Brytyjska policja aresztowała Jaydę Fransen, Paula Goldinga i Johna Louisa z organizacji Britain First. Powodem zajścia była ich działalność „antyislamska”.

Sytuacja miała miejsce na krótko przed planowaną w Birmingham demonstracją antyislamską. Manifestację tę odwołano z uwagi na to, że jej organizatorzy zostali aresztowani i chociaż ich zwolniono, to w dzień planowanej demonstracji muszą zgłosić się na policję. Demonstracja odbędzie się w innym terminie.

Liderzy Britain First zostali aresztowani w czasie kampanii, którą prowadzili w związku ze sprawą o gwałt 16-latki w Ramsgate. Fransen i Golding dostali od policji polecenie nie udzielania żadnych informacji w sprawie aresztowania, ponieważ zostaną aresztowani ponownie. Razem z nimi aresztowany został wieloletni aktywista Britain First John Louis.

Sąd w Canterbury prowadzi sprawę o gwałt na 16-latce przez grupę mężczyzn, w tym właściciela budki z jedzeniem na wynos Tamina Rahaniego, który jest też właścicielem mieszkania, w którym dokonano gwałtu. Zbulwersowani działacze BF udali się do lokalu w Ramsgate, do którego ich nie wpuszczono. Wytykali personelowi lokalu, że na ich stronie internetowej wciąż wiszą zdjęcia gwałciciela. Po interwencji lokal je zdjął.

Członkowie BF udali się do budynku sądu w Canterbury, gdzie rozdawali ulotki i nagrali materiał pokazujący oskarżonego oraz jego prawnika. Następnie Fransen i Golding zostali oboje aresztowani jako podejrzani o podżeganie do religijnej nienawiści.

Ruch Britain First podał w oświadczeniu, że na jego liderów policja zorganizowała łapankę. Jeden samochód blokował drogę, a gdy ci się zatrzymali, wokół pojawiło się kilka policyjnych samochodów. Liderzy zostali zabrani do osobnych aut, gdzie dokonano ich przeszukania, skonfiskowano telefony, a następnie przez 11 godzin przetrzymywano. Policja skonfiskowała także ulotki BF.

Jayda Fransen była aresztowana już pięć razy, Paul Golding jedenaście. Po przesłuchaniu policja zwolniła liderów Britain First, ale wezwała ich na 3 czerwca, czyli wtedy, gdy miał się odbyć antyislamski protest w Birmingham. Konieczność stawienia się na policję organizatorów protestu spowodowała odwołanie demonstracji, lecz Fransen i Golding zapowiadają, że odbędzie się ona w innym terminie.

źródło: brytol.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

52 komentarzy do "Brytyjscy narodowcy aresztowani za działalność „antyislamską”"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
AntyHegemon
Użytkownik
Rotmistrz

Brytyjska bezpieka zwalcza opozycję i prawdę przez nią głoszoną – tak to się przedstawia. Tak samo jest w Europie Zachodniej i krajach nordyckich. Czasy się zmieniły, sposoby się zmieniły, ale ludzie przy władzy nadal tacy sami… Brytyjczycy są w większości i nie mogą demonstrować, a co będzie gdy staną się mniejszością? Nic, bo nic nie będą mogli „zaprezentować”. Europa musi być antyislamska, bo inaczej stanie się islamska… To jest proste, a jednak dla niektórych złożone i to bardzo, jak widać.

XaX
Gość
XaX

I taka „wolność i demokracja” marzy im się u nas w Polsce … Albo myślisz tak jak lewica albo do więzienia -.-. Co śmieszniejsze jak by tak w Polsce zatrzymano za działalność antykatolicką to już byłby wrzask że prześladują za odmienne poglądy i że jak to tak, przecież mamy wolność słowa itp itd. Ale jeśli chodzi o islam to dostają istnego pierdolca lewaki i za najmniejsze przewinienie by najsurowszy wymiar kary dawali.

