Portal ndie.pl został uznany za „islamofobiczny” w raporcie Tureckiej Fundacji ds. Badań Politycznych, Ekonomicznych i Społecznych (SETA). Raporty dla fundacji od lat sporządza zafascynowany islamem dr Konrad Pędziwiatr, socjolog, adiunkt w katedrze Studiów Europejskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

SETA ma ambicje wpływania na decyzje polityków europejskich i pełnienia funkcji forum dialogu międzynarodowego, po to, by Europa pozostała tzw. społeczeństwem otwartym, inkluzywnym, wciąż chętnie przyjmującym imigrantów. Turecki think tank chce także, dzięki rosnącej liczbie tureckich imigrantów, wywierać coraz większy wpływ na lokalne wybory w poszczególnych państwach. SETA złożona jest przez tureckich islamistów, którego podstawową działalnością jest wspieranie rządu AKP poprzez analizy, ale także przez uzasadnianie działań dążącego do islamistycznej dyktatury prezydenta Erdogana.

SETA zajmuje się również działalnością antykurdyjską. Pod koniec 2016 roku jej filia w Waszyngtonie podjęła starania, by prezydent elekt Donald Trump uznał syryjską Kurdyjską Unię Demokratyczną (PPYD) za organizację terrorystyczną.

Raport na temat rzekomej islamofobii w Polsce dla SETA przygotowuje od wielu lat zafascynowany islamem dr Konrad Pędziwiatr, który wymienia m.in portal ndie.pl jako „islamofobiczny”. W zestawieniu znalazło się również wiele innych polskich portali jak i tygodników, które poruszają tematykę imigracji i islamizacji. Na liście nie ma mediów wydawanych przez zagranicznych wydawców. Z kolei chwalone za walkę z islamofobią jest „Tygodnik Powszechny” oraz miesięcznik „Znak”.

Pędziwiatr w najnowszym raporcie o islamofobii w Polsce sugeruje, że jesteśmy jednym z najbardziej uprzedzonych wobec muzułmanów narodów w Europie. Zdaniem Pędziwiatra, pisanie o islamskiej inwazji i zagrożeniu dla obecnych obyczajów powinno być surowo karane, ale politycy nie chcą tego robić.

Socjolog winą za zmianę nastrojów poza prawicowymi mediami – obarcza także Kościół i obecność katolicyzmu oraz pamięć o bohaterach narodowych w przestrzeni publicznej. Przywołuje pojęcie „sakralizacji społeczeństwa” i przytacza stanowisko Michała Buchowskiego, któremu przeszkadzają krzyże w szkołach, pomniki bohaterów narodowych, religia w szkołach, „restrykcyjne” prawo aborcyjne. Wszystko to ma się przyczyniać do rozwoju czegoś w rodzaju nacjonalizmu katolickiego, dla którego islam jest zagrożeniem.

Pędziwiatr domaga się od władz zdecydowanej walki z „islamofobami”; przykładnego, surowego ich karania, na równi ze sprawcami wszelkich przestępstw zaliczanych do postępowego katalogu „mowy nienawiści”; reaktywowania rady do spraw walki z rasizmem i ksenofobią lub powołania nowego organu w celu zajęcia się kwestią „rasowej ksenofobii” na najwyższym poziomie; ustanowienia nowego mechanizmu gromadzenia danych dotyczących przestępstw związanych z nienawiścią i zatrudniania przez organy państwowe osób odpowiednio przeszkolonych do rejestracji tego typu występków.

źródło: pch24.pl

Dodaj komentarz

127 komentarzy do "Turecka fundacja sporządziła raport o „islamofobii” w Polsce"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jan III Sobieski
Gość
Jan III Sobieski

Tak jestesmy islamofobami, wszyscy bez wyjatku bo islam to zbrodniczy, opresyjny system totalitarny , wiemy co to totalitaryzm i nie dopuscimy nigdy wiecej aby znalazl on zyzne podloze w naszym kraju, nie podoba sie nasz patriotyzm i islamofobia, mozna nie przyjezdzac ….

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

A ja żądam aby polska fundacja przeprowadziła w Turcji raport dotyczący katolickiej polonofobii.

