Były premier, Leszek Miller na antenie TVP Info odniósł się do tematu islamizacji Europy, skomentował też postępowanie Angeli Merkel.

Leszek Miller na antenie TVP Info, skomentował rosnące zagrożenie islamem w Europie.

Europa za późno zmieniła nastawienie do uchodźców. Mamy do czynienia z wrogiem. Ten wróg nazywa się radykalny islam. I on jest u nas, w naszym domu – uważa.

Jednocześnie stwierdził, że:

Polska jest bezpieczna, ponieważ jeszcze nie zostaliśmy zaatakowani.

Zdaniem byłego szefa SLD, winę za zaistniałą sytuację ponosi Angela Merkel.

Jednoosobowo, nie mając żadnych upoważnień ze strony innych krajów UE, złamała procedury azylowe, złamała prawo europejskie, otworzyła szeroko ramiona i powiedziała: przyjeżdżajcie. I dzisiaj rozpaczliwie Niemcy i inne kraje usiłują ten problem ograniczyć – powiedział Miller.

55
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
29 Comment threads
26 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
maru2jockerZenekMarlostanislaw Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kaassi
Gość
kaassi

Mówi tak jak jest.. Gdzieś w necie przeczytałam: ” Czym się różnią „radykalni muzułmanie ” od „umiarkowanych” ? – -radykałowie strzelają , a umiarkowani im kibicują ” Dlatego uważam, że dopóki będzie się rozdzielało islam na radykalny i umiarkowany to nic się nie zmieni. takie rozdzielanie ucina dyskusję o zagrożeniu… Czytaj więcej »

ggg
Gość
ggg

Radykalnie zmienił poglady , bo jeszcze nie tak dawno twierdził , że nie ma się czego obawiać ze strony imigrantów,bo nie każdy z nich jest terrorystą. Chyba,ze ja go źle zrozumiałam smile

Domino
Gość
Domino

słuchaj no logika czerwonych za nimi nie nadążysz

maciek
Gość
maciek

On po prostu jest fałszywy. Zawsze mówi to co inni chcą usłyszeć. Podobnie jak Palikot. Absolutnie nie wolno im ufać. To jest podlizywanie się, a jakie są poglądy SLD wobec islamskich najeźdźców, dobrze wiemy (kochajmy ich, refugees welcome itp.). Teraz robią z siebie dobrych wujków, potępiają makrelę, a gdyby mieli… Czytaj więcej »

stanislaw
Gość
stanislaw

To że kłamca dołacza się do znanej prawdy nie oznacza że to ta prawda jest kłamstwem.

Marlo
Gość
Marlo

Można pierdolić 9 latke „radykalnie” w dupe co godzine albo „umiarkowanie” raz w tygodniu bo bożemu

kaassi
Gość
kaassi

nie zgadzam sie z ostatnim zdaniem ” I dzisiaj rozpaczliwie Niemcy i inne kraje usiłują ten problem ograniczy” …Niemcy pod rządami Merkelowej wcale nie chcą ograniczyc tego „problemu”..bo zamkniecie granic to nie problem, jest 28 krajów Unii, niech kazdy kraj pośle chociazby fragment swojej armii na granice zewnętrzne Europy i… Czytaj więcej »

Jankot
Użytkownik

Co to się wyrabia na tym świecie! Kiedyś normalni ludzie (przywódcy europejscy) teraz niszczą swoją ziemię i narody, za to niegdysiejsze czerwone kanalie teraz walą prawdę w oczy… Wszystko na głowie staje! wink

Processor
Użytkownik

Wszystko staje na głowie dlatego, że ta „kanalia” ma więcej oleju w głowie, niż światli europejscy przywódcy.

Jankot
Użytkownik

Albo, co bardziej prawdopodobne, doskonale wie, skąd wieje wiatr.

