foto: wikimedia.commons.org Irish Defence Forces (CC BY 2.0)

Europejskie elity zamierzają zmienić kontynent poprzez umożliwienie masowej migracji milionom osób z Afryki – twierdzi włoski publicysta Giampaolo Rossi.

100 milionów Afrykańczyków, głównie mężczyzn w wieku od 18 do 35 lat może przybyć do Europy do 2050 roku, ostrzegał o tym już niemiecki minister Gerd Mueller, scenariusz ten jest coraz bardziej prawdopodobny.

„Jak to możliwe, że przywódcy polityczni, intelektualiści głównego nurtu, elity potężnych kręgów finansowych nie zdają sobie sprawy z tego, co się wydarzy? Być może dlatego, że właśnie tego chcą” – pisze Rossi na blogu gazety „Il Giornale”.

„Ten exodus zdestabilizuje nasze społeczeństwa nie tylko z gospodarczego i społecznego punktu widzenia, ale także z kulturowego” – pisze.

„Barbarzyństwo tej globalizacji nie pozostawia miejsca na mediacje: afrykańska Europa, którą elita chce przyjąć, by utrzymać przy życiu swój system kontroli i dominacji, musi być zwalczana” – dodaje publicysta.

Jeśli ten apokaliptyczny scenariusz się ziści, to Europa jaką znamy po prostu przestanie istnieć.

źródło: blog.ilgiornale.it

59
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
28 Comment threads
31 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
36 Comment authors
BypassYamatoAnarcho-Nacjonalistaklioes vel pislamistaPesz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Yamato
Gość
Yamato

To może niech „europejskie elity” po prostu przeniosą się do Afryki. I wszyscy będą zadowoleni. wink

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Yamato, Niech przestępcy przeniosą się z przestępcami do Afryki. Statystyczni rdzenni Europejczycy będą bardzo zadowoleni, że powróciła nareszcie normalność. Dzicz nie będzie musiała się męczyć w Europie i tak bardzo się nudzić. Zderzenie dwóch światów. Czarne ogry na piaski pustyni tam wasze miejsce. Sto milionów dziczy!?… Tego nikt nie jest… Czytaj więcej »

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Jedni i drudzy się stąd nie wyniosą bo zwyczajnie nigdzie się tyle nie nakradna.
A co do tego bajzlu to polecam poczytać praktyczny idealizm – Coudenhove-Kalergi
Albo plan Coudenhove-Kalergi. Wszystko stanie się jasne

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Anarcho-Nacjonalista, To oczywiste, że nie wyniosą się bo wszelkim dziczolubnym i dzikim pasożytom braknie żywiciela. A w Europie żywiciel pod ręką, tak samo jak i wszelkie potrzebne im rzeczy…Nic tak dla mnie nie jest jasne jak to, co wyprawiają czarne ogry w NASZEJ! Europie i co wyprawiają z nami mapety… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

Tak. Tylko Coudenhove-Kalergi nie postulowal budowy paneuropy przy pomocy murzynstwa i ciapanstwa.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

W praktycznym idealizmie przewijała się idea przemiesAnej oczyszczonej z nacjonalizmu masy.

giga
Gość
giga

…elity ,to trzeba w psychiatrykach zamkną , bo z tego dobrobytu w dupach im się przewraca…dojdzie do takich sytuacji jaką opisuje Margaret Atwood w książce „opowieść podręcznej” – marny to będzie los nie elit , masowo kontrolowany przez elity i ich przydupasów mad

Alex
Gość
Alex

Po co obciążać psychiatryki
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wierchojańsk

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Napiszę tylko jedno.Albo wychodzimy
z UE albo w niej zostaniemy i czeka nas biologiczna zagłada.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Przyjąć młodych uciekinierów! dedykuję Pustemu Rycerzowi z wolnosc 24.pl GW (jeszcze) nie doniosła, Ale chłopcy, którzy osła Jakby no… wykorzystali, Wszyscy się pozarażali. Chłopców Polska przyjąć musi, Bo Maroko wstyd wciąż krztusi! Ze szpitali swe pociechy Biorą krewni (wstyd za grzechy). Osioł będzie zastrzelony. Nie obroni go zielony… Bo nad… Czytaj więcej »

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Problem w tym że podobnych kretynów mamy na wiejskiej i oni przebudowali system wyborczy tak, że nawet jak wyjdziemy z UE to zastanie nas Polaków rząd totalitarny. Pierwsze smaczki już mamy jak skarbówka może ci za byle gówno zablokować konta a i za nic mogą cię trzymać w pierdlu bez… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Wyrywanie chwastów Jak nazwać odstrzelenie czterech włamywaczy? „Rasizmem, ksenofobią” wariat nazwać raczy! Nas jednak nie obchodzi postępowy chór. Bo wyrwał cztery chwasty na swej farmie Bur! Bur Kobus van Heerden ma siedemdziesiatkę. A mimo to odstrzeliłby sam pewnie piątkę, Ale czterech „jedynie” uzbrojonych go W nocy w domu napadło… I… Czytaj więcej »

