Niemcy: chaos i anarchia jak w republice bananowej. Azylant był dwa lata na urlopie

55
Fotografia symboliczna

Za górami i lasami leży sobie zaspane miasteczko Hainichen. Panowały w nim cisza i spokój. W 2015 roku rozpoczęło się multikulturalne ubogacanie w tym liczącym 9 tys. mieszkańców mieście niedaleko Chemnitz w którym każdy zna każdego.

W sobotę wieczorem 21 września została w Hainichen została napadnięta 19-letnia pielęgniarka. Miała liczne rany na ciele, ale na szczęście skończyło się to wszystko tylko na próbie gwałtu. Policja aresztowała w pobliżu sprawcę, którego jeszcze w nocy sędzia kazał zwolnić z aresztu śledczego. Wiadomość o tym mulitkulturalnym incydencie rozeszła się po miasteczku w tempie ekspresowym, dlatego też burmistrz Dieter Greysinger (SPD) naciskał, jak sam to powiedział w wywiadzie dla BILDA, na wierchuszkę partyjną i we wtorek 30-letni pan z Maroka został aresztowany.

Interpelacja poselska Rolfa Weiganda (AfD) skierowana do rządu landu Saksonia nagłośniła całą sprawę. Z odpowiedzi MSW Rolanda Wöllera (CDU) wynika, że Marokańczyk wjechał na terytorium RFN 3 czerwca 2015, 18 czerwca złożył wniosek o azyl, który został odrzucony 26 kwietnia 2016. Po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi Marokańczyk jak pisze szanowny pan minister „był nie do odnalezienia“ i pojawił się ponownie w Dreźnie w październiku 2018 roku! Tam był karany za kradzieże i pobicia i został skierowany do ośrodka w Hainichen. Trzy tygodnie przed napadem na pielęgniarkę ten uchodźca polityczny groził innemu mężczyźnie nożem.

Na przykładzie tego incydentu widać chaos i anarchię w niemieckich urzędach federacyjnych i landowych. Azylant pojawia się ponownie po ponad dwóch latach i dostaje prawo pobytu i zasiłek. Prawo pobytu leży w gestii Federalnego Urzędu ds Migracji, a deportacje w gestii landów. Przedstawianie niemieckiej polityki azylowej jako wzór dla Europy i żądania polityków niemieckich wobec innych krajów w celu wprowadzenia niemieckich wzorów do innych krajów są w tym kontekście po prostu bezczelne.

Źródła:

https://www.freiepresse.de/mittelsachsen/mittweida/straftat-entwickelt-sich-zum-politikum-artikel10659147

https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/obwohl-marokkaner-lange-ausreisepflichtig-war-staatsanwalt-liess-sexualstraftaet-66038514.bild.html

55
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
43 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
PierniczekbkkkelchupamakabraSarapojawiam się i znikam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karbulot
Użytkownik

Bo deportacja powinna następować od razu w urzędzie. Gość dostaje odmowę, po czym zza drzwi wychodzi dwóch osiłków, którzy wywożą delikwenta poza granice kraju. A oni tylko mówią mu, że dostał odmowę, po czym facet spokojnie sobie wychodzi. Niestety ze względu na otwarte granice, nie ma sensu deportować. Wywiozą faceta,… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Jak zaprosi ktoś w twoim imieniu patologię do twojego domu, a ty nie będziesz w żaden sposób oponował, ba! Nawet nie zamkniesz drzwi przed obcymi intruzami, to szybko zrobią ci demolkę, lodówkę ogołocą, rodzinę pobiją, zgwałcą itd. itd. To samo zrobili politycy i ich podnóżki z NASZEJ! Europy! Jest inaczej?… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ooo!? Nie podoba się moja wypowiedź, dwóm turystom amatorom z południa? A może o czymś zapomniano w dwóch różnych poradnikach dla turystów i „turystów”, które brzmią tak: „Poradnik dla turysty z Europy: Jeśli nielegalnie przekroczysz granicę Korei, dostajesz karę 12. lat ciężkich robót. Jeśli nielegalnie przekroczysz irańską granicę, dostajesz dożywocie.… Czytaj więcej »

