Muzeum Migracji lub raczej Muzeum Degeneracji?

31
Imam Abu Adam (właściwe nazwisko Hesham Shashaa) z Lipska z żonami i dziećmi. Miasto Lipsk wynajmuje dla rodziny willę. Pan imam żyjący z zasiłku sporo podróżuje po świecie.

Pani Senator ds Gospodarki w Berlinie z partii Zielonych Ramona Pop była tak zachwycona wizytą w Nowym Jorku i w tamtejszym Muzeum Imigracji na Ellis Island, że zamarzyło jej się podobne muzeum w Berlinie: „zwłaszcza w czasach prawicowego populizmu, w którym wartości takie jak kosmopolityzm, różnorodność i wolność są atakowane jako zagrożenie” byłoby takie muzeum „niezbędnym wkładem dla nowego MY”.

To „nowe MY” tą sa dawni i nowi mieszkańcy Niemiec, ponieważ według pani senator „migracja wywarła decydujące piętno na naszym kraju”.
To prawda!

Policja Federalna notuje codziennie 4 molestowania seksualne lub gwałty na dworcach i w pociągach – większość sprawców to uchodźcy. Poza tym uchodźcy mordują co 6 dni jedną osobę, molestują dziewięć kobiet i dwoje dzieci dziennie! Prawie wszystkie gwałty zbiorowe idą na konto uchodźców i migrantów. Wspomnę tutaj molestowanie kobiet w wieku 90 i 91 lat. Rekord światowy.
Nieletni uchodźcy w Niemczech którzy kosztują podatnika niemieckiego ponad miliard euro rocznie są w 35% oszustami. Ciekawe czy immigranci w USA mają takie same warunki jak uchodźcy w RFN i co by podatnik amerykański powiedział na to, że 25-letni nieletni uchodźca kosztuje 8.0000 dolarów miesięcznie?

Środowiska tzw. lewicowe naśmiewają się ze wszystkiego co stworzyła nasza europejska kultura, ale burki i czadory to są te nowe MY. Zbiorowe modły organizowane przez uchodźców na ulicach, ponieważ nie buduje się dla nich meczetów z podatków to jest postęp i nowoczesność w porównaniu do konserwatywnego katolicyzmu. Kobiety same są sobie winne molestowaniom przez migrantów, bo się zachowują za swobodnie. Pani burmistrz Kolonii poleciła nawet swoim rodaczkom „odstęp łokcia”. Środowiska tzw. lewicowe propagują wolność i równouprawnienie dla kobiet, ale nie widzą nic zdrożnego w poligamii, w aranżowanych małżeństwach pomiędzy kuzynami, w małżeństwach 13-latek z 20 i więcej lat starszymi mężczyznami.
„Nowe MY” to degeneracja!

Źródła:

https://www.berliner-zeitung.de/berlin/vorbild-ellis-island-pop-will-migrationsmuseum-fuer-berlin-33189072

https://www.facebook.com/Imam.Abu.Adam

 

31
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
Franek KimonobkkkkTancredObserverpronto Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grabek
Użytkownik

Ja pierdole… Płacą ja za to, czy po prostu jest taka tępa?

Bielik
Użytkownik

I jedno i drugie

Paweł
Gość
Paweł

Dokładnie. Lewactwo ma kilka zadań. Zniszczenie rodzin, takich jakie znamy, zniszczenie narodów i zastąpienie ich multi-kupą, zniszczenie człowieka, Kościoła itd. Dodajmy, że lewactwo robi to za niezłą kasiorę, której zawsze im mało.

bkkkk
Gość
bkkkk

Ona jest produktem tego systemu.

Markus
Gość
Markus

Piękne zdjęcie. Ciapaty nierób, wyglądający jak ten ich allach, otoczony gromadą ciapatych darmozjadów, przyszłość prawdziwych Niemców i tajemnicze cztery fabryki produkcji /kosze na śmieci/ nierobów niczym z Archiwum X !! Kurna Europa Superstar!

Naczelnik
Gość
Naczelnik

No jak tak mozesz?? Przeciez to zdjecie idealnie obrazuje jak imigrancji wspaniale asymiluja sie z autochtonami. Ot imigrant zalozyl NINJA CLUB i uczy w nim niemki jak bronic sie przed gwaltem.

