foto: pxhere.com

W 2060 Polska będzie liczyła nieco ponad 33 mln mieszkańców, wśród których 14 proc. (około 4 mln) będą stanowić cudzoziemcy – wynika z publikacji „Prognoza ludności dla Polski na podstawie ekonometrycznej prognozy strumieni migracyjnych” w czasopiśmie Głównego Urzędu Statystycznego i Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

Polska będzie multikulturowa, jednak w większości nie będą już imigranci bliscy kulturowo, tacy jak Białorusini czy Ukraińcy. W publikacji podkreśla się, iż w wyniku „przewidywanego intensywnego starzenia się populacji Ukrainy i co za tym idzie, wyczerpywania się jej potencjału migracyjnego” wzrastać będzie udział imigrantów z „wysoko zaludnionych krajów azjatyckich” czyli z Indii, Bangladeszu i Nepalu.

Prognozy opracowane przez Martę Anacką i Annę Janicką „przewidują nasilenie imigracji do Polski w ciągu najbliższych czterech dekad. Należy się przy tym spodziewać spadku liczby ludności i starzenia się populacji, choć tempo tych dwóch zjawisk będzie wolniejsze, niż przewidują to inne analizy demograficzne”.

” (…) przed rokiem 2030 powinniśmy oczekiwać zmiany statusu Polski z kraju emigracyjnego (o ujemnym saldzie migracji) na imigracyjny (o przewadze napływu ludności nad jej odpływem). Stanie się to przede wszystkim za sprawą wzmożonego napływu cudzoziemców i stopniowego wygaszania emigracji z Polski” – piszą autorki raportu.

Tymczasem plan Morawieckiego zapowiada edukację Polaków na temat pozytywnej roli cudzoziemców. „Prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń” – taki zapis znalazł się w rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju przyjętej przez Radę Ministrów.

Rząd planuje też „rozwijanie sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, w tym organizacji imigranckich” oraz „zwiększenie środków finansowych na obsługę procedur związanych z dostępem cudzoziemców do rynku pracy”.

  • [WESPRZYJ] PORTAL – PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA NIEZALEŻNE MEDIA

źródło: stat.gov.pl / miir.gov.pl

181
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
57 Comment threads
124 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
90 Comment authors
JoasiaBobFranzFG@WP.PLDzik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Jak Polacy się nie obudzą, to czeka nas zagłada. I podziękujcie tym zburaczonym politykom i miłośniczkom murzyńskich drągów i książąt orientu!

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kasia,
Politycy-zdrajcy chodzą na krótkim pasku dziczolubnych i wiecznie nienażartego lobby tzw. byznesmenów. Nie byłoby problemu prześwietlić tych byznesmenów skąd mają te majątki, gdyby nie jedno ale…

Kasia
Gość
Kasia

Nie zapominaj, że duży wpływ na społeczeństwo ma najmłodsze pokolenie. Ale że młode Polki są zakompleksione (oczywiście nie wszystkie) i pragną poczuć murzyńską pałę, no to kraj jest skazany na straty. Wiele takich idiotek potem gardłuje, że refugees welcome, że ich wybranek jest inny, że isram to religia pokoju i… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kasia, A na najmłodsze pokolenie kto ma wpływ, że takie głuptaski co rusz się pojawiają? Kto im tak sprał mózgi jeśli nie wroga propaganda, która ma ładną powierzchowność a w środku trucizna?… Nie masz się czego wstydzić. One powinny, że są głuptaskami i na byle lep ładnie opakowany dają się… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

A mózgi młodych ludzi jak pelikany łykają to, co zagraniczne. W gimnazjum u mnie cały czas pomstowali na chrześcijaństwo, że Polska jest do dupy, lepszy Dubaj, bo tam mnóstwo bogaczy… i że lepsza hameryka, bo tam Biebera można spotkać na ulicy i Kardashianki, które mają siano zamiast mózgu.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Kasia
Dostaną w d… i zobaczą co to jest brak wolności. W Krakowie władze kościelne, miejskie… właśnie uwielbiły miłośnika „uchodźców” czyli Bergoglio i postawili mu ławeczkę na Placu Franciszkańskim przed Oknem Papieskim. A to się św. Jan Paweł II dziwi patrząc z okna na wielbienie satanizmu.

