Rada Europy przeciwna testom na wiek imigrantów. Nie chce „straszyć” i „niepokoić”

Rada Europy wypowiedziała się przeciwko przeprowadzaniu testów medycznych na imigrantach w celu określenia ich wieku, twierdząc, że w tym procesie tzw. dzieci mogą być „przestraszone” i „niepokojone”.

W raporcie opublikowanym w sprawie testów wiekowych komitet ds. praw dziecka w Radzie powiedział, że jeśli nie istnieją dowody na to, że dana osoba jest osobą dorosłą, azylanci, którzy twierdzą, że mają poniżej 18. roku życia, „powinni mieć możliwość uwierzenia im i powinno się domniemywać, że są oni dziećmi”.

Zarzucając, że ocena wieku „może być przerażająca i niepokojąca dla dzieci”, raport zaleca, aby proces miał się odbyć „tylko wtedy, gdy jest w interesie dziecka” i tylko jako „ostateczność”, jeśli unijne narody wykorzystują „inwazyjne” metody oceny wieku medycznego – takie jak badania stomatologiczne i promieniowanie rentgenowskie. Zgodnie z raportem ​​”ostatecznym celem jakiejkolwiek procedury powinno być zapewnienie ochrony praw osób”.

„Procedury oceny wieku nie mogą być wymuszane” – podkreśla raport. W 27 badanych krajach wymagane jest, aby „dziecko i jego opiekun” wyraziły zgodę. „W przypadku odmowy dziecka nie powinno się ono obawiać bezpośrednich ani pośrednich negatywnych konsekwencji wynikających z odmowy” – stwierdza dokument, w którym nakazuje się „domniemanie małoletniego wieku” w takich przypadkach.

Przykładów kłamstw tzw. uchodźców w sprawie ich wieku jest wiele. W tym miesiącu afgański azylant oskarżony o próbę gwałtu i morderstwa studentki w Niemczech przyznał, że skłamał o swoim wieku, wyjaśniając, że udawał, iż jest dzieckiem, ponieważ „sytuacja jest lepsza” dla imigrantów, którzy twierdzą, że mają poniżej 18 lat. Wiedzą o tym także m.in. tzw. dzieci z Rimini – gwałciciele polskiej turystki.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

67 komentarz do “Rada Europy przeciwna testom na wiek imigrantów. Nie chce „straszyć” i „niepokoić”

    1. @Anna mnie się jednak wydaje, że coś więcej niż pieniądze. Przecież w UE znajduje się największa grupa skorumpowanych polityków. Samą unią zarządzają ludzie oskarżeni o miliardowe przewały. Wątpię zatem, aby chodziło tutaj o pieniądze. Może są one jakimś tam dodatkiem do tego całego zamieszania ale wątpię aby były główną przyczyną wszystkiego czego świadkami jesteśmy.

     Pozdrawiam

  1. Antonio Francesco Gramsci (1891-1937). Włoski komunista, którego światłe myśli to kamień węgielny obecnej Unii Europejskiej. Gramsci był zdania, że w Europie Zachodniej rewolucja komunistyczna à la Rosja nie wchodzi w grę. Żeby w Europie stworzyć nowego człowieka Homo sovieticus europeitus trzeba zdecydować się na długi marsz przez instytucje. Marsz destrukcji, lewica ma przejąć bądź zniszczyć wszystkie instytucje będące czynnikami integrującymi ludzi. Zlikwidować państwa narodowe, wymazać ze słowników pojęcia ojczyzny i patriotyzmu i mówić wyłącznie o faszyzmie i nacjonalizmie, zlikwidować religię chrześcijańską jednoczącą miliony ludzi na świecie, opanować wszystkie ośrodki kultury, promować w sztuce nihilizm, przekształcić uczelnie i szkoły w miejsca indoktrynacji i ogłupiania ludzi, przerabiania ich na lemingi, zniszczyć tradycyjną rodzinę poprzez promowanie związków partnerskich i innych dewiacji, łącznie z kazirodztwem, spowodować aby statystyczny obywatel był samoistną wyspą niemającą oparcia w państwie, społeczności, w kościele, szkole i rodzinie. Idee Gramsciego przejęła tzw. Szkoła Frankfurcka, a jej sztandarowym hasłem było zdanie autorstwa Willi Münzenberga: „UCZYNIMY ZACHÓD TAK ZEPSUTYM, ŻE AŻ BĘDZIE ŚMIERDZIAŁ”.

