Alternatywa dla Szwecji foto: youtube.com

Do wrześniowych wyborów parlamentarnych w Szwecji coraz bliżej, kampania najbardziej antyimigranckiej partii w tym kraju nabiera tempa. Alternatywa dla Szwecji (AfS) chce deportować nawet tych imigrantów, którzy mają już stały pobyt w Szwecji, ale nie pracują.

Partia w sobotę ruszyła w kraj w trasę wyborczą, zaczynając od dwóch wieców w Sztokholmie. Szef partii Gustav Kasselstrand uważa, że ich wejście parlamentu będzie dla kraju 10 razy większym wstrząsem niż pojawienie się w nim Szwedzkich Demokratów, którzy dotychczas byli uważani za najbardziej prawicową partię, za sprawą AfS już się to zmieniło.

„Alternatywa dla Szwecji może spowodować największe polityczne trzęsienie ziemi w Szwecji w obecnych czasach. To trzęsienie ziemi, które byłoby dziesięć razy większe niż niegdyś wejście Szwedzkich Demokratów do Riksdagu (parlamentu – przyp. red.)” – powiedział Kasselstrand.

AfS chce nie tylko deportowania nielegalnych imigrantów i tych, którzy popełnili przestępstwa, ale także tych, którzy nawet mają prawo do stałego pobytu, ale żyją wyłącznie z zasiłków.

„Zatrzymanie imigracji nie rozwiązuje szkodliwych zmian dla społeczeństwa, to nie wystarczy (..) Jedynym środkiem, który pozwala nam odwrócić rozwój wydarzeń w Szwecji, jest powrót mas imigrantów do krajów pochodzenia” – powiedział wiceprzewodniczący partii William Hahne.

W trakcie przemówienia na wiecu w centrum Sztokholmu doszło do próby zakłócenia zgromadzenia przez kilkudziesięcioosobową grupę lewaków. Policja nie dopuściła jednak do żadnej prowokacji.

Tymczasem obecny rząd Szwecji ustala z Facebookiem cenzurę niewygodnych dla siebie treści, jednak oni mówią o „budzących wątpliwości kampaniach i nieracjonalnych treściach”.

63
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
23 Comment threads
40 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
32 Comment authors
easyriderMateuszbkkkkLeszekocoloto Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Nooo! Same dobre wieści! Wyrzucić to ścierwo ciapate i zamnknąć granice! A także spalić korany i wyburzyć meczety! Krajom potrzebne jest takie trzęsienie ziemi. To w końcu kur… jest unia europejska czy unia arabsko-afrykańska?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Nareszcie ruszyło i tak trzymać. Na terenie tubylców, nie ma miejsca na gatunek inwazyjny, bo wyprze rodzimy! Właśnie przed chwilą o tym pisałam. Przypomina wam to coś? cyt. ” „Według ichtiologów, jeśli ten obcy inwazyjny gatunek będzie się rozprzestrzeniać i zacznie masowo występować w mazurskich jeziorach, to może pozbawiać pokarmu… Czytaj więcej »

ocoloto
Gość
ocoloto

pojawiam się i znikam…od 20-30 lat również sumik karłowaty popularnie zwany koluchem jest exterminowany z naszych wód, od kilkunastu lat można zapłacić karę za wpuszczenie dziada z powrotem do wody, o babce byczej jeszcze nie słyszałem, bardziej kojarzy mi się ta ryba ze środowiskiem morskim niż słodkowodnym, hehe… zabiłaś mi… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

ocoloto, Mówisz i masz Dzisiaj po raz kolejny wyczytałam o gatunku inwazyjnym. Od dawna takie porównanie daję, bo czyż jest inaczej, i gatunek inwazyjny nie zniszczy autochtonów? Art. „W mazurskich jeziorach pojawiła się babka bycza”. Czytałam też o żabach inwazyjnych i innych stworzeniach, ale tego to już raczej nie znajdę.… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. Zapomniałam dopisać. Masz rację, ten dziad inwazyjny jest zamorski, tak jak i ten co chce zawładnąć Europą wink

