Antyislamski działacz i dziennikarz „The Rebel Media” Tommy Robinson jest skazany na 13 miesięcy więzienia za relacjonowanie procesu muzułmańskich gangów gwałcicieli. Teraz został przeniesiony do więzienia w Leicester, gdzie duża część sadzonych stanowią muzułmanie – to może oznaczać wyrok śmierci.

Informację o przeniesieniu Robinsona do więzienia w Leicester podał jako pierwszy Raheem Kassam, były redaktor naczelny „Breitbart News London”.

W Liecester nawet 71% osadzonych mogą stanowić muzułmanie – uważa Kassam, wyjaśniając, że na decyzję o przeniesieniu naciskały osoby z ministerstwa spraw wewnętrznych, chociaż ostatecznie odpowiada za to minister sprawiedliwości.

Portal InfoWars podał, że w nocy dziesiątki współwięźniów stukało dostępnymi w celach przedmiotami w ściany, krzycząc, że Robinsona czeka śmierć.

Takie groźby nie są bezpodstawne Można podejrzewać, że Robinson może nie przeżyć końca wyroku w takich warunkach, gdzie wielu więźniów muzułmańskich jest do niego wrogo nastawiona.

89
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
34 Comment threads
55 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
54 Comment authors
klioes vel pislamistaPgUpbkkkkkamKarlo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o