Związana z Hamasem Rada Stosunków Amerykańsko-Islamskich (CAIR) nie zatrzyma się w niczym, by demonizować prezydenta Donalda Trumpa i przedstawiać muzułmanów jako ofiary, niezależnie od tego, że wciąż rośnie liczba dżihadystów.

W swojej nieuczciwości organizacja powołuje się na rzekomo liczne przestępstwa nienawiści podawane przez lewicowców i muzułmanów, którzy twierdzą, że byli ofiarami zwolenników Trumpa, a teraz CAIR wykorzystuje te fałszywe przestępstwa, twierdząc, że zwolennicy Trumpa zasługują na tak dużo kontroli antyterrorystycznej jak muzułmanie. Ci ostatni przeprowadzili 30 tys. śmiertelnych ataków na całym świecie od 11 września 2001 roku. Ile takich zbrodni mają na swoim koncie zwolennicy Trumpa?

„CAIR mówi nieuczciwie, że muzułmanie są pytani o terroryzm częściej niż zwolennicy Trumpa” – uważa komentatorka Ashley Rae Goldenberg. Tymczasem podczas briefingu prasowego dyrektor CAIR ds. Kontroli i Walki z Islamofobią oskarżył FBI o utrwalanie uprzedzeń wobec muzułmanów poprzez przesłuchiwanie większej liczby członków społeczności muzułmańskiej potencjalnie stosujących przemoc niż zwolenników prezydenta Trumpa.

Zdaniem Rady Stosunków Amerykańsko-Islamskich nękanie jest pierwszym rodzajem uprzedzeń wobec muzułmanów. Działacze skrytykowali funkcjonariuszy FBI za zadawanie muzułmanom niewygodnych pytań, rzekomo niezwiązanych z konkretnym śledztwem. Co więcej śledczy mieli przeprowadzać na muzułmanach masowe akcje sprawdzające tuż przed wyborami w USA. CAIR ubolewa, że podobnych działań nie odnotowano wobec zwolenników Trumpa, którzy zostali rzekomo udokumentowani jako grupa stanowiąca wiele zagrożeń o charakterze gwałtownym. Muzułmanie w Ameryce są oburzeni i czują się dyskryminowani.

źródło: pamelageller.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

40 komentarzy do "Muzułmanie w USA: To nie fair, że to nas kojarzą z terroryzmem, a nie wyborców Trumpa"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
gieno
Gość
spisek
Gość
spisek

Amerykanie w krajach muzułmańskich są traktowani tak bardzo fair, że aż bije po oczach ta niesprawiedliwość w Ameryce.

FankaFranka
Gość
FankaFranka

Muzułmańscy obywatele USA chyba mogą prosić Arabię Saudyjską o status uchodźcy w obawie przed prześladowaniem przez zdziczałych białasów?

FankaFranka
Gość
FankaFranka

A tu chyba najbardziej przerażający przykład prześladowania muzułmanów w USA – budowa muzeum islamskiego w pobliżu Grand Zero:
http://pamelageller.com/2017/05/condo-mosque-gzm.html/
Może coś niemieckiego w Oświęcimiu…????

allahuj
Użytkownik
Nowicjusz
Nie ma problemy. Wystarczy przy każdym przestępstwie podawać wyznanie sprawcy, a wyniki podawać do publicznej wiadomości i wyjdzie szydło z worka, tak samo jak należy podawać do wiadomości wyznanie osadzonych w więzieniach, ale nie jako liczby bezwzględne tylko proporcjonalnie do populacji. Ale mądrzy inaczej nigdy nie wpadną na taki pomysł,… Czytaj więcej »
Paweł
Gość
Paweł

A z czym można kojarzyć ISLAMISTÓW z krasnoludkami i sierotką Maryśką??

waclaw
Gość
waclaw

ach Ci biedni terrorysci, tyle ich powybuchalo a cala chwala spada na zwolennikow trampka :/

syl
Gość
syl
Oburzeni i dyskryminowani, bo ktoś raczył się im postawić i traktować ich jak morderców, którymi są pośrednio lub bezpośrednio. Wspieranie terroryzmu, dla mnie jest również morderstwem, a jak od kilku lat śledzę ten temat, to słyszałem tylko jedną wypowiedź muzułmanina który publicznie potępił zachowanie „swoich braci”. Żaden immam na świecie… Czytaj więcej »
Jumper
Gość
Jumper

Nie każdy muslim jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muslimem.

wpDiscuz