  2. Ale ciacha. Brałoby się prawda dziewczyny? Poleczki lubią jak im się ,,wciska” Jihad. Bez problemu zniszczą swoją niewierną rodzinkę aby zaznać odrobiny orientu. Przegracie drodzy Polacy wojnę kultur. Możecie sobie paradować z biało-czerwoną flagą na ulicy a w międzyczasie Wasze kobiety rodzą kolejnych wojowników lub przyprawiają Wam rogi jak tylko się odwrócicie. Niedługo to Wy będziecie ,,kozojebcami” i będziecie żyć w rezerwatach aż znikniecie bo się nie rozmnożycie. Dlaczego Polki nie są atakowane w Europie? Właśnie Wam wytłumaczyłem. Cześć i pozdrawiam!

    1. Zachowanie Twoich rodaczek całkowicie przeczy temu co napisałaś. Jeśli kobiety z chrześcijańskiej Polski szukają mężów muzułmanów przez Internet to jest znak że ten kraj upada. Jest dużo stron jak e-polishwife.com, a o wyjazdach w celu kopulacji nie ma co wspominać. Jihad ma wiele twarzy. Tak obroniła. Kara Mustafa trochę pomógł swoim egoizmem. I jak się sojusznicy odwdzięczyli? Taka jest różnica że w porównaniu do odsieczy pod Wiedniem obecnie nie trzeba atakować z zewnątrz. Polacy przegrywają sami ze sobą i czas płynie na Waszą niekorzyść. Wystarczy poczekać. Za kilkadziesiąt lat żołnierze proroka wejdą jak do siebie bo nie będzie komu bronić granic. Dodam tylko że wiele narodów też chce się na Polakach wyrzyć np. Ukraińcy, Rosjanie, Niemcy. Uśpionych Czeczenów też jest sporo także powodzenia wink

     1. Powiem ci tak; takim kobietom jak te o ktorych piszesz, MY POLACY GOLISMY GLOWY, BYLY WYKLUCZONE ZE SPOLECZENSTWA I TERAZ TEZ TAK ZROBIMY.
      Wieksza czesc polskiego spoleczenstwa nie chce muzulmanina w swoim kraju, ani kolorowego. Taka jest prawda.
      Wyprowadz sie z Polski do muzulmanskiego kraju- wolna wola. Czemu tu siedzisz? Piszesz po polsku, mowisz po polskku, tutaj pracujesz i mieszkasz i chcesz to zniszczyc w imie jakiejs religii vel systemu politycznego? Slepy jestes? Nie widzisz jak to wyglada w krajach twoich braci i siostr w wierze?
      Nie rozumiesz, ze jak nie bedziesz posluszny to i tobie leb odetna? Tak chcesz zyc? Bys tanczyl jak ci zagraja?
      Nie rozumiem, muzulmanie, az tak bardzo boja sie kobiet, ze odberaja im wszystko co tylko mozna? Boicie sie, ze okarze sie, iz sa lepsze od was- nierobow i leni? Wy tylko zadacie nic nie dajac w zamian.
      Co to jest za raj, ze jesli chce do niego trafic to mam zabijac? Honorwe zabojstwo? Wez sie puknij w leb! Jakim trzeba byc mezczzyna, by uciekac ze swojego kraju i nie bronic watosci zostawiajac za soba kobiety i dzieci. Dno.
      Niektore kraje muzulmanskie maja kase tylko i wylacznie dlatego, ze odkryly rope. Nic nie zbudowaliscie dla swiata, nic nie dalicie oprocz wybicia od momentu powstania Islamu ponad 250ml ludzi!