Archer
Użytkownik
Giga
Gość
Giga

grin

Archer
Użytkownik

Kasiu, Gdybys zwiedzila Francje to bez watpienia nie umkneloby Twojej uwadze, ze tamtejszcze mlode dziewuchy najzwyczajniej szczaja po nogach aby miec przystojnego, mlodego chlopaka o polnocnoafrykanskiej karnacji. A jak ktory ma w kieszeni noz, to wilgotnieja na sama mysl. Rowniez i chlopcy coraz czesciej poluja na podobnie wygladajace dziewuchy, tylko… Czytaj więcej »

Piotr
Gość
Piotr

Kasiu wyjdziesz za mnie? :)) Podzielam Twoje poglądy i osobiście uważam, że zmiana frontu nastąpiła po zmianie premiera… Szkoda, bo Szydło była twardą nego negocjatorką… Szkoda też… Że PiS jest partią socjalistów (złodziei wtórnych).

Gienia
Gość
Gienia

Jeżeli jesteś ostrym gościem przy którym poczuje się bezpiecznie to masz szansę. Jak facet jest dupa to jest prawiczkiem do śmierci albo walony w rogi i porzucony.

glut en
Gość
glut en

siodmy raz?!
szesciu mezow pochowala… po ogrodku

marju73
Gość
marju73

Nie było żadnej zmiany frontu tylko zintensyfikowanie działań.O żadnym żydorządzie po ustawce okrągłego stołu nie można powiedzieć że nie realizuje celòw NWO.

poi
Gość
poi

jeszcze się nie zorientowałeś że kasia to facet – zwróć uwagę na typową dla mężczyzny narrację o murzyńskich pałach i dziewczynach sikających na widok arabów

Kasia
Gość
Kasia

DEBILU JEDEN!! Ja jestem DZIEWCZYNĄ!!! Ile razy mam to tłumaczyć!? Po co gadacie, że jestem facetem?!! PO TO, ŻEBY MNIE ZGNOIĆ?! Poczytaj sobie idioto moje posty w poprzednich artykułach z czerwca, lipca i sierpnia! Tam jest czarno na białym, że jestem dziewczyną!! Won stąd kretynie jeden, zanim jeszcze bardziej mnie… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kasia,
Ps. Tu masz czarno na białym, że nawet Murzyn po 20 letnim pobycie w Europie zorientował się o co w tym wszystkim chodzi. Odpowiedź jest nawet w tytule art. „Czarnoskóry imigrant apeluje do włoskich władz. „Zamknijcie granice przed imigrantami, bo dojdzie do wojny domowej”

Kasia
Gość
Kasia

No tak, ale tu chodzi o to, że normalny imigrant, NORMALNY się zorientował, że nadchodzi katastrofa. Nie mam nic do imigrantów POD WARUNKIEM, ŻE CHCĄ SIĘ ZINTEGROWAĆ I CHCĄ WSPÓLNIE Z INNYMI OBYWATELAMI WSPIERAĆ PAŃSTWO, A NIE NARZUCAĆ SWOJĄ KULTURĘ I ŻEROWAĆ NA SPOŁECZEŃSTWIE JAK KLESZCZ (chociaż i to i… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Błąd Kasiu… Nie ma żadnych normalnych imigrantów. Po prostu (ten z art.) zorientował się do czego to wszystko zmierza i ze strachu popiera biały rząd. To tylko strach przez niego przemawia. ZERO! dziczy z obcych lądów! Wtedy będzie jako tako normalnie w NASZEJ! Europie. Od lat podstępne szuje na to… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

No racja. Ale jak już się dzieje zadyma, to ci imigranci powinni spadać do siebie do lepianek z gówna. Takie kleszcze nic nie wprowadzają do społeczeństwa, tylko spustoszenie.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kasia,
To tylko narzędzie w rękach innych. Nie po to im umożliwiono w przestępczy sposób skok na Europę i wszystko co należy do Europejczyków żeby nie było skutków tego przestępstwa. O to właśnie „niektórym” chodzi. O spustoszenie Europy i przy „okazji” pozbycia się wielu milionów istnień…

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Im wcześniej tam wybuchnie wojna tym paradoksalnie lepiej dla nas.Czas zamykać granicę od zachodu i wschodu,
a nie pieprzyć androny jak Morawiecki że potrzebujemy Azjatów.