AntyHegemon
Użytkownik
Rotmistrz
@XaX Muzułmanów i lewaków w Europie łączy miedzy innymi wspólny wróg jakim jest chrześcijaństwo. jak wiemy Europa jest jeszcze chrześcijańska, a to nie pasuje ani lewakom, ani muzułmanom. Jedni i drudzy sprzeciwiają się także działaniom politycznym Stanów Zjednoczonych i związanym z nimi Izraelem. Jedni drudzy popierają także kraje trzeciego świata. To wszystko ma także kwestie ekonomiczne, bo przecież Islam dominuje szczególnie w krajach „nieobfitych”. Jak wiemy ludność muzułmańska migruje z tych krajów, do bogatego Zachodu i w taki to sposób powstają spięcia. Lewactwo i muzułmanów łączy także internacjonalizm. W islamie istotą jakąś znaczącą nie jest ojczyzna, a religia i jej… Czytaj więcej »
Adam
Gość

Jest to świadome działanie elit. Nie bez powodu nagle zaczęli do Europy przybywać najeźdźcy. Takim ujednoliconym pod względem religijnym (fanatycznym) ludźmi będzie w przyszłości łatwiej sterować niż Europą taką jaka była jeszcze 50 lat temu. Oni w większości są niewykształceni, a jedyne na czym im zależy to seks (gwałty) i pieniądze. A to jest im tutaj ochoczo oferowane przez większość lewackich rządów Eurokołchozu.

Adam
Gość
Denerwuje mnie jak ludzie piszą że lewaki z Zachodu znowu robią manifestacje, bronią ciapatych itd… Musicie zrozumieć że naszym głównym wrogiem są elity Europejskie, a nie tylko lewaki. Mieć pretensje do lewaka to trochę tak jakby mieć pretensje do psa że Ci w pokoju nasrał. Pretensje możesz mieć do jego pana że go tak „nauczył”. Tak samo z lewakami. Na zachodzie Europy i Skandynawii ludzi od lat atakuje się polityką multi-kulti, wszelkiego rodzaju teolerancją dla inności pod groźbą osądzenia o rasizm. Jedni są na to bardziej podatni, drudzy, logicznie myślący mniej. A lewaki tak zostały „wychowane” przez elity. (m.in. masmedia,… Czytaj więcej »
Jan
Gość
Jan

Europa musi byc anty-lewacka, bo inaczej stanie sie islamska.

xyz
Gość
xyz

No to niezłe jaja. W UK zaczyna być tak, jak u nas za schyłkowej komuny. Aresztowania za podobne w sumie „zbrodnie”, jak wtedy. Wówczas chodziło o np. pobicia milicyjne, tu o gwałty islamskie.
No, nie sądziłem,że czegoś takiego dożyję.

Mareczyk
Gość
Mareczyk

Z komuną w krajach Europy jest jak z ospą albo świnką – jak nie przeszedłeś jej za młodu, to później jesteś naprawdę chory.
No i niech mi ktoś teraz powie, że to Polska jest do tyłu! Próbujemy dogonić Dziki Zachód? Chyba tylko pod względem zarobków. Tam mają taki bajzel, że nie zdziwiłoby mnie, gdyby już na potęgę uczyli się polskiego.

antyLewak
Gość
antyLewak

Polska to fajny kraj, tu można oddychać swobodnie, kobiety są bezpieczne.
Brońmy tego co mamy

bruno
Gość
bruno

Ja jestem troche innego zdania. Martwi mnie GMO i szczepionki zabijajace dzieci. :

logic
Gość

Klimuszko i wielu innych przepowiadał że kiedyś Polska bedzie mocarstwem ale nie zbuduje mocarstwowosci na sile tylko na zdrowym rozsądku wolnosci i prawach człowieka. Wiec wystarczy być konsekwentnym i nie przyjmować islamu oraz zachodnich „wartosci” wytrwać, pujść pod prąd i to sie spełni bo widać już od 2015 do czego ich to doprowadzi.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec

Jak już wspomniałem wielokrotnie, wyjście Wielkiej Brytanii z UE niczego w sumie nie dało pozytywnego dla Anglików. Zamiast wykorzystać fakt, że Unia nie wtrąca nosa w ich politykę imigracyjną, a raczej nic nie może im teraz nakazać, to wolą dalej przyjmować muzułmanów i stawać w ich obronie. Oni wolą sobie wyobrażać, że to Polacy na Wyspach są dla nich największym zagrożeniem. No tak, za Polakami nie stoi Soros ani żadne islamskie organizacje, Polaków nie warto bronić.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Rotmistrz