     2. Widać jak to robicie. Co raz więcej Polek przechodzi na Islam. Każdy zna jakąś kobietę co się związała z muzułmaninem lub chce się związać. To samo się tyczy afrykańczyków bo dziecko z takiego związku nie będzie się utożsamiać jako Polak. Myślę że część Polaków nie chce imigrantów z tego powodu że po kilkudziesięciu latach rodowici Polacy znikną a zostaną same mieszańce które już nie będą ani duchowo ani etnicznie Polakami. Bo mieszanie ras pójdzie znacznie szybciej niż na zachodzie. Tam też biała kobieta z czarnym lub arabem to przeważnie Polka. Oczywiście wyjątki się zdarzają. Więc czego tu bronić? Kawałka ziemi? Mężczyzna będzie walczyć z wrogiem a kobieta kolaborować z najeźdźcą smile dobrze wiesz że tak by to wyglądało. Odnośnie zostawiania żon i dzieci na obszarze objętym wojną. To bujda. A dlatego że Arab może mieć cztery żony czyli trzech mężczyzn nie znajdzie żony chyba że przeciąganie jakaś niewierna na swoją stronę. A jak mu się nie uda to można ich poświęcić dla Jihadu tak jak robią obecnie w EU. Przybysze prowadzą tu hidżrę i jeszcze im za to płacą haha a i można gwałcić do woli. A kobietom w Islamie odbiera się część praw żeby nie stały się ,,europejskie” czyli wyzwolone i zepsute. Model obecnego europejskiego społeczeństwa nie sprawdził się i dlatego wymyślono ten plan. Ludzie którzy nie chcą się rozmnażać nie są potrzebni tak ja żołnierz który nie chce walczyć. Białe kobiety przestały rodzić dzieci kiedy zaczęły zdobywać wykształcenie. A bez ludzi nie ma państwa. To samo zaczęło się w Libanie i Iranie bo tam też kobiety zaczęły się wyzwalać i mają już niż demograficzny. Także w pewnym sensie plan który jest wdrażany w Europie ma ją uratować przed wymarciem. Zabójstwo honorowe jest jak prawo w państwie. Ma trzymać w ryzach. I to się sprawdza. A co mają Polacy? Setki tysięcy zdrajczyń które rodzą dzieci dla ich wrogów. Tylko pogratulować. Żeby wiedziały że za to grozi im śmierć pięć razy by się zastanowiły. A tak puszczają się z Arabami, Turkami, afrykańczykami gdzie tylko mogą. Dodam tylko że co rok młode kobiety w Polsce są bardziej postępowe i wyzwolne…

     3. Jako jeden z pewnie niewielu na tym forum kilkanaście lat swojego życia poświęciłem na czynną walkę z islamistami /praca/ i z przykrością przyznaje że masz rację ….

     4. Ricci no widzisz. Nie piszę tego żeby kogoś urazić czy coś w tym stylu tylko piszę prawdę. Polacy mimo tylu wojen utrzymali się dzięki sile narodu. Narodu który właśnie się rozpada. Niedługo nie zostanie tu nic czego możnaby tak naprawdę bronić. ,,Naród wspaniały tylko ludzie ku**y”. A minusy są od ludzi którzy nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy i ślepo wierzą w jedność narodową. Czasy białej chrześcijańskiej Europy dobiegły końca.

     5. Ludzie w większości są dobrzy, tylko rządzeni są przez ku**y i zanadto poddają się dyktatowi żydowskiemu /cały system ekonomicznego zniewolenia i odmóżdżania – srajbook etc./. Oczywiście masz rację, iż czasy białej chrześcijańskiej Europy dobiegły końca, nadto czasy chrześcijaństwa jako takiego również dobiegły końca, a to co pozostało próbuje się na naszych oczach i z naszą pomocą zniszczyć.

     6. Ricci: I zniszczą bo obecne europejskie społeczeństwo nie sprawdziło się. Ludzie w bogatych krajach zachodu lub Skandynawii nie rozmnażali się mimo że mieli do tego warunki. W dodatku umarł w nich patriotyzm i poczucie przynależności narodowej. Nie przestrzegają żadnych zasad religijnych lub moralnych. Oczywiście Polski też to się tyczy. Więc nie ma co się dziwić muzulmanom że gardzą europejczykami bo widzą jedynie zepsucie i rozpuste.

     7. Muzułmanie gardzą każdym kto w/g nich jest słaby, a słabym jest m.in. ten, który oddaje w taki czy inny sposób swoje samice /cała ideologia islamska czy jak kto woli religia kręci się tak naprawdę wokół kobiecego sromu/. Zresztą takie myślenie na poziomie fizycznego przetrwania jest jak najbardziej prawidłowe, gdyż bez wody, pożywienia i samic zdolnych do rozpłodu przetrwanie gatunku czy rasy jest niemożliwe. W tej chwili zaimportowany odpad arabsko-negroidalny robi w Europie /kurnik/ za lisa, jednak tego lisa ktoś celowo tutaj wpuścił i zdecydowanie nie był to muzułmanin.

