Austriacka nauczycielka została oskarżona o obrazę Mahometa, ponieważ stwierdziła na lekcji, że twórca islamu molestował dzieci. Sprawą zajęła się prokuratura.

Licealna nauczycielka pracująca w austriackim Bregenz powiedziała uczniom, że twórca islamu molestował dzieci. Gdy dowiedziały się o tym władze szkoły przekazały informację do prokuratury. Wpłynięcie doniesienia potwierdziła lokalna prokurator, dr Bernadette Mennel. Na razie wstrzymuje się od szerszego komentowania sprawy.

Mahomet zawarł małżeństwo z 6-letnią dziewczynką imieniem Aisza. Do współżycia między nimi doszło, gdy dziecko skończyło lat 9. To najprawdopodobniej miała na myśli austriacka nauczycielka.

To nie pierwszy przypadek gdy w zachodnioeuropejskim kraju krytyka islamu wywołuje problemy z prawem. Niektórzy obawiają się wręcz, że trwa przeszczepianie na grunt zachodni islamistycznych praw przeciwko „bluźnierstwie”. Komentatorzy obawiają się, że panująca na Zachodzie polityczna poprawność i zakaz tak zwanej „mowy nienawiści” jest coraz częściej na rękę muzułmanom.

Czytaj także: Norwegia: Facebook zablokował możliwość udostępniania wywiadu z krytykiem islamu!

W Listopadzie 2015 roku głośno było programie nadzorowanego przez Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis) bowiem osoby które w Niemczech zostaną uznane winnymi podburzania przeciw uchodźcom będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Nazwa jest mylna, ponieważ nie walczy z nazistami, tylko cenzuruje komentarze osób sprzeciwiających się imigrantom.

na podstawie: ndie.pl / breitbart.com / pch24.pl

95
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
20 Comment threads
75 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
47 Comment authors
Dariuszqaztomekatomekminiktoś Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Oluchna
Gość
Oluchna

Jeżeli są jeszcze wśród nas osoby które nie dowierzają że Europa w niedługim czasie zamieni się w jedno wielkie państwo islamskie to po przeczytaniu tego artykułu ich złudzenia chyba zostały ostatecznie rozwiane. Módlmy się tylko gorąco do Pana Boga aby oszczędził nasz kochany kraj.

fi_n
Gość

@Oluchna

„Módlmy się tylko gorąco do Pana Boga aby oszczędził nasz kochany kraj”.

A dlaczego miałby to uczynić?

Coffe
Gość

Wielki powrót……

Obywatelka Ziemi
Gość

@fi_n moze z powodu tego, ze Polacy kochaja tego twojego boga? hmm..wierza w niego…do kosciola lataja…krzyze wieszaja w szkolach i sejmach…moze bo to jest wojna nie tylko ekonomiczna, ale religijna? Sam sobie odpowiedz…a z tego co czytalam w twoich komentarzach to uwielbiasz boga..no to niech pomaga smile

fi_n
Gość

@Obywatelka Ziemi

Ten którego kochają Polacy, to nie jest mój Bóg. Mój Bóg mi pomaga, tylko, że tego nie jesteś w stanie pojąć. To może pojąć tylko człowiek duchowy, nie cielesny. Dla człowieka cielesnego, zmysłowego to zwykła bzdura. Tylko, że ja z tej bzdury czerpię spokój, a Ty? Dlaczego się niepokoisz?

Obywatelka Ziemi
Gość

@fi_n niepokoje sie poniewaz banda debili na stolkach rujnuje styl zycia miliona ludzi, ktorzy na to ciezko pracowali przez cale pokolenia.

fi_n
Gość

@Obywatelka Ziemi To zrozumiałe, że jak się coś źle dzieje, budzi to niepokój. Niestety ludzie nawet w swej masie nic nie mogą uczynić, by temu zapobiec. Pozostaje albo zużywać swoje siły na szarpaninę w oczekiwaniu na to co i tak będzie zrealizowanie, albo wykorzystanie ich na to, co jeszcze można… Czytaj więcej »

Dem
Gość

z tym się nie zgodzę Zawsze można mieć wpływ jakiś Kwestia chęci lub ryzyka… Jesli każdy by tak myślał szybko człowiek by upadł i nie rozwijałby się… Cel który widzimy w naszych możliwościach zwykle jest za małym zbyt łatwym celem do zdobycia Oczywiście warto spojrzeć czy coś jest realne ale… Czytaj więcej »

Pilot_PL
Gość
Pilot_PL

Może i mi pomoże…..
Mam 3100 zaległości za kwadrat ..
załatw żeby zapłacił…..
z góry dźwięki bo jego moc ponoć wielka….
chyba ,że jaki pracownik f-my( ksiądz) da radę….
pzdr

fi_n
Gość

@Pilot_PL

Firma o której mówisz, owszem istnieje, ale właścicielem jest inny bóg niż ten o którym piszę.

