foto: flickr.com

18-letnia muzułmanka, która rzekomo miała być opluta podczas wycieczki w Lublinie, złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa dot. dyskryminacji religijnej w niemieckim komisariacie.

Sprawa z Lublina została rozdmuchana do tego stopnia przez „Wirtualną Polskę” i zaprzyjaźnione media, że o wielkim rasizmie i dyskryminacji w Polsce pisały największe zagraniczne media, takie jak BBC, temat podchwyciły również niemieckie media, które tylko czekały na taką okazję.

Jak czytamy na „Wirtualnej Polsce”, uczennica zaznaczyła w zawiadomieniu złożonym na niemieckim komisariacie, że wielu ludzi na ulicach polskich miast wyzywało ich wycieczkę z nienawiścią. „Ofiarami były szczególnie te uczennice, które miały hidżab” – podkreślają. „Wyzywał również mężczyzna, który ją opluł. Z tego dla nas wynika, że to było z nienawiści do religii” – mówi Magdalena Zagórska.

„Opluta dziewczyna opisała wygląd człowieka, który ją opluł i zaznaczyła, że rozpoznałaby go na zdjęciu. Rozpoznałaby go też idąca obok niej koleżanka, która się temu człowiekowi dobrze przyjrzała” – podkreśla. Dziewczyna ma mieć kilkoro świadków tego zdarzenia, czyli koleżanki i kolegów.

Od teraz sprawę ma badać prokuratura w Niemczech przy współpracy z Polską.

W przeszłości dochodziło do podobnych incydentów w USA czy Austrii, tylko były to wymyślone ataki przez muzułmanki. Czy tak samo będzie w przypadku incydentu z Lublina?

Przypomnijmy historię 18-letniej Yasmin Seweid muzułmanki z Nowego Yorku. Wszystkie media amerykańskie rozpisywały się o tej historii. Młoda muzułmanka opowiadała w mediach, że została napadnięta w metrze przez trzech pijanych białych mężczyzn (wyborcy Donalda Trumpa). Mężczyźni rzekomo próbowali zdjąć jej hidżab, wyzywali od terrorystek i krzyczeli „Won z Ameryki”.

Gdy policja zaczęła badać sprawę, okazało się, że to fikcja. Muzułmanka została aresztowana, postawiono jej dwa zarzuty. Składanie fałszywych zeznań i zakłócanie pracy agencji publicznej. Więcej na ten temat pisaliśmy (TUTAJ).

Podobnie przedstawiała się historia 14-letniej muzułmanki z Austrii. Twierdziła, że została wepchnięta przed pociąg. W mediach społecznościowych napisała, że została nazwana „terrorystką” i zepchnięta na tory za noszenie hidżabu. Rodzice złożyli doniesienie na policję.

Policja w związku z oficjalnym doniesieniem była zmuszona przejrzeć wszystkie nagrania z monitoringu dworca. Po przeanalizowaniu okazało się, że nic takiego nie miało miejsca. Wiedeńska policja rozważała skierowanie wniosku o oskarżenie 14-latki za składanie fałszywego doniesienia.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

86
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
49 Comment threads
37 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
62 Comment authors
WaqApostazyAniaPolaka nie oszukaszMieszkaniec Arras Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyHegemon
Gość

Właśnie wracam z Lublina… Widziałem wielu Ukraińców, Cyganów, Azjatów, Murzynkę i jedną muzułmankę w hidżabie. Nikt jej nie wyzywał ani nie opluł. Jest tam różnorodnie, ale ba pewno nie niebezpiecznie z tego powodu. Po prostu ta niemiecka muzułmanka jak i cała jej grupa nadaje opis swej rzeczywistości, a nie tej… Czytaj więcej »

