W Danii muzułmanie zaatakowali policjantów

Okoliczni mieszkańcy boją się mówić na ten temat i obawiają się represji. 17 sierpnia w największej dzielnicy mieszkaniowej miasta Helsingør – Vapnagård, grupa 20 muzułmańskich imigrantów zaatakowała policjantów i obrzucili kamieniami radiowóz.

Starcia z policją, podpalenia, masowe bójki, pobicia na ulicy, wybuchy petard, kamienie lecące w okna i inne nieporządki prześladują i niepokoją zwykłych mieszkańców Vapnagård już od dłuższego czasu. Lider miejscowej społeczności Per Olsen zwrócił się do komendy policji Północnej Zelandii z prośbą o wzmocnienie ochrony porządku na osiedlu. Według słów Olsena policji nie starcza środków na przeciwdziałanie takiej liczbie przestępstw w okolicy. Sami mieszkańcy boją się mówić na ten temat i obawiają się represji.

Kiedyś ciche i demokratyczne duńskie miasteczko w ciągu ostatnich kilku lat przybrał regularną armię buntowników zakłócających porządek w postaci muzułmańskich imigrantów.

„Dlaczego oni tak się zachowują? Przecież ich nie obrażamy. Jestem porażony ich żądzą zniszczenia i usiłowaniem zastraszenia innych. Co ich zmusza by się tak zachowywać? Młodzi ludzie śmieją się, kiedy przyjeżdża do nich policja. Podpalają motocykle lub kontenery na śmieci, a kiedy przyjeżdża policja, po prostu uciekają i pozostają bezkarni.” – zastanawia się Olsen.

opracowanie: Cristero
na podstawie: uriasposten.net

Jedna odpowiedź na “W Danii muzułmanie zaatakowali policjantów

  1. „Dlaczego oni tak się zachowują? Przecież ich nie obrażamy. Jestem porażony ich żądzą zniszczenia i usiłowaniem zastraszenia innych. Co ich zmusza by się tak zachowywać?
    Naiwni durni chrzescijanie jeżeli nie wiecie to ja wam powiem. To co jest siłą napędową ISLAMISTÓW w niszczeniu wszystkiego co nie jest iSLAMSKIE jest ISLAM, koran który nakazuje ISLAMISTĄ walkę z niewiernymi. Walka ta zakończy się gdy dany obszar zostanie w 100% ZISLAMIZOWANY i zostanie na tym obszarze wprowadzony szariat a ludność nie ISLAMSKA przestanie istnieć. Tak mówi koran. Jeżeli głupi chrześcijanie nie wierzycie, że żaden ISLAMISTA nie będzie z zwami współegzystował gdyż dla niego jesteście tylko niegodnymi życia podludźmi to uwierzycie gdy ISLAMISTA będzie obcinał wam głowę tępym nożem.

Dodaj komentarz