Dem
Gość

@Pilot _PL Mi załatw słonia żeby stał w moim małym pokoiku Chcesz w coś uwierzyć w zamian za coś? to jesteś dzieciak Dzieci są przekupne Dołącz do muzułmanów Proste przyjmujesz ich zasady i masz kasę od makreli Chyba rozwiązałem Twój problem

tgb
Gość
tgb

Oluchna z tym bedzie ciezko.Bóg nie jest stronniczy,gdyz w kazdym narodzie znajduje sie człowiek który chce czynic co prawe.Dlaczego miałby oszczedzac nasz kraj skoro tylu ludzi sie go wypiera?A czynami własciwie wiekszosc.Niby kraj chrzescijanski,ale prawo swieckie niemal zupełnie odbiegające od bozego.Gdyby kraj był naprawde chrzescijanski,wtedy ludzie,rządy budowali by prawo panstwa… Czytaj więcej »

Oluchna
Gość
Oluchna

@tgb A więc widzisz Bóg sam pokazał nam swoje oblicze. Sam piszesz że nasza cywilizacja jest cywilizacją chrześcijańską. Zobacz cały ten nasz postęp techniczny udał się tylko nam Chrześcijanom, czy nie jest to znak od samego Boga że idziemy słuszną drogą? Jeszcze niedawno oglądałam w telewizji dwa reportaże, jeden omawiał… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@Oluchna

Choć Twój wpis odnosi się do @tgb, to uważam, że jest na tyle ciekawy iż i ja mógłbym się do tej wypowiedzi odnieść. Ale trochę później.

fi_n
Gość

@Oluchna Samo powołanie się kogoś lub czegoś na chrześcijaństwo, nie oznacza, że za tym stoi prawdziwy Bóg. Chrześcijanie bardzo chętnie podkreślają swoje niewątpliwe osiągnięcia w wielu dziedzinach życia. Kiedy jednak przyjrzeć się temu bliżej, to bez trudu można zauważyć mroczną stronę tej cywilizacji. Dziś stosunkowo łatwo można zestawić np. chrześcijaństwo… Czytaj więcej »

tgb
Gość
tgb

Oluchna nie mozna postepu zwalac na Boga.To nie jest kryterium.Ten postep ma bardzo wysoką cenę.W wwielu dziedzinach jest pisany krwią ludzką.W innych konsekwencją jest rozpad wiezi społecznych.Tak szybki postep napedza rywalizację którą biblia (czyli Bóg) potepia.Ta rywalizacja doprowadza mnówstwo osób do chorób,psychofizycznych,nawet do smierci.ale przede wszystkim do smierci człowieczenstwa.Utracono kontrolę… Czytaj więcej »

Oluchna
Gość
Oluchna

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

marek
Gość
marek

Żaden bóg nas nie uchroni bo takie byty nie istnieją,załatwimy to sami jak dawniej nasi przodkowie ,pogonimy tę chołotę jak przyjdzie pora.

fi_n
Gość

@marek Piszesz, że żadne takie byty jak Bóg nie istnieją. Czy potrafisz to udowodnić? Masz na to twierdzenie niezaprzeczalne dowody? Można oczywiście tak twierdzić, niejeden to czynić, ale jak się nie ma dowodów, że Bóg nie istnieje, to pozostaje tylko wiara. Będziesz się różnił od wierzących w Boga tym, że… Czytaj więcej »

Jakko
Gość
Jakko

Nie może być żadnych dowodów na nieistnienie, to nielogiczne. Jakie masz dowody na nieistnienie UFO? Albo Yeti? W końcu, jakie masz dowody na nieistnienie różowych, niewidzialnych, latających jednorożców? Udowadnia się istnienie, bo nieistnienia czegokolwiek udowodnić się nie da.

