Orientalne mafie w Niemczech

1 lipca 2017 Bundestag uchwalił tzw. ustawę atymafijną, we wrześniu odbyły się wybory do Bundestagu. Po raz pierwszy do Bundestagu weszła partia AfD. Od tego czasu w Niemczech nastąpiło sporo zmian. Między innymi okazało się też, że obcokrajowcy popełniają przestępstwa.

Z jednego mieszkania w Duisburgu policjanci wynieśli złoto i biżuterię wartości kilku milionów euro

Kilka dni temu 850 policjantów pod nadzorem 11 prokuratur przeprowadziło rewizję w 62 mieszkaniach lub innych objektach w Badenii-Wirtemberdze, Berlinie, Hamburgu, Hesji i Północnej Nadrenii-Westfalii. Powodem rewizji i sześciu aresztowań była obserwacja 27 podejrzanych o stworzenie systemu bankowego Hawala. W tym systemie osoba wiary muzułmańskiej zamieszkała w Niemczech daje gotówkę do ręki tzw. bankierowi w Niemczech i otrzymuje kod.

Z tym kodem krewny w Turcji daje sobie wypłacić gotówkę od agenta „niemieckiego bankiera”. Po tych transakcjach nie pozostaje żaden ślad. Prowadzenie banków bez licencji jest zabronione pod groźbą kary do pięciu lat pozbawienia wolności. Policja podejrzewa, że w ten sposób przetransferowano za granicę setki milionów euro. Podczas rewizji prokuratura zarekwirowała ponad 212 mln euro bez podania szczegółów oraz broń palną. Dzienny obrót wynosił od około 700 tys. do miliona euro. System rozkręcili tureccy jubilerzy z Duisburga i Düsseldorfu.

Pochodzący z Libanu klan Remmo liczy około 500 rodzin z których większość mieszka w multikulturalnym Berlinie. Klanowi bardzo dobrze się powodzi ponieważ jest pracowity i zarabia pieniądze handlem narkotykami i bronią, prowadzeniem burdeli, wymuszaniem haraczy i napadami rabunkowymi. Ciężko zarobioną gotówkę klan zainwestował w kupno nieruchomości, nieraz ruin, które wynajmowane są uchodźcom. Z zasiłku socjalnego żyje oficjalnie jeden z szefów tego klanu pan Issa Remmo który obraził policjanta słowami „stul pysk“ i „zamknij ryj“, za co został ukarany grzywną w wysokości 750 euro. Pan Remmo żyje w willi którą za 800 tys. euro kupił mu w prezencie 19-letni syn żyjący oficjalnie z zasiłku. Przed kupnem kochany synek wpłacił prawie milion euro w gotówce na swoje konto bankowe.

Willa bezrobotnego uchodźcy politycznego z Libanu Issa Remmo w Berlinie

Jego inny syn Firas żyjący z zasiłku tak się zdenerwował w warsztacie samochodowym pana Mahira B. z tego powodu, że naprawa auta trwała za długo i chciał pobić właściciela warsztatu ale temuż udało się w porę wyciągnąć nóż z kieszeni i zranić napastnika. Mahir B. został skazany na karę więzienia w zawieszeniu. Z powodu zagrożenia musiał zlikwidować swój warsztat, w sądzie powiedział, że jego egzystencja jest zrujnowana. Oczywiście nikogo nie interesowało skąd bezrobotny Firas miał pieniądze na kupno nowego audi-RS 6 za 100 tys. euro. Podczas procesu o zabójstwo przeciw trzeciemu synowi Ismailowi w lipcu tego roku tatuś Issa wyzywał prokuratora. Proces jest w przygotowaniu. Według mediów klan zarobił na nielegalnych interesach co najmniej 30 milionów euro. Pieniądze zainwestowano min. w kupno liczącego 6 km² (!) terenu z ogródkami działkowymi. Klan chciał zbudować na tym terenie własne autonomiczne osiedle. Po wymówieniu działkowiczom ogródków sprawa poszła do mediów. Najprawdopodobniej któryś z działkowiczów jest w SPD albo w CDU.

Po wyborach do parlamentu krajowego w maju 2017 roku w Północnej Nadrenii-Westfalli, które koalicja rządowa SDP-Zieloni przegrała, do parlamentu weszła AfD.
Wtedy okazało się, że także w tym landzie działają mafie multikulturalne.
Kurdyjski klan Söylemez z Hagen zarobił na nielegalnych interesach co najmniej 50 milionów euro. Klan specjalizował się w kasynach gry w których były instalowane automaty z manipulowanymi software. W ten sposób obrót i zysk były manipulowane w dół. U matrony klanu policja zarekwirowała 4,5 miliona w gotówce, u innego członka rodziny znaleziono 1,5 miliona euro schowane w oponie w garażu. Każdy członek rodziny otrzymywał 100 tys. euro miesięcznie kieszonkowego, auta były kupowane ekstra. Sensację w mediach wzbudziły licytacje zarekwirowanych aut, min. złotego mercedesa. Klan który przybył z Turcji do Niemiec z powodu prześladowań politycznych kupił w Turcji luksusowe wille i jachty, by tam wypoczywać od prześladowań przez niemiecką prokuraturę.

Źródła:

https://www.tagesschau.de/multimedia/video/video-623185.html

https://www.welt.de/wirtschaft/article203631056/Hawala-Banksystem-Durchsuchungen-in-fuenf-Bundeslaendern.html

https://www.bild.de/regional/berlin/berlin-aktuell/nach-beamten-beleidigung-clan-chef-issa-remmo-muss-zahlen-66067604.bild.html

https://www.bz-berlin.de/tatort/menschen-vor-gericht/prozess-um-attacke-auf-clan-mitglied-lka-muss-messerstecher-beschuetzen

https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/hagen-spielhallen-betrueger-wegen-steuerhinterziehung-vor-gericht-62217214.bild.html

Dodaj komentarz