John Wayne
Gość
John Wayne

Polska w oczach dzikusów wygląda bardzo kiepsko bo nie ma socjalu,za wygląd w najlepszym wypadku cię oplują ,w najgorszym pobiją albo zabiją,na ulicy cię zwyzywają,a Polacy są nie tolerancyjni i chamscy. Drogie pustoglowy lewackie prosimy o więcej artykułów puszczanych w świat o Polsce i Polakach , dzięki wam będziemy mieli… Czytaj więcej »

tg4t5t5
Gość
tg4t5t5

John w sumie to dobrze tak po chwili namyslu smile

Nisha
Gość
Nisha

Lublin to miasto pełne studentów. Ile razy byłam zawsze widziałam kilka osób „obcych” a po jakimś centrum się nie przemieszczałam. Więc pierwsza moja myśl jak to przeczytałam to czy aby na pewno Lublin i co ta dziewczyna musiała zrobić by ktoś zwrócił na nią uwagę:)

AntyHegemon
Gość

@Nisha Samych studentów z zagranicy jest 6,5 tysiąca (połowa albo i więcej to młodzi ludzie zza wschodniej granicy). Zresztą miasto z chęcią przyjmie więcej i to nie z powodu dania szansy rozwoju intelektualnego tym ludziom, a z chęci własnego zysku, bo dzięki tym studentom PKB rośnie jak na drożdżach. Notabene,… Czytaj więcej »

mefisto
Gość
mefisto

oczywiście. Mieszkam w Lublinie i widok muzułmanki nie budzi tam żadnej sensacji – bo Lublin jest miastem dość zróżnicowanym etnicznie. Co nie znaczy, że jest miastem multikulti. W Lublinie wiadomo, kto jest gospodarzem.

ana
Gość
ana

Propaganda muzulmanska ….
.niech juz tu nie wraca .Najlepiej niech wróci do domu swojego muzułmańskiego .

Qatar
Gość
Qatar

Te muzułmany to chyba nie wiedzą co to monitoring, kamery. Takie numery w 100% przeszły by, ale 100 lat temu.

Paolito
Gość
Paolito

Jak mogą wiedzieć co to monitoring,skoro nawet do szafy robią (no wiesz,ten biznes) i kochają kozy.

ana
Gość
ana

Jak u nich tylko kozy….

test24
Gość
test24

No cóż, po co przyjeżdżać do Polski i narażać się na ataki? Lepiej omijać Polskę szerokim łukiem wink

Waq
Gość
Waq

Żeby jeszcze unia nie wynajeła chat arabom w polsce i płaciła zasiłków przez kilka lat, a później wyjdą na ulice gdy będą wyrzucani, bez zasiłków, kamery całego świata na nich i że my to tacy i tacy

Kris11
Gość
Kris11

To potwierdza, że to była prowokacja sprokurowana za kasę Sorosa. Spektakl idiotycznie wyreżyserowany z groteskowym finałem na niemieckim komisariacie.

Publiusz
Gość

A ja w pierwszej chwili zrozumialem ,ze w Lublinie jest juz komisariat …niemieckiej policji!Gdyby to bylo we Wrocku ,to bym sie nie zdziwil….
Nawiasem z jakiej parafii polska prokuratura wspolpracuje z niemiaszkami w tej sprawie? Czy aby jest tez odwrotnie ,kiedy w gre wchodza polskie dzieci odebrane rodzicom przez JugendamtY?

Kris11
Gość
Kris11

@Publiusz
Po prowokacji nie było odzewu w światowych mediach i dlatego zawidomili Niemców, liczą że Niemcy nagłośnią potworny rasizm w zeitungach.

SARA
Gość
SARA

no i ta pani poskarżyła się niemieckiej policji,że nie mogła w spokoju odwiedzić ..NIEMIECKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH”

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
W sumie nie ma co się ekscytować. Takija jest składową Islamu i dziwne by było gdyby muzułmanie nie stosowali jej w praktyce. Ja mam tylko pytanie czy państwo polskie jak Niemcy się ujmą za bidulką stanie po naszej stronie?

Pedro Chubascos
Gość

Będzie pretekst do wojny?