fi_n
Gość

@Jakko Np. Mogę udowodnić, że w takim to a takim miejscu nie istnieje taki to a taki obiekt. Wymieniam z imienia i nazwiska jakąś osobę, a ona nigdy nie istniała. To można udowodnić. Nie istnieje szereg postaci występujących w literaturze, muzyce czy w filmie. Po prostu przeprowadzam proces dowodowy, który… Czytaj więcej »

Ezop
Gość

No właśnie, skoro nie można udowodnić nieistnienia Boga, to w takim razie ateiści zachowują się nielogicznie, jeśli z całą stanowczością twierdzą, że Boga nie ma. Nie mogą mieć oni pewności nieistnienia Boga, ponieważ nie istnieje dowód na jego nieistnienie. Natomiast wierzący nie muszą niczego udowadniać, gdyż wiara to nie to… Czytaj więcej »

PrincessMolestia
Gość
PrincessMolestia

@Ezop Błąd. Dopuszczenie MOŻLIWOŚCI istnienia Boga bądź bogów to agnostycyzm. Teistyczny czy ateistyczny to już zależy od jednostek. Będąc osobą wierzącą, parafrazując, z całą stanowczością twierdzisz, że Bóg istnieje. Będąc ateistą z całą stanowczością twierdzisz, że Bóg nie istnieje. Logika stoi mimo wszystko po stronie ateistów. A ja będąc sobie… Czytaj więcej »

Ezop
Gość

Jeśli tak na to spojrzeć, to w takim razie ja jestem agnostykiem teistycznym lub raczej panteistycznym. Mimo wszystko uważam, że wiara to nie pewność. Gdyby udało się udowodnić istnienie Boga, to wiara nie byłaby już potrzebna. Z drugiej jednak strony, czy możemy być pewni co do prawdziwości jakiekolwiek dowodu ?… Czytaj więcej »

PrincessMolestia
Gość
PrincessMolestia

@Ezop Tak samo jak lwia część chrześcijan, tak mi się przynajmniej wydaje. Wiara, na moje rozumienie, jest właśnie niczym innym jak pewnością swoich poglądów bez jakichkolwiek dowodów. Nie potrafię sobie wyobrazić by ludzie byli skłonni ginąć tylko i wyłącznie za domysły, zabijać już prędzej. Masz tutaj rację, po części przynajmniej.… Czytaj więcej »

Lucky Luke
Gość
Lucky Luke

Skoro nie istnieja dowody , to instnieje wiara w nieistnienie Boga.Sa ludzie ktorzy maja dowody na istnienie Boga.Tacy ktorzy sa dotknieci przez Ducha Swietego,oraz tacy ktorzy uzdrawiaja za pomoca Boga.Komus tego nie udowodnia , ale im zostalo to udowodnione.Pozostaje tylko swiadectwo…

Pilot_PL
Gość
Pilot_PL

A czy potrafisz udowodnić,że istnieje????Pokaż choćby fotę…..

fi_n
Gość

@Pilot_PL Pokaż mi fotę miłości, nienawiści, świadomości, pamięci, empatii. A projekt w głowie człowieka? Fakt, nie istnieją. Pokaż mi fotki budowniczych piramid egipskich. Też nie istnieli? Czy obrazy z kosmosu, drogi mlecznej, konstelacji gwiazd to widoki realne, czy wizualizacje komputerowe? Ktoś je widział na własne oczy? A może kto widział… Czytaj więcej »

Dem
Gość

@f_in Dobrze ujęte choć nie zawsze się z Tobą zgadzam Hm dla mnie nie wierzyć to głupota Rozejrzyj się dookoła dowodów jest mnóstwo Nasze pasje i to jak je przeżywamy „euforia” podekscytowanie Ja np przezywam „orgazmy” sceniczne Ja to tak nazywam Ktoś kto tego nie poznał nigdy sobie nie wyobrazi… Czytaj więcej »

Lucky Luke
Gość
Lucky Luke

Jakby byly dowody , to by nie bylo wiary.

tgb
Gość
tgb

lucjky luje
dokładnie.Zresztą w swoim słowie napisal,ze Boga nikt zaden człowiek twarzą nie widział i nie moze zobaczyc,bo by po prostu umarł.Jest wszechmocny i jest przede wszystkim Duchem. Osobą,ale duchową nie cielesną,jak my ludzie ulepieni przez niego z minerałów wziętych z ziemi,z prochu

