Norweski kanał informacyjny P4 przeprowadził wywiad z dwoma Somalijczykami, na temat tego dlaczego przemoc wobec kobiet w Skandynawii ze strony muzułmanów jest tak duża. Odpowiedzi są szokujące.

Jeden z nich Abid Raja oznajmił, iż jednym z powodów dlaczego imigranci tak często gwałcą jest nie zasłanianie twarzy. „Posłuchaj mnie, Norweżki skarżą się, że robimy z nimi to i tamto, ale tak naprawdę gwałty są kwestią zasłaniania twarzy, one chodzą prawie nago, – a potem narzekają, że są gwałcone? To ich wina.”

Rozmówcy nadmieniają, że częścią problemu jest także alkohol. „Kiedy pijemy dużo, zdarza nam się upić, wówczas wpadając na kobiety, czasem je atakujemy, ale gdy nie pijemy-staramy się je szanować”.

Największy wskaźnik gwałtów jest w Oslo, gwałciciele w zdecydowanej większości pochodzą z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej.

na podstawie: friatider.se
opracował: LaSt Man Standing

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Somalijczycy tłumaczą dlaczego tak chętnie gwałcą nordyckie kobiety"

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dron
Gość
dron

Dla nas takie zachowanie jest sprzeczne z zasadami. Dla nich nie jezeli sie patrzy pod katem koranu.I to jest niebezpieczne.Ostrzeganie i informowanie innych o tym pasozycie to nasza powinnosc.
Wiecej informacji jest na euroislam.pl

gobias
Gość
gobias
Nie wiem czy ludzie się ze mną zgodzą ale warto wspomnieć, że europejscy muzułmanie nie tylko ze względu na normy zawarte w ich ideologii/religii są niebezpieczni, ale też również przez ich tendencje do zachowań dewiacyjnych, nawet w świetle zasad islamu. Myślę, że te dewiacje są tolerowane jeszcze przez świat arabski,… Czytaj więcej »
Niedoszły Kanadyjczyk
Gość
Niedoszły Kanadyjczyk

A w Kanadzie Somali sa bardzo spokojni -gwałtów na białych prawie brak -ciekawe dlaczego ,moze to wina Policji Skandynawskiej ?