W Hamburgu ciągle dochodzi do starć skrajnie lewicowych bojówkarzy z policją. Palone są samochody, niszczone witryny sklepowe. Melania Trump nie może opuszczać hotelu.

W zamieszkach uczestniczą setki zamaskowanych bojówkarzy lewackich. Policja nie radzi sobie z chaosem, w związku z tym żona prezydenta USA Melania Trump nie może opuszczać hotelu.

Zamieszki wywołane przez lewackie bojówki zmusiły m.in. Melanię Trump do zmiany planów – zamiast wspólnego rejsu wraz z innymi małżonkami przywódców państw G-20, wygłosi wykład w hotelu Atlantik.

Z najnowszych doniesień wynika, że rannych zostało 160 policjantów. Celem zapewnienia bezpieczeństwa do Hamburga wysłano 20 tysięcy funkcjonariuszy.

Do zamieszek odniósł się szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Przypomniał w tym kontekście ideę „dwóch prędkości”. Wskazywał, że jedna została pokazana w Polsce: gościnność, serdeczność i bezpieczeństwo. „To, co dzieje się w Niemczech, Hamburgu, zamieszki, bojówki, płonące samochody, to Europa drugiej prędkości” – podkreślił.

64
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
24 Comment threads
40 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
RobertPiomalfuckinbundeskalifatstanislawania Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Święty Monitor
Gość

Widzę, że w Niemczech jest jak w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest nawet gorzej! Bo w Niemczech jest jak w oborze obsranej lewackim gównem.
cool lol smile

albea
Gość
albea

Józiu, uważaj bo ci się ruter sfajczy!

Święty Monitor
Gość

@albea
Dzięki za troskę ale o mój router nie musisz się martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poza tym to zdrowia i dobrego dnia życzę.

aqw
Gość

@albea Grozisz podpaleniem? Jakaś krewna tych podpalaczy z Hamburga? Z jednej burej matki?

albea
Gość
albea

Nie grożę tylko ostrzegam że jak Józiu będzie tak intensywnie nabijał sobie laiki (łapki w górę) to może mu się ruter przegrzać. Rozumiesz teraz?

Logic1
Gość

Spadaj dymić do hamburga czy monachium ojczyzny narodowego socjalizmu – jedna cholera.

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

wow tobie chodzi o manipulacje… ale ty jestes bystry…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Święty Monitor W lesie mają czyściutko, bo nie wolno im wchodzić. Dodaj do tego goowna jeszcze goowno gości Angeli M to… Większe jak Himalaje!

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

A muzuły patrzą i zacierają ręce. Każdy lewacki jełop to ich obecny sprzymierzeniec i przyszły kandydat na obcięcie łba maczetą w pierwszej kolejności smile

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Bo przecież takie lewackie odpady nie będą na nich pracować, a ktoś będzie musiał smile

Kris11
Gość
Kris11

W sieci jest film pokazujący jak policjanci chowają się w bramach przed lewakami. Hamburg wygląda jak Aleppo, a scenografia nie jest dziełem „gości” tylko gospodarzy. A Niemcy chcą nas uczyć demokracji i prawodządności. smile smile

Publiusz
Gość

W zach. merdiach podali ,ze Melanie …utknela w swoim hotelu!Czyzby w Hamburgu bylo oberwanie chmury?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Ach te wzorce demokracji… A muzułmanie pewnie się dokładnie przyglądają i wyciągają wnioski.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
U nas jest spokojnie, gościnnie i kulturalnie, możemy głosić dowolne poglądy, nawet krytykować rząd, wymyślać fake newsy o parze prezydenckiej co znaczy że mamy faszyzm, a oni mają burdel, śmierć na ulicach, blokadę informacji w mediach co znaczy że mają demokrację. Logiczne jak budowa kwadratowej niemieckiej głowy.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 @Eliza zacytowała p. Błaszczaka. Fakt, obrazki pokazujące różnicę pomiędzy Warszawą a Hamburgiem w odstępie jednego dnia to rzecz bezcenna. Darmowa reklama. Wiesz ile w mediach światowych trzeba by było zapłacić za taką wizytówkę? Bless God America. Mnie się przypomniał rysunek o dwóch prędkościach, ale nie mogłem go znaleźć. Na… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo W końcu wieją dla nas dobre wiatry, zmieniliśmy ekipę rządzącą w ostatniej chwili, w innym wypadku mielibyśmy już pozamiatane. PS Nie wiem o co chodzi z tymi protestami w Hamburgu skoro szef policji powiedział, że „nie chodzi im o Szczyt G20”. To o co im chodzi? Podobno zjechało się… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Kris11 Całkiem możliwe. Niewykluczone, że sytuacja będzie się rozwijać. W takim razie G20 zostało wybrane tylko na „punkt rozruchowy” jako pretekst do rozpoczęcia działań. I to byłby początek Dnia X. Co do „pozamiatania” to zwróć uwagę, że to jest łaska Boża w sumie ten wybór. I tu nie chodzi o… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@Kris11)
Blokują mi możliwość pisania aktualnie więc muszę kombinować to zamiast uzupełnienia w ramach edycji tekstu dopisze tu.