Dem
Gość

Ten kto znajduje własne dowody posiada wiarę Ten kto ich nie dostrzeże nie będzie wierzył…

Gość
Gość
Gość

@marek: „Żaden bóg nas nie uchroni bo takie byty nie istnieją” – czego można być obiektywnie pewnym to to, że „allah” istnieje jako idea w umysłach wszystkich muzułmanów, jest to idea jednocząca ich i popychająca bezustannie do bezwzględnej, a często brutalnej postawy wobec wszystkich którzy tej idei nie podzielają. Jest… Czytaj więcej »

normalny
Gość
normalny

wg ciebie cos sobie wybuchlo i w prozni przybralo postac kuli, sama nalala sie woda, przywialo powietrze i urosly drzewa. marny czlowieczku nic nie powstaje samo z siebie. dam ci prostacki przyklad, wez dlugopis do reki i sie zastanow, czy powstal z wybuchu czy zrobila go reka ludzka. nie potrafisz… Czytaj więcej »

NiepoprawnyPolitycznie
Gość

Ale co wybuchło? To co wybuchło nie mogło powstać z niczego razz

Lucky Luke
Gość
Lucky Luke

Pogonimy islamska dzicz z Boza pomoca !!!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś
Gość
ktoś

Nie mogę udowodnić istnienia Boga. Jednak mogę opowiedzieć, co działo się przed śmiercią bliskich mi osób. I tak na dzień przed swoją śmiercią dziadek w nocy wzywał nieżyjącą od ośmiu lat babcię – wołał głośno jej imię. Z kolei babcia, w nocy przed swoją śmiercią miała sen, w którym śniły… Czytaj więcej »

mini
Gość
mini

To co opisujesz, to akurat jest pogaństwo, a nie wiara w Boga.

Oluchna
Gość
Oluchna

Chciałam podziękować wszystkim oceniającym mój wpis i wyrazić oddzielne podziękowania dla osób które na niego odpowiedziały.

Asgard4444
Gość

Obawiam się, że u nas byłoby to samo. Zobaczcie jakie problemy generowali Cyganie czy mniejszości religijne w szkołach. A co dopiero muzułmanie.

normalny
Gość
normalny

oszczedzi, to juz zostalo przepowiedziane, nie martw sie.

Lucky Luke
Gość
Lucky Luke

Nie peniaj>Ludzie juz maja dosyc tego smrodu.W calej Europie niedlugo dojdzie prawica do wladzy i wszystko sie unormuje.

ktoś
Gość
ktoś

Nie mogę udowodnić istnienia Boga. Jednak mogę opowiedzieć, co działo się przed śmiercią bliskich mi osób. I tak na dzień przed swoją śmiercią dziadek w nocy wzywał nieżyjącą od ośmiu lat babcię – wołał głośno jej imię. Z kolei babcia, w nocy przed swoją śmiercią miała sen, w którym śniły… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

Siedze, czytam i tylko glowa krece…co my robimy z tym swiatem? Gdzie jest ta wolnosc slowa? To jest kpina! Kpina powtarzam!
Nauczycielka jak najbardziej ma racje. Takie sa fakty.

kaassi
Gość
kaassi

nie ma wolności słowa, została stłamszona przez „poprawność polityczna” – wynalazek który pochodzi z uczelni we Frankfurcie, która jest finansowana przez rodzinę Rothschild, (czyli jedną z rodzin, która jest kreatorem NWO) „Poprawnosc polityczna” pojęcie używane do tłumienia prawdy, czyli ograniczenie zakresu dopuszczalnej opinii i wypowiedzi, które są nie na rękę… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

Prorok podpisał kontrakt (małżeński) z Aiszą gdy miała sześć lat i skonsumował to małżeństwo gdy miała lat dziewięć – Bukhari 7.62.88 Z kolei Robert Spencer mówi: takie zachowanie Mahometa, którego setki milionów ludzi uważa za wzór i standard postępowania przyniosło cierpienia niezliczonej liczbie kobiet i dziewcząt. Nigeria – 800 000… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@kaassi, czesto czytam co piszesz i doprawdy masz wiedze i swiatopoglad, milo sie czyta. Wiesz…ja sobie tylko tak mysle, bo uchodzca ktory idzie do UE by chcial zyc tak jak europejczyk (auto, dom, silownia, ubranka itp) i jednoczesnie zyc w islamie…no nie widze tego, a Ty? Przeciez jesli oni dojda… Czytaj więcej »

