UE chce obozów uchodźczych w Afryce – lewica protestuje

Ministrowie Spraw Wewnętrznych części krajów Unii Europejskiej spotkali się na Cyprze, by rozmawiać o europejskim kryzysie imigracyjnym. Propozycją jego rozwiązania było stworzenie w Afryce Północnej finansowanych przez UE obozów dla tzw. uchodźców.

Propozycja budowy obozów w Afryce Północnej miałaby służyć ograniczeniu napływu imigrantów do Europy. Plan zakłada kierowanie ich do miejsc bezpiecznych do życia, bez konieczności sprowadzania ich na Stary Kontynent. W obozach opieką nad tzw. uchodźcami zajęłyby się organizacje pomocowe, między innymi dedykowana temu celowi agencja ONZ-u.

„Ludzie transportowani przez przemytników powinni być ratowani z ich rąk i przemieszczani w bezpieczne miejsca, jednak z tych miejsc do Europy powinni trafiać tylko ci wymagający ochrony” – powiedział minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere.

Najczęstszym szlakiem przepraw morskich do Europy jest trasa między Libią a Włochami. Unia chce ukrócić proceder przemytu ludzi, przyjmując jedynie osoby określane jako „faktyczni uchodźcy”.

Obozy przyjmujące imigrantów w Libii lub jednym z krajów ościennych miałyby być prowadzone przez agencje UNHCR (Agencja Imigracyjna ONZ) lub IOM (International Organization for Migration).

Pomysł spotkał się z krytyką, ponieważ Libia pogrążona jest w chaosie po śmierci Muammara Kaddafiego. Lokowanie w niej imigrantów mogłoby też okazać się pogwałceniem prawa międzynarodowego, które zakazuje odsyłania ludzi do krajów, w których ich życie może być zagrożone. Część lewicowych polityków europejskich określiła plan jako „nieludzki, cyniczny i nie do zaakceptowania”.

Cornelia Ernst z frakcji Nordyckiej Zielonej Lewicy w Parlamencie Europejskim stwierdziła, że „więcej uchodźców będzie uwięzionych w Afryce Północnej, gdzie grozić im będzie ryzyko tortur, gwałtów i innych form przemocy”. Tymczasem w trakcie przepraw przez Morze Śródziemne tylko w zeszłym roku utonęło około 4500 osób.

źródło: tv republika/al jazeera

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

70 komentarz do “UE chce obozów uchodźczych w Afryce – lewica protestuje

  1. Juz jakiegos lewackiego robaka prawda zabolala bo napapral czerwonym minusem. Smiec lewacki, parch spedalony. Wszarze z PO i nowoczesnej raz dwa by nam zalatwily takie obozy na Polskiej Ziemi.

  2. Lewactwo chce ich ściągać bo taki ma plan, NWO … Wszyscy lewacy są powiązani z tymi organizacjami. No i ściągają ich bo później dadzą im prawa wyborcze i dzięki nim tylko będą mogli wygrać bo normalni ludzie zagłosują na prawicę. Lewicy po prostu nie zależy na rozwiązaniu tego problemu a na rozlaniu go na wszystkie kraje Europy.

  1. @ABC Kto ma płacić za nic nierobienie ten socjal Afryce? I dlaczego to ma być znowu biały człowiek? Kto, kiedy, gdzie i jakim prawem stworzył takie prawo, że Europa musi utrzymywać Afrykę?

   1. To trochę dyskusyjna sprawa , z tym białym człowiekiem. Chcąc być sprawiedliwym to trzeba pamietać o niewolnictwie i wyzysku Czarnego Lądu przez białego , chciwego człowieczka. Kolonializm stworzył zacofanie a potem Biały Człowiek żywił pół Afryki dajac jedynie przysłowiową rybę a nie wędkę do jej połowów , ucząc przez to lenistwa i roszczeniowej postawy wobec Europy. Temat nie jest prosty i nie sposób jednoznacznie na to wszystko odpowiedzieć. Moim zdaniem dużą winę ponoszą państwa kolonialne , ale największym winowajcą jest ponadnarodowy , chciwy bankster. Bankster , który nadal robi swoje bez żadnego strachu o konsekwencje. Chcąc poprawić losy swiata , trzeba dotrzeć do drobnej grupki posiadaczy ponad 80 % światowych bogactw i pozbawić ich zagrabionego przez lichwę bogactwa. Trzeba zakazać działalności wszelkich fundacji i ustanowic takie prawo , które zabezpieczałoby świat przed nadmiernie bogatymi bo oni zawsze będą źródłem wszelkiej podłości. Tyle w skrócie , bo mógłbym pisać jeszcze cały miesiąc a i tak powiecie , że to utopia . Kończę więc , szkoda nafty……..

