Muzeum Migracji lub raczej Muzeum Degeneracji?

31
Imam Abu Adam (właściwe nazwisko Hesham Shashaa) z Lipska z żonami i dziećmi. Miasto Lipsk wynajmuje dla rodziny willę. Pan imam żyjący z zasiłku sporo podróżuje po świecie.

Pani Senator ds Gospodarki w Berlinie z partii Zielonych Ramona Pop była tak zachwycona wizytą w Nowym Jorku i w tamtejszym Muzeum Imigracji na Ellis Island, że zamarzyło jej się podobne muzeum w Berlinie: „zwłaszcza w czasach prawicowego populizmu, w którym wartości takie jak kosmopolityzm, różnorodność i wolność są atakowane jako zagrożenie” byłoby takie muzeum „niezbędnym wkładem dla nowego MY”.

To „nowe MY” tą sa dawni i nowi mieszkańcy Niemiec, ponieważ według pani senator „migracja wywarła decydujące piętno na naszym kraju”.
To prawda!

Policja Federalna notuje codziennie 4 molestowania seksualne lub gwałty na dworcach i w pociągach – większość sprawców to uchodźcy. Poza tym uchodźcy mordują co 6 dni jedną osobę, molestują dziewięć kobiet i dwoje dzieci dziennie! Prawie wszystkie gwałty zbiorowe idą na konto uchodźców i migrantów. Wspomnę tutaj molestowanie kobiet w wieku 90 i 91 lat. Rekord światowy.
Nieletni uchodźcy w Niemczech którzy kosztują podatnika niemieckiego ponad miliard euro rocznie są w 35% oszustami. Ciekawe czy immigranci w USA mają takie same warunki jak uchodźcy w RFN i co by podatnik amerykański powiedział na to, że 25-letni nieletni uchodźca kosztuje 8.0000 dolarów miesięcznie?

Środowiska tzw. lewicowe naśmiewają się ze wszystkiego co stworzyła nasza europejska kultura, ale burki i czadory to są te nowe MY. Zbiorowe modły organizowane przez uchodźców na ulicach, ponieważ nie buduje się dla nich meczetów z podatków to jest postęp i nowoczesność w porównaniu do konserwatywnego katolicyzmu. Kobiety same są sobie winne molestowaniom przez migrantów, bo się zachowują za swobodnie. Pani burmistrz Kolonii poleciła nawet swoim rodaczkom „odstęp łokcia”. Środowiska tzw. lewicowe propagują wolność i równouprawnienie dla kobiet, ale nie widzą nic zdrożnego w poligamii, w aranżowanych małżeństwach pomiędzy kuzynami, w małżeństwach 13-latek z 20 i więcej lat starszymi mężczyznami.
„Nowe MY” to degeneracja!

Źródła:

https://www.berliner-zeitung.de/berlin/vorbild-ellis-island-pop-will-migrationsmuseum-fuer-berlin-33189072

https://www.facebook.com/Imam.Abu.Adam

 

31
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
Franek KimonobkkkkTancredObserverpronto Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o