Paweł
Gość
Paweł

nie jestesmy islamofobami, bo fobia, to jest lek nieuzasadniony (tak jak np. arachnofobia, czy klaustrofobia). nasz lek przed islamem jest uzasadnony i nie jest zadna fobia.

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@Paweł
100%

szyszkin
Gość
szyszkin

Dobrze pisze, wódki Mu

Logic
Gość
Logic

Prędzej jesteśmy islamo-realistami.

bkkkk
Gość
bkkkk
Nie. NIE jesteśmy islamofobami. Bo fobia to: 1- nieuzasadniony, 2 – strach. A nasze „wąty” odnośnie islamu SĄ uzasadnione. I to mocno. Poza tym, to co nami kieruje, to nie jest strach. Ani żadna inna emocja (tj. także nie nienawiść). To zwykła logika, zdrowy rozsądek, zdolność wyciągania wniosków z przesłanek, zdolność analizowania rzeczywistości i parę takich innych całkiem pozaemocjonalnych czynników tzw. twardych. Nie przyjmujmy, proszę, lewackiej nowomowy. Nie, nie jestem islamofobką. Jestem racjonalna. A jeśli już koniecznie lewactwo (walczące wszak z segregowaniem i etykietowaniem ludzi) koniecznie chce mnie gdzieś zasegregować, to niech se utworzą szufladkę „islamosceptycy”, albo zwyczajnie „normalni ludzie,… Czytaj więcej »
al-slonina
Gość
al-slonina

prawyobywatel
ja sie zwyczajnie boje takich jak pan Pedziwiatr. W kraju w ktorym zyje boje sie opublikowac filmik jak pan kierowca autobusu wyprasza nas po czym zamyka autobus i rozklada dywanik zeby sie modlic.

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Myślę, że mieszkasz w Anglii. Żyłam w Berlinie ponad 25 lat i były to piękne lata. Teraz mieszkam i pracuję w kraju i jestem szczęśliwa. Nie wyobrażam sobie takiego życia na Zachodzie. Może powinnaś wracać?

al-slonina
Gość
al-slonina

Kochana , zyje w Niemczech….

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Tak tylko napisałam, że pewnie mieszkasz w Anglii, bo stamtąd widziałam takie filmiki. W Polsce jestem już 10 lat, a przedtem to były jeszcze zalążki tego islamskiego syfu. Było sporo Turków, ale dało się żyć obok nich, teraz to już masakra. Mówiłam o pięknych latach od 1980 roku, tam żyło się naprawdę bardzo dobrze. Cieszę się, że podjęłam decyzję powrotu, czułam już wtedy ten scheis, pozdrawiam

lol
Gość
lol

ja mieszkam w Angli i do Polski nie moge i nie chce wrocic bo chca mne oskubac ze wszystkiego na co ciezko pracowalem

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Masz rację, tu trzeba się zjednoczyć przeciw lewakom. Dziwię się, że prawa strona jest tak poróżniona. Powinni wypracować jakiś wspólny program i działać, a rząd powinien dać jednoznaczny przekaz. Boję się tylko, że cała ta skundlona kasta sędziowska może popsuć szyki. Myślę tu o karaniu za islamofobię (?) i mowę nienawiści. Niestety ta banda działa przeciwko narodowi.Czy gruntowna reforma tych „nadludzi” przyniesie zamierzony efekt?

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@prawyobywatel Nikt tu niczego nie zreformuje a już na pewno nie sądownictwa. Sędziowie na pewno będą oporować. Prawa, w ramach demokracji, nie zmieni się na tyle, by było skuteczne w okresie wojny. A wojna, na Boga, toczy się! Udawanie, że tak nie jest, to objaw najdalej posuniętej nieodpowiedzialności, która jest zagrożeniem dla żywotnych interesów państwa. To co się teraz dzieje, ta – niespecjalnie – kamuflowana inwazja, to kara za to, że naruszyliśmy granice zdrowego rozsądku. Widzimy inwazję a mówimy, że nie wolno nam siać rzekomej nienawiści względem najeźdźców. To jakiś obłęd, który musi być przerwany cięciem miecza.