Gość
Gość
Gość

Wpływowe środowiska biznesowe zza „wielkiej wody” już dawno zaliczają Europę razem z Afryką oraz Bliskim Wschodem do wspólnego obszaru gospodarczego, tzw. EMEA (Europe, Middle East and Africa). A oni raczej dokonują decyzji w sposób strategiczny i z dużym wyprzedzeniem.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/EMEA_region_worldmap.svg/863px-EMEA_region_worldmap.svg.png

https://en.wikipedia.org/wiki/Europe,_the_Middle_East_and_Africa

Dem
Gość

Obywatelka Ziemi …obydwie te religie mają wymrzeć ! a na pewno chodzi o osłabienie wtedy będzie łatwiej tym sterować To jedna teoria a druga to to co się dzieje ogólnie na świecie wpływa na pewne ruchy Polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=0qSNzgB0Oog

Obywatelka Ziemi
Gość

Sluchajcie, ja rozumiem terorie spiskowe, to, ze ma byc NWO itp itd. Natomiast jest jedno ALE jak pisze. Zrozumcie, kazdy rzad…jest rzadem bo rzadzi ludzmi. Tak czy nie? I teraz jesli wybije sie polowe ludzkosci – a taki jest plan- to polowa, ktora zostanie to beda A: bogaci, B: bogatsi… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Gość

Obywatelko Ziemi : Po mojemu to ta cała banda beżowych analfabetów jest traktowana równie instrumentalnie jak biała populacja Europy ( tylko że oni jeszcze tego nie wiedzą ). Sa jedynie narzędziem mającym zniszczyć dojrzałą cywilizację myslących ludzi którzy stanowią problem dla architektów NWO. Wykształconymi , samodzielnie myslącymi ludźmi trudno się… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

@Passangerstanislawpaluch, wiesz…ja rozumiem cel. Kapuje to, ze ma byc masa ludzka do pracy. Ale…jest ALE…debilami rzadzi sie krotko. Taka prawda. Debil nie rozumie i jak sie debilowi nie podoba to robi raban = bije, gwalci, kradnie. To jak sobie poradzic? Wszystkich do pierdla? Dziesieciolecia piszesz…Ok. Pamietaj, ze przez te dziesiecioleia… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Gość

Tak ! wybić , wytruć czy co tam , ale nie wszystkich . Obliczą sobie ( w tym obliczaniu są mistrzami ) , ile mrówek będzie im trzeba a reszta – sorry , do piachu ! I jeszcze jedno : debilom – jak piszesz – niczego tłumaczyc nie trzeba. Takim… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Gość

w sumie masz racje…ale…ja wciaz mam to ALE…ze nooo to malo logiczne i trzymajace sie kupy jest…pamietaj, ze ludzie sa tylko ludzmi..i jak tym debilom zabraknie jak piszesz na oplacenie rachunkow…a tak bedzie to…noo to co wtedy?

Marek
Gość
Marek

Ok. Warto jednak pojac kontekst historyczny czasow Mahometa , wtedy bylo to raczej rzecza normalną , tak jak kiedyś wielozeństwo , czy palenie wdow po umarlym mężu w Polsce , niewspominając o ożenkach nieletnich obu płci , świat poszedł jednak naprzód , a kraje afryki i azji nie , i… Czytaj więcej »

ggg
Gość
ggg

Czyli do władzy nad światem dążą ILUMINACI to chore zrzeszenie , obrzydliwie bogatej i bezwstydnie zachłannej grupy tzw.(samozwańczych) wybrańców,którym ciągle wszystkiego za mało.

polak mały
Gość
polak mały

w glowie sie nie miesci co zachodnie spoleczenstwa robia sobie i swoim nast,.pokoleniom z premedytacja!! to nawet nie jest strzelanie sobie w stope czy w kolano,ale kurwa prosto w łeb!!

