zdjęcie ilustracyjne

Osoby ubiegające się o azyl stanowią prawie połowę wszystkich zagranicznych przestępców w Austrii. Dane przedstawił polityk Partii Wolności. Tak wygląda ubogacenie kulturowe na przykładzie Austrii.

Austriacki lider Partii Wolności (FPÖ) Heinz-Christian Strache opublikował nowe dane, z których wynika, że ​​w 2016 r. osoby ubiegające się o azyl stanowiły 45,9 procent wszystkich zagranicznych przestępców w Austrii.

Pan Strache oświadczył, że dane pochodzą z nowego raportu rządowego, który analizuje kwestie bezpieczeństwa od 2016 roku. Minister spraw wewnętrznych Herbert Kickl, również znany członek FPÖ, powiedział, że nowy austriacki rząd koalicyjny odpowie na dane poprzez dalsze zaostrzanie polityki azylowej – informuje Kronen Zeitung.

Kickl powiedział, że liczba podejrzanych obcokrajowców w sprawach karnych wzrosła o 13 procent w 2016 r., a cudzoziemcy byli podejrzanymi w 40 procentach wszystkich przestępstw popełnionych w Austrii.

Poprzedni minister spraw wewnętrznych Wolfgang Sobotka przedstawił w 2017 roku raport z którego wynika, że ​​znaczna większość (90%) osób ubiegających się o azyl, korzysta z zasiłków socjalnych.

breitbart.com

48
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
36 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
33 Comment authors
easyriderBenekEl-RatonAnnagbkkkk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o