Logic1
Użytkownik

Dokładnie im wcześniej tym lepiej teraz może będzie jeszcze szansa wygrać za 15-20 lat takiej szansy już nie będzie.

luki
Gość
luki

Gdyby brexit doszedł do skutku dziesiatki tysiecy polek wróci do kraju ze swoimi murzynsko -ciapatymi kochankami

Kasia
Gość
Kasia

I bachorami mieszańcami.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

luki,
Nie wrócą. Jeśli dodatkowo normalni dadzą im do zrozumienia, że takiego szamba nie tolerują, to tym bardziej nie wrócą.

Derro
Gość
Derro

W jakim Ty świecie żyjesz? Aby na pewno mieszkasz w Polsce? Tutaj dostaną jeszcze pochwały i inne ochy i achy jakie to piękne dzieci mają. Tak jak napisał edd w poniższym komentarzu, naród polski zniknie a tym samym nasz kraj. Co do tego już nawet złudzeń nie mam. Tak się… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Derro, W NASZYM! kraju bywam od dłuższego czasu tylko na urlopie. Wielu takich jak ja, od długiego czasu dzieli się wiadomościami co wyprawia się w innych państwach narodowych Europy. Zapewniam Cię, że najmniejszy będziesz miał wpływ na to, komu zostawisz swój kawałek ziemi. Już o to fałszerze historii i innych… Czytaj więcej »

Derro
Gość
Derro

Aha to wiele tłumaczy… Mówisz ,,naszym” kraju a żyjesz za granicą i zarabiasz masę pieniążków a Polacy tacy jak ja mają walczyć z obcymi i naszym rządem a tym samym ryzykować własnym życiem lub utratą wolności abyś mogła jak Kleopatra wrócić z obczyzny do ,,swojego” bezpiecznego kraju kiedy już się… Czytaj więcej »

SpeakingMyMind
Gość
SpeakingMyMind

@Derro
Ta cała „pojawiam się i znikam” to zwykła hipokrytka. Lubi dużo pierdolić od rzeczy i psychotycznie pisać drukowanymi literami zaimki dzierżawcze w stylu „NASZA!”, „MÓJ!”, jakby miała zaburzenia umysłowe.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

SpeakingMyMind, I kto to mówi? Chyba, że masz na myśli swoje tchórzostwo i hipokryzję to inna sprawa. Nic nie potrafisz tylko błaźnić się swoimi wpisami. Kto ma wiedzieć to wie dlaczego pewne sprawy podkreślam, ale ty nawet na to jesteś za głupi i po prostu nie zrozumiesz. Czy ktoś cię… Czytaj więcej »

Jaro My
Użytkownik

A ty pedale dalej na tym forum sie paletasz ?????

pracownik
Gość
pracownik

Derro jużnie raz pisałem że ta „pojawiam sięi znikam” to typowa zdradziecka uciekinierka która będzie pisać jak to kocha ojczyzne jaka z niej patriotka ale nasz kraj to opuściła i spierdo.liła jak szm.ata ! Kur.wa jeb.ani zdrajcy i tyle ! „pojawiam się i znikam” spierd.alaj do tej twojej nowej ojczyzny… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

pracownik, O czym tu z głupcem nad głupcami dyskutować? Sam jesteś pewnie zdrajcą tyle, że wewnętrznym. A i owszem spierdzieliłam przed bezrobociem i nie tobie oceniać moją decyzję. Takie cienkie bolki jak ty, to tylko mogą sobie popsioczyć ordynarnie. Wielu było takich co byli poza granicami kraju i pomniki mają.… Czytaj więcej »

pracownik
Gość
pracownik

pojawiam się i znikam Dobrze że pokazałaś swoje zdradzieckie i fałszywe oblicze! Dla każdego normalnego Polaka patrioty takie szczury jak ty to szmacący się zdrajcy. Srasz na nasz kraj a nie kochasz go i tyle. Postąpiłaś jak ten żydowski rząd podczas IIwś który udał się na „uchodźctwo” i stamtąd „kierował”… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

pracownik, Nigdy nie ukrywałam, że nie przebywam w kraju to co miałam wg. ciebie teraz pokazać? Za trudne znowu, żeby podstawowe rzeczy pojąć? Sam jesteś żałosny na dodatek zwykły gówniarz, który robi z siebie męczennika. Na pomnik nie licz, bo tylko potrafisz pyszczyć i obrażać innych a o patriotyzmie nie… Czytaj więcej »

