Minęło już ponad 70 lat od zakończenia drugiej wojny światowej ale wygląda na to, że w Europie znów może wybuchnąć wielki konflikt zbrojny. Znów odbędzie się to za sprawą polityki Niemiec – kiedyś zaczęło się od napaści na Polskę, dziś może do tego dojść poprzez niebezpieczną politykę imigracyjną.

Posłuszne media od wielu miesięcy prezentują wyłącznie pozytywny obraz tzw. uchodźcy. Imigranci zazwyczaj byli opisywani jako syryjskie kobiety z dziećmi, co jest podwójnym kłamstwem, gdyż większość przyjezdnych to młodzi mężczyźni którzy pochodzą z różnych krajów Bliskiego Wschodu, a także z Afryki. Co więcej, ci rzekomi uchodźcy raczej nie przybywają w poszukiwaniu lepszego życia tylko chcą najwyraźniej wywołać wojnę na naszym kontynencie.

Jeszcze w listopadzie pojawiły się szokujące doniesienia które zostały przemilczane przed główne media – według niemieckich służb, przyjezdni muzułmanie przemycają do Europy broń, narkotyki oraz dzieci, które są wykorzystywane tylko po to aby przedostać się do Niemiec. Informacja ta jest z całą pewnością wystarczająca aby podejrzewać, że wielu tzw. uchodźców to nikt inny jak terroryści z Państwa Islamskiego. Armia muzułmanów oczywiście przybywa do nas na specjalne zaproszenie Unii Europejskiej.
Merkel / Niemcy
Mieszkańcy poszczególnych państw nie bez powodu obawiają się tej inwazji. Wszystko to dzieje się za pozwoleniem UE. Każdy przybysz dostaje darmowe pieniądze oraz mieszkanie i może robić co mu się żywnie podoba. Dobrym tego przykładem są ostatnie informacje o atakach na kobiety w Niemczech. Rozboje oraz napady na tle seksualnym próbowano jednak zatuszować.

Dowódca sił zbrojnych Szwajcarii André Blattman ostrzegł niedawno przed wybuchem wojny w Europie i wezwał mieszkańców tego kraju do uzbrojenia się. Sytuacja jest zatem jednoznaczna – Niemcy znów mogą doprowadzić do wybuchu wojny, lecz tym razem nie dokonają tego przy pomocy własnej armii. Wystarczy że sprowadzają na nasz kontynent terrorystów i pozwalają im dosłownie na wszystko, co jedynie potęguje nienawiść między muzułmanami a mieszkańcami Europy.

Czytaj także: „Zabiję cię“: policjanci z Kolonii znaleźli przy napastnikach kartki z tłumaczeniem

Źródła: zerohedge.com / epochtimes.de

35
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
PiktorHellscytheloloWladyslawAsgard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lilith
Gość

To nie UE wystosowała zaproszenie, unia jako wszystkie kraje członkowskie, to Angela Merkel zapoczątkowała taką politykę otwartych drzwi. A o ile mnie pamięć nie myli, to obyło się to bez konsultacji z innymi państwami unijnymi. Inną kwestią jest sprawa Włoch i Grecji, bo to także umyka. Przecież zanim te tłumy… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Droga Koleżanko. Sie rozpisałaś… Nie słyszałaś o sformułowaniu „państwo to ja”. Zamieniamy słowo „państwo” na słowo „UE”, za autora podstawiamy p. Merkel i wszystko się zgadza. No i tam p. Hollande może robić za wicekanclerza, bo na Ludwika nie pasuje. A co to komu przeszkadza? No chyba, że go przerobią… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Obawiam się najgorszego niestety. Obyśmy sami nie zostali na tej ziemi.
Tymczasem w Austrii wychodzi podobna afera jak w kilku innych krajach.
http://o2.pl/hot/uchodzcy-miesiacami-molestowali-gimnazjalistki-wladze-chca-to-wyciszyc-5950921611809409a

Lilith
Gość

To co się stało w Kolonii spowodowało efekt domina. Nagle zaczęły pojawiać się informacje o skali przestępstw na tle seksualnym. Co oczywiście nie jest w smak tym, którzy nie chcą łączyć imigrantów z gwałtami czy molestowaniem. Ciekawe co jeszcze ukrywają Włochy i Grecja? Bo wcześniej czy później ludzie pękną a… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Nadzieja w tym, że te artykuły pokażą ludziom z kim mają doczynienia. Ślepa ufność w kłamliwe media jednak jest potężna.

