam jest systemem w którym mężczyzna jest władcą. Proszę mi podać chociaż… Czytaj więcej »

Waq
Gość
Waq

Tu nie chodzi o system, nawet kolorowi chrześcijanie w afryce do niczego nie doszli

Obywatelka Ziemi
Gość

@poi kolejny as jak widze z Ciebie jest… Nie bylo wiele kobiet, bo nie moglsymy ani glosowac ani sie uczyc. Siedz w domu, robotki reczne, jezyki, spiewanie, granie na instrumentach i rodzenie dziecka. Tak to wygladalo. Kraje, w ktorych pozycja kobiety jest zla, nie sa rozwieniete. Przyklad: kazdy, ale to… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi
Milczenie… Szkoda, bo mogło być ciekawie porozmawiać o marksiście, który nawrócił się na katolicyzm – skoro o „moim swietym Tomaszku” nie chcesz.
No, ale nie – to nie. Rozumiem. Temat grząski dla antyklerykała (-kałki?)

Pozdrawiam.

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos, milczenie, bo jestem w innej strefie czasowej. Powaznie, wznies sie wyzej i zobacz problem, a nie szukaj dziury w calym. Religie istnieja, poniewaz czlowiek chce/musi w cos wierzyc. Ci, ktorych zwa ateistami – glownie wierza w nauke/fakty. Tomaszek wraz z innymi mezami kosciola nie lubili kobiet – stawiali… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@Obywateka Ziemi
Się Pani rozwinęła filozoficznie w tym poście…
A ja prosiłem TYLKO o bibliografię – to mi podrzucasz dzieło marksisty, który został katolikiem. Dobre i to.
Sprawdzę.
Nie szukam żadnych dziur, tylko PRAWDY.
I obnażę KŁAMSTWO.

Pozdrawiam z innej strefy czasowej.

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pero Chubascos to nie zadna filozofia. Juz od wielu lat, jestem przekonana, iz nie wazne jaki prezydent, jaki rzad jest. Jesli chcesz obnazac klamstwo, to idz i tlumacz ludziom jak powstaja pieniadze na ktorych oparty jest swiat. Idz i tlumacz, ze to wszystko jest jeden wielki fake. Wytlumacz im, ze… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi
OK, zostawmy zatem Akwinatę, bo wobec barku dowodów na autentyczność jego „wypowiedzi” deprecjonujących kobiety uznać musimy je za nieautentyczne. Amen.

Wobec Twojego nieustannego krążenia wokół ekonomii mam pytanie: jaki zatem system gospodarczy jest najbardziej uczciwy i możliwy do zrealizowani?

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos
ten, oparty na zasobach naturalnych Ziemi.

https://www.youtube.com/user/thevenusprojectmedia
zobacz sobie o czym mowie, inaczej byc nie moze

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi „inaczej być nie może” – ta fraza już wyłącza wszelką możliwość dyskusji. Zawsze może być inaczej. Po drugie: hasło „gospodarka bez pieniądza” pachnie komunizmem. Moje usługi są warte 500 złotych. Jak mój klient ma się zatem ze mną rozliczyć bez pieniędzy? Da mi tonę żyta konsumpcyjnego, czy skrzynkę… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos i wlasnie przez ludzi myslacych tak jak Ty, a raczej nie umiejacych zmienic swojego myslenia i pogladu co do pieniadza. Ty nie potrzebujesz kasy – potrzebuejsz rzeczy: auta, pralka, buty, czekolada. Zobacz sobie ten projekt Venus. Wiem, ze to moze byc trudne do zrozumienia, wiem, ze ludzie sa… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos Poza tym zacznij myslec troszke inaczej: w pierszej kolejnosci jestes Zieminaninem. Potem wybieraj sobie: Polak, Katolik, Mezczyzna, Demokrata, Republikanin. Czemu tak? Poniewaz masz tylko jedna planete- Ziemie. Jak ja rozpieprzymy to gdzie bedziesz zyl? Tobie sie wydaje, ze wszystko co jest na tej planecie bedzie wiecznie? Myslisz, ze… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

OBYWATELKO ZIEMI, on ma zbyt ograniczoną logikę do myślenia. Pieniądze żeby posiadać wartość, muszą mieć odzwierciedlenie w towarach i usługach bo bez nich są tylko papierkiem bez wartości. Pracy wystarczy dla wszystkich tylko ludzie będą pracować nie jak teraz 40 godzin w tygodniu ale 40 minut, tak minut w tygodniu.… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi
Rozumiem – ale kompletnie się z tym nie zgadzam.
Paru ludzi w historii już wyrzuciło Boga z głowy, zaczęli czcić „logiczne myślenie, fakty, naukę”. Podać nazwiska?

