Uchodźcy czekają na procesy kilkanaście miesięcy co ich zachęca do dalszych przestępstw. Azylanci bez perspektyw wyróżniają się kompletną determinacją, brakiem moralności i jakichkolwiek skrupułów.

36-letni Marokańczyk Abderrahman L., analfabeta, żyje od 2013 roku w Dreźnie jako azylant. W tym też czasie szybko wszedł w konflikty z prawem, na jego konto idzie ponad 60 przestępstw i wykroczeń, był też kilka razy skazany min. za kradzieże, pobicia i ekshibicjonizm. Samoobsługowe sklepy lub domy towarowe traktował dosłownie, wchodząc do sklepu brał to co potrzebował i wychodził nie płacąc, przeważnie kradł alkohol, przy czym 16 razy został schwytany. W tramwaju pobił bez powodu 70-letnią kobietę, podczas innej jazdy oczywiście bez biletu usiadł koło młodej kobiety i zaczął się onanizować, bez jakiejkolwiek żenady onanizował się też np. na rabacie kwiatowej jednego z placów drezdeńskich. Przez ostatnie trzy lata był on stałym klientem izby wytrzeźwień i dobrym znajomym policji drezdeńskiej wyjaśniał przed sądem policjant.

Abderrahman L. powiedział w sądzie, że nie chce wracać do Maroka i chce zostać w Niemczech i żyć w spokoju – ale my też i pan przeszkadza, skontrował sędzia i skazał go na 22 miesiące więzienia, za naruszenia zawieszenia z poprzedniego wyroku grozi mu dalsze 15 miesięcy. Z wyrokiem ponad rok więzienia postępowanie azylowe zostało przerwane, a po odsiedzeniu kary zostanie deportowany do Maroka.

W zachodoniosaksońskim Zwickau sąd rejonowy skazał kilkanaście dni temu 49-letniego Palestyńczyka Basema Z. za podjudzanie do nienawiści rasowej. Azylant siedział do końca 2014 roku w więzieniu gdzie odbywał 10-letnią karę za podpalenie ośrodka dla azylantów. Podczas pożaru zginęła jedna osoba. Po wyjściu z więzienia podczas rozmowy z pracownicą urzędu socjalnego inna urzędniczka zwróciła się do koleżanki po imieniu Sarah. Basem Z. stracił kontrolę nad sobą i zaczął krzyczeć: zasrana Żydówka, zasrana żydowska rodzina, Hitler nie wykonał dobrze roboty, należy was wszystkich zabić. Sędzia skazał go na rok więzienia. Basem Z. podczas ogłaszania wyroku uśmiechał się i pokazywał palcami „V” na znak zwycięstwa i obraził sędziego.

Basem Z. nawet przed sądem nie wykazał żadnej skruchy po 10 latach spędzonych w więzieniu. Basem Z. jest tylko jednym przykładem rosnącego w szybkim tempie antysemityzmu w Niemczech.  I tak w Berlinie odbyła się kilka tygodni temu impreza „Israel Apartheid Week“ – tydzień bojkotu Izraela z żądaniami wprowadzenia sankcji. Grupa protestująca przeciwko tej imprezie została wyzwana przez osoby pochodzenia tureckiego i arabskiego jak brudni Żydzi, wypier… z naszej dzielnicy, należy was wszystkich zagazować. Kilka osób pokazywało też bez skrępowania hitlerowskie pozdrowienie.

Media niemieckie często i chętnie krytykują społeczeństwo polskie za brak solidarności chrześcijańskiej wobec tzw. uchodźców, propagując tzw. politykę kultury powitania, twierdząc równocześnie, że społeczeństwo niemieckie doznaje wzbogacenia kulturalnego. 60 przestępstw w ciągu trzech lat, wychwalanie Hitlera, pochwalanie zagazowania Żydów – Czy tak ma wyglądać społeczeństwo multikulturowe? Niemcy stają się nietolerancyjni?

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

na podstawie: mopo24.de dnn.de / bild.de/ berliner-zeitung.de

7
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SłowianinFeriEwaxxJankotkaassi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kaassi
Gość
kaassi

„wypier… z naszej dzielnicy” hmmm ” NASZEJ”??? ….. To nasza Euroa a nie muzułmanów! , dopóki za najmniejsze przestepstwo nie bedzie karą- deportacja nic sie nie zmieni. oczywiscie zaraz zaczna machac „prawami człowieka” i powolywacc sie ze powrót do ojczyzny grozi smiercią (lub ojczyzna nie bedzie chciała go przyjac) –… Czytaj więcej »

Anna.K
Gość

Jest sposób na muzułmanów .. deportować ich do Allaha

Feri
Gość
Feri

albo ich nawrócić……:)

Obywatelka Ziemi
Gość

Palestynczyk i Marokanczyk to nie jest Niemiec. Niemiec nie ma juz. Upadly.

kaassi
Gość
kaassi

dla mnie oni nigdy nie beda Europejczykami, chociazby już zyli tu od 3 pokolen..zreszta statystyki, badania ukazują „jak na dłoni”, ze muzulmanie w zadnym pokoleniu nie integrują sie i nie odczuwają więzi z Europą. Muzulmanin z kraju islamskiego wyjdzie, ale islam z niego nigdy . ( islam to religia promująca… Czytaj więcej »

Słowianin
Gość
Słowianin

Zakazac islam.To jest chory fanatyzm skupiajacy i promujacy psychopatow!

Jankot
Gość

Z deportacją ciapatych jest jeden problem: deportuje się ich, a oni wracają…