Mapa prezentująca rozproszenie imigrantów w Europie

Infografika prezentuje rozproszenie imigrantów w Europie, którzy posługują się syryjskimi paszportami.

Z mapy można odczytać jaki procent imigrantów z Syrii jest w danym kraju oraz jak wielu imigrantów jest na 100 tys. mieszkańców.

25 komentarz do “Mapa prezentująca rozproszenie imigrantów w Europie

 1. Nie wygląda to tak źle dla nas, jeśli przyjąć sama ikonografikę. Problem jednak w tych, którzy się ulotnili.. A to całkiem spora grupa.
  Trzeba pamiętać i wziąć pod uwagę, jakie mamy wydarzenia między czerwcem a wrześniem… jak i potencjalny nowy szlak przez Ukrainę i nasze terytorium w kierunku zachodnim.

  1. Niemcy załatwili bezpieczeństwo Europy na amen. Jakby ktoś chciał jechać na wakacje w Euopie, to w zasadzie nie ma gdzie, eśliceni swoe bezpieczeństwo, oprócz własnie Europy Środkowej, Szwajcarii i Portugali. Ciekawe kiedy ich pozwą za spowdowanie zagrożenia swoją głupotą lub przeciwnie wykonywaniem poleceń.

   1. Przepraszam nie zauwazyłem, że źle skopiowałem zawartość – niepoprawioną.
    „Niemcy załatwili bezpieczeństwo Europy na amen. Jakby ktoś chciał jechać na wakacje po Europie, to w zasadzie nie ma gdzie. Jeśli ktoś ceni swoje bezpieczeństwo, oprócz właśnie Europy Środkowej, pozostaje Szwajcarii i Portugalia. Ciekawe kiedy ich pozwą za spowodowanie zagrożenia swoją głupotą lub przeciwnie wykonywaniem poleceń.”
    Chcciaż w tej sytuacji wakacje mogą byc naszym ostanim zmartwieniem latem.

 2. Nigdy nie myślałam że człowiek może tak mieć gdzieś drugiego człowieka i się cieszyć że kogoś zabili. Ciekawe ile tu chrześcijan się wypowiedziało. Czy Jezus tak by robił? Stałby i cieszyłby się że kogoś rozstrzelano? Jezus mówi że to twój bliźni – każdy którego Bóg stworzył. Każdego człowieka Bóg kocha. Jeżeli Państwo jesteście niewierzący to odwołuje się do waszego sumienia każdy je ma wierzący czy nie. To są ludzie tacy jak my i większości to naprawdę Syryjczycy gdzie jest wojna. Oni naprawdę uciekają przed śmiercią. Owszem cywilizacyjnie są może niżej ale to jednak ludzie mają marzenia, kochają swoją rodzinę, to są ludzie którzy odczuwają strach o swoją rodzinę, ludzie którzy potrafią kochać i potrafią się śmiać. To są ludzie, prości ale ludzie i należy tak ich traktować. Jeżeli komuś dzieje się krzywda to trzeba nad tym płakać a nie cieszyć się. Strach przed tym muzułmanami i terrorystami już totalnie namieszał ludziom w głowach. Niemcy czy inne kraje ponoszą koszt ich przyjęcia w postaci większego zagrożenia ale tak to jest jak się coś dobrego robi. Łatwiej zepchnąć temat na innych i patrzyć tylko na swój własny interes. Tylko to się nazywa egoizm i to ogromny bo prowadzi do tego że nie ratuje się czyjegoś życia tylko zabija. Owszem trzeba realnie patrzyć na problem i ostrożnie im pomagać bo trzeba w pierwszej kolejności dbać o nasze bezpieczeństwo ale naprawdę? cieszyć się że umarli? To jest jakieś bestialstwo.

Dodaj komentarz