M.D
Gość
M.D

A dlaczego ma być pokój bo za całego naszego życia był ? to w historii europy raczej wyjątek niż reguła , zawsze zaczyna się tak samo ,od napięć wewnętrznych które znajdują ujście w pożodze . Możemy się kłócić spierać obrzucać błotem lecz chciałbym wierzyć w to że w razie czego(odpukać)… Czytaj więcej »

Processor
Gość

Po pierwsze, jeżeli ma być wojna to kogo z kim? Dawniej to były wojny między państwami lub narodami (to nie jest to samo), a dziś kto ma walczyć z kim? Domyślam się, że chodzi o „wojnę cywilizacji”, a to bardziej może przypominać wojnę domową, niż dla przykładu WWII. Jeżeli zatem… Czytaj więcej »

Frost
Gość
Frost

Z perspektywy wszechświata my tu na tej planecie mamy tylko i wyłącznie nieustanne wojny domowe.

Processor
Gość

Chyba nie mogę się z Tobą zgodzić – prawdziwa „czysta” wojna domowa charakteryzuje się brakiem linii frontu, gdyż walczą ze sobą totalnie zmieszane terytorialnie grupy ludzi. WWI i WWII to nie były wojny domowe, ba nawet amerykańska wojna secesyjna nie do końca była wojną domową – pomiędzy Południem a Północą… Czytaj więcej »

M.D
Gość
M.D

chodziło mi bardziej o to :
– przenikanie barbarzyńców do Rzymu
– „zmiana” religii w krajach słowiańskich i konflikty określane jako reakcje pogańskie .
– rewolucje październikowa
– rewolucje francuską
– wojnę 30 letnia ( kontekst religijny )
– wojnę z katarami we Francji
są to konflikty domowe pasujące do obecnego schematu

Harry
Gość
Harry

I dlatego lewica pierwsza pójdzie na pożarcie.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Nooo… oni tak zawsze. Najpierw: „wyklęty powstań ludu ziemi” a później do piachu. Ile to czystek było w CCCP wśród oddanych, ideowych towarzyszy. Najwierniejsi z wiernych… A jak masonerii zmieniły się wiatry to niejednego ze swoich zagorzałych wyznawców posyłała do piachu. Toż kard. Wyszyński w swoich „Zapiskach…” wspomina rozmowę z… Czytaj więcej »

kasia
Gość
kasia

wszyscy tylko mowia Niemcy to Niemcy tamto, tak jakby „niemcy byly wldcami EU” i zrzucalo odpowiedzialnosc z innych krajów, przeciez niemcy lamią prawo , pytam wiec dlaczego nikt z Polski, czy innego kraju (albo wszyscy jedoczesnie) nie wniósł oficjalnego oskarzenia wobec Niemiec tylko potulanie wykonujemy rozkazy Merkel? cos tu nie… Czytaj więcej »

Processor
Gość

To się nazywa „polityczny pragmatyzm” :]

Nikt nie będzie tracił energii na jałowe spory w trybunałach w których sędziowie to Niemcy – sprawa jest z góry skazana na fiasko.

Piktor
Gość

Tusk dostał stanowisko prezydenckie w UE dzięki poparciu Merkel, sprawa jest prosta układ teraz pomógł Merkel nic nie zrobił żeby do takiej chorej sytuacji nie dopuścić chociaż powinien! Niemcy sobie nie radzą z uchodźcami Policja nie daje rady wystarczy pooglądać filmiki na youtub żeby się czegoś dowiedzieć bo TVP TVN… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Autor wprowadza ściemę. Cieszymy się a nie obawiamy. Tak podają w „GW”. I tak mówią rabini. A to sama „sól ziemi”.
A poza tym…
myślenie Niemców jak ich dowcip. Ciężkie. Byle tylko mieli golonkę i piwo, i te swoje autostrady do jazdy z jednego końca na drugi.

Frost
Gość
Frost

Ale tak myśli dosłownie każdy europejczyk wychowany na dekadach konformizmu. Gwałcą kobiety? Byle nie moje. Włamują się do domów? Byle nie mojego. Zabijają ludzi? Byle nie mnie. I tak każdy sobie żyje w błogiej ignorancji byleby tylko mieć ten tzw „Święty Spokój” a że prędzej czy później cało to zło… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ciekawe, bo pewnie jego sąsiad (taki sam europejczyk) o nim myśli tak samo. Może ciągną zapałki, który pierwszy?