    1. Kolonializm i niewolnictwo to stare czasy i nie ma co tego wypominać obecnej Europie bo już w tym temacie sporo powiedziano i napisano. Po odejściu mocarstw kolonialnych większość państw w Afryce utrzymywało się jako tako tylko i wyłącznie dzięki dyktaturom i pomocy z USA bądź z ZSRR lub czasem innych krajów (Chiny, RPA, Francja). Kiedy upadł mur berliński, komunizm i ZSRR i zaczęto wprowadzać demokrację, wolność polityczną i prawa człowieka w państwach Afryki wtedy wszystko już zupełnie się tam zawaliło. O czym to świadczy ?

     1. @Gandalf : A i owszem , kolonializm i niewolnictwo to stare czasy , ale zrodziły skutki o których nie wolno nam zapominać roztrząsajac dzisiejszy wpływ Afryki na Europę. Na ten temat może i napisano duzo , ale zrobiono niewiele by zniwelować zło , które wytworzył kolonializm. Sam piszesz , ze Afryka próbowała sobie radzic sama , ale i to zniszczono. Czy wiesz , jakim bogatym krajem była Libia pod rządami płk. Kadafiego ? Czy wiesz , jak system który stworzył Kadafi był prospołeczny ? Czy wiesz chociazby o całym , wartym miliardy dolarów systemie zaopatrzenia Libii w wodę ? Czy bierzesz pod uwagę fakt , że dyktatury ( lewackie pojęcie , nie moje ) Kadafiego czy Husseina były jedynym sposobem utrzymania tej islamsko-afrykańskiej dziczy w ryzach ? czy wiesz , ze tzw. Arabska Wiosna była wytworem wielkiej , swiatowej finansjery nakierunkowanej WYŁACZNIE na likwidację dobrobytu i wytworzenie sytuacji w której potrzebna bedzie broń i tzw „pomoc” ??? Jesli tego nie wiesz , polecam dokształcanie smile ! I dalej nie piszę , bo jak już uprzednio stwierdziłem , szkoda nafty……

     2. Ale ja pisałem przede wszystkim o czarnej Afryce a nie jej północnej czyli arabsko-berberyjskiej części. Libia przetrwała prawie bez żadnych zakłóceń koniec zimnej wojny i odnalazła się w nowej rzeczywistości bo była dobrze rządzonym państwem głównie dzięki charyzmatycznej osobowości Muammara Kaddafiego. Jedyny uszczerbek niosły sankcje ekonomiczne narzucone pod presją USA i Wielkiej Brytanii w związku z kłamliwym oskarżeniem o zamach w Lockerbie (proces poszlakowy który nie wyjaśnił w 100% czy za zamachem stali oficerowie libijskich służb specjalnych). Nie musisz mi tego tutaj wykładać bo temat znam dobrze. Dla mnie rozwalenie Libii to jedna z największych zbrodni marionetek światowej finansjery czyli Obamy, Camerona, Sarkozego i Clintonowej. Sam Kaddafi powiedział kiedy NATO zaatakowało jego kraj, że jeśli upadnie stabilny rząd i Libia pogrąży się w chaosie to niekontrolowana fala migrantów zaleje Europę. To było w marcu 2011 roku. Co się stało latem 2015 dobrze wiemy.

     3. A więc szacun Gandalfie za wiedzę smile !! Szczerze , bo wielu tutaj piszących jej nie ma. Dopowiem Ci tylko tyle , że jezeli boli Cię ręka , to nie tylko ręka choruje. Cały organizm ma problem , i własnie tak postrzegac nalezy afrykański problem. Zauważ na marginesie , co robi korporacyjna medycyna w przypadku chorej ręki : otóż leczy Ci TYLKO RĘKĘ stosując jedynie blokery bólu i sanację miejscową. Tak w ogóle to masz byc chory i uzalezniony od ich produktów farmaceutycznych. Ten sam przymiar zastosuj nie tylko wobec Afryki , ale wobec całego swiata ! ( i znów kończę , bo temat zbyt obszerny a nafty mało wink ) …..

     1. Droga bkkkk : zapytam tak ….A komu ci najwieksi arabscy handlarze niewolników sprzedawali swój towar ? Czy nie był to biały chciwus ?? Nie ma popytu to nie ma podaży , i tyle w temacie bo nafta mi się już kończy…..