pracownik
Gość
pracownik

pojawiam się i znikam Dobrze że pokazałaś swoje zdradzieckie i fałszywe oblicze! Dla każdego normalnego Polaka patrioty takie szczury jak ty to szmac.ący się zdrajcy. Sra.sz na nasz kraj a nie kochasz go i tyle. Postąpiłaś jak ten żydo.wski rząd podczas IIwś który udał się na „uchodźctwo” i stamtąd „kierował”… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Derro, Ojoj! Ale bolą cię cudze „pieniążki”…Dlaczego ty nie zarabiasz tych pieniążków też, tylko zaglądasz innym do portfela? Powiem ci dlaczego? Znam wielu takich chłopaczków jakieś 18-30 lat, którzy uwierzyli w bajeczki, że za granicą nie trzeba się napracować i się jest bogatym. W zderzeniu z rzeczywistością wytrzymują w nowej… Czytaj więcej »

giermek
Gość
giermek

pojawiam się i znikam
Wróc do Polski zacznij pracować za tak gówniane pieniądze jak my tu pracujemy czyli za 1570zł to wtedy będziesz mogła się tu mądrzyć i głosić peany jaka z ciebie patriotka i jak kochasz ojczyzne jak na razie to się zamknij

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

giermek, Oczywiście, że wrócę (jeśli przeżyję). Gdzie tu moje mądrzenie, tym bardziej gdzie ja napisałam o jakichś 1570zł? Nic nie pisałam na ten temat. Skoro mówisz, że to gówniane pieniądze to dlaczego chcesz powiększać krąg osób tak mało zarabiających? Moi znajomi z kraju też twierdzą, że ja tu zarabiam gówniane… Czytaj więcej »

Jaro My
Użytkownik

To po c…j robisz za takie grosze????. To wedlug ciebie ojczyzne kochac moga tylko frajerzy , niedojdy i niezaradne zyciowo sieroty 500+ ????. Jak ktos ma wiecej hajsu to juz zdrajca i niedobry Polak???. Rzeczywiscie, argumentacja dzieci z piaskownicy !!

Sokole Oko
Gość
Sokole Oko

Żydki już się ewakuują do banderlandu. Do tego jak sprowadzą swoje głowice nuklearne, to ruskim się nie spodoba takie sąsiedztwo w pobliżu swoich granic. Wiele przepowiedni mówi, że Polska będzie wielka. I tego się trzymajmy.

Logic1
Użytkownik

Tak się kończy głosowanie przez 30 lat na komunistów, socjalistów, kapusiów i agentów bezpieki.

kiki
Gość
kiki

komuna skończyła się w 89r wiec nie pieprz głupot. Pewnie ci tatuś takich głupot naopowiadał bo pare razy dostał po dóópie milicyjną pałą jak wracał zajebany w 3 dupy po nocce w fabryce albo kopalni.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kiki,
Następny debilek czy tylko prowokator?

kiki
Gość
kiki

pojawiam się i znikam ty juz swoje debilne wypowiedzi uzewnętrzniłaś posty wyżej i wystarczy. Osoba nie mieszkająca w Polsce rżnie eksperta w sprawach pracy, życia i zakładania rodziny w Polsce. Gadać z tobą to jak gadać z januszami którzy w latach 70 wyjechali do stanów do „czikago” i stamtąd pouczają… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kiki,
Piszesz o sobie? Czemu tak ostro? Zacytuj moją wypowiedź, w którym momencie rżnę eksperta w sprawach pracy, życia i zakładania rodziny w Polsce? Zacytuj! Trzeba mieć wyjątkowo złą wolę, aby czyjeś prawdziwe komentarze oceniać jako pouczenia. Chyba, że masz na myśli swoją osobę? Aaa…to inna sprawa!

Derro
Gość
Derro

To zapewne jedna i ta sama osoba tylko pod innymi nazwami. Najwyraźniej masz jakiegoś cichego adoratora.

Kamil
Gość
Kamil

ogolnie biali znikna

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

To będzie eksterminacja białej rasy (w tym przypadku Polaków) przez żółtą i czarną rasą w dodatku islamistów. Polacy będą wyniszczeni pod względem zarówno rasowym i kulturowym chyba, że do tego czasu zmieni się system sprawowania władzy w tym prlowskim ku..dołku,bo państwem tego nazwać już nie można,bo skoro państwo upadła i… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

A jaka wladza jest, Twoim zdaniem, odpowiednia do zatrzymania procesz zarobaczania kraju?
Bo ja Ci, Gallu Anonimie, daje slowo, ze gdyby pan Winnicki zostal naszym prezydentem, to po nie dluzej niz pol roku stalby sie jezykiem Angeli Merkel.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Sprawę rozwiązuje tylko system demokracji bezpośredniej jaki jest
w Szwajcarii.