Paweł
Gość
Paweł

Może te żony tego imigranta to antifa? Wyglądają tak samo, ninja z błędem.

stanisław
Gość
stanisław

Zdjęcie przedstawia modelową rodzinę niemiecką wielce szanownego posła do Buntestanu. A Zieloni/Grune wiadomo zielony to kolor islamu i ta partia niedługo doda sobie półsiężyc i wszystko będzie wiadomo. A Polska stanie się jeszcze raz przedmurzem chrześcijaństwa, tym razem na Odrze i Nysie.

Daro72
Gość
Daro72

Polecam film o interkulturalnych miastach „Plan zniszczenia narodów”. W realu24. Lewactwo przyspiesza. Pozdrawiam.

Annag
Gość
Annag

..oj tam oj tam takie to ulubione zwyczaje i „zajęcia” w kalifacie germańskim a helmuty jak widać lubią to skoro całą tą zboczoną pasożytniczą bandę utrzymują….

bkkkk
Gość
bkkkk

Helmuty zawsze lubiły ostro oraz w klimatach nieco zdegenerowanych. Taka wicie-rozumicie, odmienność kulturowa. Ja bym to nawet tolerowała, gdyby oni tego nie narzucali innym i gdybyśmy mieli „zamkniętą” granicę.

szokman
Gość
szokman

To kiedyś pierdolnie bo żaden system nie udźwignie takiego obciążenia pasożytami i nierobami. Dochodzą do tego gwałty morderstwa, oszustwa i narzucanie swojej wiary i kultury. Niemcy znikną z mapy europy a pojawi się nowy cudowny świat zwany kalifatem. Dzikusy będą teraz przewodzić białym niewolnikom . Otworzę szampana gdy makrela za… Czytaj więcej »

Observer
Gość
Observer

Islam uczy, że Mahomet wziął za żonę Aiszę, gdy ta miała 6 lat, a skonsumował związek, gdy miała 9 lat. Teraz dziękuję za uwagę i proszę miłośników islamu o jego obronę.

bkkkk
Gość
bkkkk

Ponieważ żaden wywołany się nie zgłasza, to ich zastąpię. Otóż tu nie ma co bronić. Islam to islam, a niewierni muszą się mu podporządkować (oczywiście „w pełni dobrowolnie”, jak to w komunie) i cieszyć się z postępowości islamu. Nasze władze temu przyklaskują. Takie są fakty.

Chory swiat
Użytkownik

( Jaka wzorowa niemiecka rodzinka , łaaaał ! ) – A propos zielonych i innych eko trzepniętych – hellloł , szambo w Wawie wybiło i rozwożą je po całej Polsce . Ach już rozumie – taki smród , że nie da sie spokojnie zorganizować szopek z protestami .

bkkkk
Gość
bkkkk

A propos zielonych – czy prokreacja w wymiarze islamskim (geometrycznym) nie jest aby nieekologiczna? A! Nie! zapomniałam! Tam „prawo” kobiet do bycia inkubatorami to ich „wybór” oraz „tolerancja, prawa człowieka, odmienność kulturowa”, a ze mnie wyłazi ksenofobia. Ta.

Abc
Gość
Abc

Naiwność ofiary nie usprawiedliwa oprawcy.

bkkkk
Gość
bkkkk

Przestań z tym kopiowaniem. Tym bardziej, że w szczęśliwej islamskiej rodzinie nie ma oprawcy. To system zrobiony przez facetów dla facetów. Kobieta nie ma tam nic do gadania, ergo nawet przemocy nie może być poddawana (bo w końcu jest tylko RZECZĄ). Powtarzam: tam wedle ich pojęć nie ma ani oprawców,… Czytaj więcej »

pronto
Gość
pronto

Przypominasz mi tego guru ekipy z filmu ”Mystery Man” 1994.

Abc
Gość
Abc

Naiwność ofiary nie usprawiedliwa guru.

pronto
Gość
pronto

sam jestes ofiara

Arek
Gość
Arek

Z dwojga złego wolę, jak Niemcy są skrajni w stronę tolerancji, bo przynajmniej nie zgotują nam kolejnego ludobójstwa na nie-Aryjczykach.

Tancred
Gość
Tancred

a dla mnie to gorzej może gdyby zabijali wprost nie byłoby tyle przychlastów zakochanych w unii i głosujących na platfusów i eseldziadów

Franek Kimono
Gość

przeciez papiez Franio ich popiera, islam to mordy, gwalty, sluby z dziecmi, kazidodztwo, zlodziejstwo, lenistwo, wygodne zycie na koszt debilnego podatnika, ktory martwi sie o prace, aby to bydlo wyzywic. islam y=to zemsta na hitlerze i jego aryjskiej rasie, teraz maja islamskie kolorowe jarmarki