Shahid Mehdi : „Europejki prowokują seksualnie i pragną naszych gwałtów”

 Shahid Mehdi wytłumaczył, dlaczego dochodzi do gwałtów w Europie. Otóż jak podaje, Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.

„Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1), wówczas one są winne, jeżeli zostaną zaatakowane”. Nadmienił, że: „Kiedy nie są ubrane nie należy im się jakikolwiek szacunek”.

Mehdi cieszy się najwyższym respektem w Danii i jego słowa są szczególnie uprzywilejowane.  Przypomnijmy zarazem o pewnej sprzeczności, mianowicie wedle islamskiego prawa, kobieta zgwałcona jest nieczysta i powinna zostać ukamieniowana by „odzyskać honor rodziny” Wobec tego nie pozostaje im nic innego jak gwałcić nasze kobiety.

(1) – skłonność do skromnego ubioru, noszenia chusty zakrywającej włosy uszy i szyję.

Źródło: bt.dk

218 komentarz do “Shahid Mehdi : „Europejki prowokują seksualnie i pragną naszych gwałtów”

  1. Co to niby ma być? Co z tego, że Europejki nie noszą chust, taka jest tu kultura i powinni to uszanować. To nie zaproszenie czy zachęta. Jak chcą sobie respektować swoje prawo do gwałtu na kobietach niech robią to u siebie gdzie każdy wie w czym się wychowuje. Mają swój kraj niech tam sobie wprowadzają zasady a nie tu.

   1. Dlaczego nie emigrują do krajów o kulturze islamskiej? To są cwaniaki, którzy wykorzystują demokrację europejską dla zaspokojenia swoich pragnień. Niech wyemigrują do Iranu i zachowują się tak roszczeniowo jak w Europie to dopiero dowiedzą się gdzie jest ich miejsce.

    1. Dlaczego muzułmanie nie imigrują do innych islamskich państw nawet tych bogatych? To proste. Zgodnie z tradycją i prawem spisanym w tzw. „Karcie 'Umara” to innowiercy mają obowiązek utrzymywać muzułmanów na ziemiach podbitych przez nich, to innowiercy mają płacić specjalne upokarzające podatki jak Dżizja (W tym podatek katastralny od ziemi – włącznie z niewiernymi niewolnikami i seks niewolnicami. Bo cała ziemia i wszyscy ludzie są własnością Allaha oraz jego wyznawców Islamistów). To innowiercy mają zapewnić i finansować gościnę podróżującego muzułmanina, to innowiercy mają obowiązek dostosować się do islamskiego prawa Szariatu i to innowiercy mają być na każdym kroku upokarzani i z pokorą muszą te upokorzenie znosić – tak jak ma to miejsce w UE. Dlatego muzułmanie emigrują do Europy a nie do bogatych państw muzułmańskich – bo życie na koszt muzułmanina jest niemoralne natomiast korzystanie z pracy i majątku innowiercy jest ich prawem.

     1. to niech za nasze podatki wybudują im jeszcze meczety, jak powstanie w mojej okolicy to wezmę kropidło od księdza pójdę na ich mogły ze świnią, zarżę świnie i skropie wszystkich jej krwią, i będą mieli *huja a nie raj

   2. Gdyby ich kobiety też ubierałyby się po europejsku to kawek ciała czy rozpuszczone włosy nie wzbudzałby takiej ekscytacji, tylko byłby czymś zupełnie naturalnym. Przez te swoje prawa i zakazy są ograniczeni zachowują się jak niewyżyte prymitywy!!!

   3. Popieram swoją wypowiedź, skoro im tak z tymi prawami jest dobrze, to niech nie w głowie im emigracja i wprowadzanie zmian tam, gdzie ich nie potrzeba. No tak, tylko że w europejskiej jakoś im lepiej pod względem socjalnym…

   4. powinno się takich natychmiast deportować tam skąd przyszli- oni sami już oskarżyli siebie i za to powinni ponieść karę, w tej strefie cywilizacyjnej ich zasady nie obowiązują i będąc tu muszą się dostosować do prawa cywilizacji europejskiej.Tylko eksmisja do kraju szariatu – a może to będzie ich nagrodą bo do woli mogą tam kombinować nad swoimi pismami

   1. Boze miej nas w swojej opiece. wyobrazcie sobie ilu z tych ludzi to terorysci. do ilu krajow sie dostali, za 20 lat bedzie cala chmara terorystow. przyrost naturalny w europie to srednio 2.5 dzieciaka na rodzine. Srednia w islamie to 8,5 dzieciaka na rodzine. niedlugo chrzescijanizm zniknie i islam bedzie pierwsza religia.

