Nauczyciel z Holandii poinformował na Twitterze, że muzułmańskie dzieci w jego klasie cieszyły się z zamachów terrorystycznych w Belgii. W ciągu kilku godzin, policja odwiedziła go w domu i poradziła, by więcej o tym nie pisał. Witaj w XXI wieku.

– Jak ja mogę prowadzić jeszcze lekcje, jeśli w klasie muzułmańskie dzieci zaczynają klaskać? – napisał nauczyciel tuż po zamachach w Belgii. Nauczyciela odwiedziło trzech policjantów, którzy poradzili mu, by więcej nie wypowiadał się na ten temat. W Holandii wielki brat patrzy i takie tweety mogą być zakwalifikowane jako „wywrotowe”.

To nie pierwszy taki przypadek, gdy funkcjonariusze policji odwiedzają w domu, lub miejscu pracy osobę, która w jakiś sposób odnosi się negatywnie do imigracji, lub muzułmanów. Holenderska prasa opisywała już kilka takich przypadków. Pisaliśmy o tym w artykule Policja w Holandii zastrasza ludzi, którzy na Twitterze krytykują imigrację.

W ostatnich miesiącach policjanci odwiedzali przeciwników przyjmowania uchodźców, którzy byli aktywni w sieciach społecznościowych. Rzecznik policji nie zaprzecza. Wyjaśnia jednak, że te wizyty mają uczulić internautów na to, „Jakie skutki może mieć wpis lub tweet w internecie”. Wydziały analiz w policji sprawdzają, które wypowiedzi internautów mogą „iść zbyt daleko”.

Dzieci muzułmańskie, które cieszą się ze śmierci innych, to też nie odosobniony przypadek. Dla przykładu w technikum handlowym w Varese (Lombardia) – tak jak i w innych włoskich szkołach – ogłoszono minutę ciszy na cześć ofiar ataków terrorystycznych w Paryżu. Córki muzułmanów… odmówiły upamiętniania ofiar i wyszły z klasy. Również muzułmańscy uczniowie z Francji byli solidarni z ofiarami zamachu w Paryżu. 80 proc. dzieci wyznających islam, odmówiło udziału w minucie ciszy – informował „Le Figaro”.

54
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
21 Comment threads
33 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
PatrickDamianjerzydesertKemer Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Processor
Gość

Coż, jeżeli komuś z czytających to forum, nadal żal jest zachodniej europy, to gratuluję rozsądku. A ponieważ w Polsce żyje prawie 40 mln ludzi, z których jak mniemam znakomita większość nie życzy sobie podobnych problemów w naszym kraju, proponuję osobom zapatrzonym we wzorce „zachodniej cywilizacji” wyjazd i ubogacanie Holendrów, Francuzów,… Czytaj więcej »

yamato
Gość
yamato

Myślę że ” komuś czytającemu to forum” DAWNO już nie żal Zachodniej Europy – żal jedynie że ta (w sumie) kolebka naszej CYWILIZACJI upada na naszych oczach (nie zniszczył jej hitleryzm – to zniszczyła GŁUPOTA) sad

Processor
Gość

Jeszcze nie upadła – miej waść trochę wiary smile

Mnie szkoda architektury, dzieł sztuki etc, które dzicz wyburzy do fundamentów. Ale pozostaje twarde jądro naszej cywilizacji, oparte na starych sprawdzonych wartościach – tego warto bronić do ostatniej kropli krwi. Nie zapominaj, że atakuje nas intelektualna dzicz, dlatego mamy jeszcze szanse.

kaassi
Gość
kaassi

..tak….i szkoda, ze nigdy juz nie bedzie mozna spokojnie pojechac do Paryza, Rzymu, Londynu…. – to w gruncie rzeczy piekne miasta (były..)

skiba
Gość
skiba

Intelektualna dzicz to jest raczej ten, kto pisze „klaskają”, bystre patrioty.

Wiarus55
Gość

@skiba, bo się zaraz zesrasz smile

Jestem Gosciem
Gość

skiba.A ja jeszcze dodam że się zeszczasz i porzygasz!!!