    2. @Passangerstanislawpaluch Mieszasz wszystkie możliwe wątki byle tylko pogrążyć i zrzucić winę na białego człowieka. A ja się z Tobą nie zgodzę. Cyt. „Kolonializm stworzył zacofanie a potem Biały Człowiek żywił pół Afryki…” A może jest odwrotnie? To dzięki kolonistom Afryka w niewielkim procencie ucywilizowała się? Cóż było w Afryce cywilizowanego, że trzeba było białego człowieka aby ich wepchnąć w zacofanie. Jak ta Afryka była oświecona, co stworzyła przed białym człowiekiem? Jaki przemysł, naukę, sztukę, cywilizację itd.? To koloniści pokazali i nauczyli pisać i czytać te dzikie plemiona, to koloniści pokazali im jak wygląda ubranie, książka, uprawa ziemi itd. Handel niewolnikami i niewolnictwo było także w Europie i kogo mamy za to obciążyć winą? Nie oznacza to, że staram się usprawiedliwić handlarzy niewolników, którymi byli przede wszystkim Arabowie, Żydzi a największymi kacykowie Afryki, którzy prowadzili ciągle między sobą walki plemienne. To faktycznie długi temat. Zupełnym nieporozumieniem jest przeskakiwanie na temat dyktatorów północnej Afryki jak Kadafii i inni. Fakt, Kdafi trzymał za gębę blisko gleby tą dzicz. A dlaczego? Ano dlatego, że wiedział, że to tylko dzicz i zrujnuje wszelkie zdobycze Libii i zrujnuje kraj. Uważasz się za wielkiego znawcę tematu, a mieszasz wszystkie wątki i tak naginasz fakty, nie wspominając o innych – Tobie niewygodnych, byle tylko udowodnić i zrzucić winę na białego człowieka, „zapominając” o zasługach jakie biały człowiek zrobił na rzecz Afryki. Zawsze uważałam, że Europa niepotrzebnie pomagała i pomaga Afryce, bo to ich rozleniwiło i efekt tylko był taki, że czarni chcieli mieć to co biały człowiek bez wysiłku. Nie czarujmy się. Tam nie było i nie ma do tej pory żadnej cywilizacji i te dzikie obyczaje, „kulturę” (choćby obrzezanie dziewcząt), gwałty, brak empatii, chore plemienne wojenki itd. przenieśli do Ameryki a teraz do Europy, która jest realnie zagrożona tą dziczą i wszystkim co ze sobą niesie – łącznie z chorobami. Europa przyjmując bez żadnych ograniczeń tą dzicz cofnie się w rozwoju pod każdym względem. Dojdzie do niszczenia białego człowieka, aż do zupełnego wyeliminowania tylko dlatego, że dzicz będzie chciała przejąć wszystko co do nas należy. A jak już przejmą i upoją się chwilowym zwycięstwem to zniszczą wszystko, bo nie potrafili nic wytworzyć ani stworzyć i znowu wrócą do swoich „tradycji” latania w spódniczkach z trawy/liści i mieszkania w słomianych chatkach. Kogo wtedy obarczysz winą za cofnięcie się czarnych, skoro białych wykończą i zniszczą wszystko co biały człowiek wytworzył?

     1. Napiszę Ci krótko , bo temat faktycznie jest zbyt trudny by zgłębić go rzetelnie ujawszy w forumową dysputę. Masz rację – „mieszam wątki” , ale tylko po to by pokazać że biały człowiek nie jest w tym wszystkim bez winy , do czego czasem trudno jest się przyznać. Nie oznacza to , że za zaistniały stan rzeczy obarczam jedynie białą rasę. Zgadzam się z wszystkim co napisałaś powyzej , jednak rzetelność oceny wymaga spojrzenia na temat także od strony „czarnych” argumentów. A co do znajomości tematu , to wszystkich rozumów nie pozjadałem i moja wiedza ma raczej charakter ogólny . Pozdrawiam smile !!

 1. Taka mała dygresja odnośnie tematu artykułu, bo dla mnie UE=lewica…
  @ABC Wyjąłeś mi to z ust… Jeśli stać ich na przedostanie się do Europy, to pewnie będzie stać na dotarcie do obozów w Afryce. Niektórzy mieliby blisko…

 2. Im szybciej przestanie istnieć ta lewacka Unia tym lepiej dla Narodów Europy. Dlaczego Europa ma zajmować się pomocą dla agresywnych i roszczeniowych intruzów dokonującymi inwazji z terenu Afryki głównie z państw gdzie nie ma żadnych konfliktów zbrojnych ?

 3. Jak najszybciej zdławić liber-lewactwo, zmienić prawo, postawić przed sądem i dać do wyboru – szubienica albo pozbawienie obywatelstwa i wywalenie do Afryki. Niech tam siedzą ze swoimi ubogacaczami, niech ich tam indoktrynują. To jedyny sposób żeby ocalić cywilizację. Zniszczenie liber-lewactwa.

   1. @Ciesli84 Żeby było jasne. Ja nie chcę krzywdy tych ludzi. Nie chcę żeby pazerne korporacje dymały ich w ich własnych krajach, popierały tam skorumpowanych bydlaków, którzy za kasę dla siebie wyprzedają im surowce za bezcen. Niech oni tam sobie żyją i robią co chcą. Tu jednak są zagrożeniem dla naszej cywilizacji. Poprzez ich masowy napływ nie tylko im nie pomożemy ale wręcz pozwolimy na upadek naszego porządku, przez co doprowadzimy nasze kraje do poziomu ich quasi-państw.

