Centralna Rada Muzułmanów w Niemczech uważa, że większość imigrantów nie pozostanie zbyt długo, lecz wróci do swoich ojczyzn. A szerzenie obaw przed islamizacją jest nieuzasadnione.

Przewodniczący Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech Aiman Mayzek przekonuje Niemców, że spośród 800 tys. islamskich imigrantów, ponad połowa wróci do swoich ojczyzn.

Spośród tych osób, tylko 30 proc. ma być religijna, więc w jego ocenie „obawy przed islamizacją niemieckiego społeczeństwa są nieuzasadnione”. Mayzek uważa, że to niepotrzebne sianie paniki – informuje „Deutsche Welle”.

Przewodniczący Centralnej Rady Muzułmanów zarzucił też partii AfD, że podaje „utopijne dane liczbowe” na temat imigrantów, którzy mają przybyć w ramach łączenia rodzin. Z wyliczeń AfD jest to około 2 miliony osób, natomiast przewodniczący rady muzułmanów mówi maksymalnie o 120 tys. osób.

dw.com

49
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
29 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
aaadaMamedKingaRafał Karkoszocoloto Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kuba9131
Użytkownik

A co innego mają mówić, Allah pozwala muzułmanom kłamać jeśli mają być z tego korzyści. W tym wypadku kłamią aby kryć się ze swoimi planami islamizacji.

Kris11
Gość
Kris11

To nie oni wymyślili genialny plan islamizacji tylko starsi i mądrzejśsi.

Irene
Gość
Irene

@Kris11
Dokladnie tak;
Oni sa tylko uzywani jako pozyteczni idioci jak by to powiedzial batiuszka Stalin.
Ilez to razy powtarzane jest to na tym forum

Kris11
Gość
Kris11

@Irene
Powiem więcej, po wykonaniu zadania zostaną zutylizowani.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

2 mln czy 120 tysięcy to i tak jeden ch.. w tym sensie, że nawet jeśli przyjdzie te 120 tysięcy to po 5 latach ich liczba i tak dojdzie do 2 mln

German concentration camps
Gość
German concentration camps

a glupi europejczyk wierzy jak naiwne dziecko …. a oni sie z nas smieja, jak w ich oczach tacy ludzie moga zaslugiwac na cos innego niz pogarde ????

Irene
Gość
Irene

@Kuba

dowcip w tym samym sensie.
Uczen pyta rabina: czy nalezy ratowac goya w sabat?
Odpowiedz: Jesli nie uratowanie goya mogloby zaszkodzic naszym geszeftom to mozna, ale tylko w tym przypadku.

Kinga
Użytkownik

I się Żydy dziwią, że byli wyganiani z różnych krajów, jak tylko ich mieszkańcy orientowali się, że tak naprawdę są ich wrogami.
Takie rzeczy też pokazują, jak ogromnie różni się chrześcijańska etyka od etyki żydowskiej czy muzułmańskiej.

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

Co za antysemickie brednie…
To właśnie żydzi są prześladowani przez arabskich przesiedleńców!!! Jak wytłumaczycie sobie wsparcie premiera Izraela dla Orbana, który rozpoczął walkę z żydem Sorosem?! No tęgie mózgi?! Zwoje zaczęły się wam przepalać?!

ocoloto
Gość
ocoloto

Rafał Karkosz…. wyrażę się do twoich zwojów mózgowych, ciekawe czy zaskoczą… dla czego ”Żydzi i muzułmanie będą walczyć z polską ksenofobią”(artykuł pod tą samą nazwą znajdziesz na ndie), jedno jest pewne! żydzi dymają amerykę, ameryka na ich zlecenie dyma resztę świata!!!

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

Tylko w sojuszu z USA i Izraelem mieliśmy realne szanse na reparacje wojenne wobec niemiec. Trzeba być debilem, żeby tego nie rozumieć… USA mają teraz konflikt z osią zła- Berlin, Pekin, Moskwa, Watykan. Maowiecki odwoła Macierewicza i skończy się polska opcja pro-amerykańska. Zacznie się opcja pro-chińska. KOMUNISTYCZNA!!! Staniemy się wasalem… Czytaj więcej »

Kinga
Użytkownik

Pastorek chujecki ci to powiedział? Bo bredzisz w jego chamskim stylu…

Kinga
Użytkownik

Nie wyjeżdżaj mi tu z antysemityzmem bo takie hasełka na mnie nie działają.
Chyba nie zaprzeczysz, że judaizm dzieli ludzi na żydów i gojów, islam zaś na wiernych i niewiernych kafirów.