Yamato
Gość
Yamato

@Gal Anonim : Co do U.E. to 6 „naszych” europosłów znajduje się obecnie na liście płac Sorosa(m. in. „hrabina” von coś tam i pewna Róża – nie Luksemburg). Z innych „kwiatków”jest tam też pijany Schulz oraz Guy Verhofstadt – dobrane towarzystwo. I jak z takimi budować normalną Europę

Ola
Gość
Ola

Glosujciw dalej na lewakow to was wszystkich wymorduja

Pablo z Pueblo
Gość
Pablo z Pueblo

Unia Europejska (kontrolowana przez Niemcy) prowadzi politykę małych kroków, której ostatecznym celem jest przekształcenie tego gospodarczo-politycznego związku w unitarne państwo, a do tego po pierwsze niezbędna jest likwidacja państw narodowych oraz posiadanie własnych sil zbrojnych. Jednym z elementów tej polityki jest osiedlanie imigrantów z krajów Trzeciego Świata w państwach europejskich,… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Szaleniec Farid Hafez, redaktor „Raportu Corocznego o islamofobii”, Niby słodka wisienka u tortu, „Kawał dobrej roboty” dziś robi! Wnet Komisja koordynatora Do zwalczania paskudnej niechęci Do islamu wyznaczy… Już pora! Działać będzie on… (Ach pensja nęci!) A w tym czasie, co pięć minut w świecie Gdzieś zabity chrześcijanin zostaje. Ale… Czytaj więcej »

Tom
Gość
Tom

Afryka może samodzielnie egzystować i się rozwijać, jest bogata w surowce naturalne, ale zachodnie koncerny łupią ją i sztucznie kreują konflikty, bo słabe państwo nie stawia oporu podczas kradzieży. Należy pomagać tym ludziom tam, w Afryce, na początek wystarczy przestać kraść i judzić.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Przeciętny wyborca nie umie dodawać czy policzyć raty hipoteki która zaciągnął, to jak ma ogarnąć to że rabowanie Afryki ma takie a nie inne skutki?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Tom, To jedna strona medalu. Osobiście nie czuję się niczemu winna i nie zamierzam dziczy w jakikolwiek sposób pomagać (chyba, że chodzi o DEPORT! to jak najbardziej pomogę). Druga strona medalu jest taka, że dzicz nie zrobi od siebie nic na swoim lądzie. Dalej będzie tylko czekać i żądać darów… Czytaj więcej »

Yamato
Gość
Yamato

@pojawiam się i znikam:Całkowicie się z Tobą zgadzam. Wspomniałaś o RPA… Fakt, ale jeszcze lepszy – bo zweryfikowany już przez Historię – przykład : porównajcie (choćby w Wikipedii) Rodezję i Zimbabwe .

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Teraz to co tam z białych zostało ucieka do Rosji,Gruzji,Urugwaju,Kanady i czasem Ugandy. Inna sprawa że rządy białych często samobója sobie strzelają. A to obala kadafiego, a to sztucznie Somalię utrzymują przy życiu, a to asada zbombardują, a to bratają się z Eksporterami terroryzmu z Kataru i Rijadu. I źródło… Czytaj więcej »

Pesz
Gość
Pesz

Połowa Afryki już pod chińskim butem. Powodzenia.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Chińczycy to Cynicy, dla nich każdy rząd będzie dobry, byle tylko sami mogli się nakrasc i obrabować kraj z dóbr. Więc to że Afryka jest pod chińskim butem nie ma dla nas znaczenia. Ba nie zdziwię się nawet jak w przypadku fali emigrantów do USA fale z Ameryki środkowej mogą… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

„(…) scenariusz ten jest coraz bardziej prawdopodobny.”

Oczywiscie.
Oryginalny plan Merkel i Tuska to sprowadzenie 70 milionow.
To nie bajka.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Obecne elity (motłocho-elity)nie mają nic wspólnego z Elitami w ścisłym tego słowa znaczeniu. Najlepiej to wyjaśnił Witold Gadowski w swoich filmach. Dlatego nie dziwmy się ze prezentują takie zdegenerowane i idiotyczne tezy.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Przeciętny wyborca w demokracji niewiele się różni intelektualnie od elit które wybiera.

Dzieci Hazana
Gość
Dzieci Hazana

no kurw.a nie pisz pierd.ół że głosując na pis jestem na poziomie macirewicza lub suskiego albo pięty największego pisowskiego katolika a jak się okazało dziw.karza !!

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

PiS jest tak antyemigrancki jak doktor Mengele był lekarzem a morawiecki antybankowy grin
Chcesz prawdziwie anty emigranckie partii w polsce?
Głosuj na ruch narodowy ew Korwina.
Ale jak mówiłem żyjemy w demokracji, rządzą masy – czytaj banda kretynów która za socjal i iluzje dostatku zrobi wszystko.