    1. @easyrider myślę, że nikt tego nie chce. Niech żyją dalej u siebie i sobie robią co chcą. Są zagrożeniem i to dużym, ale wszystko przez naszych europejskich polityków którzy prowadzą polityke taką a nie inną. Kto na zdrowy rozsądek daje obcym socjal i to nie mały, mieszkania itp. gdzie oni nie przepracowali tutaj ani jednego dnia! A dostają więcej jak ja zarabiałem legalnie pracując w Niemczech. Też nie chce krzywdy ludzi, wole im pomagać jak szkodzić, ale tylko ludziom. Oni mają mózgi wyprane islamem, im się powinno robić to samo co oni nam (no prawie to samo, może troche inne metody) to może by zrozumieli, chociaż wątpie. Ich myślenie – chcą nas wybić z jednej strony a z drugiej żyć naszym kosztem i z naszych pieniędzy. To jak nas braknie to kto im zapłaci/pomoże ?

 4. Widac, ze sie lewackim rzadom pod dupa pali, oni dobrze wiedza, co ich polityka oznacza w najblizszych latach. Na gwalt szukaja wyjscia …..awaryjnego.
  Wszyscy chca sie nagle swych „ulubiencow” pozbyc, patrz Szwecja, Niemcy, Dania, itd.
  Mam nadzieje, ze Aniela nie ubzdurala sobie, ze ten nadmiar szwedzich ciapatych wcisnie do Polski. Aktualnie byla w Szwecji, a wybiera sie do Polski, zmora.

  1. Moim zdaniem najlepszym wyjściem są po prostu szczelne granice, bez jakiegokolwiek sponsoringu, bo będą to wykorzystywać bez końca. Od lat Europa finansuje Afrykę i czy coś się zmieniło? nic, może mogli więcej płodzić dzieci.
   Dlatego szanuje Trumpa! Mur i co że drogi, ale sprawa załatwiona. Pzdr

   1. @Dem
    Też podzielam Twoje zdanie, niby czemu mamy finansować jakieś obozy? Kto nas finansuje? Za robotę niech się nieroby wezmą i budują dobrobyt u siebie w krajach. Możemy im pomóc oczywiście… dobrym słowem i radą.
    A podłe lewactwo też może im pomóc, są przecież ekspertami w hamowaniu przyrostu naturalnego, wysłać ich na Czarny Ląd niech działają w tym temacie. Nikt tutaj po nich płakał nie będzie.

    1. Powinno się wywalić z Europy szczególnie zachodniej, północnej i południowej tych wszystkich lewaków, komuchów, czerwonych zielonych, socjalistów, socjaldemokratów, demoliberałów, lewicowych liberałów, liberalnych i lewicowych chadeków. Całe to polityczne towarzystwo miłujące multi-kulti i politpoprawność powinno wylądować gdzie na Bliskim Wschodzie albo na czarnym Lądzie im dalej od Europy tym lepiej. Tam niech się ubogacają kulturowo między tymi dzikimi i prymitywnymi ludźmi dla których cywilizacja to tylko nachalne, bezczelne branie wszystkiego co przyjemne a nie dawanie od siebie czegoś pozytywnego i twórczego.

   2. No oczywiście, że się zmieniło. Przybyło Afrykańczyków. Myślą, że skoro Europa im od lat pomaga to w Europie wszystko jest za darmo i rośnie na urodzajnych drzewach dobrobytu. Na filmach oglądają, że w Europie nikt nie pracuje, biznesmeni w gangach od Armaniego wyłącznie rozmawiają przez telefony ze swoimi pięknymi kochankami, a seksowne sekretarki na szpilkach do nieba, mrugają rzęsami. Na filmach interesy załatwia się w eleganckich restauracjach i bogatych przyjęciach, a w tle toczy się jakieś prozaiczne życie, o którym właściwie niewiele wiadomo. Dziwisz się ludziom, którzy sami nie wymyślili nawet osłony na nogi ( coś w rodzaju butów), że chcą do takiego świata? Pokaż czteroletniej dziewczynce Barbie w różowej, błyszczącej sukience, a zobaczysz bezcenny wyraz zachwytu. Wyobraź sobie, że dla tych imigrantów jesteśmy jak taka Barbie. Tylko na filmie, po rozwodzie to Barbie dostaje dollhouse i różowe auto, a w realu odwrotnie.

   3. @Dem Uszczelniać trzeba i to bez dwóch zdań ale samo w sobie, takie rozwiązanie jest tylko jednym z półśrodków. To co już się tutaj wlało, to co przebywa tu na podstawie liber-lewackiego prawa, to już jest dla nas śmiertelnym zagrożeniem. Dlatego wraz z uszczelnieniem musi pójść zrobienie porządku wewnątrz. To jednak nie będzie możliwe bez delegalizacji liber-lewactwa. To są niszczyciele naszej cywilizacji i dlatego muszą być potraktowani jako zdrajcy i wichrzyciele. Bez tego nawet nie ma co myśleć o skutecznym odparciu inwazji. A to jest inwazja, największa z jaką biała Europa miała do czynienia w dziejach.