Fair
Użytkownik

Ten wróg nazywa się radykalny islam. Wszystko się zgadza ale wykreslilbym słowo radykalny i wszystko się by zgadzało. Bo nie ma czegoś takiego jak umiarkowany czy normalny islam. Islam z natury jest radykalny i agresywny.

kaassi
Gość
kaassi

Polecam debate, która odbyła sie po zamachu w Belgii na temat „islamizacji Europy” youtube.com/watch?v=phfKtbjax5A (ps. Skiby nie da się słuchać, ot pożyteczny idiota, który tylko potwierdza moje przekonanie ze wyłącznie ludzie, którzy żyli wsród muzulmanów, podrożowali na B. Wschód, czy mieszkają w europejskich krajach gdzie populacja muzulmanów jest znacząca lub… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi
fi_n
Użytkownik

@kaassi. Ta debata pokazała całą słabość systemu w jakim żyjemy. Mam na myśli ogólnoludzki, a nie tylko polski grajdoł. Trzeba tylko było wnikliwie się wsłuchać w poszczególne wypowiedzi. Gadowski mógł więcej i celniej, a jakoś się zamotał w poboczne watki, Miriam dała się zepchnąć krzykaczom, a Grunwalda osłabił brak panowania… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

@fi_n a mi się wydaje, ze Gadowski i Grunwald całkiem nieźle sobie poradzili, obnażyli niewiedze muzułmanów, operowali faktami . Program odsłonił również głupotę muzułmanki, która zasłaniała się „strefa komfortu” , szkoda tylko, że nikt jej nie powiedział, ze w krajach muzułmanskich moja strefa komfortu nikogo by nie obchodziła i musiałabym… Czytaj więcej »

fi_n
Użytkownik

@kaassi. Ta konwertytka ( pewnie tak, ponieważ miała wygląd słowiański i płynną polszczyznę ) po prostu skłamała, że owa strefa komfortu nie ma nic wspólnego z islamem. Młody muzułmanin widać ma jakieś tam według siebie dobre wspomnienia z życia w Betlejem, więc wypiera jakąkolwiek sugestię, że gdzie indziej może być… Czytaj więcej »

tgb
Gość
tgb

niedługo zniszczenie babilonu wielkiego

stanislaw
Gość
stanislaw

Nie podałam ręki staruszkowi który upadł zachowując swoją minimalną strefę komfortu – z tego że niewierny upadł.

Marek Aureliusz
Gość
Marek Aureliusz

Kaassi, wczoraj też był doskonały program Jana Pospieszalskiego, przedtem też, kilka tygodni wcześniej na temat księdza Jacka Międlara. Widać Pan Jan ma równo pod sufitem. Nie wiem przedtem jego programy jakie były bo nie oglądałem telewizji publicznej ani w ogóle żadnej.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@kaassi : Nie wiesz przypadkiem czy ten muzułmanin nie był wysłannikiem Boko Haram (że już o ISIS nie wspomnę) ???

kaassi
Gość
kaassi

@Jerzy /Yamato aktualnie mamy tak skrępowane rece „poprawnościa polityczną” ze udowodnić muzułmaninowi, ze jest „radykałem” (chociaż osobiście nie wierze w ten podział na radykałów i umiarkowanych) można tylko w momencie gdy się wysadza w powietrze w jednym z naszych miast lub strzela do nas z kałacha, każde wcześniejsze uznanie go… Czytaj więcej »

JURY
Gość
JURY

Skibę to znam z autopsji. To JEBANY CHUJ pseudo showman, żaden autorytet, nie wiem co on tam robił w tym programie.

Polska husaria
Gość
Polska husaria

Wiadomo od początku było ze Merkel jest dyktatorem europy i złamała juz nie jedno prawo europejskie politycy z jej własnej partii się od niej odwracają tak samo jak Austria kiedy zobaczyła że sytuacja w europie się nasila ale tylko na korzyść muzlumana.dobrze ze są w europie jeszcze tacy politycy jak… Czytaj więcej »

fi_n
Użytkownik

@Polska husaria. Merkel nie jest żadną dyktatorką Europy. Jest marionetką wykonującą polecenia płynące z wyższego poziomu zarządzania. Prawdziwi władcy świata są niewidoczni. Nie ma ich na pierwszych stronach gazet, w popularnych stacjach telewizyjnych czy na spotkaniach politycznych na szczytach. Czasami gdzieś napomknie się o tym czy tamtym, zawsze w kontekście… Czytaj więcej »

tgb
Gość
tgb

ale ludzie chcą walczyc z tymi widocznymi mackami,bo niewidocznych sił nikt nie widzi,poza tym cierpieli ludzie prawi kiedys nawetznając dokładnie moce niewidoczne.NIestety,dopóki Stwórca nie powie stop,nie bedzie dobrze

