Szef MSW: Musimy przyznać, że jesteśmy w stanie wojny

– Niemcy są w stanie wojny, nawet jeśli niektórzy ludzie nie chcą sobie tego uświadomić – powiedział dzisiaj lokalnej rozgłośni SR szef MSW Kraju Saary Klaus Bouillon po wczorajszym zamachu w Berlinie.

„Musimy przyznać, że jesteśmy w stanie wojny, nawet jeśli niektórzy ludzie, którzy zawsze chcą tylko widzieć dobro, nie chcą tego dostrzec” – powiedział niemiecki polityk.

Ten sam polityk jeszcze kilka miesięcy temu apelował, aby zakręcić kurek z pieniędzmi krajom, które nie chcą tzw. uchodźców. „Temu, kto depcze prawa człowieka, odmawiając przyjęcia rodzin uciekających przed wojną i unika wypełnienia swoich finansowych zobowiązań, zakręciłbym kurek z pieniędzmi” – wyjaśniał w lutym Bouillon.

PAP

41 komentarz do “Szef MSW: Musimy przyznać, że jesteśmy w stanie wojny

  1. Aaaaa i niech teraz odwoła się do tych słów na antenie i powie jeszcze raz tym samym krajom – 'Nie chcecie wojny u siebie? Płaćcie na wojowników dżihadu!’

   Wredny sukinsynu, żeby Cię szlag trafił, a rodzina zdechła z głodu, że takiego zakalca wydała na ziemię.

     1. @Passangerstanislawpaluch
      Możliwe, ale mnie on przypomina twarz Mike’a Starr’a grającego postać Big Mike’a z filmu „Na zabójczej ziemi” gdzie dostał bęcki od Steven’a Seagal’a.
      A co do Bergoglio to usilnie pracuje on nad tym aby nasze życie na ziemi zamienić w piekło. Dosłownie. Więc myśl tam jest, tyle że nie jest to myśl, z której my byśmy się cieszyli. W moim przekonaniu jest to człowiek wprost prowadzony przez szatana. Anty-papież to trochę mało powiedziane.

     2. Też mu do końca nie ufam. Nie trzyma się doktryny kościoła . I te jego- bona sera- na powitanie. ???????

  1. @Anka
   Z „Frondy” („http://www.fronda.pl/a/wojciech-sumlinski-polska-ciezarowka-wjechala-w-tlum,84081.html”)
   Fragment:
   „Przypomniałem sobie ten przekaz w kontekście tragedii w Berlinie, gdzie – jak słyszę od moich znajomych z Niemiec, u których bywałem na zaproszenia na spotkaniach autorskich – już słyszalny jest medialny przekaz, według którego „polska ciężarówka wjechała w tłum”. Oczywiście ciężarówka była tak samo „polska”, jak „polskie” były obozy koncentracyjne, ale idę w zakład o dobre wino, iż taki właśnie przekaz pójdzie w świat. I po pewnym czasie nikt już nie będzie pamiętał, że „polską” ciężarówka” kierował islamski terrorysta…”

 1. Tworzyc infografiki prosze Panstwa aby pokazywac spoleczenstwu kto gdzie stal gdy opluwano Polske od polowy zeszlego roku a kto dzis nam przyklaskuje. Propagowac trzeba te wwiedze aby tacy ludzie nie zasiadali wiecej w organach podejmujacych jakies wazne decyzje.

 2. Widać wyraźnie ze szczur chce uciec z tonącego okrętu. A Merkel cały czas wrzeszczy: ” To nic że okręt tonie ale ster nadal w naszych rękach”
  Myślę że to powiedzenie pasuje do obecnej sytuacji.

 3. PANIE ,,BULION,,!!!LEPIEJ PÓŻNO NIŻ WCALE,,,ALE JAK NA TAKĄ SZYCHĘ TO ….DŁUGO TO TRWAŁO!!!!WOJNĘ TO ONI WAM WYPOWIEDZIELI I TO OFICJALNIE A WY CIĄGLE JAK OBŁĄKANI O TYCH BIEDNYCH UCIEKINIERACH…..MAJĄ WAS ZA
  NAIWNIAKÓW DO DOJENIA I ZABIJANIA,ALE WY TEGO NIE CHCECIE PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI!!!!ZROBILIŚCIE SWOJEMU NARODOWI NIEZŁE POLE WALKI..
  CZYŻBY MAKRELA MŚCIŁA SIĘ ZA 2 WOJNĘ?????KIM ONA JEST?????ALE ROBI Z NIEMCAMI CO CHCE!!!!