  2. Był taki jut spinelli, ostatnio ssurwa,fujolland,i jeszcze jedno gówno kładli kwiatki na jego grobie. to jego plan jest realizowany aby hamerykanskie rzydow moglo rządzić un jako jednością.unia to kołchoz.a imigranci mają być do rozpętania zamieszek

  3. „Ministrowie Spraw Wewnętrznych części krajów Unii Europejskiej”, słowo klucz części, części niewtajemniczonej w to co się tu (UE) dzieje. Lewica jest wierzchowcem globalistów, mówi zwykle to, co reprezentuje interesy swoich panów. Tak uważam, to oczywiście teoria spiskowa ale ostatnio co raz bardziej mi te puzzle pasują do siebie.
   Może być też tak, że ONZ faktycznie stworzy coś takiego. Jeżeli tak, to uważam, że jedynym powodem będzie potrzeba stworzenia naprawdę dużego punktu rekrutacyjnego. Dla celów globalistów nie ma potrzeby przywozić do UE osób; wykształconych, i pokojowo nastawionych chrześcijan (później trzeba takie osoby odsyłać – szkoda kasy).
   Orban poważnie opóźnił gromadzenie uchodźców w Europie. To może wymusić zmianę strategii na bardziej wydajną, co oczywiście pomoże ludziom przejrzeć na oczy.
   A co do celu, chodzi o zastąpienie rdzennego społeczeństwa, ludnością napływową. To akurat nie jest już chyba teorią spiskową? Teorią spiskową jest natomiast metoda jaka zostanie użyta do tego celu, podobno ma dojść do ludobójstwa. To akurat wydaje się „rozsądnym” rozwiązaniem biorąc pod uwagę, że świat skręca na prawo, czas się kończy.
   Dożyliśmy do wielkiego finału, stawiam na naszych razz

   1. Globaliści sterują lewactwem a lewactwo za pieniądze globalistów sprowadza do Europy islamistów i całą pozaeuropejską barbarzyńską dzicz najgorszego sortu. To jest plan zniszczenia białego człowieka, chrześcijaństwa (głównie Kościoła katolickiego) i państw narodowych w Europie. Globalna mafia banksterska której głównym ośrodkiem decyzyjnym jest Wall Street poniosła jednak dotkliwą klęskę gdyż jej kandydat na prezydenta znana oszustka i złodziejka Hillary Clinton która popierała taki plan przegrała wybory. Zwycięstwo Trumpa sporo namieszało i być może tajna koncepcja zniszczenia Europy zostania zatrzymana.

 5. Jak UE oraz Swiat, bo przeciez wszedzie sa zbiorki na Afryke,chce pomoc to niech przeniesie czesc produkcji do krajow w ktorych jest nedza. Ludzie otrzymja prace.
  Niech ci wszyscy lewicujaco-protestujacy wyjada do krajow afrykanskich i ucza, edukuja. Oni nie potrzebuja nie wiadomo jakiego profesora, to nie Yale. Niech odadza polowe swoich pieniedzy na edukacje, akomodacje juz obecnych. Niech dadza im prace.
  Chodza na prostesy, gadaja, nie ze swojej kieszeni chca dawac. O humanitaryzmie! Niech popatrza na Indie i tysiace zniewolonych dzieci, glownie sierot. Korea Polnocna i totalne pranie mozgu obywateli. Tam wolnosci nie maja nie tylko kobiety, mezczyzni tez. Nikt nie jest wolny. Sytuacja kobiet w krajach muzulmanskich jest gorsza niz w sredniowiecznej Europie. Niech sie przejda ulicami wiekszych miast i zobacza jak ludzie w smietnikach grzebia. Nie tylko pijaczek, bardzo czesto staruszkowie, a i mlodzi zaczynaja zagladac bo moze butelki sie znajda.
  Nie czarujmy sie Panowie i Panie. Kolorowe rysunki kreda, kwiaty i tance sa cudne, ale nie pomoga zmienic rzeczywistosc. Chcecie pomagac, ale nie macie planu. Zapraszacie, dajecie nie za swoje, nie rozumiecie ekonomii oraz gospodarki, nie kalkulujecie co moze sie zdarzyc. Wszystkie propozycje odrzucacie, ale swoich nie przedstawiacie.

 6. A nie lepiej wysyłać im ten niemiecki (pełny!) socjal prosto do ziemianek w Afryce? Tam siła nabywcza 2000 Euro jest ogromna. Hmmm… tylko jak przewieźć tam MILIARD Mercedesów i BMW?

