Kolejny atak terrorystyczny we Francji!

Jedna osoba zdekapitowana i kilka osób rannych – oto bilans zamachu terrorystycznego, który miał miejsce rano w fabryce gazu przemysłowego w okolicy Lyonu, na południu Francji.

Według źródeł policyjnych, mężczyzna podejrzany o dokonanie ataku został zatrzymany o 10:00 – twierdzi że należy do ISIS. Mężczyzna staranował samochodem wjazd na teren zakładów, zdetonował jeden ze zbiorników z gazem a na miejscu znaleziono ciało z odciętą głową…

To kolejny, po styczniowych zamachach w Paryżu, krwawy atak we Francji, w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. Odcięta głowa została znaleziona na pobliskim płocie, przykryta tkaniną z arabskimi napisami.

Czytaj także: Damian Kowalski: Oni widzą, że jesteśmy słabi. Będzie dochodzić do kolejnych zamachów.

Mężczyzna trzymający w ręce flagę państwa islamskiego wkroczył rankiem na teren fabryki, usytuowanej w Saint-Quentin Fallavier i spowodował serię kilku eksplozji, naruszając cylindry z gazem.

Według pierwszych elementów śledztwa, jeden lub kilku osobników wkroczyło na teren fabryki. Wówczas miała miejsce eksplozja. Natomiast zdekapitowane ciało zostało znalezione w okolicy fabryki, ale nie wiadomo jeszcze, czy zostało tam przywiezione czy nie.

źródło:tvanouvelles.ca

12 komentarz do “Kolejny atak terrorystyczny we Francji!

  1. Rodacy spoko! Polskę ochroni nasza polska, rodzona, hodowana pieczołowicie u nas od stuleci przez rózne rusy i prusy rodzima bieda z nędzą. Gdyby nam zagrażali czarni i brązowi muzułmanie to dzięki schengen już dawno by było ich u nas pełno. Jeśli ich nie ma to znaczy że kto nas broni, a?

  2. Hłe Hłe, konia z rzędem temu który w całej Europie w XX wieku znajdzie kraj, oprócz Polski i W.Brytanii, który nie wspierał Hitlera!Nie ma takiego. Wszyscy są umaczani w większym lub mniejszym stopniu w Europie w tworzeniu potęgi III Rzeszy. A najwięcej oczywiście ZSRR czyli Rosja która tego biednego kota co roku odwraca ogonem przedstawiając się za odwiecznego wroga nazizmu. Zapomina tylko ona i cały świat o układzie zawartym w Rapallo – była to umowa międzynarodowa zawarta 16 kwietnia 1922 pomiędzy Rzeszą Niemiecką, a RFSRR we włoskim mieście Rapallo.Dzięki temu układowi zbrodniarze rosyjscy pozwolili zbrodniarzom niemieckim zbudować nowoczesną armię w fabrykach instalowanych w rosji i na ich poligonach. I to budowanie armii III Rzeszy w rosji trwało 20 lat!!!!!!

 1. Brutalna prawda jest taka , ze dobrze sie stalo , to blad stategiczny islamistow , ze zaczynaja ruchawki w europie , zanim osiagna przewage liczebna , pomyslcie co by bylo gdyby siedzieli cicho a zaczeli podnoscic glowy za np. 40 lat , bylo by po ptakach bo okazalo by sie ze stanowia wiekszosc w wielu rejonach francji , teraz te zamachy powoduja ze ludzie zaczynaja myslec i przeciwstawiac sie imigracji , kwestia otwarta jest pytanie dla kogo jest joz za pozno .

  1. Zważ jednak, że tak samo mówiło się po ataku na Charlie Hedbo. Już wszyscy się nakręcili, UE zwołało nadzwyczajny szczyt, zaostrzono przepisy, wzięto pod lupę tysiące Arabów, niby wstrzymano procedury emigracyjne. Jednym słowem namieszali, namieszali i co? I gówno. Muzułmanie dalej zjeżdżają się do Europy, jak nie oficjalnymi kanałami, to udając uchodźców z Syrii. Władze unijne potrafią tylko debatować, ale jakoś są mało decyzyjni i zbyt wolni, aby odpowiednio i szybko na problem zareagować. Ile jeszcze krwi europejskiej popłynie, nim dojrzą, że nie ma żadnego multikulti. Nie da się połączyć obu różnych kultur. Ani oni się z nami nie zasymilują, ani my nie zaakceptujemy ich szariatu.

   Jednego tylko nie rozumiem. Skoro oni tacy dobrzy i wierni muzułmanie, to po cholerę pchają się do tej niewiernej, chrześcijańskiej Europy? Uciekają przed ISIS do Europy, aby później głosić tutaj ich poglądy. Przecież to kupy się nie trzyma. Uwierzcie mi, ja tych Arabów i czarnych z Syrii widuję na co dzień. To nie są uchodźcy, zahukani, wystraszeni i biedni. Mordy mają wyżarte, wzrok hardy i pewny siebie. Od razu widać, że to jest szyte grubymi nićmi.

   1. Dokladnie.Ja to widze tak,ze celowo zachod stworzyl ISIS zeby wywierali nacisk i siali strach w krajach islamskich.Zastraszani muzulmanie uciekaja do Europy po czym zaczynaja robic to samo co ich oprawcy-siac nienawisc i tworzyc szariat.Dymaja europejki i rozmnazaja sie jak kroliki.To wszystko ma na celu wyniszczenie bialej rasy.

  1. Zadaniem tego bloga jest zbierać informacje na temat islamizacji z każdego możliwego źródła. Mnie bardzo interesuje ten problem, mieszkam sam od 25 lat w Danii i widzę co się dzieje. Zdaję sobie też sprawę, że ciężko znaleźć te artykuły na znanych portalach. Gazety i TV boją się mówić prawdy o muzułmanach, bo boją się zamachów. Tylko Internet jest wolny i wystarczająco incognito, tutaj nikt nie wysadzi redakcji, bo takowych nie ma. Ciężko zatem znaleźć rzetelne informacje, trzeba dobrze szperać w Sieci na różnych mniejszych blogach. NDIE skrzętnie to wybiera i nam przekazuje. I chwała im za to.

   Z Tobą problem jest jednak taki, że zasypujesz nas tonami bezsensownych wpisów. Jakieś hasła antyrządowe, jakieś próby prowokacji… W sumie nawet nie wiem o czym piszesz, bo robisz to strasznie chaotycznie, po prostu wklepujesz czy wklejasz wyrwane z kontekstu frazesy, często nie mające nawet nic wspólnego z tematem. Do tego te wszechobecne przerywniki z myślników czy dwumyslników (cholera wie, jak się to nazywa). Po prostu napisz sensowną odpowiedź, taką którą wszyscy zrozumieją, że nie wspomnę o licznych błędach stylistycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych. Nawet nie wiem, jakie zajmujesz stanowisko, bo z tej ściany bełkotu nic nie jestem w stanie zrozumieć. Nawet już tego nie czytam, problem w tym że za każdym razem muszę przewijać całe strony, aby pominąć ten niekończący się elaborat.

Dodaj komentarz