Niemcy: za krótka spódniczka = wyzwiska i pobicie, idziesz z dziewczyną = pobicie!

Wczoraj informowaliśmy czytelników o atakach z użyciem noża w Nadrenii Północnej-Westfalii. W tym landzie ubogacenie kulturalne następuje też przez pobicia jak np. w Duisburgu i Lohmar.
20 sierpnia w Duisburgu grupa tureckich mężczyzn zaczepiła grupę idących przez park Niemców. 20-letni Turek komentował, że kobieta ma za krótką spódniczkę i za bardzo pokazuje nogi. Ta odpowiedziała mu na to, dlaczego oni są tam bez kobiet, co Turcy wykorzystali jako pretekst do bójki. Jedna kobieta doznała zwichnięcia stawu ramiennego.

W niedzielę 25 sierpnia dwie młode pary w wieku 16-18 lat wracały wieczorem do domu z kiermaszu w Lohmar. W pewnym momencie mijały grupę pięciu „południowców“ w wieku około 18-22 lat która zastąpiła im drogę na chodniku i zaczęła ich wulgarnie wyzywać, parki ominęły ich nie zwracając uwagi na prowokacje, po czym panowie migranci zaczęli ich bić, popchnęli na ziemię i skopali.

Obcokrajowcom w Niemczech nie podoba się, że kobiety noszą spódniczki mini lub bluzki z dekoltem. Dwie młode parki są dla tzw. migrantów gorszącym i niemoralnym widokiem. Nie jest też zrozumiałe, dlaczego mieszkają w Niemczech i nie wracają do krajów pochodzenia, w których kobiety noszą chusty i burki i świat jest w porządku.

Jak wygląda ten świat w porządku? Sury Koranu 4:34 i 4:35 mówią o wyższości mężczyzn nad kobietami i karach dla żon – jedną z nich jest abstynencja seksualna, przy czym mężczyzna może mieć w tym czasie inne kobiety; sury 23:1-6 i 33:50 o związkach seksualnych z niewolnicami oraz konkubinami, a sury 4:24, 4:25, 4:36, 16:71 o niewolnictwie niewierzących kobiet; co można interpretować w ten sposób, że seks w burdelu jest moralny ponieważ mężczyźni zaspokajają swoje potrzeby seksualne z niewierzącą i żonaci nie zdradzają swoich żon.

Wesprzyj nas!

 

Źródła:

https://ndie.pl/niemcy-480-atakow-miesiecznie-z-uzyciem-noza-w-nadrenii-polnocnej-westfalii-codziennie-17-rannych-co-4-dni-morderstwo/

https://www.derwesten.de/staedte/duisburg/duisburg-gruppen-gehen-aufeinander-los-wegen-eines-zu-kurzen-rocks-nrw-id226863517.html

https://www.rundschau-online.de/region/rhein-sieg/lohmar/nach-kirmesbesuch-junge-maenner-verpruegeln-zwei-paerchen-in-lohmar-33073092

https://www.alislam.org/quran/view/?page=920&region=PL&CR

https://www.alislam.org/quran/view/?page=202&region=PL

Dodaj komentarz