Niemcy: Ojciec uratował córkę przed syryjskim gwałcicielem

23-letnia kobieta wracając z dyskoteki o 5 rano została napadnięta przez Syryjczyka, który próbował ją zgwałcić. Na szczęście w porę uratował ją ojciec.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Kleve (Nadrenia-Pólnocna Westfalia). Kobieta zauważyła, że jest śledzona przez podejrzanego mężczyznę, zadzwoniła do ojca i poinformowała go o tym, ten wyjechał po nią i ją uratował.

Syryjczyk pod wpływem alkoholu uderzył kobietę w twarz i ściągnął z chodnika. Jak oświadczyła policja, próbował ją zgwałcić. Tymczasem 57-letni ojciec w porę przyjechał na miejsce, skutecznie obezwładnił mężczyznę i przetrzymał do przyjazdu policji.

Kobiecie została udzielona pomoc ambulatoryjna. 23-latkowi z Syrii zostało przeprowadzone badanie krwi, które potwierdziło, że był on pod działaniem alkoholu. Jak poinformowała policja, mieszkał w ośrodku dla uchodźców w Kleve. Jest oskarżony o próbę napaści seksualnej.

rp-online.de

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

78 komentarz do “Niemcy: Ojciec uratował córkę przed syryjskim gwałcicielem

 1. Dla czego bedzie jeszcze gorzej i dojdzie do walki o przetrwanie — Afrykanizajca i islamizacja Europy – „Efekt Motyla” „Do 2050 roku ilość ludzi zwiększy się z 7.3 miliarda (2015) do 9.7 miliardów.( a w 2100 roku na świecie będzie żyło 11.2 miliarda ludzi) Najwięcej ludzi przybędzie w Afryce – tamtejsza populacja zwiększy się ponad dwukrotnie i osiągnie 2,5 miliarda ludzi. My Europejczycy aktualnie doświadczamy „efektu motyla” – bieda i przeludnienie Afryki w sposób pośredni prowadzi do afrykanizacji i islamizacji naszego kontynentu. Niewykształceni Afrykańczycy, wychowani w kulturze, która z naszej perspektywy wydawać nam się może „prymitywna” – wylewają się z Afryki i płyną do Europy, płyną do dobrobytu, który sami nie potrafią sobie stworzyć. Angela Merkel powiedziała „islam jest częścią Niemiec” – bzdura! Islam nie jest częścią Niemiec, islam nie jest częścią Europy, to obcy twór wprowadzany na nasz kontynent siłą przez „inżynierów NWO” na „zaproszenie” kanclerz Niemiec. „https://kaassi.wordpress.com/2016/05/05/europa-ktora-stanie-sie-afryka/”

  1. I jeszcze ta policja…….skurczysyny oskarżają arabusa o „próbę gwałtu” , gdzie praktycznie ojciec ściągnał chama z tyłka swojej córki. Policja , wiadomo , na usługach soropedalstwa , ale ojciec to moim zdaniem miał prawo wystrzelic zwyrodnialcowi dwa ostrzegawcze magazynki w tył głowy i tyle !…..

    1. Zamiast „kostek” czy innych breloczków przy lusterkach będą wisieć siekiery albo gaz. Straszne czasy nastały, nie dość że sami rodacy nie są idealni to jeszcze te szambo z Afryki przypłynęło..

  2. 57-letniemu ojcu niedoszłej zgwałconej grozi teraz 10 lat pozbawienia wolności za przekroczenie granic obrony koniecznej i narażenie na utratę życia i zdrowia syryjskiego gwałciciela, rozważane jest również przez prokuraturę postawienie jemu oraz jego córce zarzutu napaści na tle rasistowskim ponieważ syryjczyk został nie słusznie posądzony o próbę gwałtu tylko ze względu na ciemniejszy kolor skóry. Do próby gwałtu miało dojść gdy bezbronny syryjczyk obezwładniony po raz pierwszy spożywanym alkoholem niefortunnie stracił przytomność przewracając się na przypadkowo przechodząca biała rasistowską kobietę która to widząc nieprzytomną osobę o odmiennym kolorze skóry postanowiła z pobudek rasistowskich oskarżyć o próbę gwałtu , czynu tego dokonała przy współudziale swojego 57-letniego ojca który już wcześniej był podejrzewany o rasizm ze względu na swoje komentarze które to umieszczał na s profilu pejsbook

    1. Prokurator nie będzie ścigał gwałciciela tylko tego który wyposażył go w przyrząd do gwałtu.Przecież to nie wina gwałciciela że ma fajke a zawsze chciał mieć cip3ke, poza tym gwałciciel sam czuje się jak ci3pka i nie jest w stanie zapanować nad tym odrażającym przyrządem w który go jakiś żartowniś wyposażył bez jego zgody.

 2. Kiedy wreszcie znajdzie się na ndie informacja o tym co powiedzieli minister SW i Prezydent Czech (informacja ta została pominięta we wszystkich głównych mediach, nie wyłączając portali internetowych)?! A jeśli nie zostanie zamieszczona to proszę przynajmniej o odpowiedź redakcję dlaczego.