Karbulot
Użytkownik

Nie przejmuj się, ja też mam swoich „fanów” i często łapię kilka minusów. Nawet jakbym napisał, że trawa jest zielona a niebo niebieskie, to znajdzie się ktoś, kto ma inne zdanie. A raczej uczyni to z przekory, bo mnie nie lubi. Inna sprawa, że jeszcze nigdy nie obraziłem tutaj nikogo… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Dziękuję Karbulot, miło z Twojej strony. Ja nie z przejęcia, tylko też się „troszczę” o różnych gości, jak i oni „troszczą” się o nas. Od jakiegoś czasu uznałam, że do niektórych należy skończyć z „wersalem”, bo wielu uznaje to za naszą słabość i sobie używa, kpi z nas, obraża i… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Jak pojechałam do nich w 81 roku, to wzięli ode mnie odciski palcow. Może powinnam ich zaskarżyć, żeby było śmiesznie do jakiejś ich lewackiej organizacji, o rasizm i zażądać ogromnego odszkodowania? razz

kici kici KOCUR
Użytkownik

Witaj prawyobywatel
Pytałaś się wcześniej o kalendarz. Czy może w międzyczasie już go dostałaś? Ja do tej pory nie, dlatego wstrzymałem się z datkiem dla redakcji za ten miesiąc. Jeśli nie dostanę to moją wpłatę potraktuję właśnie jako datek za listopad. Pozdrawiam

prawyobywatel
Użytkownik

Niestety nie dostałam, a że wpłacalam 2 razy taka sama kwotę, więc zaznaczyłam na 1 przelewie, że na kalendarz. Szkoda, fajny jest, czyżby kłopoty finansowe? Pozdrowionka

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Brawo KurierzNiemiec! Święte słowa, cyt. „Przedstawianie niemieckiej polityki azylowej jako wzór dla Europy i żądania polityków niemieckich wobec innych krajów w celu wprowadzenia niemieckich wzorów do innych krajów są w tym kontekście po prostu bezczelne.” Dorzucę tylko parę swoich groszy… To nie tylko bezczelność, ale mordercze działania wymierzone w rdzennych… Czytaj więcej »

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

i rozwiązanie: .o2.pl/artykul/niemcy-basen-tylko-dla-muzulmanow-podzielil-ludzi-6448826017761409a

piojawiam się i znikam
Gość
piojawiam się i znikam

Dziękuję i doceniam AqqPanieKruq, ale na ten moment bardziej niepokoi i zagraża mi ważniejszy problem… Uwaga, uwaga! Mówią o nas „starsi bracia” a nawet dużo pracy po raz en-ty w to włożyli i I-sze miejsce nam znowu zapewnili! A jak znowu mówią, to nie po to żeby mówić, ale żeby… Czytaj więcej »

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

ogólnie cieszę się z tego Igo miejsca !!!!, czytając pytania zadane w quizie można stwierdzić, że Palestynofil (taki zamiennik dla określenia: „sceptyk kultury wędrownych handlarzy) jest osobą umiejącą czytać zadane pytanie. czy Starszy Brat chce nam zrobić qq? oczywiście, jak każdy. Zatem My musimy być gotowi, do walki ale i… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

No to może będziemy mieli szczęście, że do nas nie przyjadą, a ci, którzy już tu są, wyjadą i to na zawsze do swojego rasistowskiego kraiku? lol

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Sami od siebie nie odpuszczą tak tłustego kęska. Żartujesz sobie, ale nawet nie wiesz, jak to powinno być w polskim interesie, aby żyli długo i szczęśliwie w swojej piaskowej krainie. Nawet im mogę widokówki z pozdrowieniami przesyłać, żeby czasem nie zachciało im się wędrówek. Poświęćcie, proszę chwil kilka, na wysłuchanie… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Oczywiście, że żartuje, inaczej bym zwariowala. Poseł Winnicki zaprasza Sumlinskiego do Sejmu na debatę dot.just 447, ma się zadziac pod koniec nadchodzącego tygodnia.