Dlatego cieszmy się z tego co mamy teraz a co będzie dalej zobaczymy. Ora et labora to powinno być naszym naczelnym hasłem bo przyszłość tylko w rękach Boga.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
I zbrojenia jeszcze, trzeba mieć karabin żeby dać Bogu szansę na pomoc.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 Ja sceptycznie patrzę na wszystkie karabiny. Pomijając moje „papiery idioty” to najbardziej i tak ucierpią cywile, a żołnierze się wyrzynają między sobą w wojnach o nie swoje cele. Niemniej przyrodzone prawo do obrony każdy ma i taka jest też aktualna nauka Kościoła. Przeto w swoich uwagach poruszam się w… Czytaj więcej »

Logic1
Gość

Ilu prawdziwych idiotów ma pozwolenie na broń a nie powinni.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo Paradoksalnie ten sterowany najazd na Europę zagrał na naszą korzyść. W cieniu wojny na Zachodzie możemy robić swoje. Gdyby w Europie było spokojniej, nawet jak jeszcze w 2014, Niemcy prędzej wywołaliby z nami wojnę niż pozwoliły na Międzymorze i kontrakt na gaz dla połowy Europy z USA. Zauważ że… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
No próbują rozwalić Miedzymorze o czym więcej w następnej informacji portalowej.

Paolito
Gość
Paolito

Muslimy już rozrysowują następny plan „ubogacenia”.

test24
Gość
test24

Polska musi przyjąć uchodźców z Niemiec. Tylko niech wezmą duuuuużo ojro ze sobą grin

Aniazpoznania
Gość
Aniazpoznania

Jeżeli w hitlerlandzie zapanuje szariat, to Euro będzie g…no warte

Logic1
Gość

Kilka ładniejszych niemiek moge wziąść.

Robert
Gość
Robert

Czyli nie dostaniesz żadnej.

ania
Gość
ania

@test24,
pod warunkiem, że będą płacić w Polsce 50% podatek od bezpieczeństwa. Nie ma nic za darmo.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Ci niemieccy policjanci wychowani w wartościach unijnych typu „Życie ludzkie jest najważniejsza wartością” więc nie można ryzykować smile

robert
Gość
robert

Te zamieszki w Niemczech przekują się w sukces wizerunkowy Polski. Nic, tylko się cieszyć.

Eliza
Gość
Eliza

Błaszczak słusznie powiedział. Przypomniał w tym kontekście ideę „dwóch prędkości”. Wskazywał, że jedna została pokazana w Polsce: gościnność, serdeczność i bezpieczeństwo. „To, co dzieje się w Niemczech, Hamburgu, zamieszki, bojówki, płonące samochody, to Europa drugiej prędkości” – podkreślił.

888
Gość
888

@Eliza
A inni dziennikarze i publicyści podkreślają że Trump przybył z Nieba (Polska) do piekła (Hamburg). Takie hasła zresztą było na transparentach lewackich bojówkarzy: Witajcie w piekle

test24
Gość
test24

Gówno Wyborcze pewnie będzie podkreślać, że Melania Trump w Niemczech nie potrzebuje pancernej szyby dla ochrony (bo po co jej, jak nigdzie nie wychodzi :D).

maru2
Gość

Tak jak tłumaczyli przybycie Trumpa do Polski że „gdzieś musiał się przespać”, tak teraz wytłumaczą że zrobili dla Melanii fajerwerki na wiwat. Wcale bym się nie zdziwił gdyby coś takiego wymyślili.