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

My inwazję widzimy, tylko co z tego jak nie widzą lub nie chcą widzieć tego wszyscy, bądź są zbyt tchórzliwi. Ktoś musiałby zacząć stawiać temu opór, ale jak to zrobić ma zwykły człowiek? Jak nie będzie miał milionowego poparcia to go zwyczajnie zamkną. Jak przekonać lemingów?

szyszkin
Gość
szyszkin

kasta sędziowska to „stara rasa”. tu nic nie da się zmienić.” Jak przekonać lemingów?” a co robią pingwiny ? ślizgają się, nawet z filmu wiesz że Kowalski czy szeregowy nic nie zrobią negatywnego, oprócz Rico, ale ilu Ich jest?…a co z przekazywaniem info ? jak zablokują internet,nawet domowe telefony są cyfrowe,jeden kabel i cisza.W powstaniu byli posłańcy,który ci za darmo poleci przekazać wiadomość ?

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@prawyobywatel O przekonaniu lemingów nie ma mowy. Są tak zaprogramowani przez wszechobecną propagandę, że na złość mamie odmrożą sobie uszy. Władza powinna zainspirować masowe protesty przeciwko niszczeniu naszej kultury. Świetną okazją była „sztuka” „Klątwa”. Władza powinna przyzwolić na gigantyczną demonstrację, która zmiotłaby ten teatr, który to wystawił, z powierzchni ziemi. I tak po kolei. Łącznie z ośrodkami propagandy „postępu”, typu Agora. Tego jednak, będąc częścią UE, nie osiągniemy.

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Mam dokładnie to samo zdanie. Lemingi są niewyuczalne. Też mnie boli, że jest ich o wiele za dużo. Jeśli chodzi o tzw. Europę, to jej już prawie nie ma, a o syfie unijnym to nawet nie chce mi się gadać. Tam rządzą pijaki i różnej maści zboczeńcy. Też to widzę, że unia ciągnie nas w bagno i jestem za Polexitem.

Logic
Gość
Logic

Obawiam sie ze sytuacja musi ich przekonac. Moze islamisci wkrótce hucznie beda świętować wybór makarona.

bkkkk
Gość
bkkkk

Lemingów się nie przekonuje. Lemingi się stawia przed faktem dokonanym. Tylko z tymi kablami (co to Szyszki pisze) – gorzej.

miki
Gość
miki

A ja domagam się od władz zdecydowanej walki z islamizacją Polski.

test24
Gość
test24

Jakby islamofobia była czymś złym xD

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec

@prawyobywatel
Mnie wystarcza wykształcenie tego pana. Socjolog… Takie same barachło jak filolog czy inny psycholog. Nie chciało się wyuczyć konkretnego zawodu, a chciał mieć doktora, to poszedł na jakieś lipne studia socjologiczne, gdzie kładli mu do łba lewacką papkę absurdu. I teraz nawija jak nakręcona kukiełka mądrości i ideologie, jakie wyniósł z uczelni. Niech poszuka sobie 80-letnią babę, to może zrobią go kolejnym prezydentem Francji.

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@Karbulot
Pzrepraszam wszystkich socjologów, ale Karbulot ma rację. Na studiach, pona d20 lat temu (jak ten czas flajs wink ) miałem socjologię i już wówczas doszedłem do wniosku, że jest to ,,nauka”, która objaśnia zjawiska społeczne, które powinny być oczywiste dla każdego w miarę porządnie wykształconego i doświadczonego człowieka, ubrana w pseudonaukowy język.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec

Jeden z moich kolegów mówi, że studia dzielą się na łatwe, lekkie i przyjemne, po których nie ma pracy. Zwykle to jakaś socjologia, filologia, psychologia, politologia, amerykanistyka, anglistyka, czyli (nazwa_państwa)styka. Drugi typ studiów, to ciężkie, długie i wyczerpujące, po których jak najbardziej jest dobrze płatna praca. I to jest zwykle medycyna, architektura, prawo, informatyka (politechniczna), szkoły oficerskie itd.

maru2
Użytkownik
Porucznik

Niekoniecznie, choć trudno odmówić temu logiki. Na każdej uczelni, na każdym kierunku są tacy którzy chcą studiować i tacy którzy są studentami. Podobnie jedni chcą pracować a inni chodzić do pracy.

kazio
Gość
kazio

Nie przesadzaj z tą filologią, lingwistyka jest dziedziną nauki. kto ma uczyć twoje dzieci ?murarz a moze stomatolog? Dobre filologie sa dosc wymagającymi studiami( w 21 wieku poziom sie obnizył ale to temat na inna dyskusje)a co to sa szkoły ofecerskie?i jakiego zawodu tam nauczaja i czy przypadkiem nie glownie jakies „poligologii”? Przeceniasz tez prawo, to sa studia typu politologia w obecnej rzeczywistosci.

