Grupa młodych Arabów napadła na młodych Żydów na stacji Zoo w Berlinie. „Berlin to teraz nasze miasto i nie wolno tu słuchać brudnej żydowskiej muzyki” – krzyczeli napastnicy, informuje Bild.

17-letni Żyd puścił z telefonu muzykę w języku hebrajskim, gdy usłyszeli to trzej arabscy nastolatkowie wpadli w furię. Jeden z Arabów zaczął krzyczeć w kierunku właściciela telefonu, aby wyłączył muzykę, bo od teraz Berlin należy do muzułmanów.

„Od 70 lat zabijacie dzieci. Berlin to teraz nasze miasto i nie wolno tu słuchać brudnej żydowskiej muzyki. Gdybym miał nóż, to bym cię zabił” – usłyszał 17-latek i jego koledzy.

Miejski monitoring ukazał jak grupa pobiła 17-latka puszczającego muzykę, chcieli go wypchnąć na tory. Wstawił się za nim kolega, jednak również usłyszał od napastników obelgi pod swoim adresem i został zaatakowany. Pchnęli go pod ścianę i kilka razy uderzyli w twarz.

Dopiero gdy przybyła policja, sprawcy uciekli. Ochroniarze kolei, którzy byli na miejscu, nie powstrzymali trójki Arabów i nie interweniowali podczas bójki.

źródło: medianarodowe.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

65
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
31 Comment threads
34 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
46 Comment authors
Fun Fucktorykurnik DojczlandMichałNaczelnikAntylewak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Shadow
Gość
Shadow

Araby VS Żydzi. Dobrze niech się powybijają. I arabów i żydów mi nie szkoda.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Przecież od lat wybijają się na Bliskim Wschodzie i to ich problem, ale jakim PRAWEM!? w NASZEJ! Europie!? Jakim prawem i na jakiej podstawie przeniesiono te chore plemienne wojenki do NASZEJ! Europy i NASZYCH! państw narodowych!? Pierwsze zadanie (na wczoraj!) dla rdzennych Europejczyków to doprowadzić do ukarania wszystkich, którzy są… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Rozmarzyłam się….. smile

kowalski
Gość
kowalski

Podobno -wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem.Tyle że w tym układzie jakoś Naszych przyjaciół nie widać!.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kowalski No i ich nie zobaczysz nawet przez najmocniejszy teleskop, bo jedni warci drugich i tacy sami „przyjaciele”. Jedni i drudzy to dla nas i naszej kultury obcy i zagrożenie dla nas. Ci „przyjaciele” to najlepsi na odległość! Afrykę i Bliski Wschód mają wielki – niech tam będą naszymi przyjaciółmi!… Czytaj więcej »

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Europa jest dla ludzi białych a nie dla czarnych małp.Małpy mają swoje rezerwaty w Afryce.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

jedni i drudzy siebie warci

Kubuś Pijaczek
Gość
Kubuś Pijaczek

Przeciętny żyd ma tyle do powiedzenia nt islamizacji co przeciętny Polak o kierunku rozwoju i polityce naszego kraju.
Nie bronię ich – wskazyję tylko na zbieżność przyszłości żydów w eurokołchozie do przeszłości zaszłej, tj. holocaustu.
To tylko pionki, nic więcej.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kubuś Pijaczek A kto tzw. statystycznym żydom taką przyszłość i przeszłość zgotował, jeśli nie ich bracia w wierze – inni żydzi, szuje, szubrawcy, którzy na biedocie robili interesy z Niemcami. Ich pierwszych bez skrupułów wysyłali do obozów? Ich pierwszych skazywali na śmierć, niejednokrotnie wcześniej na nich się sadystycznie wyżywając? Do… Czytaj więcej »

Anty Merkel
Gość
Anty Merkel

Do Pojawiam się i znikam – Opis od świadka, jeden z najbardziej wstrząsających… Icchak Kacnelson, „O bólu mój” Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska, Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał I bił bez cienia… Czytaj więcej »

Kozik
Gość
Kozik

Dr Ewa Kurek ładnie to podsumowała: wśród żydów nie ma współdziałania w obliczu zagrożenia. Ci żydzi, którzy przyjęli polskie postępowanie w obliczu wroga(tj. chronić/ewakuować dzieci, kobiety, starców, a na końcu mężczyzn), niestety w większości zginęli w walkach z Niemcami (jak żołnierze ŻOB w getcie). 85% polskich żydów, w 1939 nie… Czytaj więcej »