  Szef MSW i Prezydent: „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.”

  Więcej na o2 lub na trybun org pl

  Ta wypowiedź ma bardzo ważne, dwojakie znaczenie: po pierwsze nawet już Prezydent Czech nie obawia się wypowiedzieć tak jednoznacznie o tym co się dzieje, niezależnie jak zostanie przez to oceniony! A więc sytuacja musi być naprawdę zła! Po drugie czescy politycy przyjmują całkowicie odmienne podejście do terroryzmu w Polsce, czyli chcą aby to obywatele czescy mieli prawo się bronić, mieć prawo do posiadania broni palnej oraz prawo do jej użycia bez obawy o konsekwencje! I chcą te prawa ZAPISAĆ W KONSTYTUCJI CZECH! Jakże jest to odmienne od podejścia PiS, od zaklinań Błaszczaka że jesteśmy bezpieczni, od wypowiedzi Macierewicza że Polacy (nadal) nie dorośli do broni palnej (może za parę lat), że nawet obrona terytorialna tej broni nie będzie miała (!!!) itd. Przypomnę że my, Polacy, nie możemy kupić sobie nawet kamizelki kuloodpornej bez pozwolenia!

   1. Dziękuję za odpowiedź. Założyłem że redakcja czyta lub przegląda komentarze. A co do meritum to nie jest ta informacja! Obie się oczywiście ściśle wiążą ze sobą. Na trybunie, to co opisywałem powyżej, ukazało się 8 stycznia za express co uk (7 stycznia). I jest to dużo, dużo ważniejsza informacja niż np. dzisiaj opisany przypadek uratowania córki przed gwałtem w Niemczech. Prezydent Czech mówi wprost o nadchodzącym „super holokauście” oraz apeluje do obywateli Czech o kupno broni! Proponuję dać tę informację jak najszybciej tutaj.

     1. @888
      A przeczytałeś? No, nie będziemy się okładali minusami. Dam Ci stosowne zdanie:
      „Firmom, korzystającym z ulgi da to przeciętnie 666 zł oszczędności rocznie.”

      Dlaczego tyle a nie np. 665 albo 667 czy 660 albo 700? Dlatego postawiłem pytanie: przypadek li to czy może jednak nie? Jeśli nie było to specjalnie to i tak dziwne, że wyszła taka liczba. Jak wiesz w Apokalipsie św. Jan liczba ta ma swoje specjalne znaczenie.

     2. @lolo (który nie pisze)
      Niestety słaby jestem z Pisma Świętego i dlatego bardzo lubię Twoje rozważania na ten temat jako autorytetu. Teraz napisałeś o co chodzi z tą liczbą i już mnie oświeciłeś.

     3. @888
      Może nie nadużywajmy słowa „oświeciłeś” bo się mnię źle kojarzy… Masoneria i muzułmanie chcą mnie „oświecić”. Każde na swój sposób.

     4. @lolo (który nie pisze)
      Ja też nie jestem autorytetem PŚ, ale słyszałem, że z tą liczbą 666 to nie do końca tak. Możesz coś podrzucić?

     5. @Maricin Opus
      Proponuję samo Pismo Święte:
      „Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”
      (Ap 13:18; BT)

  1. @888
   Czekaj, czekaj, to będzie jak w tym kawale o Łodzi: Pacjent budzi się w karetce i pyta się: gdzie jedziemy? Na cmentarz – odpowiada sanitariusz. Ale ja jeszcze nie umarłem – mówi pacjent. A my nie dojechaliśmy.
   Kwalifikacja czynu ewidentnie rasistowskiego może się zmienić w najbliższym czasie.
   Swoją drogą dziwię się autochtonom, że tak sobie chodzą po niby swojej ziemi, zamiast poruszać się transporterami opancerzonymi albo siedzieć w domach.

 3. Tak sie zastanawialem ostatnimi czasy kiedy upadnie zachod? Spojrzcie, nie wiem czy ten wpis wyda Wam sie interesujacy i czy tez Was skloni do dywagacji jak mniej rozwiniete cywilizacje wypieraja te nowoczesne … , najpierw mezopotamia ktora upadla, cywilizacja przesunela sie dalej do Grecji, potem , prym wiodl Rzym i wydawalo sie, ze nie moze upasc bo jest zbyt potezny. Upadl, najechany przez barbarzynskie plemiona, oslabiony gospodarczo finansowo i brakiem wlasnej silnej armii, do ktorej zaciagani byli obcokrajowcy. Czy cos sie tu w historii wlasnie nie powtarza na naszych oczach? Moze jest szansa, ze teraz cywilizacja przesunie sie na wschod od Odry? Moze teraz kolej na nas?

  1. trudno stwierdzić, czy teraz kolej na nas. Kolejna wojna nie będzie raczej prowadzona metodami konwencjonalnymi. Zostanie zastosowana broń chemiczna, bakteriologiczna, zainicjowany jakiś wybuch reaktora atomowego itp. Przed tego typu niebezpieczeństwami raczej nie ma granic, a Polska leży zbyt blisko Niemiec, niestety.
   Natomiast odnośnie upadku cywilizacji mam podobne przemyslenia – zdecydowanie historia się powtarza. Cywilizacja starożytnego Rzymu trwała tysiąc lat i upadła z powodów o których pisałeś. Jej czas minął.

