pl.wikipedia.org
pl.wikipedia.org
pl.wikipedia.org

Austria domaga się aby ograniczyć unijną pomoc finansową do krajów Unii Europejskiej, które nie chcą przyjmować tzw. uchodźców.

Na rządy tych państw należy wywierać mocną presję – uważa minister spraw wewnętrznych Austrii Johanna Mikl-Leitner. Wzywa aby zdecydowanie ograniczyć wypłacanie pieniędzy krajom UE, które nie okazują solidarności z Europą Zachodnią.

Niemcy, Francja i Wielka Brytania również wyrażają podobne stanowisko, są zawiedzeni postawą Polski. – Będziemy was strzec przed Rosją, ale wy pomóżcie nam z imigrantami – takie płyną głosy z Zachodu. 14 września odbędzie się w m.in w tej sprawie nadzwyczajny zjazd ministrów spraw wewnętrznych całej Unii.

W poniedziałek niemiecki dziennik „Bild”, który rozpoczął kampanię na rzecz uchodźców, krytykuje Francję, Wielką Brytanię, Włochy, Litwę i Słowację za – jak twierdzi – przyjmowanie niedostatecznej liczby uchodźców w stosunku do ich możliwości.

Europa Zachodnia zapomina o problemie Polski związanych z uchodźcami, ale z Ukrainy. Przez półtora roku liczba osób trafiających do Polski z Ukrainy bardzo wzrosła – wynika z danych Urzędu ds. Cudzoziemców. Prezydent Duda, odnosząc się w Berlinie do europejskich problemów z imigrantami, wspomniał o tysiącach obywateli Ukrainy, którzy przekraczają naszą granicę i ubiegają się o pobyt w Polsce. Czy Niemcy, Francja, UK i Austria będą z nami solidarni w tej sprawie?

26
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
20 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
JoannaHusarzRomualdNetoandy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kangoo
Gość
kangoo

Bruksela narzucając politykę przymusowego przyjmowania muzułmańskich uchodźców do naszego kraju zaczyna zagrażać bezpieczeństwu Polski bardziej niż Moskwa

Romuald
Gość
Romuald

Niemcy napadli na nasz kraj a Anglicy mieli nas bronić.I co zostaliśmy sami.To i teraz możemy zostać sami a oni niech przytulają muzułmańskich terrorystów,a jak zrozumieją swój błąd to już będzie za późno.

Nemo
Gość
Nemo

To nie Austria domaga sie od Polski przyjmowania islamistow tylko marionetkowy rzad tego kraju. We wszystkich krajach Europy Zach. zainstalowany jest ten sam model dyktatury Brukseli , terroryzujacy wlasmych obywateli i sciagajacy hordy inwazorow. Wedlug nich islamizacja Europy Wsch. odbywa sie stanowczo za wolno. Bruksela jest z kolei tylko organem… Czytaj więcej »

Jakub
Gość
Jakub

Swieta prawda! Lewactwo sie szerzy w Europie!

kangoo
Gość
kangoo

Nadszedł czas aby zastanowić się, co dla Polaków stanowi mniejsze zło: UE czy Rosja. Przypominam że NKWD mordowało na rozkaz strzałem w tył głowy, wyznawcy islamu odcinają na żywca głowę tępym nożem i robią to na ochotnika, żeby pstryknąć sobie selfie z „trofeum” i pochwalić się tym znajomym.

Pakaj
Gość
Pakaj

Kurde tych islamskich imigrantów niech Arabia Saudyjska przyjmie, ta sama wiara, są bogaci a i kraj bardzo duży!

bk
Gość
bk

„Będziemy was strzec przed Rosją, ale wy pomóżcie nam z imigrantami” znaczy się, drodzy Brytole, znowu zaczynacie handel ludźmi;)?
A co do obcięcia pomocy – a se obcinajcie, na zdrowie. My i tak już niedługo staniemy się płatnikiem składek (składka większa niż otrzymywana pomoc), ergo nam to nie robi:).

Jakub
Gość
Jakub

Juz raz gadali ze bead ans strzec… i udowodnili ze ich slowa sa gowno warte. Koniec eurokolchozu jest bliski!

zuza
Gość
zuza

A weźcie sobie te srebrniki i za nie chowajcie ich ale u siebie! My ich nie chcemy.

Sebastian
Gość
Sebastian

Mnie najbardziej wkurwia ograniczenie ludzkich umysłów i podstawianie wszystkiego pod lewactwo. Idioci podłapali jedno słowo, pod które podciągają wszystko… i Wy chcecie zmieniać świat….

Dżuma
Gość
Dżuma

Chyba nie wiesz o czym mówisz… zapraszam do krajów gdzie władza ma lewicowe poglądy, do Szwecji, Francji, Niemiec, Holandii albo Danii, namawiam do zapoznania się z problemem emigracji w realnych warunkach a nie na necie, siedząc w wygodnym fotelu, przytulnym pokoju z romantyczną muzyczką w tle. Zapraszam na ulice Malmo… Czytaj więcej »

Harry
Gość
Harry

Właśnie ja zmieniłem zdanie po tygodniowym pobycie w Rzymie w zeszłym roku, jak bałem się przejść ulicą w biały dzień, bo trzech ciemnych było a ja jeden z żoną.

spoko
Gość
spoko

No to niech nam nie pomagają. My w podziękowaniu wstrzymamy spłacenie długu, który od nich zaciągneliśmy. My wyjdziemy na plus a oni będą mieli problem, zby utrzymać setki tysięcy pasorzytów których tak ochoczo zciągają. Jest git!

bk
Gość
bk

Dobrze gadasz… Zna ktoś niemiecki, żeby to elegancko przetłumaczyć i drogiej Makreli wysłać mailem??

Dżuma
Gość
Dżuma

Ps. To nie możliwe by wilk był syty (zadowoleni uchodźcy/emigranci) i owca cała (MY!)

pan_piotr
Gość
pan_piotr

Jak to czytam to scyzoryk otwiera mi się w kieszeni. Tak jak większość tu pisze: niech się w d..pe pocałują z deklaracją obrony przed Moskwą. Najbardziej niebezpieczne jest rozwalenie zdrowej tkanki społeczeństwa, a za takie (póki co) uważam nasze. Dzisiaj miałem ciekawą dyskusję w grupie osób na temat imigrantów: towarzystwo… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Austriacy, bezczelni szantażyści.

kris
Gość
kris

Austria raz wyeksportowała już w świat niejakiego Adolfa H., przypisywanego zazwyczaj Niemcom. Teraz chcą eksportować nielegalnych imigrantów? A przy okazji zapytajcie przeciętnego Austriaka co o tym sądzi. Odpowiedź z pewnością nie będzie pokrywała się z oficjalnym stanowiskiem Wiednia.

gość
Gość
gość

,,Będziemy was strzec przed Rosją, ale wy pomóżcie nam z imigrantami” – Ludzie przypomnijcie sobie 3 września 1939 (wypowiedzenie wojny III Rzeszy przez Francję i Anglię – atak ZSRR na RP 17 września) – żadnej reakcji, zero pomocy!!! Tak będzie i tym razem. Niech sami sobie radzą z nielegalnymi emigrantami.… Czytaj więcej »

Harry
Gość
Harry

„Będziemy was strzec przed Rosją, ale wy pomóżcie nam z imigrantami”. Pierwsi nas sprzedadzą jak zajdzie taka potrzeba.