prawyobywatel
Użytkownik

Chodzi o książkę Powrót do Jedwabnego. Zamówiłam, bo moze i jej wydania Żydzi zakarza

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Gdybym była agresorem, najeźdźcą etc. i miała w planach przejąć czyjś kraj itd. Dokładnie tak samo bym postępowała, nie zapominając o powiedzeniu: co twoje to moje, a co moje to nie rusz! :))) Jak widać, pan biznesmen dobrze opanował „sztukę” biznesu, zwłaszcza na rdzennych Europejczykach. Ja widzę jeszcze, że nie… Czytaj więcej »

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

tak mają: .pch24.pl/szokujace-ustalenia–juz-18-lat-temu-57-arabskich-krajow-planowalo-inwazje-islamistow-na-europe,64091,i.html poza tym polecam przeczytać Koran. Dzięki m.in. NDIE miałem okazję i zapał do studiowania tego dzieła. Doktryna walki nazywa się Hidżra: pozorna emigracja, a faktycznie inwazja małymi grupkami do tego Takija تقية czyli ukrycie swoich faktycznych zamiarów celem oszukania wroga. Pozdrawiam, poza tym niezmiernie się cieszę, że… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Pełna zgoda, tak mają od powstania tej ideologii. W ich mentalności nic się nie zmienia, bo nie pozwolono na te zmiany. Ktoś/coś musi ich trzymać za twarz. Ich trzymają doktryny wpajane od najmłodszych lat itd. (Nas trzymają za twarz inną tresurą, która coraz bardziej zabija nawet instynkt samozachowawczy). Długi temat,… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

A może chcą wybudować dla nich basen, aby ich załatwić jak tych podczas 2 wojny?

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

dobry pomysł, byłem na tym basenie ale już go zamknęli sad .podroze.onet.pl/polska/wielkopolskie/synagoga-w-poznaniu-przy-ulicy-wronieckiej/sqp5s1c

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Dziękuję AqqPanieKruq, za odpowiedzi, ale ,przeczytaj również jak i wszyscy Polacy, mój komentarz powyżej do „prawyobywatel”. Może ktoś nie zna tego tekstu i tematu, o którym piszę w powyższym komentarzu, a POWINIEN! poznać.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Czytam Twoje komentarze. Czytam i długo je analizuję. Muszę przyznać, że to forum ogólnie zmusza do myślenia Co do ustawy 447, cóż poparta ustawą 1066, która daje możliwość interwencji w przypadku niepokoju społecznego…. Dlatego też rozbrajanie Polaków – nie oprą się Władzy. Ale czy Polacy chcą się bronić / walczyć???… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

„Dlatego też rozbrajanie Polaków – nie oprą się Władzy. Ale czy Polacy chcą się bronić / walczyć???” Hmm… Jak się bronić i czym walczyć jak rozbrajanie w toku i zwijanie w wielu dziedzinach od lat. A niewielu chce i pamięta o TRADYCJI. „Zabić moralność, podzielić i ogłupić. Instrukcja z 1983… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

No i mamy kwintesencje multikulti w pigulce!

Chory swiat
Użytkownik

( Tymczasem u nas taki kwiatek …. ) – ” Toruń. Muzułmańscy studenci żądają przerwy na modlitwę .”

Luck
Gość
Luck

Gnac z kraju te islamski zaraze

prawyobywatel
Użytkownik

Niczego raczej nie zyskają, bo studenci się wypowiedzieli, że nie mają zamiaru dostosowywać się do ich zadań. Władze uczelni i wyraziły opinie, że co najwyzej można udostępnić jakieś pomieszczenie, ale ekumeniczny, nie tylko dla islamistow. Jeszcze tego brakuje w naszym żydowskim bajzlu!