@Karbulot
Mam ciekawsze… Po jaką cholerę murzyni przechodzą na Islam skoro (wstęp):
„Islam generalnie uważa, że każdy czarnoskóry z góry jest przeznaczony do potępienia w piekle. Jeśli się rodzi na świat Murzyn, to nie po to, by przyjął islam i osiągnął zbawienie, tylko po to, by służyć białym muzułmanom – w domyśle Arabom.”
http://annur.pl/nauczanie-islamu-murzyni-sa-przeznaczeni-do-niewolnictwa-i-piekla/

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Rotmistrz
Ps (@Karbulot) Wydaje mi się, że murzyni powinni Arabów zaskarżyć do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu o wciskanie im kitu o tym, że są tak samo traktowani jak Arabowie. W końcu niewolnictwem czarnych zajmowali się m.in Arabowie. No i twórcy całej postępowej części ludzkości. Jeśli chodzi o ten problem nierówności w stosunku do rasy czarnej to tak samo ma masoneria. W NSSM-200 („Raport Kissingera”, National Security Study Memorandum – 200) H. Kissinger przewiduje depopulację do liczebności końcowej 2 mld ludzi (tyle ma zostać czyli wg. tego 5 mld do kasacji). W ramach wyautowania na wieczność 5 000 000 000… Czytaj więcej »
Biały Kruk
Użytkownik
Nowicjusz

Trochę jesteś w błędzie kolego. De facto, UK jeszcze z UE nie wyszła. Proces opuszczania UE przez państwo członkowskie trochę trwa. Póki co Jewropa ma jeszcze wpływ na politykę Brytyjczyków. Po prostu już się o tym nie mówi.

Edward
Gość
Edward

w uk o polityce imigracyjnej decyduje mniejszosc zydowska

Jakiestam
Gość
Jakiestam

I ta kobiete ukamienuja a temu facetowi zetna glowe tak?
Bo ja nie wierze ze tam jeszcze dziala normalny system karny.

Damian
Gość
Damian

Ja tego ‚nie ogarniam’. Dla mnie to już jest jakaś abstrakcja. Kiedy pomyślę jakich czasów dożyłem – gdzie oczywista prawda jest negowana – to słabo mi się robi. Naprawdę nie wiem czego potrzeba by ludzie się ‚obudzili’ i zaczęli działać, bo ‚walenie kijem po głowie’ nic nie daje…

Taternik
Użytkownik
Nowicjusz

Wojny potrzeba. Dymiących kominów i paliwa w krematoriach.

papuga
Gość
papuga

Jak nasz naród się nie obudzi (bo większośc to olewa) to wrócimy do komuny I nas z tego forum wybiorą jak pisklęta z gniazda. Spotkamy sie w jednej celi albo w jakimś obozie „rehabilatycyjnym”. Trudno zrozumieć, że są ludzie (I to wielu) którzy nie widzą co się dzieje I sami swoje głupie łby w to lewackie chomonto pakują.

dontworry
Użytkownik
Nowicjusz

też się często nad tym zastanawiam, czy coś nam grozi teraz lub w przyszłości, za udzielanie się na tym forum.
ale z drugiej strony przecież ci którzy nas monitorują to też ludzie, też mają rodziny dzieci córki, i nie wierzę że uśmiecha im się kalifat za 20 30 lat

bkkkk
Gość
bkkkk

Drogi dontworry, nie wiem, czy ci ludzie coś kojarzą, czy jednak rozkaz będzie ważniejszy (będzie, uwierz mi). Ale. Ale jest coś takiego jak „dać świadectwo prawdzie”. Ergo dopóki się da, to będę chronić tyłek swój i bliskich. A jak już się nie da, to cóż. Nie ja pierwsza, nie ja ostatnia na ścieżkę zdrowia. Byle Bóg dał wytrwać.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Rotmistrz

@bkkkk
Nie ma to tamto. Na jakiejś liście proskrypcyjnej jesteś. A na pewno Twoje IP… no to i tak jesteś.