Dr.Nefario
Gość

Kolejny kudźwa forumowy profesor Miodek …. Jak intelekt nie pozwala na napisanie czegoś konstruktywnego , to zaraz się pisowni trzeba czepić. No i co z tego że klaskają a nie klaszczą? I tak wszyscy zrozumieli.

azotox
Gość

No, popatrz, a ja myślałem, że do dziczy należą ci, którzy zrównali z ziemią Palmirę, czy wysadzali posągi Buddy. A tu się okazuje, że to nie oni są zaślepionym bydłem, bo są zbrodnie cięższe, jak chlapnięcie niewielkiego błędu na stronie w sieci.

bk
Gość
bk

@azotox W dodatku na stronie prowadzonej społecznie, nie zaś profesjonalnej. Też widziałam ten błąd, polskiego się wszyscy uczmy stale i wciąż, ale nie o tym chciałam. Od wczoraj, odkąd przeczytałam omawianego posta, zastanawiam się mianowicie, jaka byłaby rekcja policji w przypadku, takim, jak opisany niżej. Otóż rozumiem, że gdybym się… Czytaj więcej »

Kemer
Gość
Kemer

„Czasownik klaskać może być odmieniany według dwóch schematów fleksyjnych: albo tak jak czasownik czytać (I grupa koniugacyjna: czytam, czytasz, czytają), czyli: klaskam, klaskasz, klaskają, albo tak jak czasownik pisać (IX grupa koniugacyjna: piszę, piszesz, piszą), czyli: klaszczę, klaszczesz, klaszczą. W związku z tym obie podane formy są poprawne, przy czym… Czytaj więcej »

Patrick
Gość
Patrick

Choć trochę optymizmu, dzięki! Ale naprawdę boję się o swoją przyszłość. Nie daj Boże jakiś kryzys gospodarczy w Polsce i nie ma dokąd wiać. Nie mówiąc o tym, że niedługo będziemy mieli muzułmanów (Niemcy) za sąsiada…

Damian
Gość
Damian

Ty jena….na cioto Niemcy to już islam ty mendo tam chrześcijanin nawet nie przyzna się do swojej wiary ty jeba….na kur…wo.Jebac zachodni islam zamknąć granice wyszehgradzka i na każdym kilometrze straż graniczna i wojsko walić armatami aż to kurestwo islamskie zniknie x Europy

Patrick
Gość
Patrick

Może i masz rację, ale dlaczego mnie wyzywasz? Polak Polakowi wilkiem… Wstyd!

Taka prawda
Gość
Taka prawda

teraz zasłaniają się argumentem wyobcowania ze społeczenstwa, frustracją i islamofobią. Już niedługo zamachowców zamiast do więźnień beda wysyłac na terapie. A swoją drogą wszyscy Ci terroryści siedzą przed telewizorem i pękają ze śmiechu, co za szopkę oni tam odstawiają. Pamiętacie jak w Paryżu ktoś wystrzelił petardę czy coś? Cały ten… Czytaj więcej »

Wiarus55
Gość

Nic z tym nie zrobią. Lewackie prawo chroni dzieci, nawet mogą zabijać i gwałcić. Jeżeli są niepełnoletni, to Instytucje roztoczą nad małymi bandytami opiekę psychologiczną, a media będą im współczuć biednym muzułmanom. A tak poza nawiasem, jeszcze wczoraj premier Szydło uspokajała, że Polska jest bezpieczna. Dzisiaj gabinet rządowy informuje o… Czytaj więcej »

Dr.Nefario
Gość

„Czemu Rząd najpierw nas traktuje jak kompletnych półgłówków, stado baranów?” No widzisz drogi Wiarusie , być może dlatego że jesteśmy stadem baranów , potulnych , uległych i bez oporów prowadzonych na rzeź jak narazie. Często czytuję informacje na tej stonie , i inicjatywa bardzo mi się podoba. Ba , nawet… Czytaj więcej »

velandil
Gość
velandil

Być może Twoją wypowiedź możnz odnieść do społeczństw zachodniej Europy, ale my Polacy u siebie baranami nie jesteśmy. Jestem więcej niż pewien, że gdyby zaczęło dochodzić w Polsce do zdarzeń, ktróre mają miejsce w Europie zach. czy Skandynawii z udziałem muzułmanów to ludzie wyjdą na ulicę i sami zaczną robić… Czytaj więcej »