Naczelnik
Gość
Naczelnik

A w czyjej gestii lezy nabicie go na pal?

Archer
Użytkownik

Tego policjanta?
Za co?
Chyba za nieludzkie traktowanie pana uchodzcy.
No bo kto to widzial aby zaproszonego de Europy goscia (herzlich wilkommen) traktowac w tak nieludzki sposob, gdy chce sobie pobaraszkowac z pielegniarkami?

kici kici KOCUR
Użytkownik

Proponuję zobaczyć jak hiszpańska policja rozprawia się z bijącymi się między sobą Cyganami w Madrycie. Prosiłbym o komentarze. Ja osobiście mam mieszane odczucia. Pozdrawiam.
politikstube.com/spanien-polizei-beendet-auseinandersetzung-von-romas-in-madrid/

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Sorry Kocurze, ale mam temat pilniejszy, bo nie wiem, o co chodzi a z tego, co pamiętam to twoje miasto? Złośliwi powiadają, że przez Upa-dlińców na Banderstad przemianowane, bo i przez nich opanowane? Więc chcę zasięgnąć jakieś info z miejscowego źródła. A Cyganie zawsze w swoich bojach zaprawieni i sobie… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

yo ut u be.com/watch?v=G2PkfvgIp20
do dalszej i ciekawszej części odnośniki pod fimikiem, ale uwaga! bo mnie coś na dłuższy moment zblokowało, ale może coś po mojej stronie?

kici kici KOCUR
Użytkownik

Witaj pojawiam się i znikam Sam nie wiem jak się odnieść do Twojego postu. Od czasu kiedy zaufałem jednemu człowiekowi, zresztą nie sam ja jeden ale miliony Polaków także, a który to człowiek okazał się zwykłym łotrem, chamem i esbeckim szpiclem, osobiście nikomu już nie wierzę i za nikogo nie… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Witaj Kocurze i dziękuję, ale boli mnie ta pacyfikacja 11.11, bo różne wieści krążą w sieci (moje skojarzenie twojego tematu bicia z zadymą na marszu) W tym filmiku, było to chyba pod koniec pokazane, a nie sprecyzowałam pytania. Przepraszam. Jak dla mnie to była „ustawka” i prowokacja. Taki był chyba… Czytaj więcej »

Sara
Gość
Sara

A….minister obrony Iraku ..z rodziną …na socjalu w Szwecji!!! To nie jest żart!

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Brawo KurierzNiemiec! Święte słowa, cyt. „Przedstawianie niemieckiej polityki azylowej jako wzór dla Europy i żądania polityków niemieckich wobec innych krajów w celu wprowadzenia niemieckich wzorów do innych krajów są w tym kontekście po prostu bezczelne.” Dorzucę tylko parę swoich groszy… To nie tylko bezczelność, ale mordercze działania wymierzone w rdzennych… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Wczoraj na pasku w publicznej podano, iż rząd będzie finansowal kształcenie imamow. Podatnicy sami opłacają swoich katow, zupełnie jak u nas Gliński finansuje Żydów. To jakaś schizofrenia.

Pierniczek
Użytkownik

Deportacja i won do siebie. Ścierwa….

Nie rozumiem po co te szambo brać do siebie? Gdzie tu logika?

Polsza1978
Gość
Polsza1978

Tak kocha arab . A Polaczek złapie cycka i spac nie może .

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Polak! chamie stepowy, się pisze zawsze wielką literą, chyba że piszesz o sobie, to się wycofuję! A ty coo!? Taka dziwna mieszanka upoarabowa? Patrzcie ludzie, niby sąsiady za Europę się uważają, a ile wspólnego z Arabami mają! (czy też na odwrót) W waszej „tradycji” z obłędem w ślepkach tylko riezać,… Czytaj więcej »

Sara
Gość
Sara

Życzę ci takiej arabskiej ,,miłości,,….

