Islamiści grożą mundialowi w Rosji: „Ogień mudżahedinów was spali”

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się bardzo niepokojące informacje związane z przyszłorocznymi mistrzostwami świata w piłce nożnej w Rosji.

W internecie opublikowano dwie przerażające grafiki wykonane na zlecenie islamskich terrorystów. Dżihadyści grożą na nich zamachami, ale oprócz tego obierają sobie za cel jednego z najwybitniejszych piłkarzy na świecie – Argentyńczyka Lionela Messiego.

Grafiki wskazują cele terrorystów. Pierwsza przedstawia stadion na Łużnikach w Moskwie, na który z oddali spogląda terrorysta. Pod spodem widnieje napis „0 wrogów Allaha w Rosji” oraz „przysięgam, że ogień mudżahedinów was spali, tylko poczekajcie”. Druga grafika przedstawia sylwetkę Lionela Messiego stojącego za kratami. Z jego oka płynie krew.

Po publikacjach po raz kolejny pojawiły się pytania o bezpieczeństwo przyszłorocznych mistrzostw świata. ISIS wysłało jasny sygnał całemu piłkarskiemu światu, że jest się czego obawiać. Już 11 listopada na wspomnianym stadionie rozegrany zostanie mecz towarzyski pomiędzy Rosją a Argentyną. ISIS uważa Rosję za jednego ze swoich głównych wrogów, odkąd w 2015 roku zaczęła ona wspierać Baszszara al-Asada.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

30 komentarz do “Islamiści grożą mundialowi w Rosji: „Ogień mudżahedinów was spali”

  1. Dokładnie tak. Co prawda w Rosji jest od groma muzułmanów, nawet stacjonuje pod Moskwą ich specjalny garnizon z bardzo złą opinią (do tłumienia potencjalnych zamieszek) ale Putin to nie miękkie brukselskie fajfusy. On stosuje „zamordyzm”. I śmiem twierdzić, że nie będzie się z nimi cackał, tylko w razie „W” zrobi piękną pokazówkę jak zwalczać islamskie zło.

   1. michnikuremek
    Do wojny z islamem, takiej otwartej i tak dojdzie. Nie sądzę, by Putin był na tyle głupi, by tego nie dostrzegał. Rosja faktycznie ma kupę muzoli na swoim terenie ale na rozprawę z nimi za wcześnie. Gdyby Putin teraz zaczął z nimi rozprawę – a musi to zrobić jeżeli chce by Rosja nie podzieliła losu Zachodu – to Zachód by wystąpił przeciwko Rosji. Zachód musi pogrążyć się w wewnętrznym konflikcie i wtedy Putin będzie miał wolne ręce. A wtedy jedynym rozwiązaniem będzie wybić muzoli jak karaluchy. Co do jednego. Inaczej to oni nas wybiją.

 1. Mam nadzieję, że jakby co, to najwięksi zwolennicy multikulti, przynajmniej męska część, będzie na meczu finałowym (dosłownym i w przenośni wink ) A jakby w finale grali Niemcy, to i Merkel wypadałoby zaprosić. grin W związku z tym oświadczam – kibicuję germańskiej drużynie. cool

 2. Potrzebna jak najszybszą deratyzacja kuli ziemskiej. Trzeba pozbyć się tego islamskiego robactwa raz na zawsze. Nie może być tak aby 1.4 mld popaprańców wiecznie zastraszała pozostałe 5 mld ludzi. Na księżyc z nimi i tyle. Dość tej głupoty. Aha , wraz z muzułmanami oczywiście trzeba wystrzelić ich wielbicieli , junckersa, Schulz a, timmermansa i oczywiście makrele wraz z makaronem.

 3. ( Nie przepadam za Putlerem , ale jest cel nadrzędny ) – Naprawde chętnie zobaczyłbym jak tam służby zrobiłyby jakąś pokazówke , ale taką naprawde po całości typu ręka noga mózg na ścianie , żeby sie następnym pastowanym obesrańcom odechciało nawet myśleć o zamachu , napadach , gwałtach itp !

Dodaj komentarz