Niemiecka służba graniczna szacuje, że w ciągu ostatnich miesięcy tzw. „uchodźcy” nielegalnie przetransportowali do Europy ok. miliona sztuk broni. Nikt nie chce kontrolować imigrantów by nie odebrano to jako „prowokację” ze strony władz Niemiec.

Dla służb bezpieczeństwa oczywiste jest, że wraz z falą tzw. uchodźców przemycana jest broń, narkotyki oraz dzieci z zamiarem ich wykorzystywania seksualnego. Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu podróżujący do Niemiec i innych krajów Europy często są uzbrojeni w broń palną. Proceder ten rozwija się dzięki polityce otwartych ramion – multikulti.

Co ciekawe, policja i służba graniczna nie chce kontrolować imigrantów, ponieważ obawiają się reakcji polityków rządzących. Nie chcą „prowokować”.

Znaczna ilość broni jest szmuglowana do Niemiec przez osoby, które natychmiast po przybyciu rozpływają się w powietrzu, nie stawiając się w ogóle w punkcie rejestracyjnym.

Szacunki Niemieckiej służby granicznej potwierdzają to co ostatnio pojawiało się w niezależnych niemieckich mediach, a mianowicie o broni znajdowanej w miejscach pobytu osób ubiegających się o azyl. Portal ndie.pl także informował o tym niebezpiecznym zjawisku. W Listopadzie pisaliśmy o przypadku ośrodka dla uchodźców w Szwecji w miejscowości Krokom. Wykryto tam duży magazyn broni palnej. Zarówno policja jak i służby bezpieczeństwa skonfiskowały broń nie informując o incydencie lokalną społeczność ani media. Sprawa wyszła na jaw, gdy pracownicy pogotowia energetycznego weszli do piwnicy ośrodka.

źródło: epochtimes.de

17
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
bkqweraAsgardloloAsia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rr
Gość
rr

Z tego co wiem to muzułmanie najbardziej nienawidzą żydów ale dziwny jest fakt że jakoś bardzo niewielu ich zabili do tej pory …. dlaczego wszystkie zamachy wymierzone są w nie żydów ? Dlaczego śmierć żyda w zamachu bombowym jest zawsze przypadkowa? Dlaczego tak zwane państwo islamskie nie porywa żydów? Dlaczego… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Też mnie to zastanawia. Może sedno tkwi w tym kto płaci za te różne wiosny arabskich ludów i kto daje na te ajfony i pontony, a może po prostu w Izraelu jest trudno zrobić zamach, bo tam „każdy” ma broń i, co więcej, każdemu posiadaczowi wolno jej użyć.

Lilith
Gość

Nie wiem co robi większe wrażenie- milion imigrantów czy milion sztuk broni. Niezależnie od tego ile tej broni mogło być faktycznie przeszmuglowane do Europy, to chyba powinno budzić niepokój. Oczywiście nie wszyscy muszą podzielać ten niepokój, bo to typowe dla rasistów, ksenofobów, nacjonalistów, etc. Reszta postępowej Europy może uznać to… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Kiedyś tu napisałem – przy okazji informacji o rozpłynięciu się w „niebycie” 1000 „uchodźców” w którymś z państw europejskich, i to jednego dnia – cytując mojego znajomego speca od wojskowości, że w Polsce jest starych 49 województw. No to 20 przypada na jedno. I teraz obliczenie: 49 byłych komend wojewódzkich,… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Co tutaj dodać. To było wiadome że mogą mieć broń, ale że nie są sprawdzani to już nie. Za to Niemcy powinny stanąć przed sądem. Wpuszczanie uzbrojonych ludzi do swojego kraju, gdzie normalny obywatel niedługo widelec będzie potrzebował pozwolenia. Czas robić zapasy. Widać plan NWO w pełnej skali. Chyba tylko… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Dlatego by kontrolować w pełni planowana jest depopulacja (wojny, epidemie, głód), która w optymistycznym wariancie zakłada pozostawienie przy życiu 2 mld ludzi. Ale to wariant optymistyczny…

Asgard
Gość
Asgard

Niestety wiem. Widać plan przyśpieszyli. Pytanie czy tak zakładali, czy coś zaburzyło im prognozy i idą na całość.

Grzechu
Gość
Grzechu

Służba graniczna chwali się oficjalnie, że przepuściła przez granicę miliony uchodźców wśród których są tysiące „żołnierzy” IS nazywanych również uchodźcami z milionami sztuk broni i amunicji. Nie zatrzymali tego przemytu żeby nie urazić imigrantów kontrolami. Nie ma co. Jest czym się chwalić. Tylko czekać aż zaczną tej broni używać. Powodzenia.

Polka
Gość
Polka

Cywilizację buduje się tysiące lat tylko po to aby potem wpuścić z otwartymi ramionami takie bydło agresywne, które w parę chwil zrujnuje cały dobytek ludzkości. Kamień na kamieniu nie zostanie z Europy.
I wtedy Żydzi będą mieli dużo terenu do zasiedlenia. Bo wykupili już całą Polskę i pewnie większość Europy.

kristofer77
Gość

Słowian , szczególni Polaków na granicy trzepali a smierdzieli nie????? Ciekawe, czy chca ropetac kolejną wojnę swiatowaą tym sposobem……pożyjemy zobaczymy.

lolo
Gość
lolo

Ja się nawet z tego nie śmieję. Patrzę na powolne samobójstwo narodu. Dla mnie to jest jak kara za nieodpokutowane grzechy, za obciążanie innych swoimi winami.

Asia
Gość
Asia

UE wymyślono, żeby kontynuować „dzieło” WWII, tylko pod przykrywką… Ale nawet spiskowcom sytuacja wymyka się spod kontroli, tak mniemam.

lolo
Gość
lolo

To jest cały czas to samo dzieło przynajmniej od czasu A. Pike’a, twórcy planu trzech wojen światowych. Oczywiście tradycja, z której on czerpał, sięga znacznie dalej w głąb czasu, ale na osi czasu on jest tym, który tę koncepcję „firmuje”. Być może „wymyka się spod kontroli”, ale w tym znaczeniu,… Czytaj więcej »

Asia
Gość
Asia

Z tym „wymyka się”, to chodziło mi raczej,że nie przewidzieli oporu państw Europy Wschodniej i pomocy Rosjan dla Asada.
Naprawdę w ciekawych czasach żyjemy… Toczą się losy świata jak w jakiejś grze…

Asia
Gość
Asia

+ nie przewidzieli, że muzułmanie są w istocie bardziej debilni niż sądzili; zbyt szybko zaczęli ukazywać swoje prawdziwe intencje (jihad), przez co wzbudzili opór nawet tych supersocjalnych i „nowoczesnych” społeczeństw…

lolo
Gość
lolo

Z tym się nie zgodzę. Ci którzy zajmują się Islamem i muzułmanami wiedzą, że przy spełnieniu warunków ilościowych muzułmanie decydują się na frontalny atak. Reżyserzy światowych wydarzeń o tym wiedzą. Z państwami Europy Wschodniej to by się zgadzało ale też i społeczeństwa Zachodu zaczynają wyrażać swoje niezadowolenie. Nie wszyscy oczywiście… Czytaj więcej »

qwera
Gość
qwera

Wiem, że dla „uchodźców” były próby przemycenia broni. Ale bez przesady. W artykule jest, że przemycono milion broni, tyle też około w tym roku dotarło „uchodźców” do Europy. No pytanie na co owym „uchodźcom” broń, by uzbroić z nią każdego uchodźcę. Nie każdy uchodźca to terrorysta, by było tyle broni… Czytaj więcej »