   1. A więc już wiem co powinniśmy zrobić z gwałcicielami, po co mają siedzieć w więzieniu, jak mogą robić coś pożytecznego?
    Proponuje wprowadzić do jednej klatki kilku gwałcicieli i jednego kozojeba, gwałciciele zalegający w więzieniach będą odbywać pracę społeczną, a kozojeby odczują co znaczy gwałt, na własnej skórze grin

  2. Na podstawie tego co ten typ na zdjęciu mówi jeśli prowokują a ktoś się nie oprze i zgwałci ją bo się nie zasłoniła to przepraszam bardzo ale Europa to nie zoo , zwierząt które chcą być ludźmi na własnych zaasadach nie będziemy tolerować

  3. Rozmawialam ostatnio z muzumanem jest to moj dobry kolega. Gowno prawda ze kobiety prowokuja wedlug ich wiary sex z kobieta ktora nie jest jego zona to grzech!!!! STOP PSELDO MUZUMANA!!!! To ze kobiety prowokuja to glupoe wytlamczenie zeby policja nic nie zrobila!!!! KONIEC GWALTOW PRZEZ MUZUMANOW!!!! TRZEB ICH KARAC ZA ZBRODNIE JAK WSZYSTKICH!!!! NAJLEPIRJ OPCIAC ORZYRODZENIE WSZYSTKIM GWALCICIELOM!!!!

  4. List Muzułmanina do Europejczyków: „Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu, ani ciemnoty nie wciśnie. To co sie dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to sie prawdopodobnie skończy.
   Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie -izmy zostawiam w domu.
   Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
   Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze?
   Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy.”

  5. Popieram szczerze to wariaci nie z tej ziemi,sami chodza ubrani jak im sie widzi i podoba a kobiece cialo sie gotuje pod plaszczami w upale 50C, jestem Zona Muzulmanina ale na szczescie mieszkajaca w Europie i nie ma Nic Do powiedzenie…chodze jak chce ubrana.

 1. Do nas nie przyjadą, za mały socjal a nawet jeśli to w Polsce nie ma takiej maniery politycznej poprawności jak na zachodzie. Zauważcie że sporne tematy lubią się u nas przenosić na ulice miast. Jako naród jesteśmy stanowczo za bardzo narwani żeby nas ruszać.
  Wiedeń wkurzyliśmy Chana i Turcję, Grunwald wkurzyliśmy Prusy i rycerstwo Europy, Potop szwedzki co prawda przegraliśmy ale potem Szwedzi uciekli klnąc że nami nie da się rządzić, Bitwa Warszawska a za okupacji powstania w mieście i getycie skutek Ruskie odpuścili Polsce przerobienie na kraj federacyjni trzymano nas tylko w Układzie Warszawskim. Jak teraz Sikorski pokazywał mapy symulacyjne potencjalnego konfliktu NATO VS ZSRR linie Odry i Wisły miały byś zeszklone przez obie strony głowicami od „A” do „N”.
  POLSKI NIE TYKAĆ GRYZIE.

  1. Miki na historii to chyba spałeś! dopóki ostatnia twierdza nie jest zdobyta zwycięstwo leży po stronie zaatakowanego. Tak więc Potopu nie przegraliśmy bo fakt jest taki, że twierdza na Jasnej Górze nie poddała się Szwedom.

   1. Jaka twierdza?! Poczytaj trochę historyków specjalizujących się w tamtym okresie i żaden twierdzy w Jasnej Górze nie widzi wręcz przeciwnie. ,,Kurnik jasnogórski” nie został zdobyty bo jego znaczenie strategiczne było znikome i nie chodziło o zdobycie go tylko o wymuszenie okupu na zakonnikach, którzy swoje skarby wcześniej wywieźli i o czym Szwedzi doskonale wiedzieli. Tak z ciekawostek: W szwedzkich archiwum narodowym zachowały się listy pseudo bohatera Kordeckiego do króla szwedzkiego – poszukaj sobie w sieci i uzupełnij swoje braki w wiedzy…

  2. Merkel da imigrantom 1500zł na głowę! Będą siedzieć na socjalu i pluć nam w twarz, mordować dzieci siekierami jak tą dziewczynkę w Kamiennej Górze (TAK to był ARAB), gwałcić nasze kobiety bo nie używają hidżabu.

    1. W głowę się człowieku puknij.Jakie by nie mieć zdanie o tych ludziach (świadkach jehowy) to wszyscy wiedzą że są porządni i uczciwi. Nikomu krzywdy by nie zrobili. Jak się komu nie podoba że biblią wymachują bo mają coś ważnego do przekazania w swoim odczuciu to ich sprawa. Wszyscy wiedzą kto wymachuje maczetami i siekierami. Po co swoje niechęci wyrażać kłamliwymi, niesprawzonymi stwierdzeniami skoro w temacie prawdziwą patologie omawiamy!