Szwedka
Gość
Szwedka

Co najgorsze to jeszcze pare miesięcy temu prokuratura miała identyczne poglądy jak ta biedna nauczycielka ! Norwegia ,która krytykowała Szwecję o braku kontroli nad chuliganerią i potencjalnymi terrorystami ,została raptem „zasypana „pieniędzmi Sorosa i zapomniała o swojej krytyce !!! Skorumpowani hipokryci słuchają elity jak ostatnie debile !!!Tylko czekam ,kiedy kasa… Czytaj więcej »

XaX
Gość
XaX

To ty nie wiesz że wolność słowa jest wtedy gdy masz poglądy zgodne z lewicą i myślisz tak jak oni? To działa w jedną stronę, masz odmienne zdanie jesteś szykanowany…

Daga
Gość

Wszyscy na stołkach dostali gratisy sporej wartości od Sorosa, albo przeszli na islam. Innego wytłumaczenia nie ma.

kici kici KOCUR
Gość

Zgadzam się z tobą, osoby które obecnie trzymają władzę w garści są finansowani, ja osobiście forsuję tezę że nie tyle od Sorosa, choć pewnie i z stamtąd też, ale że otrzymują pieniądze z Arabii Saudyjskiej i innych bogatych krajów arabskich.A wiadomo że pieniędzy nikt nie daje za darmo. Celem jest… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Gość

Moja odpowiedź Evito będzie uzupełnieniem tego , o czym pisałem w tym wątku nieco wyżej . A więc oczywiście masz rację : islamizację sponsorują bogate kraje arabskie i póki co jest to na rekę masonom NWO . Jednak potem moim zdaniem dojdzie miedzy nimi do wojny o ostateczny kształt swiata… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Gość

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Pozdrawiam.

Asgard4444
Gość

Na to wygląda. Problem w tym, że wojna jest nieobliczalna. Mogą się przeliczyć. Ja tych gości nie rozumiem. Przecież wszechświat jest wielki. Zamiast pakować tyle kasy w wojny i własne interesy, ludzkosć dawno podbiłaby Ksieżyć i już kolonizowałaby Marsa.

Starczyłoby dla wszystkich zasobów.

Kanzas
Gość
Kanzas

Gorsze od tego jest chyba tylko zachowanie polskiego Episkopatu, który również donosi na katolickich, patriotycznych księży jak dyrekcja austryjackiej szkoły.
Prawdzie to oni nie służą…

Nemo
Gość
Nemo

Arystokracja koscielna dostaje wytyczne z Watykanu. To one powoduja ,ze oficjalne stanowiska wladz koscielnych w poszczegolnych krajach Europy sa zadziwiajaco podobne i politycznie poprawne. Dyscyplina koscielna rowna jest wojskowej i nie toleruje sprzeciwu. Istnieja przeslanki , ze obecnie siedzacy na Piotrowym Stolcu ,bardziej angazuje sie w prace dla NWO i… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Gość

Proszę przeczytać jakie oświadczenie w sprawie księdza Jacka Międlara wystosował wizytator ksiądz Kryspin Banko: – Jako Wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy oświadczam, że w dniu 19 kwietnia b.r. ks. Jacek Międlar CM, otrzymał całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

O co chodzi? Przecież powiedziała prawdę?

Nemo
Gość
Nemo

Tak ,ale dzisiaj interpretuje sie prawde wedlug koranu.
To jedna z naczelnych dyrektyw Brukseli.

Gość
Gość
Gość

Nowy mer/emer/emir Londonistanifatu składał przysięgę na Koran, oczywiście

bkkkk
Gość
bkkkk

I własnie na tym polegał jej bład.

Lasta
Gość

Mahomet to pieprzony pedofil takie są fakty. To oni obrażają tą nauczycielkę oskarżeniami za mówienie prawdy.

cftsq
Gość
cftsq

I pederasta

Dem
Gość

Księżyc czyli dzieci nocy… nocą mogą wszystko Ich prezes wtedy nie widzi Sekta stworzona do pogromu chrześcijan ! Ich prezes mógł wszystko oni w sumie też mogą wszystko

NieFeministka
Gość
NieFeministka

Co sie dziwić, jak prokurator to Mennel smile

Polak
Gość
Polak

To bardzo dobrze, ze sprawa trafi do sadu, bo ten nie ma innego wyjscia jak przyznac nauczycielce racje.