Archer
Użytkownik

Alez w Szwajcarii masz od cholery meczetow i arabusow zasmiecajacych ten alpejski kraj.
Jest ich tam procentowo wiecej niz u nas.

Władziu
Gość
Władziu

Kaśka… ty żeś się obudziła i co ci to przyniosło? Zrobiłaś coś żeby temu zapobiec?

Logic1
Użytkownik

Trochę odbiegnę od tematu na 11.11 szykujemy taki transparent rozmiar 2mx5m więc dość duży niech sobie lewackie media to sfilmują może coś do kogoś trafi. Proszę o odpowiedź na maila kto jest w stanie się dołożyć finansowo koszt transparentu to około 1000 złotych kilka osób do współfinansowania już mamy. Z… Czytaj więcej »

Franz
Gość
Franz

Ile masz dzieci? Zapewne tyle co mój kolega totalny antyimigrant lat 34 dzieci 0 kawaler……..

Yamato
Gość
Yamato

Prognozy ? Bzudra. Kto w 2014 roku mógł przewidzieć że Angela wpuści udo Europy klika milionów muzułmanów ? Kto mógł przewidzieć że „nasz”rząd wpuści tu tylu Ukraińców)?

Rumcajs >C* , A-D-P.pl
Gość
Rumcajs >C* , A-D-P.pl

do Yamato : Nasz Papiez o tym mowil , jeszcze przed stanem wojennym. Nic nowego , ostatnio sie nasililo zjawisko .

Rumcajs >C* , A-D-P.pl
Gość
Rumcajs >C* , A-D-P.pl

Mysla dzikusy ze znalezli wytrych

ferwa
Gość
ferwa

ten obrońca mówił pedofilów a zwłąszcza Marciala Maciela który miał dzieci ze swoimi dziećmi ? Jaja se robisz ? A niby kiedy ? Cas miejsce tytuł artykułu inaczej nie siej debilnej propagandy !

edd
Gość
edd

dodajmy, ze min. 30% polek sie kundli z obcokrajowcami, takze los narodu jest juz raczej przesadzony; beda tu mieszkac tepe kundle pod zarzadem Panow typu Jonny Daniels

Kasia
Gość
Kasia

30% zakompleksionych Polek. Gdziekolwiek nie spojrzę, to łażą faceci pi.zdy w rurkach i z kawką w ręku i z ajfonikiem. Chłopacy! Ogarnijcie się zanim te 30% stanie się 80%! (przepraszam, że któregoś chłopaka tutaj uraziłam, ale niestety normalni faceci są zagrożeni wyginięciem i to pcha Polki w objęcia opalonych).

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kasia, Fakt, że niektórzy faceci to prawie jak lale. Tak się noszą i zachowują, ale to nie jest główna przyczyna, że wiele naszych dziewczyn wiąże się z obcymi. Główną przyczyną jest chytrość i taka prymitywna wręcz pazerność. Nie wiem skąd to wzięło początek, ale wiele traktuje związek z obcym jako… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

Temat rzeka.

Archer
Użytkownik

Dodam tylko, ze zjawisko nie pojawilo sie dzisiaj. Juz w czasie moich studiow (a bylo to ho ho… w PRLu jeszcze) dziewczyny, Polki, bardzo chetnie… well… jalky to lagodnie ujac… otoz bardzo chetnie oferowaly sie wszelkiej masci Arabom. Co ciekawe Wietnamczycy czy Koreanczycy (polnocni) mieli o wiele mniejsze powodzenie albo,… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

Jedyne wyjście w przyszłości pozbawiać obywatelstwa takie bladzie i odstawiać do kraju pochodzenia wybranka.

Jaro My
Użytkownik

Kasia, Wojsko, wojsko i jeszcze raz wojsko jest potrzebne!!!I to takie z prawdziwa fala , zeby jeden z drugim „ponczosznik” dostal porzadnie w p…e. Za duzo czasu bez wojen bylo i tym gowniarzom sie wydaje ze wolnosc to k…a kosmici Nam i im dali !!!

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

edd,
Nic nie jest przesądzone! Wszystko zależy od tej ZDROWEJ! części naszego społeczeństwa.