 7. Na to jest juz za pozno, mamy kilka milionow tykajacych bomb zegarowych w EUrpie, nalezaloby ich wszystkich do tych „stref” deportowac, poza tym padlo tam jedno slowo kluczo „poza tymi ktorzy wymagaja ochrony” no sorry, ale kazdy z nich bedzie sie upieral ze wymaga ochrony, moim zdaniem to jest kolejny sposob lewactwa na defraudowanie pieniedzy podatnikow, poniewaz takie obozy nie maja racji bytu, mialyby gdyby straz wybrzeza wylapywala ich na morzu i odwozila do Afryki do tych bezpiecznych obozow a nie do Europy, wtedy oni zobaczyliby ze. ryzyko przeprawy przez moze jest bezcelowe. Nikt juz chyba (nikt normalny) nie ma zludzen ze ci ludzie uciekaja do nas przed wojna, jada doic socjal i zyc na nasz koszt, przeciez mowia to na kazdym kroku … zreszta widac co robia

 8. Po upadku komunizmu w Europie, swiat mial okazje na calkowicie zdelegalizowanie tej chorej ideologii. Co ten swiat zrobil? NIC. A oni maja sie dobrze, coraz lepiej . Obrastaja w piora, dra ryje i siegaja po wladze. Wystarczy zobaczyc co sie powoli dzieje w Niemczech. Jesienne wybory pokaza kto ma wladze. Te czerwone bydlo juz zawiazalo przymierze miedzy SPD, Grüne i Linke. I przejma wladze bo koalicja CDU/CSU przez fatala polityke Merkel nie ma zadnych szans. Nie zawiaze koalicji z zadna z parti. Bo z kim z FDP, a z AFD nie wypada. Komunizm wraca wielkimi krokami do Europy.

  1. Lewackie bydło to nie tylko SPD, Zieloni i Lewica. To także pożyteczni idioci z CDU i FDP których kierownictwa partyjne zostały opanowane przez lewaków. I dlatego taka a nie inna jest aktualnie polityka niemieckiego rządu kierowanego przez ex-szefową komunistycznej młodzieżówki z byłej NRD i dawnej rzeczniczki prasowej ostatniego premiera NRD który okazał się tajnym współpracownikiem Stasi. Pewnym odstępstwem wykazuje się siostrzana partia CDU w Bawarii – CSU która zawsze była bardziej konserwatywna i bardziej prawicowa niż CDU więc nie uległa takiemu zlewaczeniu. Jedyna normalna partia polityczna która sprzeciwia się nielegalnemu napływowi kolorowych migrantów socjalnych, szaleństwu multi-kulti, terrorowi politycznej poprawności i islamizacji Niemiec to AfD (Alternatywa dla Niemiec).

 9. A ja myślałem, że w Libii jest wzorowa amerykańsko-francuska demokracja!?? Poza tym pseudouchodzcy zamiast na końcu afrykańskiej trasy skręcić do Egiptu czy Tunezji, to idą do Libii …czyli nie szukają bezpieczeństwa, a jedynie kontaktu z przemytnikami …i to już ich dyskwalifikuje. Zdyskwalifikowało nawet wcześniej, bo większość idzie przez pół Afryki i liczne kraje (Murzyni)

    1. To była długo przygotowywana operacja zachodnich służb specjalnych z CIA na czele. Żeby dobrać się do Libii i obalić Kaddafiego najpierw wywołali bunty ludności w dwóch krajach ościennych gdzie rządzili prozachodni skorumpowani dyktatorzy w Tunezji – Ben Ali i w Egipcie – Mubarak. Pozbyto się dwóch skompromitowanych satrapów wprowadzając przejściowo pod pozorem demokratyzacji zamieszanie w tamtejszych służbach co ułatwiło przerzucenie dywersantów i terrorystów do Libii. Ponieważ w tej ostatniej nie udało się podburzyć ludzi wykorzystano wiec wariant siłowy z użyciem strzelania do bezbronnych ludzi na ulicach. Snajperzy francuscy i brytyjscy zostali przemyceni przez granicę egipską i tunezyjską a zaciekli wrogowie Kaddafiego z libijskiej al-Kaidy dostali broń do ręki i uzyskali możliwość rozpętania zbrojnej rewolty stając się de facto najemnikami CIA i NATO.

 10. ale jak to tak obozy w Afryce eek a gdzie ci biedni uchodźcy bedą molestować białe europejki ? gdzie będą kupować ubrania od hugo bossa ? gdzie będą korzystać z darmowego wi-fi ? czy też bedą mogli jeździć za darmo taksówkami ? gdzie bedą chodzić na dyskoteki ? Czy da się ubogacać na odległość ? tyle pytań …tyle pytań…

 11. O „uchodzcach” z Somalii często słyszymy. Rzut oka na mapę i widać, że muszą z Somalii iść przez Etiopię lub Kenię(by obejść góry). Oba kraje są bezpieczne i tam kończą oni być uchodzcami!