 4. Już tłumaczę. On miał na myśli, że Niemcy są wstanie wojny z prawicowymi ekstremistami :). Przecież islam jest częścią kultury Niemiec, a z własną kulturą by przecież nie mieli żadnej wojny.

  1. @Tom
   I to prawicowi ekstremiści są odpowiedzialni za te ataki terrorystyczne. W końcu choinki, szopki bożonarodzeniowe i w ogóle Święta Bożego Narodzenia są brakiem tolerancji i są oznaką ciemiężenia biednych „uchodźców” co to za ostatnie oszczędności przybyli w spokoju „swój” chleb jeść… Te wredne prawicowe szowinistyczne świnie tylko prowokują pokojowych muzułmanów do nerwowych reakcji. I tylko wyrżnięcie prawicowych ekstremistów przyniesie pokój ludziom wszem. Czyż to nie dobra nowina? I nawet sam naczelny imam Bergoglio jest tego samego zdania.

 5. Tymczasem w niem. stacji TV ARD od 12.00 do 15.00 nieprzerwany ciag przelewania z pustego w prozne..ale dopiero na Himalaje hipokryzji i zaklamania wspiela sie Makrela ubolewjac nad losem swoich rodakow na ktorych sama sprowadzila ich mordercow.Pod koniec zas epistoly ktora wyglosila placzliwym glosem wyrazila zdziwienie ,ze pomimo zaangazowania Niemcow w pomoc nachodzcoem nie spotyka sie to z nalezna wdziecznoscia ze strony ,ktora sie te pomoc udziela! Dalej nieco stwardnialym tonem bunczucznie wykrzyczla ,ze Niemcy nie chca zyc w strachu i stressie pomijajac taktownie ,ze to wlasnie ona sama te katasrofe na Niemcow sprowadzila.Szef CSU Seehofer nie byl az tak dyplomatyczny i w koncu jasno zazadal z drastycznej zmainy kursu w polityce imigranckiej.Naturalnie nigdzie nie pokazano wypowiedzie szefowej Afd petry ,ktora oskarzyla makrele o sparwstwo w dokonanej wlasnie zbrodni.Slowa te znalazly sie w telegazecie hol. Tv!

 6. Wierszyk nie mojego autorstwa, znalazłem gdzieś kiedyś w komentarzach:

  Drewnianą łodzią w syfie i gnoju
  Płynie do Europy „religia pokoju”
  Śniade chłopaki, również z Maroka
  Będą mordować w imię proroka
  Gdy tylko na plażę wylezą te hordy
  By żądać zasiłków otworzą swe mordy
  Zdrowy rozsądek tutaj podpowiada
  By zepchnąć do morza tegoż darmozjada
  Lecz Unia zawzięcie broni tych śmierdzieli
  I spory zasiłek chętnie im przydzieli
  Żyją więc sobie w nieróbstwie Araby
  Obmacując nagminnie europejskie baby
  Ich prawo surowe! Bikini potępia
  Lecz gwałcić dziewczynki to dla nich rzecz święta
  Niejeden naród łeb w piasek chowa
  Gdyż boi się powiedzieć na nich złe słowa
  O mowę nienawiści lewak go oskarży
  I pójdzie do więzienia, obrony szans żadnych
  Lecz to tchórzostwo wnet ich wykończy
  I czas ich rządów szybko się zakończy
  I na nas Polaków spadnie znów wyzwanie
  By uratować Europę, Narody i Wiarę

 7. Ajajaj taki islamofobiczny minister. No no no
  :-))))) wysłać przymusowo tych posłów po i n protestujących do brukseli .Oni się przecież wzajemnie kochają. Koderastów z ulicy do syrii nie bronią demokracji. :-))))

 8. Panie Bulion! Było od roku czytać ndie albo inne polskie niezależne serwisy, to by Pan to wiedział już dawno temu. Przy okazji, Panie Bulion, należą nam się przeprosiny za wcześniejsze zagrywki Pana i Pańskich rodaków wobec nas.

 9. No właśnie. O co mu chodzi? Czy Niemcy wypowiedziały komuś wojnę, czy ktoś bliżej nieokreślony wypowiedział wojnę Niemcom? Albo sami gubią się we własnych „narracjach” albo tacy goście jak on z premedytacją sypią piasek po oczach twierdząc że ” jesteśmy w stanie wojny”.

Dodaj komentarz