Królowa Bona
Gość
Królowa Bona

Poniekąd prawda z tym przespaniem..Niemcy robili Trump problemy z wynajęciem hotelu ..bo Lewacy grozili pidpaleniem albo innymi atrakcjami

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

W Polsce jest cywilizacja a na zachód od Odry była cywilizacja – na tym polega różnica… U nas: Szanownych gości przywitano serdecznie, ugoszczono – po naszemu – po polsku. Ale to nasz kraj śmią co niektórzy pouczać! No to spójrzmy co u innych – tak na skróty „Hamburg w strachu!… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się i znikam
Może pan Schulz z panem Juckerem zatapiają smutki. Patrzyłem jak p. Juncker schodził po schodkach z samolotu. Ja wiem… jakoś tak wyglądał na zagubionego…

888
Gość
888

@lolo
Następny który pewnie się „uwali” będzie Soros. Czy wiesz ile melonów musiał wydać na tę zadymę w Hamburgu? Same straty ostatnio dotykają tego biedaka.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@888
Straty to chyba ma u nas?

Logic1
Gość

To już ich ostatnie podrygi.

michnikuremek
Gość

W zacofanej, ciemnej i zaściankowej Polsce pani Trump takich nieprzyjemności nie zaznała….. No, ale Polakom jeszcze daleko do nowoczesnej i postępowej Europy…… grin

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@michnikuremek
cool
Proponuję abyśmy nabierali prędkości w jeszcze większym oddalaniu się.

Królowa Bona
Gość
Królowa Bona

Dziś rozpiera mnie duma!!!!!! Za Polskę za Polaków!!!!

Wiarus55
Gość

Królowa Bona – Wieści idą w świat. Ludzie widzą i oceniają różnice widoczne między Polską i Niemcami. Wykorzystajmy swoje 5 minut, to my w tej chwili jesteśmy zwycięzcami! smile

Królowa Bona
Gość
Królowa Bona

Te 5 minut mam co minutę!!!!!!!

ssd
Gość
ssd

Oj niemiaszki. Tak śmialiście się że jedźcie do Polski wasz samochód już tam jest. Niedługo muzłumanie was odeślą tam gdzie już odsyła lewactwo wasze samochody

ssd
Gość
ssd

Przyjaciele mam problem z Waszą stroną. Może tylko ja, może to jakaś „zorganizowana akcja”. Nie odświeżają mi się newsy przy pierwszym wejsciu na strone. Musze odswiezyc i dopiero wtedy mam aktualne newsy. Moze ma to zniechęcić (zebys pomyslal ze nie ma newsów)

Adam
Gość
Adam

Są jakieś problemy z odświeżaniem. Widzę to w Firefox, Chrome działa raczej ok. Więc to pewnie jakieś błędy na stronie. Nie wiem jakie, ale to się ciągnie już jakiś czas i sobie rady dać nie mogą.

Kacha
Gość

Melania mogła zostać u nas i dalej zwiedzać sobie bezpiecznie Warszawę. A w „postępowych” Niemczech zwiedza hotel, bo strach wyjść na ulicę. Dziś w Polszmacie był Błaszczak. Gawryluk wyskoczyła do niego z tekstem „Jakie zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski może stanowić 7 tysięcy uchodźców”. Dobrze, że nie mam dekodera Polsatu, bo… Czytaj więcej »

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Dziękujemy Szwabom, że wystawili nam świetną reklamę kiedy Trump u nas był i kiedy do nich zawitał.

stas
Gość
stas

glupich na tym coraz bardziej upadlym swiecie cywilizacyjnie , nie sieja sami sie rodza w tym przypadku lewaccy o spranych lewicowych mozgach . d Trump to madry pilityk I dostrzerze roznice z pobytu w polsce a w niemczech , to co sie dzieje obecnie w Hamburgu to sa skutki rzadow… Czytaj więcej »

Ftorek
Gość
Ftorek

Te videa sa dobre najlepsza panorama dym dym dym jak w syri chuckle

3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA
Gość
3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA

Niemcy stracili kontrole nad swoim terytorium z jednej strony atakowani są przez „gości” którzy mają swoją anty zachodnią ideologię, z drugiej są napieprzani przez lewaków którzy mają swoją odrealnioną ideologię, nie wiem czy jest w narodzie niemieckim jakakolwiek siła która będzie się w stanie przeciwstawić staczaniu się kraju n dno.… Czytaj więcej »

Martin
Gość
Martin

Oki tam czepiacie się… Oni w ten sposób okazują radość smile tzw.ubogacanie kulturowe jak to pani Smerkel mówi i powtarza smile