 12. Nie rozumiem, jakimi skurwysynami musza byc Ci wszysycy protestujący lewacy, którzy pozwalają na zabijanie, gwałty, rozboje powodowane przez imigrantów w europie, ale zaczynają sięstawiać, gdy to samo grozi tym islamistom

 13. Uwielbiam patrzeć jak lewizna tak się pieni, jak jasny chooj ich strzela, gdy ktoś ma inne poglądy niż oni. Kocham tę ich „demokrację”, która jest demokracją tylko wtedy gdy działa ona wg ich zasad, po ich myśli, a gdy demokratycznie wybrany rząd/prezydent dochodzi do władzy ale nie jest on nich to płaczą, kwiczą, lamentują, że demokracja jest łamana. Kiedy i jak to się stało że te lewicowe mendy doszły do władzy i dlaczego pozwolono im się tak rozbestwić? Może się mylę, ale wydaje mi się że pomału (mam nadzieję, że nie za późno) kierunek polityczny się zmienia i zaczynamy zmierzać w prawą stronę. Oby tylko zatrzymać się w odpowiednim momencie, bo skrajności w żadnym wypadku nie są dobre.

 14. I co niby oni mają robic w tych obozach ? Czekać na cód jak cieć na chałdzie żwiru ? Kolejny pomysł z dupy bo już mają obozy w Somalii i co – siedlisko wszelkiej patologii. Czemu te pseudo prawicowe rządy maja takie zjebane pomysły ? Z jakiej racji ktoś ma dorosłych ludzi przetrzymywać w obozach bez podstawy prawnej. Czy to nie są wolni ludzie ? przecież czerwona stonka i pseudoliberałowie tak walczyła o ich wolność. Jedyne wyjsie to pilnowanie granic i odstawianie pastowanych do afryki na wybrzeże tam skąd wyruszyli. Chyba że przy budowie tych obozów znowu bedzie mozna cos ukraść a frajer europejczyk zapłaci.

 15. Coraz wyraźniej widać że glównym problemem Europy i Europejczyków nie jest agresywna lecz prymitywna islamska dzicz.Głownym wrogiem nie jest nawet ogłupiałe choć rownie agresywne lewactwo.Odwiecznym wrogiem Europejskiej Cywilizacji i Europejskich Narodów jest żmijowe plemie sterujące lewactwem,środowiskami dewiantów,genderystow,feministek czy muslimskim motłochem i dążące do wyniszczenia Europejczyków.

 16. Nie mi ktoś podpowie lub odpowie na jedno proste pytanie. Dlaczego tylko i czy w ogóle EUROPA ma obowiązek opieki nad ta bandą darmozjadów z popapranymi deklami?? Czy to są nasi bracia??? No pytam się , dlaczego mamy łożyć na naszych oprawców miliardy Euro ??? Kto nam to nakazuje ?? Bo jakoś nie widzę zaangażowania Azji, Australii, Ameryki … To jest chore , 2 mln półdebili muzułmańskich, którzy oficjalnie głoszą nienawiść do europejczyków, gwałcą nasze kobiety i nasze prawa , żądają szariatu w Europie, wysysają miliardy z naszego systemu, nakazują nam ż+yć tak jak oni , atakują nasza wolność , śmieją się z naszej naiwności mówiąc ,że „islam to religia pokoju”. A my co , my ich witamy jak wybawców . Ludzie qrwa mać , czy ktoś się wreszcie obudzi i zrobi z tym bydłem porządek czy jesteśmy już na pozycji straconej? Teraz czytam , że będziemy na nich łożyć w Afryce bo co ? Bo tak musi być ,żeby Europa była żywicielką dziczy afrykańskiej , nierobów i barbarzyńców?

 17. „więcej uchodźców będzie uwięzionych w Afryce Północnej, gdzie grozić im będzie ryzyko tortur, gwałtów i innych form przemocy” …
  1) Nachodźcy i tak by spieprzali do europy, oni chcą tutaj żyć, ciągnąć socjal i dostać dom
  2) Ryzyko tortur, gwałtów i innych form przemocy grozi teraz nam z ich strony co już niejednokrotnie pokazali
  „Część lewicowych polityków europejskich określiła plan jako „nieludzki, cyniczny i nie do zaakceptowania”.
  1) Co jest nieludzkiego w pomaganiu im w ich kraju bądź na ich kontynencie?
  2) Lewackie pier***one buraki weźcie sobie cała afryke i inne muzułmańskie kraje do domu jak tak ich chcecie.