 2. Panie Pawle,

  proszę się nie łudzić. Na tym blogu nikt sobie głowy źródłami nie zaprząta. Przecież nie chodzi tu o rzetelne informacje tylko o nagonkę na przedstawicieli tej religii, czyli inaczej mówiąc mamy do czynienia z islamofobią.

    1. Brrrrrrr….Facet,ktory gwałci nie jest wart chodzic po naszej ziemi!!! Kto nie akcaptuje europejskich zwyczajow niech wraca tam, skad przyszedł,czego tu szuka?????? Poza tym nalezy wzmnocnic nasze europejskie prawo i za gwałt wsadzac do wiezienia a tam wiezniowie niech oddadza pieknym za nadobne…..

 3. Bardzo lubię kiedy pojawiaja się głosy takich kretynek jak Viktoria, które wszędzie zaczną doszukiwać się islamofobii. Jakże popularne jest to hasło- islamofobia! Każda informacja okazuje się być islamofobicznym bełkotem i atakiem na biednych muslimów!
  Więc może większość niedowiarków uda się na strone memri.org. , tam są dostępne przetłumaczone nagrania różnych kaznodziei islamskich, a w tym te nawołujące do GWAŁCENIA chrześcijanek i o tym, że kobiety chrześcijańskie modlą się do penisa ! a za mężów mają psy! Wystarczy zrobić samemu research i zapoznac się z wszystkimi chorymi i nienawistnymi słowami w imię islamu, Koranu..
  No ale…więcej BBC a uwierzycie w cuda islamu.

 4. Jeżeli kiedykolwiek, JAKIMŚ CUDEM, Polska padnie ofiarą islamizacji, to pakuję się i uciekam z mężem i córką do Ameryki Południowej (chrześcijańskiej bardziej niż sam Watykan). Moja córka jest bystra, kochana, śliczna, jest dla mnie najważniejsza na świecie, nie pozwolę, żeby jakikolwiek muzuł ją tknął albo dyktował jej co ma robić. Powiesiłabym za jaja i cięła po kawałku piłą łańcuchową.

   1. Drogie Panie,
    My, prawdziwi Polacy z krwi i kości nie pozwolimy na sytuację, o których piszecie.
    Pogonimy tę hołotę raz dwa, bardzo boleśnie i widowiskowo, by następne „ich” grupy wiedziały czym się kończy „próba” wprowadzania swoich praw.

    Nie wróżę im dobrze, gdy ich pięści spotkają się z Naszymi – polegną z kretesem.

    !!! Czołem Wielkiej Polsce !!!

    Śpijcie spokojnie wraz ze swoimi pociechami smile
    Włos Wam z głowy nie spadnie.

    Pozdrawiam,
    SławQ

     1. Nie. Wesprzemy się grzecznymi argumentami i liberalna polityka proislamska. Lepiej?

     2. a niech sie wspieraja, kim chca, byle sutecznie. w tym wypadku wszystkie chwyty dozwolone, byle powstrzymać ten pęd Europy ku zagladzie

     3. Fakt jest taki że tylko kibole mają z nimi szanse bo policja i wojsko za bardzo by się z nimi cackało.
      Ja mam akurat syna ale mam bratanice i siostrzenice i nie wyobrażam sobie żeby któryś z tych przepraszam za wyrażenie brudasów (dosłownie) dotknął się do nich.Pisze się POTĘGĄ a nie potęgom, słowniki naprawdę nie gryzą.

 5. Polski nie uda im się opanować z prostego powodu – jeden krzywy krok muslima wywołałby takie zamieszki na tle rasowym, że szybko spłonęłyby dzielnice arabskie, a oni sami musieliby uciekać. Ksenofobia i rasizm o ile są złymi cechami, o tyle czasami potrafią uratować nam 4 litery

   1. OFE i wiek emerytalny to nie to samo co fundamentalizm religijny. To bezpośrednie zagrożenie życia i wolności codziennej zwyczajnej egzystencji. NIE każdemu fundamentalizmowi !!!!

