Niemcy – przegląd prasy

W Niemczech jak zwykle nic nowego. W Stuttgarcie czarnoskóry pan obnażył się przed dwoma paniami w stacji metra i się onanizował.

W pociągu z Tybingi do Stutgartu siedziała w czwórce kobieta z 10-letnią córką, za jej placami siedział 22-letni Nigeryjczyk, który cały czas zwracał dziewczynce uwagę na siebie, i w pewnym momencie nie wytrzymał i wstał i pokazał jej …. w erekcji. Dziewczynka zaczęła krzyczeć i uciekła. Pan z Nigerii został aresztowany. W więzieniu to się dopiero zabawi.

W Düsseldorfie 27 przedszkoli wyrzuciło wieprzowinę z menu, cieszy się lokalna gazeta.

W Karlsruhe trzech dowcipnych Arabów jechało tramwajem. Z jednej z torb wystawał pistolet maszynowy z magazynkiem, tak że wszyscy pasażerowie widzieli. Jeden z pasażerów zawiadomił potem policję, która poszukuje dowcipnisiów, ponieważ z nagrań kamery nie można wykluczyć, czy chodzi tutaj o zabawkę czy o prawdziwą broń.

Źródła:

https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.zeugen-in-stuttgart-mitte-gesucht-exhibitionist-belaestigt-zwei-frauen-an-haltestelle.8bfca0d1-21da-46f2-a011-44796fd79c55..html

https://www.gea.de/blaulicht_artikel,-mannsoll-vor-zehnjähriger-im-zug-onaniert-haben-_arid,6176133.html

https://rp-online.de/nrw/staedte/duesseldorf/kindertagesstaetten-in-duesseldorf-servieren-weniger-schweinefleisch_aid-46375647

https://bnn.de/lokales/karlsruhe/karlsruhe-maenner-hantieren-in-strassenbahn-mit-vermeintlicher-maschinenpistole

Kolonia na filmikach policyjnych

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/12415/4401668

Dodaj komentarz