Archer
Użytkownik

To glosuj na partie ‚Wolnosc’.
Bedziesz na poziomie tego pijaka Wiplera, cenzora Sommera albo hipokryty Korwina-Mikke.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Hipokrytą Korwin dobre To chyba jedyny gość w polskiej polityce który od 30 lat nie zmienił poglądów A mainstream tak działa, każda partie z niezlodziejskim i uczciwym dla wyborców programem się zaszczuwa, ta sama nagonka jest na RN. Tylko jakoś bandzie czworga uchodzi to na sucho mimo stałego rabowania kraju… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Skończy się wojną domową i pogromami.

Rumcajs
Gość
Rumcajs

Nastal czas w ktorym mordercy są bohaterami , a bohaterowie zdrajcami , gdzie to Islam jest atakowany przez Chrzescijan , a muzułmanie są naszymi ofiarami . Islam jest sprzeczny z naszym demokratycznym systemem prawnym i z podstawowymi europejskimi wartościami , islam jest sprzeczny z europejską wiarą i kulturą oraz jest… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Rumcajs, Jak dla mnie wszystko się zgadza, oprócz tego że: islam zaprzecza człowieczeństwu, ta mordercza ideologia NIE! powinna mieć racji bytu, tym bardziej w NASZEJ! Europie. NIE MA! ani migrantów, ani uchodźców, czy co tam macherzy od usypiania czujności rdzennych Europejczyków nie wymyślą. Jest tylko dzicz i czarne ogry sztucznie… Czytaj więcej »

Gustlik
Gość
Gustlik

Przecież te elity już to robią, oprócz tego, że przyjmują uchodżców i hojnie obdarzają ich zasiłkami, co sprzyja wysokiemu przyrostowi naturalnemu wśród nich, to jeszcze tak sterują wymiarem sprawiedliwości, że muzułmanie w Europie są praktycznie bezkarni. A odmóżdżone europejskie społeczeństwa im na to pozwalają.

kowalski
Gość
kowalski

Panie Rossi a może już czas jasno mówić że nie są żadne „europejskie elity” tylko chazaro-lewacka oligarchia szczerze nienawidząca właśnie Europy i Europejczyków?!

Pietrek
Użytkownik

I chrześcijaństwa

Bielik
Użytkownik

Z muzykami jest jak z Niemcami podczas II WŚ ” dobry murzyn to mar…y murzyn „

Turecki
Gość
Turecki

Nie pij za dużo Bielik!! Bo Ci się muzyk miesza z murzynem

Turecki
Gość
Turecki

Nie pij Bielik, nie pij w środę
W środę jedziesz samochodem
nie ujedziesz za daleko
Jeszcze staniesz się kaleką! lol

Turecki
Gość
Turecki

A Bielik na to szczerze:
Ja wohl, ja wohl
Ich liebe Alkohol
Ja wohl, ja wohl
Ich liebe Alkohol

Azek
Gość
Azek

W razie wojny w pierwszej kolejności należy pozbyć się ludzi którzy do tej wojny doprowadzili a następnie walczyć z najeźdźcą

Suweren
Użytkownik

Wmówią nam że istnieje coś takiego jak afroeuropejczyk lol Jak nie pogonimy degeneratów z ue i ich namiestników w państwach narodowych czeka Nas wszystkich zagłada. Nasze miejsce zajmą dzicy obcy. TYLKO POLEXIT!!

OLA
Gość
OLA

Te europejskie elity w końcu same padną ofiarami swoich chorych pomysłów.Oby jak najszybciej i jak najdotkliwiej!! Kasa stoi za tym ogromna,bo cóż innego może mieć taką siłę ????Ale czasem nawet największa kasa nic nie pomoże.Tylko dlaczego muszą cierpieć niewinni ?Kochane elity,oby wam szybko Allach wynagrodził!!!! Tak jak to on potrafi… Czytaj więcej »

Alex
Gość
Alex

Chazarzy są na tyle butni i pewni siebie, że nie kryją swych planów.
Ale nawet jeśli totalnie zniszczą cywilizację europejską zalewając ją islamem, to czy będą w stanie żyć na tej ziemi razem z najeźdźcami? Szczerze wątpie.
Kto mieczem wojuje…

bighugemofo
Gość
bighugemofo

o tym mówił już m.in. Krzysztof Karoń. System uprawomocnionej kradzieży niedługo rypnie, dlatego finansowe elity i ich pacynki szykują się do destabilizacji Europy i wprowadzenia terroru. to jedyny sposób, aby umocnić swoją władzę, bez terroru (i dzikusów, którzy będą stanowić narzędzie tegoż terroru – także w postaci umundurowanych wykonawców poleceń… Czytaj więcej »

Krolis
Gość
Krolis

Ja chcę te elity zrównać z ziemią to nie ich ląd nie ich życie europejczycy twórzmy mur przed islamizacja i europejska elita która chce mieć tanią siłę roboczą