NieFeministka
Gość
NieFeministka

Tez mi sie tak wydaje, bo przecież on rzeczywiscie to robił i tu kłamstwa nie ma. Obawiam sie jednak czy nie przypna jej czegoś w rodzaju „bezprawnego rozszerzenia programu nauczania o treści niedozwolone, w tym o zabarwieniu rasistowskim”. sad

Zygus
Gość
Zygus

Jestem CZLOWIEKIEM ktoremu Pan B.G rozumu do glowy dal abym myslec mogl jak i musial. Czyli jak to jest ? Jak mam to pojac ? Ksiadz ktory molestuje 12 letnia dziewczynke to PEDOFIL a ten „pan” z czarna broda z tej obcej mi kulturowo strony swiata tylko dlatego ze udalo… Czytaj więcej »

NieFeministka
Gość
NieFeministka

Piekny pprzykład dają choćby europejskim pedofilom. Wystarczy przejść na islam i…aaach szkoda gadac.
Ps
Dzis czytalam, że porqz kolejny na dniach 8letnia dziewczynka zmarła po nocy poslubnej 60-kilkulatkiem. Wiemy oczywiście, że jest to jednorazowy incydent.

fi_n
Gość

Doprawdy zdumiewająca jest Wasza naiwność. Ileż można kręcić się wokół własnego ogona. Powiedziano już na tym forum prawie wszystko. Nie dociera, że to już ostatnie podrygi tego systemu? Przypatrujecie się z coraz większym niedowierzaniem jak bezczelnie depcze się prawo. Jak czarne nazywa się białym i odwrotnie. Jak tu i owdzie… Czytaj więcej »

allahuj
Gość

pachnie mi tu jehowom

Pablo
Gość
Pablo

Podaj mi numer swojego dilera. Dziś weekend i tez by sobie polatał tak jak ty. Czekam pozdrawiam.

uniaeuroPEJSka
Gość
uniaeuroPEJSka

Krótko i zwięzle. To co się dzieje w UE przez ostatni rok pokazuje dobitnie iż realizuje się plan ostatecznej niewoli. Do 2020-25 zostanie wprowadzone=wymuszone : -wycofanie gotówki -stan wyjątkowy w całej UE (rozruchy społeczne) -ostatecznie CHIPowanie (zagrozenie terrorystyczne,kontrola finansowa) Pisałem (krytykowałem) wielokrotnie. UE to koń trojański. Sprzedaliście się (wyzbycie niezależności)… Czytaj więcej »

TheCrusader
Gość
TheCrusader

Czemu zawsze jest tak, że jak muzułmanie obrażają chrześcijan to jest wolność słowa, ale kiedy dzieje się na odwrót to już sprawa ląduje w prokuratorze? Nawet miłujący pokój Buddyści nienawidzą się z muzułmanami i z nimi walczą.

NieFeministka
Gość
NieFeministka

Malo!Ona nikogo nie obrazila tylko sstwierdziła, fakt. Niezaprzeczalny bo przecież muzułmanie sami o tym i wiedzą i przekazują tę wiedzę. Nazwanie skazanego za morderstwo mordercą nie jest obrazaniem.

Gość
Gość
Gość

Przy obrażeniu chrześcijaństwa prawdopodobieństwo fizycznego odwetu jest pomijalnie małe, a oskarżeń o „rasizm” praktycznie zerowe. Natomiast przy samej krytyce islamu prawdopodobieństwo odwetu jest bardzo realne, tak samo jak oskarżenia o „rasizm”. Muzułmanie mają po swojej stronie zarówno swoją fizyczną agresywność, skorość do stosowania przemocy wobec tych których uważają za wrogów,… Czytaj więcej »

coco
Gość
coco

Przede wszystkim nie rozumiem, dlaczego w tym bierze udział prokuratura. Jakby zniszczyła jakiś obiekt sakralny to rozumiem, ale w tym przypadku???

Gość
Gość
Gość

Poniewaź dziś najwyraźniej już nawet „myślozbrodnie przeciw islamowi” są ścigane z całą surowością, podczas gdy całkowicie realne i fizyczne przestępstwa lub zbrodnie dokonywane przez wyznawców islamu są tolerowane i/lub ignorowane.

Benek
Gość
Benek

Debilizm prawników a może sami są oni pederastami że tak bronią pedała o czym wyraźnie pisze w koranie (tak z małej ,gdyż jest to księga pomyleńca a nie święta).