    A drogie Panie, nie ma na co czekać, meczetów coraz więcej, zapisywać się chociaż na samoobronę dla kobiet sad

  1. a nasza religia???co robi zeby nie zalal nas islam???kasy maja w h,,,j,nawet nam nie pomagaja,,tylko daj, daj,,co laska,,a ja podatki place i oni tez z nich zyja przeciez,. A co ONZ, USA??tam nie ma ropy wiec nie ma interwencji bo po co ???takie moje babskie myslenie,,proste

 6. Droga Victorio,tutaj nie chodzi o islamofobię ani o kolor skóry. W Polsce żyją muzułmanie i są pokojowo nastawieni do Polaków.Z otwartymi ramionami mogę przywitać chcące osiąść u nas elity-lekarzy,naukowców,inżynierów.Można dać im tymczasowe schronienie.Natomiast tzw.imigranci to islamofaszyści mający za cel zasiedlić Europę i ją sobie podporządkować.Jakie mają kwalifikacje zawodowe i co będą robić? Będą się modlić i czekać na zasiłki. Lewicujące kobiety,które są najbardziej sprzymierzone muslimom jako pierwsze padają ofiarami.Kobieta dla nich nic nie znaczy,nawet gdyby miała usta pełne proislamskich haseł. Nie liczę na to,że pani zmieni zdanie.

   1. To jest zagrywka taktyczna, rozstawienie swoich wojsk w każdym Państwie Europy i w sposób cichy i ładny wprowadzić swoje zasady i religie jako główną.
    Oni z tego co widzę rozmnażają się szybciej niż króliki czy chińczycy byle ich jak najwięcej było, jak największa liczba wyznawców koranu, którzy zaleją Europę jak potop.

 7. regreters-Jasna góra się nie poddała?
  Słyszałeś o ostatnim odkryciu?
  Naukowcy odnaleźli w szwedzkich archiwach prawdziwy list przeora do Karola Gustawa. Oto jego fragment:

  Rys. Katarzyna Zalepa „Niechaj się dowie szanowna i szlachetna Dostojność Wasza, że nasz stan zakonny nie posiada prawa wybierania królów, lecz czci tych, których szlachta ktrólestwa wybrała. Ponieważ Jego Królewską Mość Króla Szwecji całe królestwo uznaje i na swego pana wybrało, przeto i my z naszym miejscem świętym (…) pokornie poddaliśmy się Jego Królewskiej Mości Szwecji (…) Czcimy więc jako ulegli poddani Jego królewską Mość Szwecji, Pana naszego najłaskawszego, nie zamierzamy też podnieść zaczepnego oręża przeciw wojsku Jego Królewskiej Mości (…) Nasz klasztor (…) zasyła do Boskiego Majestatu modlitwy za bezpieczeństwo Najjaśniejszego Króla Szwecji, Pana i protektora naszego królestwa, jak i nas samych, których bynajmniej nie jest powołaniem opierać się potędze królów (…) Cokolwiek Jego Królewska Mość rozkaże, spełnimy”.

  Przeor to zdrajca sam się poddał

 8. Nóż się w kieszeni otwiera . UK i Francja już nad tym nie panują , mądrze próbują postawić się Węgry , a całe watahy tej hołoty bezkarnie i nielegalnie przekraczają sobie granice i są coraz bliżej, gdzie są służby graniczne ? Dlaczego nie używają broni ? Mogliby przecież potrenować strzelanie broniąc swoich krajów przed nielegalnym najazdem . U nasz Kopacz z przyklaskiem Rudego sprasza sobie 2tysiące tego typu oszołomów . Ja mówię : O całe 2tyś za dużo !!! Niech sobie ich zaprosi prywatnie ale nie za pieniądze podatników! Niech ją zgwałcą w pięciu ( z reszta jej to raczej nie grozi ) tylko dlatego że nie nosi na głowie szmaty i nie bije czołem w chodnik.
  W katolickim kraju który walczył o flagę i niepodległość , wstawiają nam teraz takiego konia trojańskiego . Spójrzcie na relacje telewizyjne, przecież tam nie więcej niż jeden ryj na 100 nadaje się do wpuszczenia. Niektórym przeszkadzają kościoły , zaraz możecie mieć meczety i darcie ryja pod oknami skoro świt i bicie głową w nawierzchnie na środku skrzyżowania . Wy niejednokrotnie zapieprzacie za 1500 a taki patałach dostanie 2000 za nieróbstwo a jak się będzie nudził to może coś wysadzi albo kogoś zgwałci a co jeszcze śmieszniejsze , Gdańsk pracuje nad ustawą która ułatwi im dostęp do mieszkań komunalnych na które czeka w tym mieście od kilku lat ponad 10tyś Polaków …
  Temu śmieciowi z całego serca życzę bliskiego spotkania z murzynem pedałem w ciemnym korytarzu a na koniec niech usłyszy słowa które są jego „wytłumaczeniem” !