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Niemcy nie staną gdyż wiadomo, że to zostało wysłane z brudnego islamskiego kciuka, żadnych dowodów, typowy fake news. Mamy kolejny powód żeby nie wpuszczać nawek kilkunastu kobiet i dzieci, bo właśnie te dzieci pokazały na co ich stać.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11, @Pedro Chubascos Czy w ogóle potrzeba teraz jakiegoś pretekstu do wojny? Wojny się obecnie zaczyna a potem się coś wymyśla. I tak wiadomo, że innych możliwości nie ma jak tylko „walka o pokój i demokrację” I tak wszyscy wiedzą, że ściema i chodzi o budowę NWO. Wobec czego wszyscy… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@ lolo
Zobaczymy po co przyjeżdża Trump.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 W optymistycznym wariancie po załatwienie amerykańskich interesów. Mniej optymistyczny to sprawdzenie etapu rozwoju NWO w Polsce, ewentualnie wydanie dyspozycji a może tylko po to by lud polski napełnił się dumą. Ja bym się nie ekscytował pochwałami p. Trumpa (czy innych) pod naszym adresem. Bo zwykle to jest tak, że… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Zawsze uważałem, że Trump jest ze środowiska anty-NWO. Dlatego jest tak ciekle u siebie atakowany.
Teraz pytanie; skoro przyjeżdża załatwiać interesy amerykańskie to czy potrafimy z nim ugrać nasze? Trump może nam zapewnić ochronę przed oszalałym Berlinem, bo Berlinowi wypowiedział otwartą wojnę gospodarczą i polityczną.

ocoloto
Gość
ocoloto

Kris11…podobnie jak z tym czarnuchem wyciągniętym z pociągu podmiejskiego w monachium, lewica już zbyt grubymi nićmi prowokacje szyje!!!

Kris11
Gość
Kris11

@ocoloto
Mają kiepskich scenarzystów i wykonawców, ale pewnie są tacy którzy to kupują.

888
Gość
888

Ale brudną, wstrętną i podłą grę prowadzą z Naszym Rządem i pośrednio z Nami Polakami te sprzedajne świnie z totalnej opozycji na sorosowym żołdzie. Przyjdzie jeszcze czas że wymieciemy ich z Naszej Ojczyzny i śladu po gnojach i złodziejach nie pozostanie

easyrider
Gość

@888 Marek Majewski Bez paniki Niemiecka policja nie jest organem właściwym w sprawie prowadzenia postępowania na nie swoim terenie. Oczywiście jak przyjdzie papier z Reichu, to lamusy w BMWP KGP zrobią kupę w majtki i będą próbowali rzeźbić w gównie. Dlatego taki Błaszczak spodziewając się tego rodzaju zapytania powinien od… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Ustawa 1066 daje im prawo wjazdu do RP z bronią, tak na marginesie.

Violanta
Gość
Violanta

A PiS jej nie zlikwidował. Ciekawe, dlaczego.

Kahim
Gość
Kahim

Jak wezwie ich nasz rzad na co raczej sie nie zanosi

easyrider
Gość

@Pedro Chubascos Nie bez zgody naszych władz. Ustawa była obliczona na to, żeby lizodupna wobec Brukseli władza mogła ściągnąć obce posiłki, gdyby nie dawała sobie rady ze społeczeństwem. Obca policja nie ma prawa prowadzenia jakichkolwiek czynności na naszym terenie, bez zgody naszych władz.

Paff
Gość

Prawda, czy nieprawda, to jest świetna, darmowa reklama, że Polacy nie tolerują u siebie islamskiego plugastwa. Do każdego muslimskiego kozojebcy i wora na spermę z otworem na oczy za Odrą i na całym świecie powinna dotrzeć ta informacja. Na dźwięk słowa „Polska” niech puszczają im zwieracze. Taka jest nasza racja… Czytaj więcej »

DK0000
Gość
DK0000

I bardzo dobrze. Przynajmniej pasożyty nie będą tam przyjeżdżać, bo się będą bać, że dostaną wielkie lanie na przywitanie od Wielce Czcigodnych Rasistów Islamoboficznych jak nas zwą.

Janek
Gość
Janek

Dziwne że jakoś nie ma nigdzie wiadomości jak muslimki oplują niewiernych albo zwyzywają od najgorszych

Karbulot
Gość

@Janek
Tjaaaa… W domu dostaje regularne baty od męża to jest w porządku. A na ulicy hrabina nagle czuje się znieważona, bo ktoś tam na jej widok splunął na chodnik.