Frost
Gość
Frost

Jestem bardziej niż skłonny w to uwierzyć, w końcu, kogo w europie teraz obchodzi cokolwiek poza nim samym?

To wszystko skończy się w bardzo specyficzny sposób.

„Kiedy przyszli po mnie, nikt nie krzyczał, nikogo już nie było”

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

No i widzisz… tyle wieków „oświeconego rozumu”, „światopoglądu naukowego”, „walki z ciemnotą i zacofaniem” a tu się okazuje, że wiara ma przyszłość… Howgh.

Frost
Gość
Frost

Według mnie te nazwy które podałeś nie są wcale złe, problem polega, jak to zwykle bywa, na tym że nikt nie potrafi niczego wyśrodkować. Europa zawsze lezie ze skrajności w skrajność, jak nie hitler (skrajny nacjonalizm) to merkel (skrajny… chójwieco w sumie, antynacjonalizm? jakiś pojebany komunizm gdzie wszystkim po rózwno… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Frost Taki „środek” już jest, nawet był w Europie powszechny ongiś i pozbyto się go bo to ciemnota i prześladowania, i takie tam. Nazywa się katolicyzm. Toto nawet sobie potrafiło dać radę z Islamem. I to nie raz. I znakomicie o tym środku pisze Jan Paweł II w Encyklice „Fides… Czytaj więcej »

Frost
Gość
Frost

Czy ja wiem… katolicyzm jakoś nigdy specjalnie nie kojarzył mi się z połączeniem wiary i wiedzy. Zwłaszcza ten średniowieczny, ten który teraz mamy, owszem stara się ale trochę za późno. Według mnie, osobiście, katolicyzm wcale dobry nie jest, dla mnie to zawsze była religia która wzięła chrześcijaństwo i powyginała je… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Frost – tak szybko pisząc. Generalnie chrześcijaństwo jest bardzo humanitarne, natomiast islam to katownia ciała i ducha. Stąd wybór dla mnie jest oczywisty. Chrześcijaństwo było i jest najlepszą alternatywą dla islamu, jeśli ludzkość ma się rozwijać. Jeśli jednak jest zwalczane, a człowiek szuka absolutu często, to teraz wiesz dlaczego kraje… Czytaj więcej »

Frost
Gość
Frost

No I tak to właśnie jest… ze skrajności w skrajność, hedonistyczna europa przyjmnie islam bo to jej przeciwność. Europa nie ma juz żadnych zasad, róbta co kurwa chceta w najgorszym znaczeniu. Europa nie ma moralności, nie ma zasad, nie ma narodowości itd. Dzieci zawsze buntują się wobec rodziców więc kiedy… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Religia zawsze wyraża się w zorganizowanej reprezentacji. Są to miejsca kultu czy spotkań, grupa ludzi strzegąca ortodoksji, system sprawowania kultu, wierni. Nawet ŚJ to mają. Wystarczy popatrzeć na tzw. dzikie plemiona. Jest szaman i jego uczeń/uczniowie, system wierzeń, reguły kultu, wierni. Spróbuj podskoczyć szamanowi… Zawsze przewodnik duchowy stał najwyżej w… Czytaj więcej »

ja
Gość
ja

Nie ma co się dziwić! !!!

Lilith
Gość

W ramach ciekawostki i w temacie Niemiec. Nie tylko chora polityka imigracyjna i polityczna poprawność niszczy ten kraj. Dyskusje zazwyczaj biegną dwutorowo i skupiają się na islamie oraz imigrantach, po drugiej stronie pojawia się prawica. A jest przecież trzeci gracz i obyśmy nie stali się świadkami niemieckiej wojny domowej, gdzie… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Niestety te grupy to jacyś obłąkani ludzie. Niszczą swoje kraje w ramach utopii, która się nie spełni. Widać, ze oprócz muzułmanów trzeba walczyć także z wypaczonymi ludźmi.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ten podział u Niemców narastał już od dawna i nie był związany z „uchodźcami”. Pierwsza linia podziału wschodnie landy kontra zachodnie landy. Druga to katolickie południe kontra protestancka północ. Do tego dochodzi jeszcze zróżnicowanie ze względu na preferencje komunistyczne czy nazistowskie. A „uchodźcy” w połączeniu z działaniami rządu dolewają oliwy… Czytaj więcej »

Wladyslaw
Gość
Wladyslaw

Nowa nazwa Niemie .

HERMIS

Hellscythe
Gość
Hellscythe

Historia lubi się powtarzać i już raz to zrobiła …