TVP udostępniło niespełna godzinny film dokumentalny, w którym dwie osoby pod przykryciem przenikają do muzułmańskiej społeczności w jednym z duńskich miast, gdzie 2/3 społeczności otrzymuje świadczenia socjalne od państwa. Poznają kulturę, obyczaje, ale przede wszystkim podejście tamtejszych ludzi do duńskiego prawa i społeczeństwa „niewiernych”.

Grozę budzi rażąca niewdzięczność za przyjęcie i zagwarantowanie godnego życia. W filmie da się słyszeć między innymi „Jesteśmy muzułmanami a nie Duńczykami”, „Bóg nie nakazuje przestrzegać tutejszego prawa” czy „Jeśli ktoś nie postępuje zgodnie z muzułmańskimi zasadami powinien podlegać karze śmierci… ale dania nie przestrzega tych zasad” oraz wiele innych mrożących krew w żyłach zachowań, jak pytanie od jednej z matek do imama w jaki sposób ma bić dziecko, które nie chce się modlić, zadane w obecności kilkunastu osób.

Film „Meczet za zasłoną” dostępny jest pod linkiem:

https://vod.tvp.pl/video/meczet-za-zaslona,meczet-za-zaslona,37600796

 

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

23
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
DoneasyriderAnnagkowalskiPawel Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o