Derro
Gość
Derro

Nawet i więcej wraz ze wzrostem napływu obcych. Trzeba dodać jeszcze Polki które będą uciekać z krajów zachodnich wraz ze swoimi zmieszanymi dziećmi. Polska zmieni się genetycznie dzięki polskim kobietom czyli plan NWO będzie się wypełniać a Żydzi cieszyć że już nic nie stanie im na drodze bo tymi mieszańcami… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ciekawe za ile i przez jakie lobby, te prognozy GUS zostały zamówione i opłacone? Kolejna sztuczka żeby naród zniechęcić do wszystkiego i żeby popadł w marazm. Mam nadzieję, że nasi nie są tacy głupi i nie dadzą się!? Prawie na przekór i dla przyszłości naszej, naszych dzieci, wnuków…nasze działania mają… Czytaj więcej »

Rumcajs >C* , A-D-P.pl
Gość
Rumcajs >C* , A-D-P.pl

do pojawiam się i znikam : żeby się móc obronić przed islamem , najpierw trzeba się pozbyć lewackich zdrajców i sabotażystów.

Logic1
Użytkownik

11.11 powinni wszyscy być i ustalamy strategię.

Rumcajs >C* , A-D-P.pl
Gość
Rumcajs >C* , A-D-P.pl

Wasze nie doczekanie , reszte zycia spedze na krzyzowaniu waszych lewackich planow , Zniszczymy wasze życia tak jak wy probujecie zniszczyc nasze życia , idziemy po was gnoje !

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Rumcajs +>C* , A-D-P.pl
Właśnie tak!…Nadchodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba wszystko ruszyć dla życia naszego i naszych przyszłych pokoleń. Wyrazy uznania i szacunku Rumcajsie.

Rumcajs >C* , A-D-P.pl
Gość
Rumcajs >C* , A-D-P.pl

Dziekuje , do zobaczenia 11.11 Alternatywa-dla-Polski.pl

ferwa
Gość
ferwa

gówno zrobisz i tyle. Gadać każdy może a gdyby jacyś muzole w 5 napier.dalali kobiete w markecie to byś spie.rdoli i nie pomógł lub udał byś że tego nie widzisz. „O pomidorów jeszcze zapomniałem wziąć i szybko do kasy tup tup”

Logic1
Użytkownik

Nie wiem jak bym się do końca zachował bo nie byłem w takiej sytuacji ale stale nosze przy sobie coldstella tilite 6 i sądzę że coś by wtedy we mnie pękło.

tyr
Gość
tyr

taaaa guma w majtach by ci pękła. zrób test-złap jakiegoś zwierzaka i go pokrój, tak na „cold” i opisz nam tu wrażenia

Logic1
Użytkownik

No więc 11.11 się widzimy i ustalamy strategię.

Komandos
Gość
Komandos

Na początek imprezy Polska wódeczka i zakąska z wieprzowinki. Dzicz dostanie szału smile Wysmarowani smalcem rozniesiemy dzicz jak Sobjeski turasów

Jan III
Gość
Jan III

”sobjeski”?
ty durniu nieuczony

Remik71
Użytkownik

Wpierw Balcerowicz rozpierdzielił Polske-potem przygłupi Pertu miał aspiracje iść w slady swego „mentora” lecz przez swoje wypowiedzi i postawe stał sie tak jak „Bolek” błaznem na scenie politycznej-teraz Morawiecki ma cel i niestety poparcie ogłupiałego przez lata narodu dokonczyć dzieła zniszczenia-co ich łączy?-miłość do pieniadza i władzy za wszelka cene… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

Żeby zatrzymać wymieranie Polaków nie wystarczy 500+.Planowy proces deprawacji zwlaszcza młodego pokolenia zaszedł tak daleko że aby go odwrocić potrzeba repolonizacji nie tylko polskojęzycznych mediow ale i resortów kultury i nauki .Tylko kompleksowe i to wieloletnie dzialania przywrócą NORMALNOŚĆ czyli szacunek dla tradycyjnej wielodzietnej rodziny,szacunek dla kobiety jako matki czy… Czytaj więcej »

Tadek
Gość
Tadek

Panie Kowalski dobrze prawisz! Młodzież to zawsze była nasza przyszłość… ale totalnie zepsuta młodzież to będzie nasz KONIEC jak tak dalej pójdzie :/

asda
Gość
asda

I tak to dobra zmiana załatwiła na ojczyznę.

