Z sondażu zrealizowanego dla „Wiadomości” TVP przez Ipsos Observer wynika, że 73 proc. Polaków nie chce, aby na terytorium Polski przyjmowani byli islamscy imigranci. Za ich przyjęciem jest 23 proc. Polaków.

„Zdecydowanie nie” lub „raczej nie” na pytanie o to, czy Polska powinna przyjmować uchodźców i imigrantów islamskich, odpowiedziało łącznie 73% ankietowanych w sondażu dla „Wiadomości”. „Raczej tak” dla uchodźców i imigrantów powiedziało 19% badanych, a zdecydowanych zwolenników „otwartych drzwi” było jedynie 4%. Kolejne 4% ankietowanych nie miało zdania.

Jest to kolejny z sondaży, który potwierdza, że Polacy nie chcą obcych kulturowo osób w swoim kraju. Sondaż przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 1004 dorosłych Polaków.

Przypomnijmy, że w podobnym sondażu CBOS przeprowadzonym na przełomie marca i kwietnia br. 74% Polaków wypowiedziało się przeciw przyjmowaniu uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki. Za było 22% respondentów.

źródło: tvp.info / wpolityce.pl

Dodaj komentarz

46 komentarzy do "Sondaż Ipsos Observer: Ponad 70 proc. Polaków nie chce islamskich imigrantów w Polsce"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Srallah
Gość
Srallah

https://ndie.pl/uchodzcy-ktorzy-podpalili-bezdomnego-polaka-staneli-sadem/

Tych moge przyjac osobiscie, pod warunkiem ze moge zaopiekowac sie nimi po swojemu, lancuchy na rece, na posilek swinka i wpierdol dragiem 2 razy dziennie zeby rowno puchli

Benek
Gość
Benek

Te 27 % stanowią uchodzcy ktorzyto maja obywatelstwo polskie typu Zydzi, Ukraincy, Cyganowie, Murzyni, Tatarzy, Ormianie, oraz inne przybłędy a także polscy debile.

wpDiscuz