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos podaj prosze smile Ja Ci podam nazwiska tych, co wierzyli w nauke, a nie w boga i swoim podejsciem uratowali zycie milionom.
Poza tym jak tak bardzo wierzysz, to jedz i pomagaj „uchodzcom”, w koncu chrzescijanin ma nadstawic drugi policzek smile

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi Proszę, oto oni, awangarda postępu i świata bez Boga: Józef „Stalin” Dżugaszwili Włodzimierz Iljicz Uljanow, ps. „Lenin” Adolf Hitler Mao Zedong Pol Pot Kim Ir Sen. Maksymilian Robespierre Mam więcej, podać? Mogę także dorzucić liczbę ich ofiar, ale myślę, że są to liczby z grubsza Ci znane. Rozumiem,… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Josef Anchieta jest ”apostołem” Brazylii. Jego kunszt kaznodziejski opierał się na mieczu i żelaznym pręcie. Ta ”katolicka ewangelizacja” wymordowała miliony Indian. Naprawdę myśli pan że tak powinien wyglądać świat ”katolickiego boga” bo o CHRZEŚCIJAŃSKIM BOGU mowy być nie może. BIBLIA mówi że po owocach ich poznacie. Te miliony Indian zamordowanych… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert
Znowu troll daje popis historycznej ignorancji. Nie karmić trolli proszę!
Trollu, poczytaj o „Columbian exchange”, jeżeli coś tam jarzysz z angielskiego. I nie pisz już, proszę Cię.
Żałosny jesteś. Smutne.

robert
Gość
robert

Chodzi oczywiście o książkę Alfreda Crosby, dziękuję za wskazówkę. Pisałem wcześniej, mój angielski kuleje ale na szczęście znalazłem po Polsku informację o dziele Kirscha. Historia prześladowań religijnych jest faktycznie przerażająca bo pokazuje zbrodnie kościelnej inkwizycji, która to jest prekursorem holokaustu i innych zbrodniczych ideologii. Nie odpowiedział pan na moje pytanie… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Uwaga: najlepsze cytaty z „roberta”: „Otóż informuję pana że jestem człowiekiem o bardzo ale to bardzo przenikliwym umyśle.” „Ja w przeciwieństwie do pana mam otwarty umysł.” „Proszę pana, w historii jestem bardzo dobrze zorientowany a w geopolityce doskonale.” „Pycha przed upadkiem kroczy” Pierwszy najlepszy. Wyślę to na „Mistrzowie.org”, niech inni… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

A kuku, przewidziałem to. Tak się dla pana nieszczęśliwie składa że to samo miałem na myśli od samego początku naszej konwersacji. Oczywiście pan chce opublikować na ”MISTRZOWIE.ORG” całość w chronologicznym porządku a nie tylko fragmenty. Ja osobiście preferuję WYKOP.PL i marzę o tym żeby to jakiś internauta opublikował do czego… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Ty jeszcze tutaj, trollu? A kysz! Słowo „wykop” pasuje do Ciebie idealnie, tam Twoje miejsce. Idź, publikuj, niech mają bekę z półinteligenta „roberta” „o bardzo, ale to bardzo przenikliwym umyśle”, który nawet zdania po polsku poprawnie sklecić nie umie. Nie wiem, przez co tam Twój umysł tak bardzo przenika –… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubasos zobacz, pogadamy. Nie ja to wymyslilam, ale od takich zwyklych ludzi jak ja czy Ty bedzie zalezalo czy taki swiat zbudujemy.

Pedro Chubascos
Gość

@Obywatelka Ziemi
Mam nadzieję, że TAKIEGO świata nie zbudujemy. To pogański neo-komunizm. Skończy się tragicznie. Teoria jest piękna, a trup będzie słał się gęsto.
Jak zawsze przy próbie narzucenia siłą utopii zupełnie sprzecznej z ludzką naturą.

