fot. Facebook

Pani Agnieszka Pyszczorska od niemal czterech miesięcy poszukuje na terenie Egiptu dwójki swoich dzieci, 4-letniej Marysi i 2-letniego Kubusia, które zostały porwane przez jej męża, 29-letniego Egipcjanina Aymana S.

Pani Agnieszka poznała swojego męża w Hurghadzie, gdzie pracowała jako animator dla dzieci. Na początku wszystko układało się dobrze, najpierw urodziła się córka Marysia, dwa lata później synek Kubuś.

W grudniu 2015 roku udało się namówić Egipcjanina do przyjazdu do Polski. Problemy zaczęły się, gdy mężczyzna dostał pozwolenie na pobyt w Polsce na trzy lata, wtedy po raz pierwszy uderzył kobietę. „Mąż ni stąd ni zowąd, bez powodu uderzył mnie. Ubzdurał sobie że zdradziłam go z moim ojcem”. – tłumaczy zrozpaczona kobieta.

W październiku 2016 roku Ayman S. poinformował żonę, że pilnie muszą wylecieć do Egiptu, ponieważ jego matka doznała poważnego wypadku. Jak się później okazało, był to pic na wodę. Historyjka stworzona, aby wywieźć kobietę do Egiptu i porwać dzieci.

„Byłam bita, dźgana nożami, bita kijem od łopaty, bił mnie jak równego sobie. Nie raz wbił mi nóż w rękę. Do dzisiaj mam ślady po wbiciu noża w dłoń. Kilka razy zostałam wywieziona na pustynie. Brał ze sobą łopatę, zawiązywał mnie sznurem, abym nie mogła uciec i wrzucał mnie do wykopanego dołu. Po paru godzinach wracał i zabierał mnie do domu” – opowiada Polka.

Po trzech miesiącach takiego horroru, kobieta została wyrzucona z domu, a dzieci zostały z ojcem. Polka teraz nie ma pojęcia, gdzie ukrywa się Ayman S. Podejrzewa, że wyjechał na Malediwy, gdyż sąd w Egipcie przyznał opiekę nad dziećmi matce.

Na Facebooku powstała grupa pomagająca kobiecie w poszukiwaniu dzieci: „Poszukujemy Marysi i Kubusia”.

Co ciekawe, Ayman S. brał udział w polskim „Mam Talent”. Występował jako showman połykający noże.

źródło: radiozet.pl

Dodaj komentarz

121 komentarzy do "Kolejny dramat Polki. Egipcjanin porwał jej dwoje dzieci!"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Klaus-Peter
Gość
Klaus-Peter

Co za brednie? To były i są jego dzieci. wiec jak mógł je porwać? W islamie do kobiety nic nie należy, wszystko jest własnością mężczyzny, ile razy to polskim kobietom powtarzać?

Ink
Użytkownik
Nowicjusz

Nie pomagać qurwie co z ciapatych się puszcza ,odebrać obywatelstwo i won na pustynie

Wiesiokolesio
Gość
Wiesiokolesio

Wziął co swoje i dobrze jej tak zachciało się pastucha

Krzysztof007
Użytkownik
Nowicjusz

Na głupotę nie ma lekarstwa. Tyle się o tym mówi.

Arthrose
Gość
Arthrose

On nic jej nie porwał, bo to sa jego dzieci , a nie jej. Ta głupia jak je rodziła to wiedziała, ze sa jego, a nie jej. Jej to jest to co w klozecie wydali ze siebie.

Janusz I
Gość
Janusz I

Ma, co chciała. Szkoda mi dzieci.

1 4 5 6
wpDiscuz