 9. Islamiści won z Polski. I niechaj uważają, aby dżihad do nich nie zawitał. A tak na marginesie, to te nieroby i lenie pchają sie do Europy po kasę, a durne rządy Uni tego nie chcą widzieć. A całą tą inwazję imigracyjną sprowokowało USA

 10. Niech przyjedzie do Polski. Zamknie się go na 2 dni w jakimś klubie gejowskim. Jak go wyruchają w dupę, to ciekawy jestem, czy poczuje się nieczysty i będzie chciał zostać ukamienowany, żeby odzyskać honor.

 11. Wydaje mi się ze jest to zaplanowane działanie , najpierw piorą głowę całej europy o tolerancji , dżender , pedalstwie itd.
  A teraz te jeszcze kurna araby? Musimy byc tolerancyjni i otwarci na inne religie…
  Jakie religie , islam i koran to nie religia!
  Po co unia europejska sie godzi na wpuszczanie tych wariatów?
  2 tyś do polski , a moze uda się 10 tyś i co wtedy ? Ok niech przyjeżdżają ale niech także przestrzegają polskiego prawa i szanują naszą kulturę i religię. Czyli imigrant siedzi w kącie jak mysz pod miotłą i grzecznie słucha co sie do niego mówi. Niestety w realiach wygląda to troszkę inaczej.
  Cholera jasna , oni bedą gwałcic nasze kobiety a nasz rząd powie przez TV ze to jest dobre bo ich „religia” tak mówi a my powinniśmy być tolerancyjni!
  Kurwa wpuście ich a mam nadzieje ze „AK” zetrze ich w proch!

  Tutaj chodzi o jakąś grubszą sprawę….

  1. Niech tylko palcem dotknie jakis arabu polke przy mnie to bedzie błagał żeby go ukamienowac. oni moga europejczykomucinac glowy gwałcić kobiety i wmawiac jeszcze ze to ich wina a my mamy na to patrzec z boku?? NIE!!! Wyp… tam skad przyleźli niech u siebie porzadek robia nie u nas…

  2. Oni nie bedą przestrzegać naszych praw ani żadnych innych bo po pierwsze maja je w dupie a po drugie nie ma tylu tłumaczy żeby im je uświadomić.To jest dzicz nie ludzie więc pytam kto bierze w łapę za wpuszczanie ich do Europy?Coś jest nie tak.Wszystko dąży do wojny,bo to nie są uchodźcy,ludzie którzy potrzebują pomocy to zwykła patologia,która śmieje sieę nam w twarz że bez problemu przechodzi przez granice,według mnie każdy kto im pomaga powinien zostać rozstrzelany za zdradę narodu!

 12. Ja mam meza muzulmanina, i on tez nienawidzi wszelkiego rodzaju ekstremistow islamskich i sam mi powiedzial, ze ma nadzieje, ze europejczycy wygonia z Europy te dzicz, roznych salafistow i innych muzulmanskich sekciarzy, ktorzy nie szanuja praw czlowieka i narzucaja swoje zasady. W krajach muzulmanskich czesc spoleczenstwa jest nastawiona demokratycznie i tez maja problem z ekstremistami tutaj. Prosze, nie sadzcie o wszystkich tak! Mam przyjaciolke Niemke tu w Maroku co nosi niqab i strasznie mi jej szkoda, jej maz salafista. Moj maz od razu mi powiedzial, ze lepiej nie trzeba tej przyjazni bo nie cierpi salafistow – brodaczy.Sa muzulmanie nastawieni bardziej proeuropejsko niz niektorzy europejczycy co przyjeli te ortodoksalne filozofie. Nie sadzic wszystkich jednakowo!

 13. ja jestem spokojnym czlowiekiem ale… osobiscie wziąłbym kij bambusowy i zaczal go bic po glowie dopuki by mi reka nie zdretwiala albo bark by nie zaczal mnie palic, skatowal bym mu morde tak bardzo ze musial by sobie zrobic nowy ryj. bo wedlug mojego przekonania sam sie o to prosi i sam bedzie sobie winien bo swoja postawa mnie do tego prowokuje, no a zeby odzyskac swoj honor musial bym go jeszcze kamorami obrzucać. takie mam przekonania. czyli nikt nie moze miec domnie pretensji smile pozdrawiam wink

 14. Nie jestem rasita homofobem… Ale jak czytam takie bzury to nóż mi się otwiera… nie będzie mi jakiś palant który tu przyjechał się rządził i mówił jak mam się ubierać i w co wierzyć… przyjechał niech szanuję to co tu zastał A nie zmieniał po swojemu… owszem część z tych ludzi jest przyjaźnie nastawionych Ale jest sporo takich debili jak ten…pamiętam jedna z sytuacji z gdańskiego meczetu… tylko raz zapiali o 5 rano nastepnego dnia siedzieli jak myszy pod miotłą wszystkie szyby wybite…

 15. „Zapomniał” tylko dodać że muzułmanie szerzą islam również poprzez stosunek seksualny(może być siłą!) z „giaurkami”(kobietami niewiernymi).Do takich zachowań nawet żony muzułmańskie zachęcają swoich mężów.