Asgard4444
Użytkownik
Początkujący

@Karbulot
Dla mnie to jakby chory psychicznie pacjent badałby psuchiatrę.
Tyle odnośnie takich fundacji.

janek
Gość
janek

Drodzy państwo czy ktoś może mi powiedzieć co to jest islamofobia? Ja się boję Mohameta bo wiem że on był bandytą, gwałcicielem i mordercą. Czy w takim razie nie należy się go bać? Czy Hitler nie powinien wprowadzić w III Rzeszy terminu Hitlerofobia?

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@janek
Zgodnie z politpoprawnością obecnie panującą mogłaby to być najwyżej ,,nazizmofobia” ale ponieważ to ,,naziści” a nie germańcy są odpowiedzialni według obecnej ,,narracji” (modne słowo), to niestety nie przejdzie. cool

Ryś
Gość
Ryś

Wreszcie ktoś nas docenił!
Czekam z niecierpliwością aż NDIE zamieni się w ruch obywatelski.

test24
Gość
test24

Przynajmniej już wiemy, kto tu tak wszystko minusował na NDIE grin Gratulacje dla redakcji! Myślałem, że to taka nasza mała grupka, żeby się pożalić, a tu proszę, nawet w Turcji o nas piszą!

fuckinbundeskalifat
Użytkownik
Nowicjusz

j e b a c squrwiala turcje

maru2
Użytkownik
Porucznik

Koło roboty mam dwa kebaby. Nie zaglądam tam bo nie i już, pięć kroków dalej jest piekarnia i ma naprawdę smaczne wypieki, z drugiej strony bar z naszym tradycyjnym i dobrym żarciem, wolę dać im zarobić. Niestety takich jak ja w ponad stuosobowej placówce policzysz na palcach, reszta stoi w kolejce u Turka i czeka na krajanego przekładańca z „kurczaka” (cokolwiek tam w środku jest), dopchanego kapustą po brzegi.

bkkkk
Gość
bkkkk

Fucktycznie – jesteśmy sławni!wink No, to nasze zdrowie!smile A swoją szosą – parę osób, Admin pracujący społecznie a patrzcie państwo, jakie to groźne itdwink.

al-slonina
Gość
al-slonina

Ja wcale nie uwazam ,ze jestesmy islamofobami- jezeli pisanie prawdy jest islamofobia to ja zycze sobie wrecz powolania do zycia Ruchu Obywatelskiego NDIE. Znam muzulmanow z racji miejsca w ktorym zyje, widze co potrafia. A potrafia np zatrzymac autobus i wyprosic ludzi zeby sie „pomodlic”, nawet mam filmik, ale boje sie wrzucic zeby nie dostac kary za mowe nienawisci.

bkkkk
Gość
bkkkk

To zatytułuj film „Niemieccy tubylcy nie chcą się zintegrować z pokojowymi przybyszami ze Wschodu, tylko (faszyści!) uważają, że autobus służy do jazdy”. Albo coś takiego – no, weź dosłowny cytat z majstrimu i czekaj na efekt.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
Głęboko gdzieś mam, co Turcja myśli na temat NDIE czy ogólnie Polski i Polaków. To jakie ostatnio wygłasza przemowy Erdogan wystarczą mi zupełnie, aby zrozumieć ich stanowisko. Czy pan Pędziwiatr zarzuca Turcji „uniofobię” i „antyeuropyzm”, czy jego zdanie jest jednostronne? Bo ostatnio nastroje Erdogana są bardzo wrogie w stosunku do Europy i nie przebiera w słowach. Zarzuca nam, że jesteśmy zbyt chrześcijańscy, podczas gdy to oni sami mają półksiężyc i gwiazdę we fladze. Tak, jestem uprzedzony do islamu. Bo widzę, co islam wyprawia w swoich własnych krajach i co wyprawia w Europie. Jestem chrześcijaninem i islam mnie nienawidzi. Nienawidzi mojej… Czytaj więcej »
szyszkin
Gość
szyszkin

ale stara rasa, na to nie pozwoli,nahdele,nahdele

gieno
Gość
gieno

ale jak to przecież to są tacy postępowi ludzie http://wawalove.pl/Dzialacze-LGBT-brutalnie-potraktowani-podczas-Marszu-Wolnosci-a26230
a takie organizacje niech se pisza może dzięki temu mniej muslimów będzie chciało tu jechać