Obywatelka Ziemi
Gość

@Pedro Chubascos sprzeczne z natura ludzka? A niby jak i gdzie? Bo nie ma pieniedzy? Bo opierasz sie na tym co masz, a nie bierzesz wciaz na kredyt. Pieniadze sobie mozesz wydrukowac, nadac im taka wartosc jak chcesz ale drzewa potrzebuja czasu, ziemia by sie odrodzic tez. Nie myslisz o… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

@robert Nie wiem, skąd pomysł, że św. Franciszek był ekologiem. Bzdura jakaś kolejna (zaczynam się powoli do nich przyzwyczajać). Jedziemy dalej z Piusem XII. Rozumiem, że wobec faktów i źródeł przeze mnie przytoczonych zarzut „milczenia Piusa XII wobec hitlerowskich zbrodni” możemy uznać za oddalony. Zobaczmy zatem, jakich to przyjaciół miał… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

Święty Franciszek jest prekursorem ekologii, jan Paweł 2 w 1979 ogłosił go patronem ekologii i ekologów. 13 marca 2013 Święty Franciszek stał się patonem pana bergoglia, tego papieża który nawrócił się na marksizm. W armii hitlera służyło co najmniej 150 tysięcy żydów. Tak więc to że pius 12 miał znajomych… Czytaj więcej »

PJJ
Gość

Trudno nie zauważyć dziwnej zbieżności miedzy islamem a sexoholizmem. To nie przypadek. Tym kozosmrodom tylko wojenki i sex we łbach. Mnożą się jak zaraza miedzy sobą i debilizm ich dopada mad

robert
Gość
robert

Mnożą się jak zaraza między sobą, czy miałeś na myśli chów wsobny inaczej zwany kazirodztwem ? Jeśli tak to masz rację.

PJJ
Gość

Oczywiście. Sex wśród najbliższej rodziny to przepis na spartolone geny i mutacje. M.in. tępote umysłową

Paff
Gość

@PJJ Nie przesadzasz z tą tępotą? A przepis na najlepszą zaprawę do budowy muzulskich chat? Dwie garście wielbłądziego gówna i słoik kozich szczyn ugniatane parchatym sandałem dwie pełnie przed ramadanem to takie nic? A metoda pętania kozy w celu ograniczenia wierzgania podczas penetracji odbytu? To setki lat prób, testów i… Czytaj więcej »

PJJ
Gość

@ Paff
Przemawia przeze mnie nienawiść do islamu? Dzięki, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jestem normalny, JESTEM POLAKIEM grin
Precz z islamem!

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Jak normalny samotny chlopak chce se pociupciac to podrywa dziewczyny a, w najgorszej desperacji, idzie do burdelu. No albo jedzie na recznym Gdy Ahmedzik albo Mahomecik chce pociupciac, a nie ma kozy w poblizu, wysadza sie w powietrze z tuzinem niewiernych, chlasta ich maczeta albo wjezdza w tlum samochodem. A… Czytaj więcej »

PJJ
Gość

@ Anahu Yamito
Zawsze taki desperat może obmacać manekina pod pawilionem lub zerżnąć auto w wydech razz

...Benek
Gość
...Benek

Muj kolega kiedyś naszczal na koran.

PJJ
Gość

Tylko do tego się nadaje. Pewno nawet hoojowo się pali grin

Pedro Chubascos
Gość

Jak wykazał kalif Uthman, Koran pali się nader dobrze.

PJJ
Gość

W sumie, wypróżnić się na niego, spalić…. jeden hooj. Najważniejsze, że jednego dziadostwa mniej grin

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Normal…Jakże by inaczej!? Te ludy i ta zbrodnicza ideologia już tak ma, przecież musieli czymś zachęcić swoich wyznawców do siebie? Chrześcijanie idą do swojego raju w niebie gdzie przyjemnie i błogo itd a muzułmanie do burdelu, który ma być niby w niebie. Na ziemi tylko by się seksili to w… Czytaj więcej »

Tech
Gość
Tech

Te nacje robią burdelu na ziemi i w niebie. Tak czy inaczej nie wiem czy jest na to lekarstwo.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Tech Śmiem wątpić, żeby na tą dzicz było lekarstwo na Ziemi. Jedynie wystrzelić w kosmos na pustą planetę i tam niech się rozmnażają. Po jakichś 1500 latach znowu będą mieli problem, bo braknie im planety. Ale za to, my na Ziemi 1500 lat spokoju bez dziczy smile

Jan Marek
Gość
Jan Marek

Prosze nie zasmiecac Kosmosu!!!