Asgard4444
Użytkownik

Dokładnie macki są pierwszym problemem, później przyjdzie kolej na głowę.

fi_n
Użytkownik

@Asgard4444. Nie zrozumiałeś @tgb. Z mackami może się konfrontować, ponieważ niektóre z nich są dostępne ludziom. Głowa nie pochodzi z tego materialnego świata. To Szatan z demonami.

stanislaw
Gość
stanislaw

BILDERBERG!

JURY
Gość
JURY

Ten się obudził. Jak na lewaka to coś u niego nie tak. Przepraszam przecież to twardy komunista on pamięta stan wojenny. Pewnie już ma rozwiązanie. Dajcie mu tylko władzę.

JudasIscariot
Gość
JudasIscariot

raz sierpem raz młotem..

Marek Aureliusz
Gość
Marek Aureliusz

Chłopie weź Ty wreszcie raz powiedz jakie ty masz właściwie przekonania. Raz jesteś komunistą raz kapitalistą, innym razem socjaldemokratą żeby za chwilę wstąpić do Samoobrony i tak w kółko. Teraz na przykład za to co powiedziałeś zjednałbyś sobie ¾ społeczeństwa ale nie stanie się tak bo część Polaków, przynajmniej ta… Czytaj więcej »

Paff
Gość
Paff

Miller to typowa polityczna świnia, która mówi to, co aktualnie przynosi mu jakiekolwiek korzyści. Wstyd się przyznać, kiedyś dawno temu byłem lewakiem i zagłosowałem na tę świnię, bo w programie wyborczym miał zlikwidowanie funduszu kościelnego i inne takie antyklerykalne sprawy. Znienawidziłem tego bydlaka i całe SLD, gdy parę dni po… Czytaj więcej »

JURY
Gość
JURY

Własnie chciałem to napisać. Teraz zabiega o poparcie a dajcie mu władzę. On zna radę na kryzysowe sytuacje ze starej komunistycznej szkoły, starych dobrych czasów – Stan Wojenny (we Francji już jest tylko się nazywa Stan Wyjątkowy) Zaraz go wprowadzi by społeczeństwo cicho siedziało i zaraz zmieni front i będzie… Czytaj więcej »

JURY
Gość
JURY

Merkel ropucha też stara komuch tylko że z NRD – są siebie warci.

fi_n
Użytkownik

Islam jest religią Księgi. Podstawą więc jest Koran w uzupełnieniu z sunnami i hadisami. Zapisy zarówno Koranu jaki sunn czy hadis będących w uzupełnieniu do księgi podstawowej są właściwie ogólnie znane. Nie są to treści strzeżone ja np. Talmud czy Kabała żydowska choć i dziś te nie oparły się presji… Czytaj więcej »

maru2
Gość
maru2

Znalezione w Internetach – nie wiem czy prawdziwe ale kto wie: Tuż przed I Wojną Światową, siły amerykańskie na Filipinach padały ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack „Black Jack” Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu – na jego rozkaz 50 złapanych terrorystów przyprowadzono na plac celem… Czytaj więcej »

zerg
Gość
zerg

Lechu, fajnie gadasz…. tylko co z tego, skoro juz nic nie znaczysz….

przemq
Użytkownik

się połapał stary komuch

Polska husaria
Gość
Polska husaria

Pozdrawiam kaassi dobrze mówisz

iutyre
Gość
iutyre

Jak to odstawienie od koryta powoduje zmianę nastawienia… dopóki się do niego nie powróci… Prędzej bym cygance uwierzył niż lewakowi…

Marek Aureliusz
Gość
Marek Aureliusz

A na dobranoc tak jeszcze dodam. „Leszek Miller: Angela Merkel złamała prawo europejskie”. To facet odkryłeś Amerykę. My, już od pół roku o tym piszemy na NdiE a ten dopiero teraz się obudził (złośliwy to dodałby jeszcze że się obudził i oburzył). Przyznacie że refleks jak na polityka rewelacyjny.