foto: Flickr.com CC 2.0

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pod przewodnictwem minister Teresy Piotrowskiej przeprowadzi warsztaty dla dziennikarzy – wszystko wskazuje na to, że celem jest informowanie o nielegalnych imigrantach zgodnie z linią rządu i unijnych instytucji.

Darmowy transport, obiad i czterogodzinne warsztaty na temat uchodźców – tak MSW będzie starało się urabiać dziennikarzy. Najwidoczniej rząd nie jest zadowolony z przekazu niektórych mediów, dlatego potrzebne są warsztaty co i jak mówić, a czego unikać.

Na swoich stronach internetowych Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Urząd do Spraw Cudzoziemców i Polskie Forum Migracyjne zachęcają dziennikarzy do udziału w warsztatach na temat imigrantów – zapisy trwają od 24 września. Warsztaty odbędą się w przyszły wtorek, w ośrodku dla uchodźców Dębak pod Warszawą.

Tematy warsztatów:
„Ja, muzułmanka” – spotkanie z uchodźczynią,
„Moje życie w Polsce” – poznaj historie uchodźców.
„Fakty i mity” – eksperci o uchodźcach.

Teraz musimy obserwować jaki będzie przekaz o imigrantach przez tych dziennikarzy, którzy wzięli udział w warsztatach, już od najbliższej środy mogą być pierwsze efekty.

źródło:niezalezna.pl

18
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
qweraAdiPolakloloLilith Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
anonymous
Gość
anonymous

normalnie zdrada państwa. te ministerstwo powinno zostać aresztowane i skazane.

czas opuścić kraj i jechać tam gdzie się rothshildzi i rockefelerzy poukrywali przed tą chołotą którą sami spowodowali, bo niedługo będą tu legalnie obcinać głowy jak w reszcie europy.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Qrva komuna na calego!

Kaspar Hauser
Gość
Kaspar Hauser

Ja pierdole. Od kiedy dziennikarzy się poucza jak i o czym mają pisać? Kolejna Szwecja? Będą tematy „niemedialne”, bo po co pisać o granatach, o gwałtach, o tym że zgraja Turków wjechała mercedesem w zgraję Kurdów? To jest zamach na wolność słowa. Ponoć ludzie z TVP dostają dodatkowe pieniądze by… Czytaj więcej »

J.3.Sobieski
Gość
J.3.Sobieski

Cześć,
kolegów i koleżanki chcących pomóc, proszę o śledzenie wjeżdżających do na to spotkanie i podane nazwisk oraz stacji w rozwinięciu tego artykułu.
Abyśmy mogli w miastach rozrzuconych po całej Polsce i Świecie mogli zareagować na ich „prawdę prawdziwą”.
Dziękuję

Michał
Gość
Michał

Przestańcie pisać islam wielką literą przecież to nie jest religia..

lolo
Gość
lolo

Bez względu na to co myślimy o Islamie jest to religia. Ma swoje objawienie, swoje prawdy wiary, swoje centra kultu – bardzo przypomina to zasady opisane w Starym Testamencie: Świątynia i synagogi, a tu Mekka i meczety, czym różni się to od katolicyzmu ponieważ Najświętszy Sakrament jest w każdym kościele… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps.
Znowu zapomniałem… napisał „stary” lolo.

Trzesowski
Gość
Trzesowski

islam to wiecej niz religia, to porzädek prawny, system spoöleczny i wöadza prawie panstwowa. Dlatego jest tak niebezpieczny.

lolo
Gość
lolo

(stary „lolo”) Oczywiście ale „ubrane” jest to w normy religijne i takoż jest sankcjonowane. Właściwie obok cywilizacji żydowskiej i bramińskiej jest to „cywilizacja sakralna”. Prawa dane (objawione) raz na zawsze w zasadzie. Nie mylić praw z zasadami, które te prawa formułują. Zasadą w chrześcijaństwie jest np. „miłość bliźniego” i w… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Do tego zdjęcia zamieszczonego do artykułu nadaje się idealnie tekst Danuśki z Krzyżaków- „Boję się”. Przewodnictwo Teresy Piotrowskiej w MSW jest nie tylko kompletnym nieporozumieniem ale i fikcją. Jeden z ważniejszych resortów, któremu podlega między innymi ABW. Chyba dlatego powstało stanowisko koordynatora ds. służb specjalnych, żeby z bark poczciwej katechetki… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

(stary „lolo”) Informację o kupowaniu przez TVP, wypowiedzi przychylnych „uchodźcom”, poddał dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz na FB. Ja się dziwię tym funkcjonariuszom prasowym i nie tylko, że oni tak chętnie są przeciwko społeczeństwu. Przecież o ile „góra” ma szansę się obronić jakoś tam, to doły czy to dziennikarskie, porządkowe itp. dostaną… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

No proszę MSW będzie pouczać dziennikarzy a Kopacz chce walczyć z hejtem w sieci . Jakoś dziwnym trafem zabrała się za taką akcję w momencie tematu imigrantów oraz społecznego niezadowolenia. Jestem ciekawa czy krytyka poczynań polityków lub krytyka islamu będzie także uznawana za hejt? W tym kraju wszystko jest już… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

(stary „lolo”)
„Mowa nienawiści” dotyczy wszystkiego prócz Kościoła Katolickiego”. Tu mamy do czynienia z „mową miłości” chyba, że jest to „kościół otwarty” ks. Sowy czy ks. Lemańskiego. A to wtedy tylko i wyłącznie „mowa nienawiści”.

Polak
Gość
Polak

widzę, że trzeba natychmiast odsunąć PO od władzy i zrobić bardzo głebokie zmiany w ministerstwach. To mają być patrioci dbający o dobro Polaków czy zdrajcy gotowi, jak Judasz, sprzedać naród za garść srebrników? Polacy – kto nie idzie na wybory ten popiera PO!

Adi
Gość

Macie i tak juz przegwizdane ! Ludzie wychodzą na ulice coraz cześciej a przypominając o wyborach , zakładam ze 80% społeczeństwa wszystko bedzie robiło by PO nie kontynuowało swojich rządów . Podziękujcie swojej Oani Kopacz , ze możecie zacząć pakować swoje rzeczy!

qwera
Gość
qwera

Dziennikarze zostali pouczeni przez MSW, dlatego media pominęły informacje o fali protestów w sobotę, by uciszyć nastroje społeczne by nie były takie jak w sprawie ACTA. W internecie krótkie wzmianki, na wp.pl wogóle, nawet pisowski serwis niezalezna.pl nie napisał ani słowa o protestach. Co o tym myśleć i nie wiadomo… Czytaj więcej »