bkkkk
Gość
bkkkk

I ja, i Ty, i on/ona/ono. I tak od paru pokoleń. Był czas przywyknąćwink.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Rotmistrz
@bkkkk Mniam. Jak to u nas. Dzień jak co dzień, zwyczajne. Rano rozstrzelanie a na deser przybijanie do krzyża, jak tak spojrzeć bardziej historycznie. Wieczorkiem łapanka, żeby delikwent skruszał do rana. Taki zając jak nie skruszeje to niesmaczny. Chyba się będą musieli wysilić, żeby czymś nas zadziwić. Bo to już byli a to Niemcy, a to Ukraińcy, a to Sowieci. A to UB… kto tam wiódł prym to nie mogę głośno napisać bo objęte jest to ustawą o ksenofobi, rasizmie i antysemityzmie. Nie wiem w związku z tym czy jeszcze jest jakieś miejsce do rozwinięcia skrzydeł przez muzułmanów… Chyba to… Czytaj więcej »
logic
Gość

I tu wlasnie pojawia sie problem z polskimi tzw. służbami spora czesc z nich to prostytutki oddajacie sie kazdej kolejnej opcji politycznej. Dla tego ja w życiu nie mógł bym być psem ani innym kapusiem. Sa tam pewnie ludzie ucziwi ale chyba w mniejszosci.

allahuj
Użytkownik
Nowicjusz
Mi też trudno zrozumieć, że są ludzie którzy nie widzą co się dzieje. Możecie się śmiać ze mnie (niektórzy na pewno będą) ale uważam że ci ludzie są opętani. Nie znajduje innego wytłumaczenia, po prostu w pale mi się nie mieści że można nie kojarzyć pewnych faktów, nie widzieć oczywistych oczywistości i zakłamywać rzeczywistość. Przykładów tysiące, chociażby uniewinnienie muzola za gwałt bo gwałciciel nie rozumiał języka gwałconej i nie wiedział że nie chce. Przecież kiedyś za takie uzasadnienie sędziego chyba by w psychiatryku zamknęli a teraz proszę bardzo – pierwsza liga tolerancji. Nie wspomnę już o zasadzie że nieznajomość prawa… Czytaj więcej »
Mareczyk
Gość
Mareczyk

Antyislamska? …a jeśli nawet, no to co w tym złego? Alibaby są wrażliwe na krytykę? Brak krytyki jakoś im w zamachach nie przeszkadza.
Popieram narodowców we wszystkich krajach europejskich. I choć wiem, iż nie lubią oni także Polaków, to przynajmniej nie są takimi psychopatami jak ci sataniści spod znaku półksiężyca z pentagramem i nie zetną mi głowy, kiedy odmówię pokłonienia się przed prorokiem-pedofilem.
Zadbajmy najpierw o siebie – ta zasada powinna obowiązywać wszystkie narody świata. A dla zdrajców – kara śmierci.

test24
Gość
test24

O jaką mieszankę kultur chodzi lewakom, skoro prawilny jest tylko Islam i murzyni?

Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

Panią Jaynę Fransen Paula Goldinga i Johna Louisa zapraszamy na urlop do naszej pięknej Polski! Niech odpoczną i u nas zregenerują siły. Znajdą tutaj wielu przyjaciół smile

zenek
Gość
zenek

To sa chrzescjanofoby – rząd uk.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

To jest ta wolność chociaż UK już poza eurokołchozem smile

Jan III Sobieski
Gość
Jan III Sobieski

I po to sie zerwaliscie z brukselskiej smyczy zeby robic takie rzeczy swojemu narodowi ???

Mam nadzieje ze brytyjczycy maja jeszcze jaja na swoim miejscu i rozlicza rzadzacych z ich decyzji ktore niszcza ich kraj. Cieszmy sie ze zyjemy w naprawde wolnym kraju gdzie szanowana jest wolnosc slowa i pogladow

monnaa
Użytkownik
Nowicjusz

Czyli we wlasnym kraju maja mniej praw niz przybledy. W Polsce podobnie sie robi z banderowcami….Nie jest dobrze.

Ink
Użytkownik
Nowicjusz

Policyjne lewackie qurwy bronią nachodzców bandytów i gwałcicieli muslimskich.

bkkkk
Gość
bkkkk

Co to, urwał, jest?! „Fransen i Golding dostali od policji polecenie nie udzielania żadnych informacji w sprawie aresztowania, ponieważ zostaną aresztowani ponownie.”