 16. Panie i Panowie, sprawa jest prosta. Jeszcze pare latek stawiam max 10 i sie zacznie. Mianowicie te bydleta tak zaleja Francje, Niemcy, Anglia itd.. ze zaczną podskakiwac i to juz nie beda ekscesy tylko przejecie wladzy. Zaczna sie burdy. Zobaczymy na jaka skale to sie rozwinie ale stawiam ze Polska bedzie jednym z tych krajow do ktorych beda przybywac biali z Europy, ci ktorzy beda uciekac a resta bedzie sie bic.

 17. Za takie wypowiedzi to gość powinien zostać z automatu wywieziony po za granice Unii Europejskiej. Dziwię się całej Unii Europejskiej i naszym politykom którzy nie potrafią sobie z tym wszystkim poradzić – to tylko pokazuje jak przez 70 lat spokoju staliśmy się słabi, ograniczeni własnym prawem oraz moralnością jaką w sobie zbudowaliśmy – a dziś nie potrafimy się przeciwstawić brutalności bo nie jest ona zgodna z naszymi ideałami moralnymi. Trzeba sobie tylko w końcu uzmysłowić że zaczynamy być spychani do muru a wówczas będzie trzeba wybrać albo oni albo my !

 18. Zamiast nakazać własnym kobietom zdjęcie tych szmat zaklaniajacych twarz, to on jeszcze uwaza ze to nasze sa sobie winne bo sie nie zakrywaja. Gdybym byl muzulmianinem to wolalbym żeby abarskie kobiety chodzily jak europejki, bo maja tęz piekne kobiety i jest na kogo popatrzec – z tym ze u nich jest dzicz i odrazu odebrali by to jako zachete do gwałtów!!! A nakazywanie chodzenia kobietom w burkach jest chore.

 19. To, co opowiada ten typ, to jest sianie nienawiści rasowej, czyli krótko rasizm! Dlaczego to jest tolerowane w Danii i w ogóle w Europie? Co na to Parlament Europejski? Co na to OBWE?? Co na to organizacje broniące praw człowieka?? DLACZEGO ONI WSZYSCY MILCZĄ??? DLACZEGO MY MILCZYMY I NIE PROTESTUJEMY POD AMBASADĄ DUŃSKĄ???

 20. Niektórzy z komentujących martwia się, co będzie za kilka lat… Ta wypowiedź imama Kopenhagi JEST SPRZED KILKU LAT, dokładniej sprzed dwóch lat. Po tym wywiadzie imam został przyłapany w Malmö na obnażaniu się i napastowaniu seksualnym kobiety, w parku, w tym szwedzkim mieście. Został skazany za swój czyn i potępiony za rasizm zarówno przez prawicę, jak i przez lewicę. Niestety nie wiem, czy został wydalony z Danii, a uważam, że powinien zostać wydalony po takim stwierdzeniu. Powinien być deportowany do jakiegokolwiek państwa islamskiego – bez prawa powrotu do Europy!!! Ponieważ Dania jest członkiem Unii Europejskiej, powinno mu się odebrać paszport unijny na zawsze a jego samego wpisać na listę osób persona non grata unii, tak, żeby nie mógł wjechać do niej na żadnym przejściu granicznym.

 21. proszę Was Wy mówicie o kobietach ,a tam dziewczynki małe się sprzedaje i gwałci ,i to jest w porządku?Tak jak wszyscy tutaj piszą to jest chora religia,ona nam się czkawką odbije i to porządnie .

  1. Czkawka odbije sie ale im jak beda chcieli u nas swoje smieszne beznadziejne zasady wprowadzac. szkoda tylko jednego ze wyprawy krzyzowe nie zakonczyly sie sukcesem – widocznie zbyt litosciwi byli europejczycy wtedy

 22. Nie wiem jak trzeba mieć mózg wyprany żeby głosić takie rzeczy. Znam islam bo mam męża z Tunezji. Znam wielu muzułmanów z różnych krajów, Polki muzułmanki, bywałam w meczecie i u imama w domu. Poznałam religię i poznałam ludzi i to co mówi ten facet to są jakieś kompletne bzdury wyssane z palca, które nie mają nic wspólnego z islamem. Nic dziwnego, że islam ma taką a nie inną opinię na świecie. Między innymi takim ludziom ją zawdzięcza. On szuka chyba tylko pretekstu do tego, żeby bezkarnie gwałcić kobiety i jeszcze usprawiedliwia swoich pobratymców, którzy tak czynią. Chore.