Kris11
Gość
Kris11

„Erekcja jest wieczna”. smile smile Teologię islamską wymyśliły tęgie głowy. smile

Violanta
Gość
Violanta

Tylko im wszystkim życzyć stercza. Będą mieli raj juz na ziemi

Kris11
Gość
Kris11

@Violanta
To świetny tytuł na islamską wersję Jamesa Bonda. Nie tylko teologia, ale film islamski zacząłby, że tak powiem, stać sterczem. smile

Karbulot
Gość

Gówniarz do roboty uczciwej by się wziął, a nie mąci ludziom w głowach jakimiś wymysłami z dupy. Nie wiem co on bierze, ale wyraźnie źle na niego działa. Wieczne orgie, stojące w nieskończoność pały i co jeszcze? Smoki w tej bajce też były?

robert
Gość
robert

Smoki chyba nie, w każdym razie o nich nie wiem. Za to wiem o dżinach.

Adam
Gość
Adam

Ciekawe co by powiedział na fakt, że po drugiej stronie jest tylko dusza i nie ma ciała. Nie ma potrzeb cielesnych. Bardzo się zdziwi razz

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Nie mogą se podupcyć do woli, albo im nie staje to zrobią wielkie BUM! albo pójdą na zakupy do supermarketu z maczetą żeby trafić do burdelu z hurysami. Cała ta „religia” na doopie się opiera i na fiucie się kręci.

NIE
Gość
NIE

Co to za niekonsekwencja w niebie orgie Allahowi nie przeszkadzaja to dlaczego przeszkadzaja w realu ?(; Cala ta ideologia jak widac kręci sie wokol jednego jakim cudem ma to status religii ciezko mi to pojąć to raczej sekta ….

Marcin Opus
Gość

TransTV???? Czyżby prawda o islamie? Świetna nazwa.

robert
Gość
robert

Błyskotliwa i sarkastyczna uwaga. Ha ha ha

Marcin Opus
Gość

@robert
Jak zawsze. Taki skromny jestem. cool lol

Szokman
Gość
Szokman

Co za debile. Tylko grzmocenia i dewiacja jest gloryfikowanie przez islam. Banda zboczeńców. Brzydzę się tym zezwierzęceniem, które wlewa się do Europy….

Marcin Opus
Gość

@Szokman
Nie obrażaj zwierząt.

Janina
Gość
Janina

Czyli wiagra juz nie potrzebna?

340
Gość

Przy tylu kozach, owcach, oślicach, ba nawet krokodylicach viagra jest zupełnie zbędna. Mają taki popęd że nawet rury wydechowe samochodów gwałcą.

Chory swiat
Gość

( Ale nie ma żadego problemu Syjam czy jak ci tam ) – Żal patrzeć i słuchać do czego może doprowadzić nadciśnienie spermy . Istnieje cudowny sposób spełnienia tej pięknej wizji orgii w niebiosach – szybko pomódz chętnym islamistom w przejściu przed oblicze allacha . A najlepiej , żeby sami… Czytaj więcej »

Janek
Gość
Janek

Jak kogoś podnieca seks pod przymusem to powinien dać się leczyć – moja żona sama przychodzi do mnie na seks – nikt nikogo nie zmusza dlatego ten seks jest super dla obojga – no ale jak się nic sobą nie reprezentuje i niczym nie da się zaimponować to trzeba użyć… Czytaj więcej »

Marcin Opus
Gość

@Janek
ten na zdjęciu na Arnolda nie wygląda, więc nigdzie nie ma mięśni.

Codec33
Gość
Codec33

Tępe zwierzęta. I tylko 5 min. przerwy będzie! Będą je***ć i płakać. I tak całą wieczność z tymi kozami!!

test24
Gość
test24

Kurde! A jak tu sikać z taką erekcją, albo wyjść z namiotu na spacer? grin

SARA
Gość
SARA

NO i nie ma z kim rozmawiać…..NIEPRAWDOPODOBNA GŁUPOTA!!!