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Rotmistrz

@bkkkk
Bo ustawa przewiduje, że powinni podziękować policji za aresztowanie. Dzięki temu aresztowaniu mogli zostać uświadomieni politycznie o tych „sprośnych błędach niebu obrzydłych” i od nowa włączyć się wydajną pracę dla dobra i chwały całej postępowej części ludzkości. I w ogóle powinni się wstydzić, że dopuścili do tego, aby policja musiała się nimi zająć.

jacuś
Gość
jacuś

czytałem kiedyś wywiad z Jaydą, mówiła że sporo Polaków bierze udział w ich demonstracjach…

mefisto
Gość
mefisto

tak przemija wielkość Brytanii.

Archer
Gość
Archer

Alez ludzie, ludzie…
Przeciez ci chlopcy chcieli sobie tylko panienke poruchac.
Czy to jest az taki powod zeby zaraz demonstrowac, protestowac, wzniecac zamieszki i dopuszczac sie lamania brytyjskiego prawa w postaci siania nienawisci rasowej?

Podpis:

Mohammed Afzal
Burmistrz Birmingham

againststream
Gość
againststream

Parę lat temu namawiali do wyrzucania wszystkich imigrantów z Wielkiej Brytanii. Polaków też.

bkkkk
Gość
bkkkk

No. A jak im się uwagę zwróciło, że zagrożenie leży gdzie indziej, to JEJU!!! Co to było! A teraz jak im się zaczyna ziemia palić pod nogami, to znowu lubią Polaków. Jak w latach 40-stych. Mnie nie nabiorą. Ja wysiadam. Niech se sami walczą o swój kraj. My mamy swój kraj do obronienia.

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

Ludziska, jak za komuny.

antyLewak
Gość
antyLewak

Widać, że Brytyjczycy muszą dostać porządnie po doopie od islamu, żeby otrzeźwieli. Od dobrobytu i socjalu w tyłkach się przewraca
Ale czy nie będzie za późno?
Albo rekonkwista będzie trwała 700 lat jak w Hiszpanii

Anna
Gość
Anna

jest to absolutny rasizm ale w stosunku do nas białych europejczyków…..tak jak ta reszta poczynań wybielających i nie karzących niszczących Europe najeźdźców i karzących nas np. za jedzenie bekonu albo brak zachwytu nad niszczeniem naszych krajów…

Pedro Chubascos
Użytkownik
Początkujący

Mam deja vu. Przeżyłem już coś takiego w mojej 50-letniej karierze Polaka. Ryzyko pudła za krytykę jedynie słusznej linii. W mordę, czerwony kwas żre dalej ludzkie mózgi w najlepsze. Nic się nie zmienia.

miki
Gość
miki

„Jayda Fransen była aresztowana już pięć razy, Paul Golding jedenaście.” łooo matko zabili kogoś, zgwałcili, pobili, okradli? Nie, chcą tylko by w ich kraju było normalnie. A co na naszym podwórku? Ano ks. Międlar czeka na proces, M. Kowalski również częsty bywalec sądów, Miernik swoje odsiedział, Słomka również. Wszędzie te same metody – niepokornych wykończyć sądami.

888
Użytkownik
Chorąży

@Evita
Droga Evito, kiedyś czytałem Twój wielce cenny komentarz na ndie na temat Britain First i ich przywódców Jaydy Fransen i Paula Goldinga. Dlaczego teraz nie zabierzesz głosu w dyskusji? Myślałem że będzie to dla Ciebie doskonała okazja do wypowiedzenia się. O ile mi wiadomo Jaydę Fransen i Paula Goldinga poznałaś osobiście. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Czołem Wielkiej Polsce!

logic
Gość

Demokracja jest tylko dla islamistów i lewaków.

anty
Gość
anty

moja rada GB niech spier..la z tego kołchozu a my za nimi

kokospoko
Gość
kokospoko

Oni to mogliby być aresztowani, ale za działalność promoskiewską.

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

Ale terroryści islamscy i srantifa, chodzą sobie po W. Brytanii i nic im się nie dzieje. Taka to wolność w lewackim wydaniu…

wpDiscuz