11150153_799613943456259_1746768864815162318_n

Wpływowy i wysoce ceniony ekspert w dziedzinie politycznego islamu dr Bill Warner odwiedzi Polskę. 30 kwietnia we Wrocławiu wygłosi wykład pod tytułem. „Jaki jest stosunek islamu do niemuzułmanów?”.

Dr Bill Warner jest autorem ponad 15 książek na ten temat, od wielu lat zajmuje się badaniem tekstów źródłowych islamu. Jest założycielem i dyrektorem Centrum Studiów nad Politycznym Islamem (Center for the Study of Political Islam – CSPI), ruchu zajmującego się badaniem politycznego islamu i udostępnianiem informacji na jego temat szerszej publiczności w zrozumiałej i przejrzystej formie. CSPI jasno wskazuje na to, że islam to nie tylko religia, ale przede wszystko złożony system religijno-kulturowo-polityczny.

„Z powodu mojej publicznie znanej opinii na temat politycznego islamu i jego wpływu na społeczeństwo ludzie nazywają mnie czasami rasistą, nienawistnym islamofobem. Często zarzuca mi się też nietolerancję i rzeczywiście można powiedzieć, że zasadniczo nie toleruję islamu. To istotny punkt. Młodych ludzi uczy się, że tolerancja jest nadrzędną cnotą, więc skoro jestem nietolerancyjny oznacza to, że jestem zły.” – mówi o sobie Warner.

Wykład odbędzie sie we Wrocławiu ul. Aleksandra Ostrowskiego 30B (Sala Konferencyjna) o godz 17 i potrwa do godziny 20. Link do wydarzenia znajdą Państwo „TUTAJ”.

Serdecznie zapraszamy
Zespół ndie.pl – Nie dla islamizacji Europy

5
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
bkpiotr444Lidumildon.mateo9510 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
don.mateo
Gość

Świetnie! Bardzo lubię jego filmy na YT, zwłaszcza ten, porównujący skalę tak znienawidzonych przez tolerancyjnych, niedouczonych ludzi krucjat do globalnego dżihadu. Szkoda tylko, że musiałbym przejechać prawie całą Polskę Zastanawiam się nad kupnem książki Roberta Spencera pt. „Niepoprawny politycznie przewodnik po islamie i krucjatach”. I tutaj moje pytanie. Bo starałem… Czytaj więcej »

Lidumil
Gość
Lidumil

Hi,

polish translation of his books are comming as far as I know from CSPI team. It is going to take some time because they are doing it professionally. It might help to support them financially http://www.politicalislam.eu/en/contact/

bk
Gość
bk

Przewidujecie jakieś matierały po (np. sprawozdanie, reportaż, czy coś)? Proooszę! Nie każdy może pojechać do Wrocka:(.

piotr.k444
Gość

Racja! Z drugiej strony,wyobrażam sobie ten nalot muzoli i lewaków na tą konferencję! Ciekawe czy uda się temu idiocie- sędziemu znowu tak zakręcić, żeby znów uczciwych ludzi wsadzić do więzienia! ! Czy też zakończy się jak każda taka konferencja! !!

bk
Gość
bk

Nie wiem, co masz na myśli pisząc „czy też zakończy się jak każda taka konferencja”, bo na żadnej jak dotąd nie byłam;). A sędzia/prokurator to odrębna sprawa. Żyjemy w niesuwerennym kraju, to i „organa” są niesuwerenne. Ale to, jak się rzekło, caaaałkiem odrębny temat. W każdym razie politpoprawni i in.… Czytaj więcej »