XaX
Gość
XaX

W ogóle ciekawostka w Londynie LGBT i Muzułmanie ramie w ramie będą świętować ramada. Poza tym to jest ciekawe, religia która nakazuje mordować niewiernych jęczy o nietolerancji itd. Widać islamofobią już teraz jest nawet krytyka najmniejsza islamu oraz wywlekanie niewygodnych dla nich rzeczy -.-.

gieno
Gość
gieno

Z tym londynem to pewnie o to chodzi żeby pokazać jacy są oni są super szczególnie po ostatnich zamachach bo jest na nich pewnie ostra nagonka ale też tak jest że wśród całej masy muzułmanów znajdują się wartościowi ludzie( w Uk jest pewnie niewieli % takich ale jest) i co mają inne zdanie niż ci co żyją tylko rabunku i socjalu

XaX
Gość
XaX

Co śmieszniejsze wspiera to ich muzułmański burmistrz.

gieno
Gość
gieno

ta tam akurat się nie dziwię skoro jest muzułmanem-lewakiem a 2 g*wna w 1 barszczu to za dużo

Logic
Gość
Logic

Jest cos takiego jak zbiorowe szaleństwo nie raz widac na koncertach – jedna laska dostanie orgazmu to wszystkie dostają na zasadzie reakcji łańcuchowej. Tu widac jest podobnie lewacy dostali jakiejś sraczki czy zaczadzenia islamem.

Ewa
Gość
Ewa

Turcja już zapomniała jak dostała wycisk pod Wiedniem pod wodzą króla polskiego Jana III Sobieskiego.Ten muzułmański syf chce pasożytować w Europie. Powinni wprowadzić obronę granic Europy przed zalewem tego muzułmańskiego , pasożytniczego śmiecia i kto nielegalnie przekroczy granice Europy powinien być zastrzelony..tak jak kiedyś robiono to na granicy NRD i RFN. !!!!

Statki, stateczki, pontony na Morzu Śródziemnym ….z najeźdźcami zatapiać.

HSR
Gość
HSR

Pędziwiatr, Szumilas, Piękne Pole… Znamy was długie nosy! Nie podoba się w Polsce?! To wracajcie do siebie albo idźcie w pizdu!

nina
Gość
nina

W Polsce mamy wolnosc slowa, miedzy innymi, czy to juz tylko teoria ????

A kto finansuje te antypolskie dzialania, wujek srosz ?????

Nie ma na takich paragrafu ????

al-slonina
Gość
al-slonina

Panie Pedziwiatr, czuje podskornie ze jest pan w zlej formie zafascynowany islamem. Panie Pedziwiatr, widze pana w jefnym szeregu z salafickimi imamami/kaznodziejami nawolujacych do swietej wojny przeciwko wszystkiemu co inne od islamu. Dla mnie jest pan panie Pedziwiatr zagrozeniem, boje sie pana.
Brak wielkich liter usparwiedliwiam kompletnym brakiem szacunku dla pana Pedziwiatra. Zaloze sie, ze Strus Pedziwiatr pierwszy wsadzilby leb w piasek gdyby poczul sie zagrozony.

Publiusz
Użytkownik
Nowicjusz

Trzeba sie zdecydowac ,albo szanujemy kabotyna i piszemy o nim per „pan” ,albo go kompletnie olewamy , nie poprzestajac tylko na pominieciu „wielkich liter” ….

Arek
Gość
Arek

Takie pojęcia jak „islamofobia” są wyjątkowo bezczelne. Fobie to nieuzasadnione lęki i nie mogą odnosić się do żadnej ideologii, bo ideologia określa relacje międzyludzie i każdy człowiek ma prawo czegoś w danej ideologii nie lubić. Fobie mogą dotyczyc zjawisk nie mających realnego wpływu na człowieka. …Wmawianie fobii w odniesieniu do islamu, to jakby wmawianie, że mamy do czynienia z idealną ideologią, która musi każdego tylko zachwycać.