Chrześcijaństwo nie dzieli, każdy jest bliźnim, nie tylko drugi chrześcijanin.

ABC
Gość
ABC

Takija.

Anahu Yamito II
Użytkownik

No taaaa, jaa jaa natürlich. Oni zrezygnuja z socjalu i darmowych mieszkan i wroca do lepianek. Nie tylko nie wroca ale sprowadza cale wielopokoleniowe rodziny i rozmnoza sie jak kroliki. To takie typowe muzulskie klamstwo.

easyrider
Użytkownik

Anahu
Element wojny informacyjnej. Ważne żeby szkopskie lemingi miały jakiś argument, który ich uspokoi i niemieckim „młodym wykształconym” da przewagę w dyskursie z niemieckim „ciemnogrodem”.

szokman
Gość
szokman

Niemcy są tak głupie że gdy muślin mu napluje w twarz to germanie mówi że to deszcz pada. Do nich nie dociera nawet to co widzą….a muzułmanie łżą jak psy bo mają w tym swój cel, myślącym dobrze znany….

Kris11
Gość
Kris11

Proszę nie obrażać psów.

Annag
Gość
Annag

zwierzęta są szlachetne a ta swołocz szkoda mówić……

Kris11
Gość
Kris11

Panie Mayzek, pan się nie martwi, ofiara dostała na rozkaz fuhreriny końską dawkę pavulonu na uspokojenie, nie musi więc pan kłamać.

El-Raton
Użytkownik

Oczywiście. Zanim się zacznie, Transalle wywiozą kuffnuckow na pustynie. To tylko takie marzenie. Ale ruch oporu rośnie, pomimo cenzury i represalii.

Logic1
Użytkownik

120 tys to chyba nam chcieli wcisnąć.

Annag
Gość
Annag

….właśnie tyle co piszesz na początek i kłamali ,że malutko a dzisiaj obecna władza co robi??????
na ulicach W-wy czarno a nam mówią co?????
CHWAŁA POLSCE !!!!!!!!!
nie można nikomu wierzyć żadnej władzy tylko sami możemy się bronić…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Cyt. „Przewodniczący Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech Aiman Mayzek…” Proszę, proszę jak dzicz się rozwija u swojego „wroga i u krzyżowców”. Nawet już centralę sobie pewnie dla Niemców – odwiecznych muzułmanów? Naradę miał z Angelą i czarnym dworem, że gada jak „usypiacze” rdzennych Europejczyków i chce nas zagłaskać na śmierć!?… Czytaj więcej »

Junior2003
Gość
Junior2003

no po tych oświadczeniach to nie wim jak wy, ale ja już śpię spokojnie.
ciekawe czy z Francji Szwecji i W. Brytanii też tak ochoczo będą wracać? nasuwają się dwa pytania czy tak radosnie pozbędą się dżizji oraz czy zabiorą jakiś jasyr ze sobą….

yaya
Gość
yaya

Niemcy będą im olavuc dożywotnio po 1500 euro miesięcznie i co 5 lat nowy Mercedes …..to wyjadą

Anahu Yamito II
Użytkownik

No taaaa, jaa jaa natürlich. Oni zrezygnuja z socjalu i darmowych mieszkan i wroca do lepianem. Nie tylko nie wroca ale sprowadza cale wielopokoleniowe rodziny i rozmnoza sie jak kroliki. To takie typowe muzulskie klamstwo. Fajny artykul o klamstwach i pokretnej mowie milosnikow pokoju:
https://ndie.pl/jak-debatowac-na-temat-islamu-z-muzulmaninem/

bkkkk
Gość
bkkkk

Panie Mayzek, nawet „Komsomolska Prawda” kłamała bardziej wiarygodnie.

Rafaello
Gość
Rafaello

Najlepsze zdanie w tym artykule:”A szerzenie obaw przed islamizacją jest nieuzasadnione”.

Rafaello
Gość
Rafaello

Kłamstwo jest głównym narzędziem szerzenia islamiazacji.

Jurek
Gość
Jurek

Ten Aiman Mayzek to lepiej niech sie zabierze za realizacje swojej obietnicy. A powiedzial ze jak AfD znajdzie sie w Bundestag´u to on bedzie naklanial muzulmanow do opuszczania Niemiec. Muzulmanski depp

German concentration camps
Gość
German concentration camps

Nie , no skąd ….. dom się już pali ale ryzyka nie ma …. śpijcie dalej Niemcy, obudzicie się w koszmarnej rzeczywistości swiata w ktorym rządzi szariat ….