  3. Manifest z Ventotene Altiero Spinellego wiele wyjaśnia. Autor jest patronem UE, a dzieło OFICJALNYM planem działania (patrz Biała Księga wydana po brexicie). Polecam kanał na YT 'historia sztuki’ Krzysztofa Karonia, tłumaczy na czym polega marksizm i jak jest wprowadzany. Warto zacząć od starszych filmów (np. od „ALTIERO SPINELLI I NOWA EUROPA”). Uchodźcy to tylko czubek góry lodowej.

  1. Wytłumaczę co się dzieje na przykładzie. Cytat: „raport zaleca, aby proces miał się odbyć „tylko wtedy, gdy jest w interesie dziecka” i tylko jako „ostateczność”.
   Więc kiedy dwóch dewiantów zgłasza zapotrzebowanie na adopcję nieletniej sieroty, w wieku powiedzmy 10-15 lat, aby sobie dobrze podupczyć, a przysyłają im 14-letnią sierotę, na oko w wieku 35-40 lat, z brodą po jaja, a w dodatku sierota przywiązuje ich do kaloryfera i brutalnie gwałci, tak że do końca życia musza nosić pampersy, to mamy problem. Tak więc niekiedy badania będą przymusowe, ale tylko wypadku adopcji dzieci przez dewiantów. To tylko jeden z aspektów tej paranoi.

  2. @Co się dzieje Czy ma sens badać coś/kogoś co jest oczywiste dla zdrowo myślących rdzennych Europejczyków? Zastosować metody RE – czyli „domniemanie ciężkiego zidiocenia” (tak jak w przypadku „domniemanie małoletniego wieku”) – DLA DOBRA RDZENNYCH EUROPEJCZYKÓW I ISTNIENIA NASZEJ CYWILIZACJI – ODDZIAŁY ZAMKNIĘTE DLA MORDERCÓW NASZEJ CYWILIZACJI!

   1. Szwecja, „14 latek”- http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/01/29/00/30AB3CE200000578-0-image-a-20_1454027860438.jpg
    Oraz „15 latek”(co zadźgał 22 latkę w ośrodku dla migrantów, wolontariuszkę)- http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/01/29/00/30AB376D00000578-0-image-a-21_1454027877408.jpg
    Nie wspominając już o głośnej sprawie,też ze Szwecji, ze zboczonymi babami będącymi „rodzinami zastępczymi”, które najgłośniej się drą o takie dzieci by mieć co podupczyć.

  1. @Adamo Już jakiś czas temu wydarzyła się tragedia dla białej rasy i Europy, bo rdzenni Europejczycy (na swoją zgubę!) pozwalają sobą rządzić takim Mapetom jak UE, KE i im podobni!

 1. I jednocześnie ta sama tzw. „Rada Europy’ propaguje aborcje małych Europejczyków czy zabieranie dzieci europejskim rodzinom by zapewnić rozrywkę i dowartościowanie parom jednopłciowców.I gdzie jest wrażliwość na stres czy nawet bul prawdziwego dziecka?!

  1. @test24

   To jest kolejne odsloniecie tej samej sztuki: NWO( Nowy porzadek Swiata) i przekazanie ludzkosci w lapy iluminatow( lucyferianow)
   Epilog tuz, tuz.
   I kiedy wszystko bedzie wygladalo, ze sie im udalo to: Jan Pawel II: nie lekajcie sie!
   Last move belongs to Jesus Christus

 2. Rada Europy powstała by niszczyć, propagować nienormalność, fałsz
  nie dla kary śmierci dla morderców, tak dla aborcji, eutanazji, dawania dzieci parom homo …
  PiS zamiast twardo nazwać sprawy jak Korwin, G. Braun, Konrad Berkowicz to bawi się w dyplomacje grin

  1. Nie, jak facet powie że jest dziewczyną to nic nie zrobią bo nie chcą „śmieć” domniemywać jakiej jest płci bo może czują się meskmi kobietami i po prostu nie chcą ich urazić, w końcu to postępowa i nowoczesna Europa zapomniałeś ?

 3. Czyli kobieta ma tyle na ile wygląda a islamista tyle ile deklaruje. Dojdzie do tego, że przyłapani na gorącym islamscy przestępcy będą deklarować że mają po 5 lat i to wystarczy by unikali odpowiedzialności za gwałty, rozboje i terroryzm.

 4. Rada Europy powinna się nazywać Rada Afryki. Ta grupa kretynów nie ma już nic wspólnego z Europą. Nie uważam już aby na drodze pokojowej można by zmienić oblicze naszego kontynentu. Takie śmiecie z Brukseli zgodnie z prawem powinny być zutylizowane. To szaleństwo jest straszniejsze od dżumy, na to nie ma innego lekarstwa jak seria z kałacha….