Paff
Użytkownik
Chorąży

Ja sobie wypraszam nazwanie mnie islamofobem! Nie jestem żadnym islamofobem! Uwłacza mi nazywanie mnie tak. Ja nie boję się islamu. Ja pogardzam tą zbrodniczą ideologią. Pogardzam i nienawidzę wyznawców tego antyludzkiego systemu. Wzbudzają we mnie obrzydzenie i kloaczne instynkty. To nie ma nic wspólnego ze strachem panie Pędziwiatr. To czysta, pierwotna nienawiść i odraza. Proszę wpisać mnie na nową listę i rozesłać po azjatyckich i murzyńskich krainach Kozogwałtów.

Burn
Użytkownik
Początkujący
A ja się boję islamu ale nie jestem islamofobem, kiedyś już nawet pisałem że fobiami nazywamy irracjonalny strach do różnych rzeczy np klaunów czy klocków lego mój lęk przed islamem nie jest irracjonalny, mam oczy uszy i własny mózg, wiem co się dzieje w krajach islamskich, i wiem co się dzieje w krajach UE gdzie islamiści wkroczyli. Trzeba być skończonym kretynem z ostrymi problemami psychicznymi aby nie dostrzegać tego zagrożenia i ignorować wszytko co islamiści mówią o podboju… A ludzie którzy twierdzą że islam nie jest zły i go promują będąc jednocześnie innego wyznania powinni być urzędowo ścigani i karani… Czytaj więcej »
fuckinbundeskalifat
Użytkownik
Nowicjusz

potwierdzam, mam tak samo – jesli juz mozna mnie nazwac islamohejterem

Logic
Gość
Logic

Mam to samo gardzę tym gownem trzeba byc niezle porabanym zeby to wyznawać a juz trzeba byc kompletnym zjebem zeby konwertowac na to. Chore sa juz podstawy tej sekty i ten cały pedofilski prorok dzieciojeb. Ja nie moge pojąć ze taka ciemnota taki prymityw zdobywa popularność w świecie zachodnim. Ku…a superkomputery, rakiety, zaawansowana nauka – przeciez taka ciemnota powinna byc wykopana z Europy w 5 minut.

bkkkk
Gość
bkkkk

No to ja mam trochę inaczej. Tj. ani astrach, ani obrzydzenie, ani nienawiść. Ja po prostu WIEM (i to ze źródła, bo od samych wyznawców tej totalitarnej ideologii), że oni chcą mnie (i moją cywilizację) zabić. To kwestia faktów, a nie emocji.

jacuś
Gość
jacuś

cieszę się z tego że mogę tu pisaś, a turasów chętnie zap…..lęm !!

Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

Panie Pędziwiatr, walczysz pan z polskim kościołem, z patriotami, z pamięcią o polskich bohaterach. Rzucasz pan niegodne oskarżenia ludziom, obywatelom, którym sercu jest najbliższa wolna i bezpieczna Ojczyzna! exclamation Panie Pędziwiatr jak śmiesz stąpać po naszej Polskiej ziemi !!! Precz z komuną i socjal-liberałami!

Logic
Gość
Logic

To lewacko-islamska cenzura. Jesteśmy ostatnim bastionem juz nie tyle chrześcijaństwa co normalności w osuwajacej sie znowu w szaleństwo Europie. A działalność portalu jak najbardziej porządana i potrzebna, moze jakis zlot smile

bkkkk
Gość
bkkkk

Nie zlot! Sieć. Pozioma. Ciche wsparcie. Jak z tymi posłańcami, których wyżej przypomniał Szyszkin.
A jak już chcesz publicznych demonstracji, to zażądaj, żeby w Twoim mieście burmistrz/prezydent wyznaczył w parku miejskim strefę dla grilów. U mnie taka jest – boczek i żeberka w przestrzeni publicznej!! Wraz z oparamiwink!