Dr.Nefario
Gość

Tak , tu możesz mieć dużo racji w pewnym sensie, w Polsce wiele z tych akcji by nie przeszło. Bierz jednak pod uwagę, że jeżeli w takiej Francji czy Niemczech , muzułmanie staną się większością (a w tym kierunku to zmierza) to w końcu powstanie partia muzułmańska która wygra demokratyczne… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Trafiasz w sedno i moich obaw. Muzułmanie przecież cały czas pokazują, że nasze prawa (w zamyśle chroniące jednostkę ludzką) obracają przeciwko nam. Tak więc również mechanizm wyborów, aczkolwiek przez nich samych uważany za szatański, też wykorzystają przeciwko nam. A skutki mogą być właśnie takie, jak piszesz. I tu się pojawia… Czytaj więcej »

Seafarmer
Gość
Seafarmer

Możę i masz rację że część będzie ,myślała że kredyt ,że mam nawychowaniu dzieci ,ale mam nadzieję ze w porę zreflektują się ze lepij być biednym i żyć niż bogatym z podciętym gardłem ,noi oczywiście aby Cię złamać to terrorysyta islamski pierwszo na Twoich oczach”zaszlachtuje” Twoje dzieciaczki. Poczytaj o Syri… Czytaj więcej »

grz
Gość
grz

deportować z rodzinami

Euron Greyjoy
Gość
Euron Greyjoy

Po co? W Holandii same pedały. Niech się bydło poczuje jak u siebie; po wszystkim będzie można zrobić rekonkwistę…

Waldek
Gość

Wpisy w necie są gorsze od podkładanych bomb?!? Bicie braw przez muzułmańskie dzieci nie jest naganne, alw wpisy w necie o tym to już tak?!? Czegoś tu nie łapie?!? Z głupim dziś przez ściane się nie macałem a nic z tego nie łapie. Jak zryty trzeba mieć dekiel żeby przypierdalać… Czytaj więcej »

Pablo_2015
Gość
Pablo_2015

I to jest właśnie faszyzm XXI wieku, zwany dalej lewackim terrorem pod płaszczykiem tzw. „poprawności politycznej”. Jest wymierzony przeciwko własnym obywatelom, zdrowemu rozsądkowi i instynktom samozachowawczym. Docelowo obywatel nie potrzebuje żadnych więzów i krat – po lewackiej indoktrynacji sam sobie zakłada wszelkie ograniczenia zdroworozsądkowe – a jeżeli niech chce sam,… Czytaj więcej »

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Gdyby brawo biły dzieci holenderskie, czy polskie mieszkające w Holandii, to holenderskie władze odebrali by je rodzicom i przekazali rodzinom zastępczym, bo to wina wychowania. Larwy zbrodniczych pustynnych insektów są nietykalne. Lewactwo samo się zabija swoją głupią ideologią.

Karbulot
Gość

Gdybym ja był nauczycielem i mnie to spotkało, to bym powiedział że Allah i Mahomet są głupi, a dzieciom europejskim w klasie nakazał to oklaskiwać.

yamato
Gość
yamato

Naprawdę nie byłem zwolennikiem wieszania w klasach krzyży (uważałem to za przegięcie) ale w obecnej sytuacji … I muzułmaniątko musi ten symbol zaakceptować albo niech sobie szuka meczetu i tam się uczy. Nikt na siłę nie będzie ich tu kształcił – „nie podoba się – tam są drzwi”. A jeżeli… Czytaj więcej »

Processor
Gość

Szanowny @Yamato – tolerancja wcale nie zwalnia od myślenia (zwłaszcza zdroworozsądkowego). Więc nie ma się tu czego wstydzić – lewaccy idioci stanowczo przegięli z tolerancją i dlatego teraz wybuchają im pod nosem bomby nafaszerowane gwoździami.

Tolerować można tylko to co jest tolerowalne, poz tą granicą musi się pojawić stanowczy sprzeciw !