Anna Zawodowska
Gość
Anna Zawodowska

Dzień dobry! Jestem studen*** gender studies i chciał**bym napisać pracę poświęconą ksenofobii w Polsce. Czy moglibyście odpowiedzieć na kilka pytań? Z góry dziękuję. 1. Kiedy pojawiła się w Państwu irracjonalna nienawiść wobec społeczności muzułmańskiej? 2. Czy próbowaliście Państwo leczyć swoją fobię? 3. Proszę ocenić w skali od 1 do 6… Czytaj więcej »

Sara
Gość
Sara

Kochany…..nienawiść?Irracjonalność?Polecam ci stronkę prosto ze Szwecji…nie z Polski..Fria tider.A wszystko ci się w końcu rozjaśni…Będziesz mieć materiał prasowy jak ta lala! Jest nadzieja,że coś zrozumiesz…

p.s
Gość
p.s

Nieobliczalni polakożercy i zlasowane łebki pozbawione są tej nadziei.

Nadzieja Narodu-ska
Gość
Nadzieja Narodu-ska

1. Irracjonalna nienawiść!??? W Polaków kraju na to chorują tylko polakożercy, oszuści, manipulanci i paru głupców pozbawionych podstawowego irracjonalnego instynktu obronnego. Potwierdzeniem moich słów, są Tatarzy od kilku wieków żyjący na Polaków ziemi. Jak widać ani oni nas, ani my ich się nie boimy, chyba że to zmienią jakieś dziunie… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Lewacki belkot

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Co ty z ta fobia? Tylko tyle zdolales przyswoic podczas prania mozgu?
Smieszna lewacka nowomowa, jak za komuchow.
To teraz z innej beczki: od kiedy to jestes katolikofobem i Polakofobem?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Dzień dobry! Ucz się dziecinko ucz, zwłaszcza od naszych przodków, którzy powiadali: „…bo niema ugody. Gdzie w jednym kraju żyją dwa żywe narody. (a cóż dopiero konglomerat i mieszanka wybuchowa wielu narodów? [mój dopisek]) Pragnień im nie odejmiesz, ziemi im nie dodasz — Jeden musi ustąpić, gość albo gospodarz+. Karol… Czytaj więcej »

Sara
Gość
Sara

Nie zmądrzeje.Ja się obawiam,że to jest taki osobnik ….,który myśli,że wyznawcy islamu akceptują gender ..itp….Kompletnie niepojęte jest,skąd u takich osobników ta wiara się wzięła…bo przecież jest wręcz odwrotnie…Głupota ,naiwność czy ignorancja tematu…? A może 3 w jednym….

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Nie sposob nie usmiechnac sie polgebkiem i z politowaniem nad celowa (indukowana?)slepota niektorych ludzi…
Zapytam sie ponownie: dlaczego na zachodzie istnieja wszedzie getta narodowosciowe? Jak to sie ma do jednego z glownych zalozen i dazen lewicy, spoleczenstwa multikulturalnego ale NIE PODZIELONEGO?

bkkk
Gość
bkkk

Źle zaimkujesz. Nie pisze się „moglibyście”, tylko mog**byście. Ale mimo tego Twój koment/komenta/komento wpłynął/wpłynęła/wpłynęło na mnie dobrze. Bo otóż rozważając głębię problemów dżędera, sama ustaliłam swoją identyfikację dżęderową. Wśród 167 płci nie było to łatwe. Ale jednak się udało! Robię zatem komingałt i ogłąszam, że jestem 168 orientacji o nazwie… Czytaj więcej »

Antek2008
Gość
Antek2008

ja jestem za przyjmowaniem uchoćcuw ale tylko tych co nie są terorystami dlatego bo jak są terrrystami to są źli i ich nie bieżmy

Francisco Pizzaro
Gość
Francisco Pizzaro

zalosna prowokacja

Janek
Gość
Janek

Pierdolisz…