ocoloto
Gość
ocoloto

pojawiam się i znikam… wielkie dzięki, z mojej strony coś na temat bankowości i sensu jej istnienia, czyli jak INWESTOWAĆ ABY NAM BYŁO DOBRZE.
Sankcje Za Mówienie o Krypto Walutach – Bitcoin vs Banki – Komentator
w ten prosty sposób możemy również wyrazić swój sprzeciw wink pozdrawiam

ocoloto
Gość
ocoloto

sorki, babkę byczą kojarzyłem jako rybę morską, nie sądziłem, że może tak daleko w Polskę wpłynąć. jakby nie patrzeć trza dziada wyplenić wink
pozdrawiam

easyrider
Użytkownik

Jeżeli wygrają to może coś zrobią. Założenia mają i tak minimalistyczne choć dla lewackiego ścierwa to i tak zbrodnia. Jeśli chcą ocalić kraj i naród to muszą wywalić całość. I to nie jeden kraj. Cała biała Europa. Wajcha musi być przełożona o 180 stopni.

koala_k
Użytkownik

Szkoda, że nikt nie wpadł na pomys deportacji do Izraela osób pochodzenia izraelickiego.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Znów super wpis. Bez tego tak oczywistego działania cały zapał AfS może spalić na panewce. Dodam tylko że powinni deportować wszystkich Żydów do Izraela a także ich przekupnych sługusów zachłannych lewaków a dopiero potem zabrać się za resztę islamskiej hołoty!!! lol cool lol

bkkkk
Gość
bkkkk

Yyyyy… no tak historycznie rzecz biorąc, to Żydami są mieszkańcy Palestyny (muzułmanie i chrześcijanie), bo nie było żadnego „wygnania” ich przez Rzymian. Natomiast żywioł żydowski mieszkający w Europie należałoby zawrócić, ale… na stepy trochę obok Morza Kaspijskiego (kaganat chazarski), jak już;). To oczywiście nie jest propozycja polityczna, tylko zwięzłe przypomnienie… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

100% racji.Inwazja muslimow to tylko zewnętrzny objaw choroby.Prawdziwy nowotwór ukrył się pod szwedzkimi nazwiskami i udawanym europejskim polotem.

koala_k
Użytkownik

Widzisz jakiemuś wybrańcowi z narodu wybranego to się nie podoba i minusuje. Na nie przybyła kozolubna choroba

Maxarp
Gość
Maxarp

Mi się nie podoba, chociaż daleko mi do narodu wybranego, nie chcę by miejsce lewakow zajęli skrajni prawacy i zaczęli wyrzucać z Polski kogo sobie ubzduraja, żyłem przez chwilę w komunistycznej Polsce i tam rządzili tacy co mieli we wszystkim rację, je.ane polglowki

prawyobywatel
Użytkownik

Nie skrajni prawacy, ale ludzie myślący o swoim kraju i dbający o jego bezpieczeństwo i bezpieczeństwo rodaków. Lewacy to chorzy psychicznie imbecyle i są przyczyną wszystkich nieszczęść tego świata. To najgorsza i najniebezpieczniejsza swołocz, którą trzeba tępić.

Paolito
Gość
Paolito

Maxarp:ty, ale o co ci chodzi???

bkkkk
Gość
bkkkk

@Maxarp, zacznijmy od tego, że zjawisko takie jak „skrajni prawacy” to często robota służb i to nie koniecznie rodzimych. Tego chyba nikt nie chce.

easyrider
Użytkownik

Kiedyś wpadł Hitler. Poszedł za szerokim frontem. Mógł wyp.ierdolić wszystkich starozakonnych i budować siłę państwa. Niepotrzebnie zaczął ich mordować.

Ghost
Gość
Ghost

Kraj, w którym dowódca armii przyśpiewuje pląsającym pedałom można śmiało nazwać upadłym…

kici kici KOCUR
Użytkownik

Zgadzam się z Tobą. Osobiście nie wierzę że coś tam się zmieni po wyborach a to dlatego że: – wybory na 100% będą sfałszowane (a nawet jeśli nie to lewactwo i tak osiągnie taki wynik że będą mogli rządzić samodzielnie złożą się na to głosy tychże i muzułmanów których jest… Czytaj więcej »

xyz
Gość
xyz

Sfałszowanie wyborów jest mało prawdopodobne. Raczej mocne naciski na polityków opozycji, próby zrywania wieców, blokada mediów i zmasowana nagonka. Pewnym problemem jest też to, że szwedzkie wybory nie są w pełni tajne – nie ma kotarki, za którą można się schować i komisja może podejrzeć, kto jak głosuje. Ale to… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Może tylko taki nad wyraz muzykalny? Jeden dowódca to nie cały kraj! Tak samo jak i „trochę” zdrajców i wrogów naszego lądu, to nie cały ląd!