   Kiedy muzułmanie runęli na Europę latem 2015 uważałam, że nasz kontynent nie wytrzyma tego gospodarczo. Myślałam, że upadniemy, bo drenaż ekonomiczny ze strony tych ludzi nas wykończy. Nawet pisałam w komentarzach, że nas białych jest za mało żeby utrzymać całą Afrykę i pół Azji.
   A potem nastąpił zamach w Paryżu i kolejne. Fizyczna eksterminacja rdzennych Europejczyków przy całkowitej bierności, braku reakcji, braku zamknięcia granic i konsekwencji w stosunku do islamistów ze strony władz Europy.
   Wtedy dotarło do mnie, że Europa jaką znamy (mniej więcej od czasów Karola Wielkiego) ma około tysiąca lat i być może niestety znajduje się w swojej fazie schyłkowej, jak Rzym w czwartym wieku n.e.

 4. Rasiści!
  (Dla niekumatych: to był sarkazm. Bo co to jest, żeby dorosłe dziecko trzeba było ochraniać jak malucha?! tj. zawozić, przywozić itp.)
  Dla ojca brawo, że miał odwagę załatwić rzecz normalnie.

  1. Muzułmanin może pić na umór, ćpać i łajdaczyć się do woli. Zawsze jest „specjalna” furtka, która prowadzi wprost przed Allaha. I dlatego owego niedoszłego gwałciciela już teraz wpisałbym na listę potencjalnych terrorystów.

 5. I tu widac roznice miedzy Europejczykiem, a islamista. Ojciec obronil corke i mimo barbarzynstwa napastnika oddal oprawce policji, a w Ełku islamista zabija Polaka za „butelke napoju”. Czy trzeba to dalej komentowac, czy nie wystarczy nam juz argumentow by tym durnym europejskim lewackim politykom powiedziec i to zdecydowanie: wystarczy tej idiotycznej zabawy!

  Dlaczego musimy sluchac kilku lewackich idiotow z Brukseli, ktorych nikt z nas nie wybieral, tylko ktorzy dzieki wsparciu korporacji posadzono na stolkach, by wysiedlili nas z wlasnych ziem, zastapili nowa rasa i wlasnie tym korporacjom otworzyli droge do „wiecznego interesu” bez konkurencji.

  1. Tydzień? Jeszcze upomni się o odszkodowanie. Adwokat udowodni, że klient był niepoczytalny, pod wpływem alkoholu, sfrustrowany trudnościami z asymilacją w rasistowskim społeczeństwie potomków Nazistów. A w ogóle to wina tej dziewczyny. Sprowokowała go obcisłymi dżinsami i butami na obcasach.

 6. Ojciec będzie miał spore kłopoty jeżeli beżowemu jacyś funkcjonariusze jakiejś lewackiej organizacji doradzą żeby go zaskarżył z powództwa o naruszenie nietykalności cielesnej czy coś. W takich krajach jak Niemcy czy Szwecja wszystko jest możliwe.

 7. Uważam że Polska powinna Go, tego Niemca, odznaczyć za Bohaterstwo i Odwagę Medalem (tu nie znam odznaczeń za tego rodzaju „działalność” ) iż nie bał się konsekwencji tego czynu.Wszak atakowanie biednego, bo wszystko przechlał syryjczyka jest niestosowne i haniebne.Po drugie na złość lewackiej makreli. NIE JADAJ KEBABÓW BĘDZIESZ ZDROWSZY

 8. Juz wkrótce będa uczyć w naszych szkołach ,że Polska od zachody graniczy z……..Afryką …bo to juz nie niemcy lecz Afryka dzika …w dodatku muzułmańska . całe szczęscie ,że „ISLAM TO RELIGIA POKOJU” ……

 9. Szkoda, ze ojciec gnojowi nie wpieprzyl porzadnie, tylko grzecznie poczekal na policje. Ta ich policja nic nie warta, zaraz wypusci, a jeszcze ojca przymkna, bo nie pozwolil rozladowac napiecia seksualnego.

 10. Przecież za chwilę go wypuszczą! Zamiast wpakować do bagażnika i zneutralizować gdzieś za miastem, w lesie, nad rzeką, to on po policję zadzwonił… Brak słów; ci ludzie nie potrafią myśleć, skoro jeszcze policji ufają. Już teraz są mniejszością we własnym niegdyś kraju i konsekwentnie dążą do samozagłady.

 11. Tatuś powinien walnąć gdzie trzeba i po sprawie,a tak biedny ciapak za tydzień znowu będzie biegał po nocy i napadał kobiety.Następna nie będzie miała tatusia ….Założę się ,że ciapaty ma 17 lat i depresję pourazowa…..bo wszystkie laski mu uciekają!!!!!

Dodaj komentarz