 23. Chory wypaczony mózg!!!! My Europejki nie nosimy chust to się nie szanujemy? Ach za to te porabane arabusy brudasy maja 5 żon i roznoszą syfa pomiędzy sobą a ten mądry u góry na zdjęciu niech przyjedzie do eu też go chętnie ukamieniujemy!!!!! Brudas porabany!!!!!!

 24. My Polacy chcemy czuć się bezpieczni spacerując wieczorami a nie oglądać się za siebie .Mamy swoją kulturę , wiarę i tego się trzymajmy . My pracujemy za marne pieniądze a tu narzuca się nam kilka tysięcy (ludzi ) którzy bez pozwolenia pchają się między nas. Nie chcemy obcych u nas . Europa dla Europejczyków .

 25. Trzeba zmienić słowa naszej Roty
  Bo.jakis tam isis nie będzie plus nam w twarz i dzieci nam islamił ..
  Nasza wielka poetka to zrozumie ze teraz tez będziemy walczyć o naszą godność i wolną wolę tak jak Ona kiedyś

 26. według mojej religii, którą stworzyłem po przeczytaniu artykułu, to ten Pan pragnie gwałtu. jeżeli więc wyznawca tej nowej religii zgwałci – może być nawet brutalnie – tego Pana, to zapewniam, że za ten akt spotka go chwała w raju. i nie będzie to wbrew prawu, bo wiadomo…religia…

 27. „pragna naszych gwałtów”-OCZYWISCIE kazda pragnie zeby jakis psychiczny napaleniec brał ja siłą ;/ wrrrr dlatego uwazam ze islam/ allahy itp. to najgorsza rwligia ever!!!nie dosc ze ZMUSZAJA do swoich religijnych zasad i NIEDOPUSZCZAJA do siebie mysli ze ktos moglby im odmowic to jeszcze PANOSZA SIE PO SWIECIE I WPROWADZAJA SIŁĄ SWOJA 'RELIGIE’. I jak to jestr,że ich jest taaaaka ilosc?! :O

 28. I ludzie chcą żebyśmy byli tolerancyjni, jak inni nie są w stosunku do naszego kraju. Nie wszędzie kobiety łażą pozakrywane od stóp do głów i powinni to uszanować. Teraz takich debili przyjmą do naszego kraju, będą łazili i gwałcili kobiety.

 29. …wracam na krav magę; swoją drogą może warto wyraźnie pokazac rządzącym jakie jest zdanie obywateli w temacie przyjmowania tej roszczeniowej grupy osiłków, którzy z uchodźcami nie mają nic wspólnego – warto to manifestowac, konsekwentnie i w kulturalny sposób, dobrym przykładem jest Marsz Victorii Wiedeńskiej

 30. Dla mnie są to zachowania zwierząt (czytaj BYDŁA !!! ).
  W ich „kulturze” (zacofaniu) kobieta jest niczym. Obowiązuje TYLKO prawo pięści, nie negocjacji.
  Uważajmy, bo to co jest opisane wyżej może spotkać nasze kobiety.
  Od wielu lat mieszkam w zachodniej części Europy i znam to z życia codziennego, widzę jak ci „ludzie” się zachowują.

 31. Tym sie rozni czlowiek od zwierzaka ze panuje nad emocjami. Jak slysze lub widze takie indywiduum co powyzej, to noz mi sie sam otwiera chociaz nie jest sprezynowy. Nie wiem jak to jest mozliwe, a jednak.

 32. Jakiś czas temu setki tysięcy osób zalało mailami i listami włodaży małego miasta w Chinach, gdzie praktykowano znęcanie się nad psami podczas „festiwalu” jedzenia psiego mięsa. Odwołano go za głosem ludzi z całego świata.

  Ja proszę o zalanie Rządu mailami i listami z informacją, że nie osobiście nie zgadzasz się na plagę imigrantów. Przykładowa treść mail’a/listu oraz adresy na stronie poniżej. Nie musisz lajkować – wyślij mail’a i miej czyste sumienie!

 33. Skoro islamiści uważają ze europejki prowokują bo nie zasłaniają twarzy i można je gwałcić to ja uważam że muzłumanin który stąpa po ulicach Europy może zostać skatowany bo w sumie po co przyjechał do Europy, niech siedzi w swoim kraju i się modli o pokój i spokój dla swojego narodu a nie zagłusza ciszę i spokój naszą. Nasz kraj nasze zasady a jak się nie podoba to wypad.