Zetiks
Gość
Zetiks

To są bardzo optymistyczne prognozy, ale z drugiej strony bez sensu, bo kto wie co będzie za ponad 40 lat?

psko
Gość
psko

Wystarczy stworzyc odpowiednie warunki w kraju i nie okradac ludzi wowczas przyrost bedzie odpowiedni,tak bylo w przeszlosci ale teraz przeciez to celowa polityka prowadzaca do zniszczenia narodu i glupie tlumaczenia tu nie pomoga.Bez wzgledu na to jak probuja to nam wytlumaczyc to wszystko jest wielkim przekretem,nie wiem czy na pobudke… Czytaj więcej »

banita
Gość
banita

Do polski sprowadzani są ludzie którzy prawie wymordowali nienarodzone dziewczynki i robią to nadal. W tych krajach brakuje kobiet, które i tak w dzieciństwie są sprzedawana do burdeli, zmuszane do małżeństw i bezkarnie gwałcone na ulicach. Morawiecki ich sprowadza, gdyż w swoich krajach nie dostaliby żon. Tutaj zaś będą bałamucić… Czytaj więcej »

banita
Gość
banita

Dlaczego więc sprowadza do nas klęskę zachodu?? To proste ta głowa pracuje dla swych – żydów, którzy miedzy innymi chcą nas wytępić za to, że kiedyś Adolf chciał to zrobić im. Przecież wszystkie hitlerowskie zbrodnie przelali na nas wybielając Niemców. Wielki żydowski plan jest konsekwentnie realizowany.

Markus
Gość
Markus

W 2060 r. na świecie będzie już ponad 15 mld ludzi! Z czego 13 mld to wszelkie taładajstwo z Bangladeszu, Indii i innych im podobnych Azjatów, ciapatych i czarnych z Afryki. Świat białych, postępu i innowacji wyprze zgnilizna, zacofanie , slamsy, głód i brud. Zamiast edukacji /choćby seksualnej tej chalastry/… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

Czyli witaj kalifacie w Polsce to to dla nas oznacza.

Piotr
Gość
Piotr

Jeszcze nie rozumiecie???? ICH TRZEBA SIŁĄ ODSUNAĆ OD WŁADZY !!! nie możemy dopuścić do stanu jak w niemczech francji czy w szwecji a nasz rzad bez mrugnięcia okiem nam to zagwarantuje !! Czemu nie widze w nas woli walki ???? powinniśmy się zbuntować i siłą wymusić na rządzie by zaczął… Czytaj więcej »

Many for multikulti
Gość
Many for multikulti

Wiadomo wszystkim, kto za tym stoi. Multimiliarder Soros który ma w kieszeni wszystkich polityków Ue, ktory dąży do multikulti w calej europie. Tak sie zastanawiam ile kasy dał premiowi, panu M. Za propagowanie multikulti w Polsce. Podejrzewam, że grube miliony. Skoro Makrela i prezio Makaron siedzi u Sorosa w kielni,… Czytaj więcej »

Uno
Gość
Uno

Cóż Polskę czeka selekcja naturalna co jest w sumie do przewidzenia. Słabe i głupie osobniki zostaną wyparte. Ale oni i polowa ludzi z ndie dalej będzie głosować na pis i po na zmianę co świadczy o ich słabości i tym, że zostajemy wyparci.

Takie jest prawo dżungli.

Gabryska
Użytkownik

Mieszkam w centrum Warszawy od 8 lat i widzę, w jakim zastraszającym tempie przybywa imigrantów. Dla mnie oni wszyscy stanowią zagrożenie. Na ulicach, w centrach handlowych, nawet w biurowcach, widać coraz więcej hindusów, murzynów i muzułmanów. I myślę, że nie po to nasi przodkowie walczyli i ginęli za Polskę i… Czytaj więcej »

Tadek
Gość
Tadek

Gabryska z ust mi to wyjęłaś!! Nasi dziadkowie W GROBACH SIĘ PRZEWRACAJĄ! Oni walczyli! Marzyli! Organizowali się! Wpajali każdemu nowemu pokoleniu co jest naprawdę ważne! Oni mieli kompletnie przewalone!! Carat! Hohenzolernowie! Habsburgowie!… My w porównaniu z nimi mamy nieporównywalnie mniejsze problemy dnia codziennego… i może dlatego właśnie ogół społeczeństwa ma… Czytaj więcej »