kici kici KOCUR
Użytkownik

A tak, ostatnio była tam nawet pełna mobilizacja szwedzkiej armii. Powód podali, oczywiście że tak. Ogłosili tam stan alarmowy ze względu na… lol lol Putina lol lol lol lol

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Z tego co wiem, to wielu jak potrzebuje kogoś postraszyć, to kim straszy?… Oczywiście, że Putinem! Ale też często, tym samym co straszą, już nie przeszkadza robić dobrych interesów z tym, którym straszyli smile

prawyobywatel
Użytkownik

Szwedzi boją się Rosjan, tak powiedziała m znajoma Niemka mieszkająca w Szwecji, kiedyś o tym pisałam.

bkkkk
Gość
bkkkk

@prawyobywatel – tak, istotnie, cała Skandynawia boi się Rosjan i mają ku temu swoje powody. Niektóre dość realne. Nie zmienia to faktu, że ogólnie, jak napisano wyżej, jak ktoś chce „postraszyć niegrzeczne dzieci”, to straży już nie czarnym ludem;), tylko Putinem;).

easyrider
Użytkownik

Putin nie ma co robić tylko angażować się w zbrojną akcję w Skandynawii. Śmieszni są. Rosja nic nie musi robić. Wystarczy, że się będzie modernizowała. Ma wszystko. To Europa tonie.

technik
Gość
technik

No to 97% byłoby zagrożonych deportacją… 3% podejmuje próby zatrudnienia/pracuje (wg Szwedzkiego Urzędu Pracy).

bkkkk
Gość
bkkkk

No i może to jest dobre kryterium? zostaną ci normalni. A skoro normalni, to jest prawdopodobieństwo, że w swoich muzułmańskich krajach byli nękani. Czyli to kryterium bardzo z grubsza, ale pozwala odsiać ludzi rzeczywiście potrzebujących azylu od reszty, tj. wesołych turystów, żołnierzy dżihadu, imigrantów-zasiłkowców i innych niebieskich ptaków.

Zaniepokojony
Gość
Zaniepokojony

Chyba za późno na tak piękne marzenia.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Lepiej późno niż wcale, bo inaczej na śmierć i zagładę będzie za wcześnie!…

Pietroo
Gość
Pietroo

Na pewno jest to w dzisiejszych czas sprawdzian nie tylko dla Europy, ale przede wszystkim dla demokracji. Jeśli prawica nie dostanie zielonego światła czeka nas katastrofa społeczna. Czy Europa podnosi się z kolan po rządach chorej lewicy.. Czas pokaże.

kkkkkkkk.llll
Gość
kkkkkkkk.llll

jak by to powiedziec, to dosc normalne podejscie jesli ja wjechalbym do USA czy Australii nielegalnie, na dodatek nie mial kwalifikacji potrzebnych w danym kraju i pozwolenia na prace dostalbym natychmiastowo kopa w dupe ….. czy wobec tego jestem czlowiekiem gorszej kategorii niz nachodzcy z krajow arabskich ktorych traktuje sie… Czytaj więcej »

ocoloto
Gość
ocoloto

kkkkkkkk.llll…problem w tym. że im się tutaj podoba, ale chcą więcej i mają szerokie poparcie zdrajców narodu

prawyobywatel
Użytkownik

Podoba im się, bo Europejczycy na nich pracują. Jak ich powybijają, to z Europy zrobią głęboką Azję i po bajce. Może wtedy pozdychają z głodu?