Karbulot
Użytkownik

Ochroniarze kolei nie interweniowali. Słusznie. Niech psy się gryzą między sobą. Obawiam się jednak, że jakby ciapaci napadli na białego chrześcijanina, to też niestety by nie interweniowali. Ochroniarze. Za co oni biorą pieniądze? Ostatecznie powinni złapać obie grupy i wyjebać ich na tory. Bydło nie umie jechać jak ludzie, to… Czytaj więcej »

Pesz
Gość
Pesz

Może tam też zatrudniają do ochrony dziadków po dwóch zawałach bez oka i skoliozą bo taniej? To by tłumaczyło brak reakcji:)

Karbulot
Użytkownik

Pewnie tak. W końcu czego taki ochroniarz ma pilnować w pociągu. Żeby nie kradli popielniczek? Jest tam bardziej na widok, a nie dla rzeczywistego pilnowania. Na zachodzie jakoś w sklepach i nigdzie indziej nie widuje się ochroniarzy. W Danii w supermarketach są co najwyżej tajniacy. Ale nie łażą obleczeni w… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

…tylko może nie na naszym terytorium, Shadow.

stanisław
Gość
stanisław

Jak arabusi wybija Żydów zabiora się za nas.

bkkkk
Gość
bkkkk

Tak. Ale to nie powód, by ujmować się za Żydami. Podczas II wojny pomagaliśmy Żydom i Żydzi do dziś nie potrafią nam tego wybaczyć. A że przy okazji wojny żydowsko-arabskiej Żydzi upuszczą trochę krwi Arabom, to akurat dobrze dla nas (w przewidywaniu konfliktu polsko-muzułmańskiego).

Naczelnik
Użytkownik

W tramwaju w Berlinie rozmawia dwóch muslimow:
– A ty wiesz, że jest nas w Niemczech już prawie dwa miliony ?
Staruszka siedząca obok nagle się odzywa i mówi:
– Żydów też było kiedyś dwa miliony.

to ja
Użytkownik

Zaczynamy dochodzić do sedna. Teraz wyklarują się prawdziwe sympatie i antypatie pomiędzy pomiędzy poszczególnymi elementami składowymi multi-kulti. A Żydków…jakoś mi nie żal. Nie po tym jak wylewają na nas zawartość szamba za II WŚ.

koala_k
Użytkownik

niech się powybijają

Yoyo
Gość
Yoyo

Zawsze staję w obronie tych słabszych i mimo tego że w tym wypadku nie staję po żadnej ze stron, to jednak trochę szkoda mi żydów. Naród bez własnej ziemi, własnej ojczyzny, bez korzeni. Przepychany, wypychany, niszczony pod każdym względem. Nie sądzę, gdyby nas nie ukształtowała nasza historia, nie mielibyśmy mądrych… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Gromów sypać nie zamierzam, ale zadam pytanie: dlaczego ten „biedny” naród był zewsząd wypędzany? BEZ POWODU???

Dlaczego nikt nie ganiał Polaków, Portugalczyków, Irlandczyków, Filipińczyków, Peruwiańczyków itd.???!!!

Annag
Gość
Annag

2 wredne nacje spokrewnione zreszta i najlepiej jak się wytłuką wzajemnie czego życzę im i sobie z całego serca……

icFhui
Gość
icFhui

Zaiste, należy stanąć w obronie słabszego i bezbronnego. Jeszcze lepiej mając, jako tako, świadomość zaistniałej sytuacji. A tego szanowna/ny Yoyo Tobie zabrakło. Argumenty o braku: własnego narodu (aby napewno?), własnej ojczyzny (może warto sięgnąć po Stary Testament, wydaje mnie się, że znajdziesz tam uzasadnienie, dlaczego ortodoksyjny żyd powinien być przeciwnikiem… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Yoyo, tu nie ma „słabszych”. W tym sporze nie ma niewinnego… Wojna żydowsko-arabska, to nie nasz interes. Niech się tłuką między sobą, skoro sami tego chcą. Byle tylko nie tłukli się na naszej ziemi I NIE NASZYM KOSZTEM. Na biednych nie trafiło. A poza tym to NIE nasza sprawa.

