Według doniesień magazynu „Focus”, niemieccy islamiści brali udział w mordowaniu chrześcijan w Syrii. Miało to mieć miejsce 6. sierpnia, podczas ataku na chrześcijańskie wioski, położone na granicy syryjsko-tureckiej.

Za ataki odpowiedzialna jest radykalna, islamska policja, w której skład wchodzili rdzenni Niemcy, którzy przeszli na islam, oraz muzułmańscy imigranci, którzy po osiedleniu w Niemczech otrzymali obywatelstwo tego kraju.

Wg magazynu „Focus”, w jednym z propagandowych filmów wideo, dżihadyści chwalili po niemiecku wypędzanie chrześcijan z ich domów. Podczas ataków wiele osób zostało jednak także zamordowanych. Film wideo, o którym donosi „Focus”, ma pokazywać, jak islamscy bojownicy bezczeszczą ciała poległych syryjskich żołnierzy kopniakami w głowy.

Wiadomo, że w czasie masakry przebywał w Syrii oddział stu niemieckich islamistów. Federalny Urząd Kryminalny ma sprawdzić, czy obywatele Niemiec faktycznie brali udział w mordowaniu syryjskich chrześcijan.

na podstawie: PCh/katholisch.de/Fronda.pl

Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Powiadom o