 34. „mianowicie wedle islamskiego prawa, kobieta zgwałcona jest nieczysta i powinna zostać ukamieniowana by „odzyskać honor rodziny” Wobec tego nie pozostaje im nic innego jak gwałcić nasze kobiety.”
  Zatem panowie szable z rozporków (B==D) i gwałcić muzułmańskie kobiety.Oni je sobie sami ukamieniują jako nieczyste.Jak już wszystkie se ukamieniuja to się rozmnażać przestaną. A hybryda kozy i Shahida nikomu już zagrażać nie będzie smile

  1. SKORO TAK BARDZO PROWOKUJĄ ICH EUROPEJKI TO PO CO TU PRZYJEZDŻAJĄ. nIECH SZUKAJĄ SZCĘŚCIA W INNYCH MUZUŁMAŃSKICH KRAJACH A EUROPĘ POZOSTAWIĄ BIAŁYM A JAK NIE TO SA ODDZIAŁY, KTÓRE ZROBIA ODPOWIEDNIA CZYSTKE

 35. Czas zacząć przygotowania zbrojne aby definitywnie zgładzić wszystkich muzułmanów na powierzchni Ziemi. W naszych rękach leżą losy naszych rodzin i dzieci! Zadbajmy przede wszystkim o naszą Polskę. Nikt inny nie obroni nas jeśli my sami tego nie zrobimy. Odłóżmy wszystkie sprawy na bok i stańmy razem kiedy będzie trzeba, a niestety będzie trzeba. Żaden muzułmanin nie będzie panoszył się na naszej ziemi. Broń do ręki i wyeliminujemy te pasożyty islamskie! Jeden strzał jeden martwy parszywy muzułmanin! Żadnej litości dla tych pomiotów diabła!

 36. Gdyby się cofnąć do trochę starszych zasad religijnych, ale ciągle praktykowanych przez wyznawców islamu, oko za oko smile to chrześcijanie, a właściwie ateiści i wyznawcy wszystkich innych religii powinni teraz postanowić że będą gwałcić wszystkie kobiety które noszą hidżab i są oczywiście wyznawczyniami islamu. Wtedy okazałoby się że są niestety już nieczyste i sami by się wytłukli (kamienowali) a przynajmniej kobiety najpierw a potem oczywiście sami po jakimś czasie by wymarli, a jeśli nie chcielibyście długo czekać to homoseksualiści mogliby gwałcić też facetów, oczywiście tylko wyznawców islamu. Prosta metoda tylko wszyscy solidarnie musieliby się na to zgodzić i sumiennie oraz solidarnie gwałcić wszystkich muzułmanów. Takie rozwiązanie oczywiście jakże brutalne i niesprawiedliwe dałoby niesamowite efekty. Na początku byłaby masakra ale po jakimś czasie (bo przecież islam nie jest religią jeszcze dominującą) kobiety bałyby się nosić hidżab. Islam przestałby być tak radykalną religią. Zaprzestaliby wszyscy gwałtów i skończyłaby się tak nieuchronna islamizacja świata. Chciałbym też zauważyć że wszelkie inne środki nie mają sensu bo „oni” szanują tylko silnych, agresywnych i zdecydowanych ludzi, ale jak widać w dzisiejszych czasach poprawność polityczna i ludzka normalna empatia nie pozwala na tak radykalne posunięcia, chociaż tak skuteczne, a szkoda…

 37. Kazdy ma swoj gwalt w domu swoim bo ma meza lub zone a jesli sie kradnie z czyjegos ogrodka to co Bog stworzyl meszczyzne i kobiete bez odziezy gdyby tak bylo to rodzilibysmy sie z czyms na twarzy a wlasnie wlosy to ochrona glowy co czlowiek nie wymysljl pirzadny czlowiek wszystko uszanuje a reszta to niech najlepiej w kosmos leci pewnie tam ich miejsce

 38. Katolik, chrzescijanin czy inny innowierca z otwartym umysłem mieszkający w krajach islamskich respektuje lokalne zwyczaje i zasady religijne i moralne mając na uwadze szacunek do lokalnej kultury. Zdaje sobie sprawę, że jest gościem. Chciałbym, żeby muzułmanie mieszkający w europie stosowali się do powyzszej reguły. Inaczej dojdzie do poważnego tarcia między kulturowego, a nacjonaliści i inni zwolennicy czystości kultur i ras dojdą do władzy bodburzając ludzi do wzajemnej nienawiści. Następnym krokiem mogą być czystki i otwarty konflikt.

 39. Ta szczególnie pożądają gwałtów od brzydali o wyglądzie kozy żeby zarazić sie chorobami wenerycznymi i cholera wie czym jeszcze bo muzułmanie nie przebierają nawet w kozach i zwierzętach
  Facet ma tupet !!!

Dodaj komentarz