ABC
Gość
ABC

Niech ta turecka fundacja sporządzi lepiej raport o christianofobii w Turcji.

maniek
Gość
maniek

Pędziwiatr pędzi do islamu, ale żeby się nie zapędził smile

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@maniek
On to sobie najwyżej może swoje wiatry pędzić. Zapomniał tylko, że kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

Tyle w temacie
Gość
Tyle w temacie

Najgorsze jest to, że pełno takiego lewactwa jest na uczelniach i robią ludziom łajno z mózgu. Powinno się surowo karać nie NDIE i inne tego typu media ale tych lewackich głupków szerzących swoją obrzydliwą ideologię. To oni powinni być sądzeni za swoją proislamską antypolską działalność.
A tak w ogóle jest jakiś mail do tego lewaka? Mam ochotę mu napisać co myślę o jego działalności.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

Karbulot – Jak go ujrzałem i przeczytałem, to tylko jedno mi się ciśnie na usta TO SZWED !

Publiusz
Użytkownik
Nowicjusz

…chyba szkop ,bo to jego imie….

Nobody
Gość
Nobody

@Karbulot
Śmieszny ryjek i te małe fałszywe oczka,
Ciekawe kiedy nas zaczną ścigać za te komentarze

Logic
Gość
Logic

Gdzies w piśmie świętym jest napisane ze w czasach konca ludziom odbije „ludzie beda prześladować normalnych – nie jestes szalony czyli nie jestes do nas podobny” czy jakos tak.

marju73
Gość
marju73

Nie dosyć że żydostwo ma ròżnego rodzaje fundacje i loże synòw przymierza to jeszcze islamiści zaczynają się tu panoszyć coraz bardziej.

Bea
Gość
Bea

I wlasnie o tym powinnismy mowic duzo wiecej, poszerzac wiedze.. po nitce do klebka…

FROST
Gość
FROST

Pamiętajcie islamiści,że każdy z was w Polsce będzie traktowany jako nasz najgorszy wróg,trzymajcie się od Polski z daleka wy nędzne,tchórzliwe muzułmanskie psy !!!

xyz
Gość
xyz

Set – w mitologii egipskiej pan burz, pustyń, ciemności i chaosu, także bóstwo o charakterze demonicznym (za Wikipedią). SETA wpisuje się w tę tradycję.

Konieckiepom
Gość
Konieckiepom

A ten Pendziwiatr jest katolikofobem. Zarzuca Polsce katolicyzm i pamiec o wlasnej historii. Niech spierdala do Turcji pouczac ich ze brak integracji jest wynikiem ich katolikofobii i nienawisci wobec krajow zachodnich.

zenek
Gość
zenek

Proszę polski rząd by zamknął tego agenta. Działa na szkodę Polskiej kulturze . Niech żyje Chrześcijaństwo!!!!!!

Piotr
Gość
Piotr

Może mnie nazwać islamofobem idiota i zdrajca kultury i wartości słowiańskiej! Jestem za delegalizacją islamu w Polsce!!!

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@Karlo
Eeee, nie pamiętasz jak zgwałcony norweg (nie poprawiać) żałował, że jego gwałciciela o opalonym wyglądzie żałował, że go za to deportują.

fuckinbundeskalifat
Użytkownik
Nowicjusz

kwintesencja chorej lewackiej ”logiki”

Mortis
Gość
Mortis

Mogą sobie wsadzić ten raport w kozią dupę !!!

dsad
Gość
dsad

Gratuluję portalowi smile

Stalinofobia
Hitlerofobia

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

Proponuję, żeby Makron go zatrudnił, jest dobry w ogłupianiu społeczeństwa. Ksenofobia? A nie widać, co się dzieje na postępowym zachodzie?

Publiusz
Użytkownik
Nowicjusz

Makaron tez zapowiada sie na napedzajacego islamska dzicz do Francji ….na razie do spolki ze swoja „babcia ” rozkoszuje sie zwyciestwem , bo przyjemnosc spolkowania chyba dla niego na tym sie konczy ….
A oto Makaron ze swoja ‚babcia” w pelnej gali,….

http://www.msn.com/nl-nl/nieuws/buitenland/wat-je-moet-weten-over-emmanuel-macron-de-39-jarige-oud-bankier-die-de-volgende-president-van-frankrijk-wordt/ar-BBARRSq?li=BBoPOOe&fullscreen=true#image=2

Kris11
Gość
Kris11

Dziękuję za komplement.

anty
Gość
anty

Pędziwiatr ale to musi być zakuty łeb!!!!Na co komu w Polsce jego raporty!Papieru do TOYTOY-jek jest u nas dosta

Publiusz
Użytkownik
Nowicjusz

On bierze za te raporty potezna kase ……a ABWehra ,jak zwykle szuka ruskich szpiegow….