Karbulot
Gość

Oho, dostałem minusa. Ciekawe od kogo. Ujawnij się zafajdany lewaku. A może zasrany Allah jest twoim bogiem?

Morgoth
Gość
Morgoth

Spokojnie, Karbulot. To pewnie byli dwaj antihifiarze, którzy 19 marca w Warszawie demonstrowali pod hasłem „precz z rasizmem, przysyłajcie natychmiast imigrantów”

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Czy nie może się taki lewacki oszołom poprostu położyć na tory tylko obmyśla tak skomplikowany sposób samobójstwa? Może chce mieć towarzystwo niewinnych łudź żeby zrobić se puku?

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Obawiam się, że zaraz potem musiał byś wiać w try miga spowrotem do Polski czując świst maczet za plecami.

bk
Gość
bk

„…świst maczet za plecami” do spółki ze świstem policyjnych pał.

bimbermacher
Gość
bimbermacher

Powinni przyjść, ale po to by spisać, które to bachory klaskały. Ot taka przymiarka do listy deportacyjnej. Jeżeli dzieci klaszczą w takiej sytuacji, to jednoznacznie wskazuje, jakie zasady wpaja się im w domu. I że jest duża szansa iż w tych domach terrorysta może liczyć na schronienie przed obławą, wsparcie… Czytaj więcej »

nattt
Gość
nattt

Wiele wysoko rozwiniętych cywilizacji zostało złupionych do cna przez zdrowych, silnych, śmierdzących i chamowatych do n-tej potęgi barbarzyńców!!! Inne zniszczył kataklizm… Tak, czy owak, bronić się należy!

AlienNL
Gość
AlienNL

Niestety mieszkam w tym syfie …

bk
Gość
bk

To może pomyśl o przygotowaniu sobie tu miejsca do powrotu?? Polska nie oferuje kasiury, ale spokój, póki co – jest. A niedługo możemy potrzebować tutaj, na miejscu ludzi z doświadczeniem. Przed wyjazdem spróbuj łyknąć trochę tego arabskiego języka.

macikG
Gość
macikG

MUSLIMSKIE KURWISZONY POWINNY BYC WYPIERDOLONE DO AFRYKI NIECH ZDYCHAJA NA SAHARZE. JEBANE BARBARZYNSKIE KOZOJEBY.

pafcio801
Gość

szok ,deportowanie tu nie pomoże bo z powrotem przyjdą ,utylizacja tylko

kaassi
Gość
kaassi

…..dlatego nie robią na mnie wrażenia zdjęcia muzulmanskich dzieci, które tak z upodobaniem publikują prawie wszystkie media..

yamato
Gość
yamato

Jeszcze nie tak dawno myślałem że -nie wpuszczając do Europy „byczków” – można zastanawiać się nad kobietami i dziećmi. Jakoś mi to przechodzi. sad To gówniarstwo ma zryte mózgi od małego sad Cóż – tradycja zobowiązuje. I sami sobie hodujemy za własne pieniądze małe kobry.

JO
Gość
JO

Przecież Europą rządzi żydokomuna cóż chcesz…

Joker
Gość
Joker

to wtedy na nalocie policji w twoim domu by się nie skończyło…

Obywatelka Ziemi
Gość

A to gnoje…klaszcza, bo tak ich w domu chowaja.

epidemia
Gość
epidemia

Zobaczymy co bedzie sie dzialo jak dostana sie do wladzy, i jednoczesnie do broni atomowej np. we Francji.

velandil
Gość
velandil

Wtedy USA będzie miało wystarczający pretekst i własny interes w tym, żeby wkroczyć do Francji i być może innych krajów w Europie w celu „wyzwolenia tamtejszej demokracji” oraz walki z terroryzmem… Bo byłaby to już sytuacja bezpośrednio zagrażająca bezpieczeństwu USA, wszak Europa Europą, ale wrogiem nr 1 dla terrorystów wciąż… Czytaj więcej »

Dr.Nefario
Gość

Jak raz napisałem to samo tylko trochę później grin Nie zgapiałem!! smile Po prostu nie czytałem dalszych wpisów.