 18. Niech sie biora do roboty i buduja w Afryce sobie sami miasta. Co to ma znaczyc? Mysla, ze u nas forsa na drzewach rosnie? Smierdza lenistwem wspieranym przez lewakow z EU, ktorzy tez nic innego nie potrafia jak tylko okradac wlasnych obywateli i za ukradziona kase filantropow udawac. Jak chca byc tacy demokratyczni, to k**** za swoja kase, a nie nasza i naszych przyszlych pokolen!!!

 19. Powiem tak, że nic nie mam co do niektórych pomysłów lewicy (w końcu NS też jest lewicowy). Wkurwia mnie tylko jej podejście tzw. Ślepa Tolerancja. Większość lewaków myśli dobrze, ale MUSZĄ się opowiedzieć po innej stronie, bo MUSZĄ się pokazać, że „myśią” inaczej, . Co do prawicy, to mówię dobrze, ale lewackie strony wtedy zarzucają mu faszyzm/rasizm (nowy „krzyk mody”, swoją drogą). Mimo, że się z nią zgadzają, to MUSZĄ się opowiedzieć przeciw, bo pozują po prostu. Lewica chce przyjąć pseudouchodźców to niech tak zrobi, ale niech SAMI płacą za ich utrzymanie. Niech nie obciążają UCZCIWYCH i CYWILIZOWANYCH ludzi, tylko niech ze swojej kieszeni na tych „ludzi” płacą. W końcu mają tyle siana, że to im niezaszkodzi. Tylko nie rozumieją tego, że przyjmując jednego „człowieka” pod swój dach, to po kilku latach będzie tych „ludzi” więcej, a wtedy się stanie tak, że będzie chciała ten problem „rozwiązać” i przesłać pozostałych „ludzi” dalej. Nie chcę się rozpisywać dalej ne ten temat, bo słów nie starczy. wg mnie wniosek jest taki: Lepsze jest zapobieganie wcześciej, niż leczenie później.

 20. Moim zdaniem jest już zbyt późno na takie „pozorowane” działania. Sprawy zaszły za daleko. Trzeba działać, i to szybko, bardzo szybko. Macierewicz powinien NATYCHMIAST przestawić cały możliwy do tego przemysł zbrojeniowy i inny na produkcję broni i amunicji, tak aby każdy Polak mógł zostać natychmiast wyposażony w razie potrzeby w broń do obrony. Bez względu na koszty, ponieważ ochrona i obrona Polski i Polaków nie mają ceny. Do tego powinien zorganizować całą logistykę, magazyny itd. Każdy chętny Polak powinien mieć przeszkolenie z posługiwania się tak bronią krótką – pistoletami, jak i długą – karabinami, powinno być też kilka próbnych strzelań dla każdego na strzelnicy. Kto nie chce bronić Polski, siebie i swojej rodziny? Ten kto nie chce, najlepiej niech odrazu wyjedzie, będziemy wiedzieli, na czym stoimy. Oczywiście niech wyjeżdża do swoich pobratymców do Afryki. My, Polacy, damy tutaj radę, tak jak wiele razy dawaliśmy. Nie ma się co oglądać na inne kraje, są już spalone, a wojna w nich zacznie się od wewnątrz, nie będzie żadnego ataku zewnętrznego. Utrzymanie granic Polski jest priorytetem na miarę być, albo nie być. I nie ma zmiłuj się, nikt nas nie obroni, jeżeli sami się nie obronimy. Nikt nam nie pomoże. Sami musimy o to zadbać, sami musimy zadbać o nasz dom. A są w kraju fachowcy, którzy znają się na broni – są jednymi z najlepszych na świecie specjalistów od uzbrojenia i amunicji np.: Fabryka Broni Łucznik od prawie 100 lat, polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=_YNG6aXqU7k&feature=youtu.be oraz Mesko Skarżysko Kamienna https://www.youtube.com/watch?v=p4OXxy4fwMU, oraz bardzo ciekawy filmik o elaboracji amunicji https://www.youtube.com/watch?v=8z_PNsfS76E

 21. A więc sprowadźmy ich do Europy… niech u nas napadaną, gwałcą i mordują…
  Dlaczego inne islamskie kraje nie wyciągają ręki do uchodźców ?!!!
  Dlaczego skoro ze swoich cudownych islamskich krajów spierdlają w Europie chcą zeobić dokładnie takie samo bagno ?!!!
  To jest chore… myślę, że środowiska lewicowe należy wysłać do tych tymczasowych obozów dla uchodźców… może jak zostaną napadnięci i wydymani to wrócą do ligicznego myślenia

 22. „Ludzie transportowani przez przemytników powinni być ratowani z ich rąk i przemieszczani w bezpieczne miejsca, jednak z tych miejsc do Europy powinni trafiać tylko ci wymagający ochrony” – powiedział minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere. A kto im KURWA każe do nas płynąć , ćapate i czarne małpy mają kase żeby zapłacić przemytnikom za transport ,a europejskie frajery chcą ich ratować hahaha

Dodaj komentarz