Logic
Gość
Logic

ABWehra to daje dupy każdej kolejnej opcji politycznej. Każą łapać ruskich szpiegów to beda łapać, każą łapać polskich patriotów i rozbrajać ludzi to beda to robic.

olo
Gość
olo

Ja bym się nazwał realistą, ale jeśli bycie realistą oznacza „islamofobię” – to jestem dumny z tego, że jestem islamofobemsmile

MaRS
Gość
MaRS

Dla zdrajcow narodu nie bedzie litisci. Nalezy powolac komitet do rejestracji osob otwarcie wspierajacych wrogow i niszczacych nasz kraj.
Prosta strona: imie nazwisko zarzuty, dowody, wyszukiwarka nazwisk. Jacys chetni do pomocy przy budowie i gromadzeniu danych?

Iza29
Gość
Iza29

„Raport na temat rzekomej islamofobii w Polsce dla SETA przygotowuje od wielu lat zafascynowany islamem dr Konrad Pędziwiatr…”

Niech zgadnę… Żyd?

papuga
Gość
papuga

Bardzo dobrze że tak piszą o nas. Niech wiedzą, że nie mają tu czego szukać. Kadyrow w Czeczeni jak mu zarzucali, że pedałów prześladuje odpowiedział: ‚ My nie prześladujemy pedałów bo ich u nas nie ma (już nie ma)”. My to samo – my nie prześladujemy muslimów bo ich u nas nie ma (i nie będzie).

Klaus-Peter
Gość
Klaus-Peter

Trzeba gonić tych Owsików, bo to są źli ludzie.

dsad
Gość
dsad

Fobia zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, (…) Fobie wywoływane są przez pewne sytuacje lub obiekty zewnętrzne wobec osoby przeżywającej lęk, które w praktyce nie są niebezpieczne.

Zawsze to mówiłem. Wysokosc cie nie zabije, pająk raczej też, ale maczeta już może

Jakiestam
Gość
Jakiestam

Pędziwiatr niech lepiej spitala biegać po pustkowiach zamiast sie mieszać w nie swoje sprawy. ;]

Arar
Gość
Arar

Zwyczajny zdrajca. Historia i kultura jego własnego,rzekomo, kraju gnojowi przeszkadza!

Metalhorsie79
Użytkownik
Nowicjusz

Pędziwiatr powinien chyba pędzić do książek od historii. Gdyby nie bohaterowie narodowi to teraz by się raczej nie nazywał Pędziwiatr ale pewnie jakiś Snellwind. Jeśli mu tak bardzo przeszkadza wyznanie w Polsce i umiłowanie do tradycji to może zawsze wyprowadzić sie do Turków

Sh36
Gość
Sh36

„pamięć o bohaterach narodowych w przestrzeni publicznej” chłopie a raczej ty sz…. naród bez pamięci to stracony naród. pomyśl o tym. Dla mnie powinno być karane pyerdolenie takich głupot o których ty piszesz. Pasuje ci ?

antyahmed
Gość
antyahmed

Pędziwiatr dostał zarazy jaką jest lewactwo maximus to bardzo ciężki przypadek trzeba go wysłać tam gdzie tuska i POpaprańców do psychiatryka o zaostrzonym rygorze

Daniel
Gość
Daniel

Ciekawe dlaczego nie jestem uprzedzony do buddyzmu czy hinduizmu? Może dlatego że sa bardziej cywilizowane , to islamiści powinni szukać u siebie przyczyn tego że nie sa akceptowani.

haalard
Użytkownik
Nowicjusz

Czy Jan III Sobieski był islamofobem? Trzeba pokazać, że wcale sie nie odczuwamy strachu przed islamem – pogardę, obrzydzenie tak – strach nie. Polonofobię to mają czuć oni.

kokospoko
Gość
kokospoko

Czyli jest dobrze. Tak trzymać =]

michnikuremek
Użytkownik
Początkujący

Struś Pędziwiatr – myk, myk!!!! grin

Spisek
Gość
Spisek

A w raporcie o islamofilii w Polsce pierwszy na liście jest pędziwiatr. Wstyd i hańba.

wpDiscuz