 5. Przyjedzie na pontonie taki murzyn albo saracen do Europy, na początku może trochę zdezorientowany co go czeka ale szybko rozejrzy się dookoła, zobaczy z kim ma do czynienia i tylko szeroko się uśmiechnie po czym złoży dar wotywny pustynnemu bożkowi: „Niech dzięki będą allahowi, że głupie ale bogate kury, mnie lisa zaprosiły do kurnika….”…

 6. ( ” Rada czuwa , rada radzi / Rada nigdy cie nie zdradzi ” – więc śpijcie spokojnie wiecznie pokrzywdzone dzieci Afryki ) – na zachodzie to jednak mają wysokie standardy postępowania – dmuchają i chuchają na swoich pupilków i przyszłych potencjalnych wyborców jak tylko mogą . Najlepiej jakby im nie spadł nawet jeden włos z głowy , a nie daj panie allachu , żeby ich czymkolwiek zaniepokoić lub zestresować . Nie to co w rasistowskiej i ksenofobicznej Polsce , łeeee .

 7. Czyli jak pojadę do Niemiec i powiem że mam 15 lat (w realu 32), oraz jestem z Syrii, tylko że zgubiłem dokumenty; … to po winni mi uwierzyć na słowo, dać azyl, zasiłki i mieszkanie? …Szwedzi niedawno erzebadali wszystkich „nieletnich uchodzców” i wyszło że 86% z noch to dorośli =oszuści

 8. Dawka promieniowania Rentgenowskiego przy jednym zdjęciu jest mniejsza i mniej szkodliwa niż ta przyjęta Przez kilka dni w centrum metropolii… To nie są aparaty z pierwszej połowy XX wieku… Nie mają dokumentów? Dokumenty budzą jaka kolwiek wątpliwość? Wiek określony na 'oko’ to powyżej 18? Badanie obowiązkowe… Jeśli się nie zgadzają – wypierdalac…

 9. wszyscy lewacy popierajacy , przyzwalajacy na wpuszczanie obcej nam chrzescijanom , bialym ludziom , rasy arabskiej , to sa zdrajcy kultury lacinskiej , ci lewaccy zdrajcy maja krew na rekach niewinnych ludzi ktorzy zgineli i gina w atakach terrorystycznych. nie moge zrozumiec jak lewacy musza miec sprane mozgi, opowiadajac sie za przyjmowaniem tej dziczy (nie chce tu nikogo obrazic ale taka jest prawda)bedac naiwnym iz ci multi-kulti zintegruja sie z biala rasa w Europie, arabi mowia wprost iz nie maja zamiaru sie integrowac a lewactwo udaje ze nie rozumie. Mozna pomagac oczywiscie ludziom potrzebujacym pomocy , ale robiac to na odleglosc poprzez wsparcie charytatywne , ale nie ryzykowac przyjmujac tych ludzi do wlasnych krajow , a skutki sa widoczne juz od kilku lat w krajach Europy Zach.

 10. TO NAWET SZWEDZI ZACZĘLI JUŻ BADAĆ SWOJE ,,DZIECI” I WIĘKSZOŚĆ JEST DOROSŁA,JAK SIĘ OKAZAŁO. WIDAĆ RADA EUROPY JEDNAK MA MISTRZA W ODMÓŻDŻENIU A JUŻ MYŚLAŁAM,ŻE TO SZWECJA PRZODUJE W NAIWNOŚCI I DYLETANCTWIE..

 11. Ale jak, to oni przyjmują tych uchodźców „na slowo”, czy oni maja podrobione dokumenty? I co, nie do odróżnienia? Jak ja mam za mało dokumentów, to nic nie załatwię w żadnym rzędzie, a ci dostają dożywotnie utrzymanie na koszt obywateli za piękne oczy.

 12. 2 licowosc i traktowanie w rozny sposob ludzi ze wzgledu na pochodzenie. Zwykla dyskryinacja i to setek milionow ludzi a nie jakis tam 2% gejow itp. I wszysto jets w porzadku bo to wladza okresla co jest dyskryminacja a co nie. Ty masz pokazywac dowod i jak na dowodzie masz 15 lat a wygldasz na 30 to myslisz ze ktos sie bedzie przejmowal ze mozesz czuc sie nie komfortowo ? Masz biala skore wiec bedziesz traktowany inaczej …

Dodaj komentarz