Jak społeczeństwo zachodu postrzega islam?

Jedną z „nowości”, promowanych przez lewackie mass-media, całkowicie obcą naszej polskiej kulturze jest islam. Wmawia się nam Polakom, że powinniśmy iść śladami progresywnego Zachodu, który (podobno) z otwartymi ramionami zaakceptował imigrantów ze świata cywilizacji islamskiej.

Lansuje się pogląd, że społeczeństwo, które nie aprobuje wyznawców Mahometa, które nie dostrzega bogactwa ich „kultury” jest społeczeństwem zaściankowym, a osoby, które otwarcie mówią o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą islam, nazywane są islamofobami czy wręcz faszystami.

Proponuję przyjrzeć się faktom i sprawdzić, na ile propagowany w mediach lewackich obraz jest zgodny z rzeczywistością. Przekonamy się, na ile zachodnie społeczeństwa są otwarte na wyznawców Mahometa i ich „bogactwo” kulturowe.

W listopadzie 2012 roku, niemiecki instytut badania opinii publicznej „Institut für Demoskopie Allensbach” opublikował dokument, w którym czytamy między innymi

•56% ankietowanych łączy islam z walką o wpływy polityczne,
•60% ankietowanych łączy islam z zemstą i represjami,
•64% ankietowanych łączy islam z przemocą,
•68% ankietowanych łączy islam z nietolerancją w stosunku do innych religii,
•70% ankietowanych łączy islam z fanatyzmem i radykalizmem,
•83% ankietowanych łączy islam z dyskryminacją kobiet.

Powyższe wyniki ankiety jaskrawo kontrastują z wartością 7%, która stanowi procent Niemców postrzegających islam jako: otwarty, tolerancyjny i respektujący prawa człowieka.

Rezultaty kilku badań opinii publicznej, zrealizowanych we Francji w aktualnym 2013 roku
zebrane zostały poniżej:

•67% ankietowanych uważa, że wartości islamskie są sprzeczne (niekompatybilne) z wartościami społeczeństwa francuskiego
70% ankietowanych uważa, że we Francji jest zbyt wielu obcokrajowców.
73% ankietowanych negatywie postrzega islam
74% ankietowanych uważa, że islam jest nietolerancyjny.
84% ankietowanych sprzeciwia się noszeniu hidżabu w miejscach publicznych.
86% ankietowanych popiera wzmożenie działań mających na celu zakazania noszenia burki.

Nie trzeba jakiejś skomplikowanej analizy by dostrzec, że obraz promowany przez lewicowe organizacje i usłużne im media jest nieprawdziwy, czy wręcz sprzeczny z rzeczywistością. Wbrew temu, co próbuje się nam wmówić, społeczeństwa cywilizacji Zachodu mają dość islamu, dostrzegają zagrożenia jakie niesie dla ich kultury, tradycji i rozwoju.

Przyszedł czas byśmy i my, Polacy, zaczęli otwarcie mówić o niebezpieczeństwach związanych z islamizacją. Informujmy o tym rodzinę, informujmy o tym znajomych, informujmy o tym w internecie, w gazetach, w radio, w telewizji. Tylko uświadomione społeczeństwo ma szansę skutecznie przeciwstawić się islamskiej ofensywie.

Przemysław Barczak

4 komentarz do “Jak społeczeństwo zachodu postrzega islam?

  1. a co jeśli wpuścili nietolerancyjne islam do europy żeby za jakiś czas pod przykrywką wojny na starym kontynencie wprowadzić nowy porządek świata ?! kiedyś byli żydzi i Hitler mógł dojść do władzy dziś mamy islam i kto do tej władzy dojdzie

  2. kiedy czytam taki komentarzy jak to mam wrażenie, że Hitler nie był szalony, był najinteligentniejszy w świecie i miał prawo do każdej rzeczy to co zrobił Pan Stephen Sułkowskiego,i jeśli gadasz o gaz to ty go miałes

Dodaj komentarz