Mieszkaniec Arras
Gość
Mieszkaniec Arras

To nie ciekawe. Inna sprawa nie będę leciał do prasy bo czarny w Lille we Francji wyzywał mnie i palca pokazywał. Oczywiście odpowiedziałem tym samym bo nie traktuje go inaczej niż innego człowieka chama.

Karbulot
Gość

A co niemiecka policja przepraszam może zrobić? Nawet, jeżeli to byłaby prawda i namierzyli „sprawcę”, to co? Wystąpią o ekstradycję do Niemiec obywatela Polski? Niemiaszkom to już totalnie mózgi się pofajczyły. Lepiej niech pilnują swojego burdelu muzułmańskiego. A zanim zaczną wyciągać łapy do Polski, niech najpierw niemieckie skurwysyny oddadzą rodzinom… Czytaj więcej »

gosia
Gość
gosia

Niemcy wiedza kto pluje najwięcej,ostatnio dostali maski-antyplujki.

Pedro Chubascos
Gość

Oczywiście, niemiecka policja nie zrobi nic. Za to niemieckie media – będą srały na Polaków bez umiaru. Proszę kupić popkorn, colę i zająć miejsca.

easyrider
Gość

@Pedro Chubascos Im gorzej szwabskie media napieprzają na nasz rząd, tym bardziej go doceniam.

888
Gość
888

Ja też! Dodam że nie tylko szwabskie. Makaron, góra UE i wszyscy lewacy i wykolejeńcy.

Mieszkaniec Arras
Gość
Mieszkaniec Arras

Kogo obchodzi zdanie najeźdźcy? Mnie nie.

Yarl
Gość

Trzeba sie zbroic i organizowac !

Morgomir
Gość

A o tym jak to murzyni plują europejką w twarz, ich dzieciom nawet niemowlakom i jak je biją to sie milczy oczywiście na tych świetnych stronach smile Zgnili parszywi zakłamani szerzyciele nienawiści wobec Polaków.

bkkkk
Gość
bkkkk

Jaki z tego wniosek? Nie wpuszczać muzułmanek w workach na śmieci. To nie będzie problemów. Tj. ani my, ani one – nikt nie będzie miał nieprzyjemności.

lublinianka
Gość
lublinianka

1.Gdyby ktoś plunął na mnie, nie przyszłoby mi na myśl zgłaszać tego na policję. 2.Istnieje prawdopodobieństwo, że coś takiego mogło się zdarzyć, ale równie dobrze mogłoby to być zdarzenie przypadkowe – nieraz widzi się charczących i spluwających na ulicę facetów. Jednak moim zdaniem, to kolejna zmyślona historia, tzw. fake news,… Czytaj więcej »

Świeżak
Gość
Świeżak

Mieszkam w Lublinie od kilku lat. Fakt przybyłem do tego miasta jako student, jednakże co jak co ale to, że jakaś kobieta z tej dzikiej hordy się na Polaków skarży jest dla nas in plus. Niech islamska dzicz wie, że w naszej kochanej Polsce pastuchy będą mieli pod górkę. Taka… Czytaj więcej »

KRECIK
Gość
KRECIK

To nie ma znaczenia, czy to się stało czy nie. Jeżeli doszliśmy do takiego momentu, że oplucie kogoś to już sprawa międzynarodowa i wielki skandal, a policja będzie za to wsadzać do pierdla, to ja bardzo dziękuję, wysiadam z tej karuzeli śmiechu.

przemq
Gość

fake news, choć płonę z ciekawości jaka by była reakcja policji rajchowej, czy też takie olewanie sprawę jak w przypadku gwałtów w Kolonii czy może stanęliby na wysokości zadania żeby ukarać rasistę razz

Karbulot
Gość

@przemq W Niemczech bardzo dbają o dobre samopoczucie muzułmanów, zapewne połowa kraju jest postawiona na nogi, bo jakaś muzułmanka złożyła zażalenie. Oczywiście, jak gwałcą im niemieckie baby, to nagle policja dostaje niemocy i nie potrafi nic zrobić. Ale za to w obronie muzułmanów to prężą muskuły jak Hulk. Przecież napaść… Czytaj więcej »