Królowa Bona
Gość

Deagel.com podaje ciekawe statystki. Rozpiętość lat 2017-2025..Niemcy redukcja ludności o połowę..Nl wogóle ,Rosja wogóle, Polska około 5 mln.wyfatki na zbrojenia na liście też interesujące. Ciekawe exclamation

Anahu Yamito II
Użytkownik

Jak bija sie zydzi z arabusami, czarni z pedalami, antifa z turkami, itp to lewacy maja bol dupy lol A nic mi tak nie poprawia humoru jak bol dupy lewactwa wywolany samozayebaniem poprawnoscia polityczna cool cool cool

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Anahu Yamito II A niech się tłuką i nawet wytłuką skoro tak lubią – byle nie naszym kosztem i nie na NASZEJ! ziemi. Won do siebie i niech u siebie robią wszyscy swoje chore wojenki! My martwy się tym a przede wszystkim nie dopuśćmy do tego, żeby wróg NASZEGO! kraju… Czytaj więcej »

He he
Gość
He he

Martw się lepiej o swój ból dupy jak ci pisiory sprowadzą kochasi których tak oczekujesz.

Anahu Yamito II
Użytkownik

Juz wypelzles ze szczurzej nory idioto?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

He he
Jakby Twoja i tobie podobnych głupota bolała, to ludzie wokół was by ogłuchli. Tak byście wyli całymi dniami z bólu. Ale pozostało wam tylko pisać brednie. Nic nie rozumieliście i dalej nie rozumiecie. Gdzie i kto takich cymbałów hoduje? To nasi? Wątpię!

klioes vel pislamista
Użytkownik

Jak to, to nie w Polsce a w Niemczech kwitnie antysemityzm???
Co na to GW i TVN?!

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Naród handlowy od lat zarabia (i to nieźle!) na antysemityzmie, to może czas pomyśleć o tym, że może i my POWINNIŚMY! na tym robić interesy? Skoro u nas tyle tego „kwitnienia i kwiatu” antysemityzmu? Nic nie wiem o tym, że naród handlowy ma wykupiony dożywotnio patent na ten „specjał”:cool:

klioes vel pislamista
Użytkownik

Czas zarabiać na antypoloniźmie!
My naprawdę zresztą jesteśmy ofiarami.

aqw
Użytkownik

semici sie tłuką grin kłótnia w rodzinie, nie ma co się mieszać

Irene
Gość
Irene

Kto mieczem wojuje od miecza ginie mowil Jezus.Jedni i drudzy chca miec swiat dla siebie. Nie przeszkadzac im w „zawodach”

opek
Gość
opek

Religia pokoju w calej krasie, dzicz opanowała Niemcy, Belgie, Szwecje, Francje i dalej wlewa sie do Europy ….

Largo
Użytkownik

‚Dopiero gdy przybyła policja, sprawcy uciekli. Ochroniarze kolei, którzy byli na miejscu, nie powstrzymali trójki Arabów i nie interweniowali podczas bójki.’ Policji uciekli, ochrona nie reagowała, a przechodnie udawali, że nic nie widzą. Paranoja, jeżeli tak wygląda Zachód to nie da się tych ludzi uratować, zwierzęta lepiej się zachowują, a… Czytaj więcej »

Chory swiat
Użytkownik

( Nemecki raj , naj naj naj ) – Helmuty Waltery Helgi i Gertrudy sobie śpią i nie wiedzą , że okupant im sie zmienił . Ha ha ha ha !

III
Gość
III

W imię mult-kulti i różnorodności proponuję osiedla arabów dokładnie w BLISKIM sąsiedztwie żydów, wg. zasady, żeby na każdym piętrze żyd mieszkał drzwi w drzwi z islamistą. Chcieli qrvvysyny Armagedonu to należy im to ułatwić chuckle

V-Raptor
Gość
V-Raptor

Niestety, ale arab miał rację… Berlin jest już ich, dostali go w prezencie od Merkel. Czują się jak u siebie i narzucają innym co im pasuje. Podobnie jak i w wielu innych miastach państw „pierwszej prędkości”. Lewactwo doprowadziło do tego, że araby w wielu miejscach praktycznie są u siebie. A… Czytaj więcej »

Pampam
Gość
Pampam

So tolerant

bkkkk
Gość
bkkkk

Aha. Dokłądnie. Islam – religia pokoju.

Chory swiat
Użytkownik

Niemcy , Żydzi i opaleni najeźdźcy – będzie sie działo ! Wróże , że już nie długo ten trójkąt berliński będzie bardziej znany niż trójkąt bermudzki .

Imię
Gość
Imię

Hahahaha grin

tpa
Gość
tpa

no i jest zagwozdka jak to skomentować

Paolito
Gość
Paolito

Nie lubię pejsatych, nie trawię i rzygam na widok muzola. No, powinni spróbować wyjechać do kogoś z takim tekstem np. na Warszawskiej Pradze. Nie, nie, to są je.. ne tchórze, jak będą w większości, to wtedy, a tak-bekon im w ryj.

Annag
Gość
Annag

pzdr i tak trzymać:):):)