III
Gość
III

Moim zdaniem to nie takie proste. Mieszkam w Szwecji od 10 lat. Wejście do parlamentu SD było dużą zmianą ale i szokiem poprzedni wynik ok 13%. Teraz SD ma w sondażach ok. 20-23%. Tymczasem doszło do rozłamu jej własne młodzieżówka oderwała się i ruszyła z bardzo radykalnymi hasłami jak te… Czytaj więcej »

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Też mam takie wrażenie, ten podział tylko zmniejszy szansę na dobry wynik obu partii

Pampam
Gość
Pampam

Nic z tego. Moga gadac i gadac i tylko beda newsy na ndie ale szwedzistanu sie juz nie da uratowac. Jak mieliby to osiagnac jesli policja ucieka na widok ciapatych, nie udziela pomocy gwalconym szwedom, jest atakowana itp itd? Prosze was. Ktos w to wierzy? Lepiej kupic duza paczke chipsów… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

Dobre!!! cool

Kazik
Gość
Kazik

A co to są „nieracjonalne treści”. Bo jakoś dziwnie to brzmi…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

„Nieracjonalne treści” dla obecnego rządu w Szwecji. No i jak w każdym rządzie, to rząd zdecyduje, co będzie dla nich nieracjonalne.

bkkkk
Gość
bkkkk

No przecież wiesz. Płaska Ziemia jest treścią racjonalną, ale historia narodów, które przecież miały znaczący wpływ na losy świata to już będzie treść nieracjonalna. Tak samo jak napisanie np. „kocham Polskę/Szwecję” przez Polaka lub Szweda.

Anka
Użytkownik

Daje im w wyborach max 3%. Szwecja.jest zlewaczala do szpiku kosci

bkkkk
Gość
bkkkk

…a do tego prawa wyborcze, nadane w ramach integracji różnym nachodźcom…

Shwierige Sverige
Gość
Shwierige Sverige

Szfetcy faceci,niegdys wikingowie ,coraz bardziej dziewiczeja a ich kobity zamieniaja sie w allahowe prostytutki.

Slav
Gość

Włoski rząd też miał deportować , ale okazało się to zbyt kosztownym dla budżetu.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Pierwsze słyszę. Ja czytam, że Matteo Salvini nie popuszcza ani na krok. Jak obiecał tak też robi. Przed chwilą właśnie czytałam, jak kolejnym 141 wyłowionym na plaży w Libii powiedział a taki wał! cyt. „Z kolei szef MSW, wicepremier Salvini, oświadczył: „Statek organizacji pozarządowych Aquarius z następnymi 141 migrantami na… Czytaj więcej »

Slav
Gość

Wpisz sobie w google : „SALVINI: IT WILL TAKE 50 YEARS TO EXPEL 500,000 ILLEGAL MIGRANTS FROM ITALY” albo „Salvini’s anti-migrant pledge ‚practically impossible’ to fulfil”

Slav
Gość

Włosi może nie przyjmują już statków , ale z tymi co są już w kraju nic nie robią. To są bardzo duże koszta, taka deportacja.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Myślę, że ich się pozbędą bo większe koszty (każde) będą mieli jeśli nie deportują. Nie mówiąc już o realnym zagrożeniu zdrowia i życia Włochów. To dotyczy też całej Europy.

prawyobywatel
Użytkownik

A co nie wiedzą jak się do tego zabrać? Kontenery i pontony znów nie takie drogie. grin

bkkkk
Gość
bkkkk

@prawyobywatel – no właśnie. Zebrać to, co leży na europejskich plażach i dokonać recyklingu, ponownego użycia – użyć tego sprzętu do przewozu turystów zasiłkowych na Czarny Ląd.

DDR II
Gość
DDR II

Coraz gorzej w „demokratycznym,humanitarnym” ZACHODZIE.Merkeland,Nulland,Germany – Hamburg,30 letni „pies afganski” zgwalcil 14 letnia dziewczynke,w bialy dzien..Tym samym „syn Kazimierczakowej-Merkel”przedluzyl sobie pobyt w raju Allaha Germanistanie.
http://www.pi-news.net/2018/08/fussgaengerzone-hamburg-afghane-vergewaltigt-14-jaehrige/

kkkkkkkk.llll
Gość
kkkkkkkk.llll

„Tymczasem obecny rząd Szwecji ustala z Facebookiem cenzurę niewygodnych dla siebie treści, jednak oni mówią o „budzących wątpliwości kampaniach i nieracjonalnych treściach” no to jest akurat dosc normalne to niedlugo bedzie totalna opozycja ktora tam widzi co sie stalo u nas i bronia sie rekami i nogami zeby ich nie… Czytaj więcej »